Partnerský horoskop 2024

Jak funguje partnerský horoskop?

Partnerské horoskopy vám prozradí, kdo je pro vás vhodným partnerem, s kým budete nejlepšími přáteli a s kterým protějškem zažijete nezapomenutelný sex. Pomocí vztahového horoskopu zjistíte soulad mezi vámi a novým partnerem. Podívejte se, kdo pro vás bude ideálním mužem nebo ženou. Stačí zadat vaše znamení zvěrokruhu a znamení partnera. Během okamžiku se dozvíte, s jakými překážkami se můžete s novým protějškem potýkat, jestli si budete v životě rozumět a zda se snesete svými povahami.

Podívejte se kdo se k sobě hodí

Charakteristiky znamení
Beran
Beran
21.03 - 20.04
Býk
Býk
21.04 - 20.05
Blíženci
Blíženci
21.05 - 21.06
Rak
Rak
22.06 - 22.07
Lev
Lev
23.07 - 22.08
Panna
Panna
23.08 - 21.09
Váhy
Váhy
22.09 - 22.10
Štír
Štír
23.10 - 22.11
Střelec
Střelec
23.11 - 21.12
Kozoroh
Kozoroh
22.12 - 20.01
Vodnář
Vodnář
21.01 - 19.02
Ryby
Ryby
20.02 - 20.03

Zároveň si přečtěte charakteristiku jednotlivých znamení zvěrokruhu. Možná bude popis znamení na vašeho nového partnera sedět, možná tomu nebudete chtít věřit. Charakteristika znamení ale ve většině případů odpovídá skutečnosti a řada lidí v ní poznává sebe i svého současného partnera. Někdo si hledá protějšek podle znamení, s jakými má dobré zkušenosti nebo s jakými je kompatibilní. Správný partnerský horoskop vám pomůže vypátrat, kdo je vhodným kandidátem na lásku a kdo vám spíše přinese zklamání. Není ale nad osobní zkušenost. Nezapomeňte, že partnerský horoskop je pouze tichým rádcem a je jen na vás, zda se setkáte i se znameními, které k vám tolik nepasují.

Některá znamení se k sobě natolik hodí, že z toho nakonec vyklube doživotní vztah založený na důvěře, respektu a lásce. Pokud i vy věříte, že datum a rok narození přímo ovlivňují naše životy a povahu, je partnerský horoskop pro vás tím pravým dobrodružstvím a nápovědou.

Od Babyloňanů k současným online horoskopům

Babylónští kněží jako první stanovili dvanáct znamení zvěrokruhu. Právě oni sestavili první horoskopy a od nich se učili další astrologové. Na jejich práci navázali astrologové ze Středomoří, kteří dali vzniknout helénské astrologii. Systém tvorby horoskopů z této doby se dochoval prakticky dodnes. Na internetu naleznete nabídku astrologů na sestavení horoskopů i partnerské horoskopy online. Do charakteristik jednotlivých znamení se promítají zkušenosti milionů předků, kteří nám předávají ve znameních své zkušenosti a poznatky.

Horoskopy v moderním světě

Lidé chtěli odjakživa nahlédnout do svého osudu. Ani v našem moderním světě tato touha po časech budoucích nezmizela. Astrologové přicházejí s předpověďmi pro celou planetu a varují před nečekanými událostmi. V současné době je pro řadu lidí astrologie jako prostředek pro sebepoznání. Astrolog vám dokáže sestavit horoskop, v němž vás upozorňuje na vaše vnitřní zmatky a nejistoty a vyzdvihuje váš potenciál. Každý je tvůrcem svého osudu a rozhodnutí za svůj život máme ve svých rukách.

Proč si vybírat partnera podle znamení?

