Nejčastěji se ptáte

Kontakty

Kdo jsme

Jsme Lovino! Srovnávací seznamkový portál, který pomáhá s výběrem správné seznamky pro každého. Za portálem stojí tým lidí, který má přesně rozděleny své úlohy. Základem je samotný obsah webu, který vzniká každý den. Okolo webu pak probíhají práce na sociálních sítích, marketingové aktivity a další organizační kroky, které výborně fungují a proto je Lovino nejlepší!

Proč vzniklo Lovino

Lovino vzniklo jako spontánní nápad dvou přátel, kdy při jedné večerní diskuzi došlo i na téma seznamování a postesknutí si nad situací, že je hrozně těžké vybrat tu správnou seznamku. Jako možné řešení se jevil portál, který by srovnával seznamky a pomohl tak s výběrem té nejlepší. Po krátké analýze trhu se ukázalo, že v zahraničí je podobných portálů hodně, ale v Česku pouze pár a ne moc kvalitních.

Po krátkém přemýšlení padlo tedy rozhodnutí na to, že nejlepší bude vytvořit si vlastní portál, který pomůže jak nám samotným, tak hlavně všem ostatním, kdo řeší podobný problém jako my.

Kategorizace seznamek

Seznamky jsou různé a různě zaměřené. Na webu je proto několik kategorií, které ukazují seznamky, které do těchto kategorií spadají. Seznamka tedy může být zařazena ve více kategoriích, protože některé seznamky se specializují na různé skupiny uživatelů.

Srovnání seznamek

Srovnání nebo-li spíše prezentace jednotlivých seznamek a hodnocení má pomoci při výběru té nejvhodnější pro každého návštěvníka. Popisek jednotlivé seznamky pak ukazuje silné a slabé stránky, zastoupení jednotlivých pohlaví, hodnocení, nejčastější dotazy, počet uživatelů, klady a zápory, samotný popisek, ale také ceny premiových členství.

Hodnocení seznamek

Každá seznamka je hodnocena návštěvníky webu a je definována počtem hvězdiček od 1 do 5. Redakce webu pak v samotném popisku vybere pozitiva a negativa jednotlivých seznamek.

Kontaktní údaje

Provozovatelem webu Lovino.cz je:

ATOKADO INC.
  • Registrační číslo firmy: 91973
  • Adresa: Trust Company Complex, Ajeltake Road, Ajeltake Island, Majuro, Marshallovy ostrovy
  • PSČ: MH 96960
  • Stát: Marshallovy ostrovy
  • Slyšeli jste nebo četli o nás

    Žena.cz Týden.cz Dama.cz Femina.cz Flowee.cz Lidovky.cz iDnes.cz Frekvence Evropa2 Aktuálně.cz WomenZone.cz