Porovnejte Gay seznamky

Kategorie: Gay seznamky Zvolte kategorii

Gay seznamka

Gay komunita v Česku je vcelku silná. Jenže mnoho homosexuálně orientovaných mužů neví, jak se do ní začlenit a jak se s jejími členy seznámit. Je to jednodušší, než si myslíte: gay muže a kluky naleznete na online seznamkách, které zprostředkovávají vážný vztah, flirt i milenecký poměr.

Lovino.cz vybralo diskrétní weby, jež jsou převážně placené a zaručují vám dostatek soukromí. Navíc na nich stoupá pravděpodobnost, že na nich narazíte na ty správné protějšky.

1.
Flirt.com
Flirt.com
 • Milenecký poměr
 • Hodně holek i kluků
 • Nezávazný sex
9 305 000+
svobodných
21+
ideální věk

Seznamka Flirt.com dostává svému názvu a uživatelé na ní najdou protějšky na flirt, sex a milenecký poměr. Registrovat se na ni mohou lidé od 18 do 78 let a ženy mohou konverzovat zdarma. Obě pohlaví mohou vyhledávat vhodné partnery na flirt, posílat koketní zprávy, přidat do profilu své video a vyjadřovat srdíčkem své sympatie. Po aktivaci prémiového členství mohou využít automatické mazání historie, posunout se na přední pozice ve vzkazníku a získat potvrzení o přečtení zpráv.

2.
tajnalaska.com
tajnalaska.com
 • Seznamka pro navázání vzrušujícího flirtu
 • Návrhy párování s atraktivními protějšky
 • Web pro potěšení a zábavu pro dospělé
136 000+
svobodných
30+
ideální věk
Doporučujeme
3.
Academic Singles
Academic Singles
 • Nejvyšší možná bezpečnost
 • Registrace zdarma
 • Možnost seznamovat se celosvětově
3 840+
svobodných
27+
ideální věk

Seznamka Academic Singles je určena všem lidem, kteří hledají vzdělaného partnera. Uživatelskou základnu tvoří 240 tisíc mužů a žen všech sexuálních orientací. Registrovat se na ni mohou osoby ve věku 25+, jejichž záměrem je najít partnera na vážný vztah. Seznámit se mohou s protějšky z Česka i ze zahraničí. Pro zpřístupnění všech funkcí si uživatelé musejí aktivovat VIP členství. Poté mohou vyhledávat protějšky, procházet profily a hodnotit je. Web svým členům navrhne vhodné partnery.

Doporučujeme
4.
Singles 50
Singles 50 Musíte být starší 40 let
 • S jistotou najdete partnera ve své věkové skupině.
 • Deset zaručených seznámení.
 • Stoprocentní anonymita
256 200+
svobodných
40+
ideální věk

Seznamka Singles50 je oblíbená lidmi ve zralém věku a seniory. Přístup na ni mají uživatelé starší 40 let. Nalézt na ní mohou protějšek pro strávení společných chvil a na navázání vážného vztahu. Celkem se na ní seznamuje 256 tisíc uživatelů bez závazků. Nechybí jim životní zkušenosti a již vědí, jakého partnera chtějí. Většina funkcí je zpoplatněna. S členstvím mohou vyhledávat partnery, procházet profily a darovat srdce sympatickým uživatelům. Seznamka jim zdarma doporučí vhodné protějšky.

Doporučujeme
5.
Divoké rande
Divoké rande
 • Největší česká erotická seznamka
 • Ženy mají VIP zdarma
 • Uživatelé hledají flirt a sex
549 000+
svobodných
25+
ideální věk

Seznamka divokerande.cz se pyšní širokou uživatelskou základnou o 800 tisících členech. Patří mezi největší erotický seznamovací web, na který se mohou registrovat uživatelé nad 20 let. VIP členové si mohou prohlížet lechtivé fotografie, neomezeně konverzovat, zobrazovat si návštěvníky, hodnotit uživatele, předávat své kontaktní údaje a prohlížet si, jací uživatelé po nich touží. Každý si může na svůj účet nahrát až 5 fotografií. Profilová fotografie je na seznamce povinná.