Na seznamkách můžete narazit na inzeráty, že dotyčný hledá muže nebo ženu konkrétního znamení zvěrokruhu. Jestliže nemáte na partnery štěstí, zkuste se zpětně podívat do partnerského horoskopu, jak jste k sobě pasovali. Podle znamení můžete poznat, zda je protějšek typem na vážný vztah nebo má sklony k nevěrám. Partnerský horoskop vám poodhalí rozdílné vlastnosti mezi vámi a soulad ve stěžejních věcech. Některá znamení spolu nemohou žít nebo se po čase objeví nepřeklenutelné problémy. I na to vás partnerský horoskop podle data narození upozorní.

Proč nehledět u partnera na znamení?

Rozhodli jste se, že si najdete partnera ve znamení, které k vám sedí? Partnerské horoskopy sice mohou mnohé poodhalit, ale pro vztah je důležitá nejen kompatibilita, ale také jiskra, přitažlivost a náboj. Jen tak může vztah fungovat a vydržet. Osud nám staví do cesty partnery, které bychom si ve svých fantaziích nevybrali. Nakonec ale dáme na vzájemnou chemii a sexuální soulad. Každý z nás je jedinečný, a to byste měli mít na paměti. A zavrhnout potenciální partnery kvůli disharmonii mezi znameními není tím správným krokem.

Co vám partnerský horoskop prozradí?

Vztahový horoskop vám poodhalí partnerskou kompatibilitu. Hvězdy prozradí, jestli váš vztah bude harmonický nebo protkaný vzájemnými neshodami. Upozorní na slabé a silné stránky každého z nás a odtajní sexuální ražení a potřeby. Jak se k sobě hodí znamení si můžete sami ověřit zadáním obou znamení. Díky vztahovému horoskopu možná pochopíte emocionální výkyvy svého partnera a jeho nálady. Pokud již máte s konkrétními znameními negativní zkušenostmi, vyplatí se při seznámení s partnerem těchto znamení jistá dávka obezřetnosti.

V čem může partnerský horoskop ublížit?

Lidé si pokládají otázku: „Hodíme se k sobě podle znamení?“ Pro někoho je výsledek v partnerském horoskopu rozhodující a často na něm závisí, jestli navážou s partnerem dlouhodobý vztah nebo se raději poohlédnou po někom jiném. Neberte výsledek partnerského horoskopu podle data narození jako bernou minci. Co když kvůli tomu odmítáte lásku svého života? Milujícího partnera? Dokonalého rodiče vašich dětí? I vztah s partnerem v kompatibilním znamení nemusí vyjít, a naopak vztah s člověkem v nevhodném znamení může být osudový.

Proč lidé (ne)věří partnerským horoskopům podle data narození?

Lidé potřebují v životě něčemu věřit. Někteří doufají, že jim hvězdy ukážou cestu, jakým způsobem mají žít a jak se rozhodovat v zásadních věcech. Pokud si s nějakou situací nevědí rady, řada z nich si přečte horoskop a na jeho základě se rozhodne pro další krok. Věří jako předci před nimi, že ve hvězdách je vepsán jejich osud. Naopak proti nim stojí skupina lidí, která považuje horoskopy za šarlatánství, neboť předpověď není podložena vědeckým způsobem. Namítají, že obecné předpovědi většinou pasují na každého z nás.

Jaká znamení se k sobě hodí?

Jaké znamení se k vám hodí, to se dozvíte na těchto stránkách. Odhalí vám, s kým dojdete harmonie a s kým to nevypadá slibně. Než zajdete na první rande s novým objevem, podívejte se ze zvědavosti na váš soulad. Informujte se, s jakými znameními vás chtějí dát hvězdy dohromady. Osobní setkání ale vždy napoví mnohem víc a měli byste si na člověka udělat svůj názor. Některá znamení vás svým šarmem a pohledem přikovají k zemi, a to je přesně ten moment, kdy byste měli dát na svou intuici, nikoliv na horoskopy.

Je stránka užitečná?
Líbí se vám obsah?
10 0

Slyšeli jste nebo četli o nás

Žena.cz Týden.cz Dama.cz Femina.cz Flowee.cz Lidovky.cz iDnes.cz Frekvence Evropa2 Aktuálně.cz WomenZone.cz