Seznamovací mobilní aplikace

Vyberte aplikaci
Skrýt
Tinder aplikace
Tinder
Grindr aplikace
Grindr
Badoo aplikace
Badoo
Bumble  aplikace
Bumble
iBoys aplikace
iBoys
Lidé.cz aplikace
Lidé.cz
Pinkilin aplikace
Pinkilin
Seznamka.cz aplikace
Seznamka.cz
Štestí aplikace
Štestí

Co byste měli vědět než začnete randit

Jste už dlouho sami a říkáte si, že je na čase poznat nějaké nové tváře? V tom případě vás jistě napadlo, že byste mohli vyzkoušet nějakou online seznamku ve formě mobilní aplikace. Jde o jednoduchý způsob, jak potkat někoho nového. Mobilní aplikace nám usnadňují život v mnoha směrech. Pomohou s nákupy, jejich prostřednictvím jsme v kontaktu s přáteli, pouštíme si oblíbenou hudbu nebo se učíme slovíčka. A mobilní seznamky jsou tu pro poznávání nových lidí, z nichž někteří by mohli v budoucnu zastávat roli vašeho životního partnera či dobrého kamaráda.

Ne každý má čas a chuť chodit na několik prvních rande, než narazí na osobu, se kterou by to přeci jen mohlo klapat. Může za to nedostatek času, lenost, nesmělost, ale i mnohé další faktory. To však hraje do karet online seznamkám, které vám ukážou, že sbalit holku či muže lze i přes internet. Navíc vám odpadne několik zbytečných schůzek s těmi nepravými. Jaké aplikace na seznámení přes internet vám doporučujeme?

Domluvte si rande kdekoli a kdykoli

Mobilní telefon sebou nosíme praktiky všude. A právě v tom spočívá jeho výhoda, kterou lze využít i pro poznávání nových lidí. Seznamování skrze aplikace získává na popularitě právě díky své jednoduchosti a bezprostřední dostupnosti. K tomu, abyste mohli začít, potřebujete obvykle pouze stáhnout a nainstalovat konkrétní aplikaci a zaregistrovat se do ní.

V průběhu registračního procesu vyžaduje většina seznamovacích mobilních aplikací pouze základní informace o novém uživateli. Mezi ty patří váš věk, místo bydliště, přezdívka, případně fotografie. A pak už hurá do toho.

Appka spíše na flirt pro mladší
Tinder
Instalace: zdarma
Premium: od 389 Kč

Mobilní aplikace Tinder se stala synonymem pro moderní způsob flirtování a navazování kontaktů se single lidmi ve vašem okolí. Vsaďte se, že ji na svém chytrém telefonu má nainstalovánu většina vašich nezadaných známých. Více než 50 miliónů celosvětových uživatelů ji řadí k nejoblíbenějším mobilním platformám podporujícím nezávazné randění a hledání přátel. Stačí se zaregistrovat a prohlédnout si profily lidí z vašeho okolí. Ty lze navíc filtrovat podle různých parametrů, díky čemuž celkem rychle získáte přehled o tom, kdo a kdy s vámi může jít na rande. Uděláte první krok?

O Tinder
Aplikace určená LGBT komunitě
Grindr
Instalace: zdarma
Premium: od 349 Kč

Grindr je světová jednička v oblasti platforem pro menšiny, tedy přesněji řečeno gaye, lesby a bisexuály, která je v základní verzi nabízena zcela zdarma. Můžete si na ní nejen založit vlastní profil, ale také chatovat a probírat všechno možné. Lze ji nainstalovat na chytrý telefon s operačním systémem Android i iOS. Její nezanedbatelnou předností je právě to, že si jejím prostřednictvím mohou najít partnera i ti, kteří to mají jinde o poznání těžší. Tato aplikace tak pomáhá sociálně znevýhodněným skupinám nalézt partnera, který by s nimi sdílel dobré i zlé. Grindr využívají gayové a lesby nejenom v Praze, ale také v menších městech, kde není tak široká nabídka aktivních gay klubů, kde by bylo možné potkat zajímavý protějšek.