6.
be2
be2
 • Nemusíte se omezovat jen na ČR
 • Strukturovaný dotazník
 • Přátelské uživatelské prostředí
4 035+
svobodných
20+
ideální věk

Seznamka be2 se orientuje na uživatele ve věkové skupině 25+ a poskytuje prostor pro vážné a dlouhodobé seznámení. Členská základna čítá bezmála 25 tisíc uživatelů. Zájemci o seznámení si mohou aktivovat Premium účet, díky kterému zjistí, kdo je momentálně online. Zároveň mohou rychle procházet profily, přijímat a odesílat zprávy a prohlížet si fotografie. Po vyplnění psychologického dotazníku doporučí be2 svým uživatelům vhodné protějšky. Registrace je zdarma a vložení fotografie dobrovolné.

Doporučujeme
7.
eDarling
eDarling
 • Šance potkat osobu, kterou celý život hledáte
 • Pouze ověřené profily
 • Lidé z dalších evropských zemí
7 162+
svobodných
22+
ideální věk

Seznamka eDarling má za cíl spárovat uživatele, kteří hledají partnera pro dlouhodobý vztah. Převažují na ní vzdělaní lidé ve věku 30 až 55 let. Uživatelská základna zahrnuje 13 milionů členů ze všech koutů světa a mírně převažují muži. Po registraci musejí zájemci o seznámení projít podrobným testem. Po jeho vyhodnocení získají seznam vhodných partnerů z blízkého okolí. Za poplatek mohou neomezeně komunikovat, procházet si fotografie a prohlížet si návštěvníky svého profilu.

8.
Gkontakt
Gkontakt
 • Naleznete milence, sexuálního učitele
 • Flirt, sex a milenecký vztah
 • 35 tisíc gayů a bi mužů
28 055+
svobodných
25+
ideální věk

Seznamka Gkontakt.cz má kolem 30 tisíc gay uživatelů z celého Česka. Muži se nebrání žádnému typu vztahu, ale převažují nabídky na flirt a sexuální poměr. Seznamování probíhá v diskrétním prostředí se stejně orientovanými muži. Jen pár funkcí mohou využívat zdarma: vyhledávat další muže, sledovat online uživatele, nahrávat fotografie a napsat seznamovací text. VIP členství je volitelné a mohou s ním posílat zprávy, přečíst si odpovědi, prohlížet si profily a zasílat své kontaktní údaje.

9.
MyDates
MyDates
 • Všechny profily volně přístupné
 • Nemusíte si nahrávat profilovou fotku
 • Najdete zde jakýkoliv vztah
22 000+
svobodných
21+
ideální věk
10.
bdsm.findmysex.com
bdsm.findmysex.com
 • Registrace zdarma
 • Profily pouze pro registrované
 • Chat přes webcam
1 000 000+
svobodných
23+
ideální věk
11.
casual.findmysex.com
casual.findmysex.com
 • Registrace zdarma
 • Možnost využití webkamery
 • Rozšířené vyhledávání
3 000 000+
svobodných
21+
ideální věk

Co očekávat od gay seznamek?

Každý očekává od seznamovacích stránek pro gaye něco jiného. Někdo na ně vstupuje s tím, aby na nich našel lásku svého života, někdo zase dlouhodobý milenecký poměr nebo muže na jednu noc. Jedno ale mají společné: sdružují komunitu gayů a usnadňují seznamování mezi jednotlivými členy. Registrují se na ně mladí studenti i vyzrálí pánové, kteří se na nich nestydí zveřejnit své fotografie a představy o vztahu. O každém muži se dozvíte to podstatné a můžete se jich na cokoliv zeptat. Během chvilky budete mít jasno v tom, zda se k sobě hodíte nebo ne. Na seznamkách máte filtr pro vyhledávání, a tak snadno najdete štíhlého, svalnatého nebo plnoštíhlého muže. Kromě toho máte možnost potkat gaye nejen ze svého okolí, ale i z jiných měst.

Soukromí na gay seznamkách

Gay seznamovací portály jsou převážně placené. A právě na takových webech máte jistotu, že komunikujete se solidními uživateli, kteří to myslí se seznamováním vážně. Nemusíte se obávat toho, že by vaše osobní údaje někdo zneužil a že by se dostaly do nepovolaných rukou ostatních uživatelů internetu. Komunikujete jen s tím, s kým chcete, a nevhodné uživatele si můžete zablokovat nebo nahlásit jejich nemístné chování. Provozovatelé těchto stránek využívají https šifrování pro komunikaci a nikdy nepředají vaše kontaktní údaje třetí straně. Soukromí na placených seznamkách je dostatečné, což se nedá tvrdit o těch zdarma.

