Porovnejte Gay seznamky

Kategorie: Gay seznamky Zvolte kategorii

Gay seznamka

Gay komunita v Česku je vcelku silná. Jenže mnoho homosexuálně orientovaných mužů neví, jak se do ní začlenit a jak se s jejími členy seznámit. Je to jednodušší, než si myslíte: gay muže a kluky naleznete na online seznamkách, které zprostředkovávají vážný vztah, flirt i milenecký poměr.

Lovino.cz vybralo diskrétní weby, jež jsou převážně placené a zaručují vám dostatek soukromí. Navíc na nich stoupá pravděpodobnost, že na nich narazíte na ty správné protějšky.

Doporučujeme
1.
Academic Singles
Academic Singles
 • Nejvyšší možná bezpečnost
 • Registrace zdarma
 • Možnost seznamovat se celosvětově
3 840+
svobodných
27+
ideální věk
Doporučujeme
2.
Singles 50
Singles 50 Musíte být starší 40 let
 • S jistotou najdete partnera ve své věkové skupině.
 • Deset zaručených seznámení.
 • Stoprocentní anonymita
256 200+
svobodných
40+
ideální věk
Doporučujeme
3.
eDarling
eDarling
 • Šance potkat osobu, kterou celý život hledáte
 • Pouze ověřené profily
 • Lidé z dalších evropských zemí
7 162+
svobodných
22+
ideální věk
Doporučujeme
4.
Divoké rande
Divoké rande
 • Největší česká erotická seznamka
 • Ženy mají VIP zdarma
 • Uživatelé hledají flirt a sex
549 000+
svobodných
25+
ideální věk
5.
be2
be2
 • Nemusíte se omezovat jen na ČR
 • Strukturovaný dotazník
 • Přátelské uživatelské prostředí
4 035+
svobodných
20+
ideální věk
6.
Gkontakt
Gkontakt
 • Naleznete milence, sexuálního učitele
 • Flirt, sex a milenecký vztah
 • 28 tisíc gayů a bi mužů
28 055+
svobodných
25+
ideální věk

Co očekávat od gay seznamek?

Každý očekává od seznamovacích stránek pro gaye něco jiného. Někdo na ně vstupuje s tím, aby na nich našel lásku svého života, někdo zase dlouhodobý milenecký poměr nebo muže na jednu noc. Jedno ale mají společné: sdružují komunitu gayů a usnadňují seznamování mezi jednotlivými členy. Registrují se na ně mladí studenti i vyzrálí pánové, kteří se na nich nestydí zveřejnit své fotografie a představy o vztahu. O každém muži se dozvíte to podstatné a můžete se jich na cokoliv zeptat. Během chvilky budete mít jasno v tom, zda se k sobě hodíte nebo ne. Na seznamkách máte filtr pro vyhledávání, a tak snadno najdete štíhlého, svalnatého nebo plnoštíhlého muže. Kromě toho máte možnost potkat gaye nejen ze svého okolí, ale i z jiných měst.

Soukromí na gay seznamkách

Gay seznamovací portály jsou převážně placené. A právě na takových webech máte jistotu, že komunikujete se solidními uživateli, kteří to myslí se seznamováním vážně. Nemusíte se obávat toho, že by vaše osobní údaje někdo zneužil a že by se dostaly do nepovolaných rukou ostatních uživatelů internetu. Komunikujete jen s tím, s kým chcete, a nevhodné uživatele si můžete zablokovat nebo nahlásit jejich nemístné chování. Provozovatelé těchto stránek využívají https šifrování pro komunikaci a nikdy nepředají vaše kontaktní údaje třetí straně. Soukromí na placených seznamkách je dostatečné, což se nedá tvrdit o těch zdarma.

Proč jsou placené gay seznamky lepší?