O Grindr
Appka k poznávaní nových lidí.
Badoo
Instalace: zdarma
Premium: od 366 Kč

Badoo je platforma využívaná pro hledání protějšku či přátel prakticky na celém světě. Její předností je zejména široká uživatelská základna, která se blíží až k 400 miliónům členů, a opravdu dobře použitelná česká lokalizace. Používat Badoo můžete jak na svém počítači jako webovou aplikaci, tak na chytrém telefonu jako aplikaci mobilní. I v rámci účtu zdarma lze navazovat kontakt s ostatními členy platformy a využívat většinu základních funkcí. Ve své podstatě lze Badoo spíše než k seznamce přirovnat k sociální síti.

O Badoo
Appka v které velí ženy.
Bumble
Instalace: zdarma
Premium: od 66 Kč

Bumble je první aplikace pro hledání partnera, které velí ženy. Muži musí vyčkat, zda se jim při vzájemné shodě dáma ozve. Ta na to přitom má pouhých 24 hodin. Jestliže to nestihne, shoda zaniká a s ní i možnost vzájemného poznávání. Pro plnohodnotnou možnost používání uživatelského účtu je potřeba vložit vlastní profilovou fotografii, která podléhá schvalování. Chcete-li si aplikaci užít naplno, je potřeba zakoupit si kredit, který můžete následně využít například na přednostní zobrazení svého profilu nebo neomezené možnosti filtrace profilů. Bumble se tak neřadí k tradičním aplikacím pro hledání partnera, jde o originální koncept, který stojí za vyzkoušení.

O Bumble
Appka pro kluky
iBoys
Instalace: zdarma
Premium: od 66 Kč

Podtextem mobilní aplikace iBoys je „pro kluky na kluky“. Již z toho je jasné, že primárním zájmem většiny uživatelů jsou muži. Noví členové se do platformy iBoys registrují samozřejmě primárně za účelem nalezení romantického partnera či protějšku na flirt a sex. Pomocí této aplikace ale můžete najít i kamarády na pokec, do hospody, kina nebo jen na sport. Registrovat se mohou samozřejmě i ženy, které už zjistili, že gayové jsou lepší než kamarádky. Veškerá funkčnost aplikace iBoys je uživatelům poskytována zcela zdarma. Mžete tak bez omezení navazovat kontakt prakticky s kýmkoliv. S tím je ovšem spojena nevýhoda v podobě možnosti registrace prakticky kohokoliv včetně vtipálků a uživatelů, kteří se vydávají za někoho jiného. Aplikace iBoys nabízí ovšem i placené funkce. Jejich hlavním účelem je především zviditelnění profilu.

O iBoys
Appka pro chat fanatiky
Lidé.cz
Instalace: zdarma
Premium: od 66 Kč

Chatovací a seznamovací platforma od Seznamu, která si zaslouží vaši pozornost. Automatický přístup do ní získávají všichni aktivní uživatelé serveru Seznam.cz, kteří si na ní založili emailovou schránku. Všechny funkce jsou zdarma a díky jednoduchosti je může využívat prakticky každý. Mobilní aplikaci lze využívat jak na operačních systémech Android, tak na iOS. Kromě psaní soukromých zpráv se můžete účastnit i hromadných diskuzí o konkrétních tématech nebo pro specifické věkové kategorie.

O Lidé.cz
Appka pro Čechy
Pinkilin
Instalace: zdarma
Premium: od 66 Kč

Konečně je tu česká aplikace pro hledání partnera, která funguje podobně jako oblíbený Tinder. Stejně jako on je založena na hodnocení fotografií zajímavých lidí z vašeho blízkého či vzdáleného okolí. Na rozdíl od Tinderu ale v případě, kdy se vám daná osoba líbí svajpnete nahoru, v opačném případě dolů. Sami si určíte vzdálenost potenciálních partnerů od vašeho bydliště, takže se nemusíte bát, že byste se za zajímavým protějškem museli vydat přes půlku republiky. Aplikaci lze nainstalovat na smartphony se systémy iOS i Android.

O Pinkilin
Appka s širokým záběrem
Seznamka.cz
Instalace: zdarma
Premium: od 66 Kč

Aplikace platformy Seznamka.cz vhodně doplňuje fungování nejstaršího online serveru u nás zaměřeného na hledání partnera, který funguje již od roku 1998. Její nejdůležitější předností je možnost hledat partnera podle nejrůznějších kritérií. Od typu vztahu po věk, zájmy či koníčky. Najít zde tak můžete jak vážný vztah, tak nezávazný flirt či sex nebo dokonce partnera na sport či cestování. Díky široké uživatelské základně a možnosti bezplatného používání většiny funkcí, máte velkou šanci výběru z velkého počtu uživatelských profilů. Nevýhodou je na druhou stranu vysoká pravděpodobnost registrace vtipálků a lidí vydávajících se za někoho jiného, kteří mohou zkazit vaši radost z poznávání nových osob. Při troše viku je však rychle poznáte a nahlásíte administrátorům aplikace.