Proč jsou placené gay seznamky lepší?

Kromě toho, že na stránkách pro gaye máte potřebné soukromí, dokážou vám navrhnout i vhodné partnery, s kterými byste si mohli padnout do oka. Podmínkou je vyplnit osobnostní dotazník, na jehož základě vám vygenerují sympatické protějšky. Placené seznamky dbají na ochranu veškerých dat a v mnoha případech kontrolují každý profil, popřípadě požadují jeho ověření. Neseriózní fotografie jsou smazány. Pohodlněji na nich vyhledáte ostatní uživatele, kteří neberou seznamování na lehkou váhu a obvykle hledají vážný vztah. Zaplacením poplatku získáte plnohodnotné VIP členství. To zvyšuje šance na úspěch a přináší vám to větší bezpečí v internetovém prostředí.

Seznamky zdarma pro gaye – nevýhody

Na seznamovacích portálech často narazíte na profily, které byly uměle vytvořeny, nebo se za nimi skrývají podvodníci.

Tito lidé se často baví na cizí účet a nemají v úmyslu se seznámit. Sice na nich naleznete více uživatelů, avšak ti obvykle nemají v plánu navázat vážný vztah. Ke všemu tyto weby obsahují značné množství nepoužívaných profilů. Tím se počet aktivních uživatelů podstatně snižuje. Dále se na nich setkáte s reklamami, které jsou pro provozovatele hlavním příjmem. A to nejsou všechny nevýhody. Nemáte na nich žádné soukromí, k vašemu profilu mají přístup všichni uživatelé internetu a diskrétnost je na nich takřka nulová.

Co očekávat od uživatelů gay seznamek – flirt, vážné seznámení i milenecký poměr

Uživatelé gay webových stránek hledají různorodé vztahy. Na placených variantách se seznámíte zejména s muži, kteří touží po vážném vztahu. Některé seznamky se však zaměřují také na zprostředkování flirtu nebo mileneckého poměru. Na Lovino.cz si můžete o každém takovém webu přečíst, jaký typ vztahu na něm najdete a zda bude vyhovovat vašim potřebám. Členové těchto portálů jsou přátelští, netají se tím, co od ostatních mužů očekávají a většinou odpovídají na zprávy.

Ostych stranou, bezpečí, diskrétnost a soukromí zaručeno

Předpokladem k úspěšnému seznámení je nestydět se. Zahoďte ostych stranou, uvolněte se a odpovídejte na zprávy, popřípadě sami oslovte sympatické protějšky. Buďte aktivní – koneckonců díky své aktivitě se můžete seznámit s novým mužem. Gay seznamky uvedené na Lovino.cz jsou bezpečné, diskrétní a máte na nich zaručeno soukromí. Jejich provozovatelé se snaží o to, abyste se na jejich serverech cítili příjemně a nebáli se svěřit se svými životními plány, sexuálními preferencemi a představami o partnerovi. Tyto weby se postarají o to, aby neunikla na veřejnost žádná citlivá data a aby nezklamaly vaši důvěru.

Seznamky pro gay muže i pro gay kluky

Na stránky pro homosexuálně orientované muže se obvykle mohou registrovat uživatelé nad 18 let. Seznamte se na nich s gay kluky, kteří hledají svého učitele, nebo na nich vyhledejte gay muže s potřebnými zkušenostmi a životním nadhledem. Seznamovací portály poskytují prostor všem věkovým generacím, a nezáleží na tom, zda jste právě oslavili osmnáctiny nebo se blížíte k důchodovému věku. Každý si na webech pro gaye přijde na své – mladí i starší. Na některých z nich se dokonce mohou registrovat kluci nad 15 let. Jedná se o seznamky kluci na kluky, které jsou zpravidla zdarma.

Je stránka užitečná?
Líbí se vám obsah?
48 15

Slyšeli jste nebo četli o nás

Žena.cz Týden.cz Dama.cz Femina.cz Flowee.cz Lidovky.cz iDnes.cz Frekvence Evropa2 Aktuálně.cz WomenZone.cz