Kromě toho, že na stránkách pro gaye máte potřebné soukromí, dokážou vám navrhnout i vhodné partnery, s kterými byste si mohli padnout do oka. Podmínkou je vyplnit osobnostní dotazník, na jehož základě vám vygenerují sympatické protějšky. Placené seznamky dbají na ochranu veškerých dat a v mnoha případech kontrolují každý profil, popřípadě požadují jeho ověření. Neseriózní fotografie jsou smazány. Pohodlněji na nich vyhledáte ostatní uživatele, kteří neberou seznamování na lehkou váhu a obvykle hledají vážný vztah. Zaplacením poplatku získáte plnohodnotné VIP členství. To zvyšuje šance na úspěch a přináší vám to větší bezpečí v internetovém prostředí.

Seznamky zdarma pro gaye – nevýhody

Na seznamovacích portálech často narazíte na profily, které byly uměle vytvořeny, nebo se za nimi skrývají podvodníci.

Tito lidé se často baví na cizí účet a nemají v úmyslu se seznámit. Sice na nich naleznete více uživatelů, avšak ti obvykle nemají v plánu navázat vážný vztah. Ke všemu tyto weby obsahují značné množství nepoužívaných profilů. Tím se počet aktivních uživatelů podstatně snižuje. Dále se na nich setkáte s reklamami, které jsou pro provozovatele hlavním příjmem. A to nejsou všechny nevýhody. Nemáte na nich žádné soukromí, k vašemu profilu mají přístup všichni uživatelé internetu a diskrétnost je na nich takřka nulová.

Co očekávat od uživatelů gay seznamek – flirt, vážné seznámení i milenecký poměr

Uživatelé gay webových stránek hledají různorodé vztahy. Na placených variantách se seznámíte zejména s muži, kteří touží po vážném vztahu. Některé seznamky se však zaměřují také na zprostředkování flirtu nebo mileneckého poměru. Na Lovino.cz si můžete o každém takovém webu přečíst, jaký typ vztahu na něm najdete a zda bude vyhovovat vašim potřebám. Členové těchto portálů jsou přátelští, netají se tím, co od ostatních mužů očekávají a většinou odpovídají na zprávy.

Ostych stranou, bezpečí, diskrétnost a soukromí zaručeno

Předpokladem k úspěšnému seznámení je nestydět se. Zahoďte ostych stranou, uvolněte se a odpovídejte na zprávy, popřípadě sami oslovte sympatické protějšky. Buďte aktivní – koneckonců díky své aktivitě se můžete seznámit s novým mužem. Gay seznamky uvedené na Lovino.cz jsou bezpečné, diskrétní a máte na nich zaručeno soukromí. Jejich provozovatelé se snaží o to, abyste se na jejich serverech cítili příjemně a nebáli se svěřit se svými životními plány, sexuálními preferencemi a představami o partnerovi. Tyto weby se postarají o to, aby neunikla na veřejnost žádná citlivá data a aby nezklamaly vaši důvěru.

Seznamky pro gay muže i pro gay kluky

Na stránky pro homosexuálně orientované muže se obvykle mohou registrovat uživatelé nad 18 let. Seznamte se na nich s gay kluky, kteří hledají svého učitele, nebo na nich vyhledejte gay muže s potřebnými zkušenostmi a životním nadhledem. Seznamovací portály poskytují prostor všem věkovým generacím, a nezáleží na tom, zda jste právě oslavili osmnáctiny nebo se blížíte k důchodovému věku. Každý si na webech pro gaye přijde na své – mladí i starší. Na některých z nich se dokonce mohou registrovat kluci nad 15 let. Jedná se o seznamky kluci na kluky, které jsou zpravidla zdarma.

Je stránka užitečná?
Líbí se vám obsah?
37 15

Slyšeli jste nebo četli o nás

Žena.cz Týden.cz Dama.cz Femina.cz Flowee.cz Lidovky.cz iDnes.cz Frekvence Evropa2 Aktuálně.cz WomenZone.cz