O Seznamka.cz
Appka spíše na flirt pro mladší
Štestí
Instalace: zdarma
Premium: od 66 Kč

Mobilní platforma Štestí je aplikací pevně svázanou s její mateřskou webovou seznamkou Štěstí.cz. Díky široké uživatelské základně, která čítá více než 100 000 členů, se jejím prostřednictvím může kontaktovat s novými zajímavými lidmi téměř každý. Aplikace štěstí poskytuje prostor pro hledání přátel i partnera pro širokou škálu věkových kategorií, od těch nejmladších, kterým však musím být alespoň 18 let až po seniory. Můžete si nezávazně pokecat, zaflirtovat nebo hledat vážný vztah. Vše je jen na vás. Svoje preference vyznačujete již při registraci, později je ale můžete na svém osobním profilu upravit.

O Štestí

Jak fungují appky seznamek?

Seznamovací aplikace jsou založeny na stejném principu jako většina ostatních. Po stažení, nainstalování a registraci můžete začít rovnou komunikovat s ostatními uživateli. Ve srovnání s klasickými internetovými platformami pro hledání partnera ale mobilní aplikace usnadňují hledání lidí podle místa jejich bydliště. Často je to na úkor detailních informací o jednotlivých uživatelích, ale ty se dají zjistit později přímou komunikací. Převážná většina uživatelů aplikací preferuje zejména flirt a zábavu. Svým způsobem představují tyto aplikace moderní elektronickou alternativu k nezávaznému potkávání a navazování kontaktu na ulici či v kavárně. Pomocí mobilní seznamky velice rychle zjistíte kolik a jací nezadaní lidé se pohybují ve vašem okolí a můžete je rychle kontaktovat. Převážná většina lidí využívajících mobilní platformy pro flirtování se rekrutuje z řad mladých lidí do cca 30 let věku, kteří se před tím, než se usadí a založí vážný vztah, chtějí pobavit. Hledáte-li proto vážný vztah, zaměřte se raději na internetové servery propojující podobně smýšlející jedince. I tyto portály obvykle nabízí svým členům možnost používání aplikace jako alternativy k webovému rozhraní, setkáte se na nich ale s lidmi, kteří nechtějí pouze flirtovat, ale zajímají je protějšky s potenciálem do budoucna.

S jakými běžnými funkcemi se u appek můžete setkat?

Většina platforem určených pro rychlé hledání lidí z okolí je založena na vyjadřování postoje uživatelů k profilům ostatních. Na tom, zda se vám fotografie a zájmy druhého líbí či ne závisí mimo jiné i to, zda si spolu vyměníte několik zpráv, ale také jestli se vydáte na společné rande. Hodnocení profilů a fotografií ostatních uživatelů je tedy pro počátek konverzace u mobilních platforem tohoto typu stěžejní. Samozřejmostí je také správa vlastního profilu a možnost vkládání profilových a osobních fotografií. Ty lze vybírat většinou z galerie či aktuálně vyfotit

Jak být při používání mobilních seznamek úspěšný?

V první řadě si dejte na čas při výběru seznamovací aplikace vhodné právě pro vás, která vám pomůže splnit nejlépe to, po čem toužíte. Některé aplikace jsou zaměřené na nezávazný flirt, jiné na hledání lásky na celý život. I mezi jejich uživateli budou výrazné rozdíly. Zapracujte také na svém profilu. Vyplňte o sobě maximum informací a doplňte je atraktivní fotografií. Nebuďte pasivní. Projíždějte uživatelské profily ve vybrané aplikaci a dávejte o sobě ostatním vědět. Ať již tím, že jim dáte lajk nebo tím, že jim pošlete krátký vzkaz. Jestliže narazíte na člověka, který vám bude sympatický, nebojte se jej pozvat na rande. Nikdy nevíte, jak to může dopadnout.

Je stránka užitečná?
Líbí se vám obsah?
12 3

Slyšeli jste nebo četli o nás

Žena.cz Týden.cz Dama.cz Femina.cz Flowee.cz Lidovky.cz iDnes.cz Frekvence Evropa2 Aktuálně.cz WomenZone.cz