Porovnání Seznamek pro starší a seniory 50+

Senior seznamky Zvolte kategorii

Seznamka pro seniory

Jste v seniorském věku a chtěli byste se seznámit se stejně osamoceným protějškem? Zkuste se zaregistrovat na seznamovací weby pro seniory! Na online seznamky se registrují nejen mladí lidé a střední generace, ale i starší ročníky a senioři. Je to zcela běžný způsob, jak někoho potkat, a stále více starších lidí objevuje kouzlo internetových seznamovacích portálů.

A nemusíte se bát, že by došlo ke zneužití vašich osobních údajů. Webové servery jsou bezpečné a mohou je bez omezení využívat starší lidé i senioři. Registrujte se na jeden takový ještě dnes a poznejte všechny výhody, které vám přináší!

1.
Flirt Poblíž
Flirt Poblíž
 • Seznamka pro nalezení nezávazného flirtu
 • Rychlá a bezplatná registrace
 • Seznamka, která nemá žádné zábrany
97 000+
svobodných
30+
ideální věk
Doporučujeme
2.
Divoké rande
Divoké rande
 • Největší česká erotická seznamka
 • Ženy mají VIP zdarma
 • Uživatelé hledající flirt
549 000+
svobodných
25+
ideální věk

Seznamka divokerande.cz se pyšní širokou uživatelskou základnou o 800 tisících členech. Patří mezi největší erotický seznamovací web, na který se mohou registrovat uživatelé nad 20 let. VIP členové si mohou prohlížet lechtivé fotografie, neomezeně konverzovat, zobrazovat si návštěvníky, hodnotit uživatele, předávat své kontaktní údaje a prohlížet si, jací uživatelé po nich touží. Každý si může na svůj účet nahrát až 5 fotografií. Profilová fotografie je na seznamce povinná.

Doporučujeme
3.
Singles 50
Singles 50 Musíte být starší 40 let
 • S jistotou najdete partnera ve své věkové skupině.
 • Deset zaručených seznámení.
 • Stoprocentní anonymita
256 200+
svobodných
40+
ideální věk

Seznamka Singles50 je oblíbená lidmi ve zralém věku a seniory. Přístup na ni mají uživatelé starší 40 let. Nalézt na ní mohou protějšek pro strávení společných chvil a na navázání vážného vztahu. Celkem se na ní seznamuje 256 tisíc uživatelů bez závazků. Nechybí jim životní zkušenosti a již vědí, jakého partnera chtějí. Většina funkcí je zpoplatněna. S členstvím mohou vyhledávat partnery, procházet profily a darovat srdce sympatickým uživatelům. Seznamka jim zdarma doporučí vhodné protějšky.

4.
Flirt.com
Flirt.com
 • Milenecký poměr
 • Hodně holek i kluků
 • Flirt a zábava
9 305 000+
svobodných
21+
ideální věk

Seznamka Flirt.com dostává svému názvu a uživatelé na ní najdou protějšky na flirt, sex a milenecký poměr. Registrovat se na ni mohou lidé od 18 do 78 let a ženy mohou konverzovat zdarma. Obě pohlaví mohou vyhledávat vhodné partnery na flirt, posílat koketní zprávy, přidat do profilu své video a vyjadřovat srdíčkem své sympatie. Po aktivaci prémiového členství mohou využít automatické mazání historie, posunout se na přední pozice ve vzkazníku a získat potvrzení o přečtení zpráv.

Nevýhody seznamek zdarma pro seniory

Narazit můžete na seznamky pro seniory bez registrace, které jsou zcela zdarma. Na ty si ale dávejte pozor, protože jsou v mnoha ohledech nevýhodné a rizikové. Často se na ně nemusíte vůbec registrovat, a to dává prostor různým podvodníkům, kteří své profily nevyplňují pravdivě. Vysoké procento profilů vůbec není aktivních a nachází se mezi nimi falešné uživatelské účty. Dávejte si na těchto portálech pozor, abyste nekomunikovali s lidmi, kteří z vás chtějí pouze vylákat peníze. Navíc si nikdy nejste jisti tím, s kým ve skutečnosti chatujete. K vašemu profilu mají přístup všichni uživatelé internetu a nemáte na těchto webových stránkách potřebné soukromí. Setkat se můžete také s uživateli, kteří jsou vulgární nebo vám zašlou nevyžádané erotické fotografie. A vy si je v mnoha případech ani nemůžete zablokovat nebo je nahlásit provozovateli.

Výhody placených seznamek pro starší 50+

Na internetu nechybí nejen seznamky zdarma, ale i placené. Lidem se však nechce investovat do seznámení, a přitom jim zpoplatněné weby mohou pomoct v seznámení. Představme si jejich výhody. Zaručují vám naprosté soukromí a diskrétnost a k vašemu profilu se dostanou pouze ti uživatelé, kteří mají zaplacené VIP členství jako vy. Naleznete na nich převážně uživatele hledající vážný vztah, v menší míře přátelství nebo milenecký poměr. Dokážou vám doporučit vhodné partnery, s kterými máte společné životní cíle. Ty vám vygenerují na základě vyplněného osobnostního dotazníku. K dispozici máte podrobné vyhledávání a nemusíte se probírat tisíci profily. Uživatelské účty prochází ověřením, čímž se eliminuje výskyt falešných profilů. Zaplacením členství dáváte ostatním uživatelů najevo, že máte o seznámení skutečný zájem.

Co očekávat od uživatelů?

Senioři 50+ mají jasnou představu o tom, jaký typ vztahu preferují. Většinou hledají vážný vztah, aby nestrávili stáří sami. Vědí, jakého partnera chtějí a nebojí se svěřit se svými požadavky. Uživatelé online seznamek v seniorském věku odepisují uživatelům, kteří je skutečně zaujmou. Nemají potřebu lhát a hrát si na někoho, kým nejsou. Obvykle se registrují tam, kam se napíše klasický inzerát, na který ostatní uživatelé reagují. Neztrácejí čas zbytečným psaním a po pár vyměněných zprávách se s vámi chtějí setkat, aby zjistili, zda mezi vámi přeskočí ona pověstná jiskra. Nevytvářejí si o druhém mylnou iluzi a nemají ani přílišná očekávaní. Pro některé uživatele však může být rande naslepo psychicky náročnější, neboť byli zvyklí se seznamovat klasickým způsobem.

Proč vyplňovat informace o své osobě na seznamky pro seniory

Některé seznamky pro starší při vstupní registraci vyžadují, abyste vyplnili některé informace o své osobě. Neberte to jako narušování svého soukromí – cílem je vybrat vám vhodné protějšky na základě vstupních dat z registrace. Seznamovací web tak může porovnat uživatele a vybrat vám nejvhodnější kandidáty. Způsob výběru partnerů rovněž můžete ovlivnit pomocí kritérií při vyhledávání. Osobnostní dotazníky budete vyplňovat několik minut a měli byste na ně odpovídat pravdivě. Udělejte si na ně čas, aby byly vaše odpovědi co nejpřesnější a vycházely z vašich představ o životě.

Jak se chovat na seznamkách

Na seznamovacích portálech pro seniory 50+ byste měli dodržovat pravidla slušného chování a respektovat všeobecné obchodní podmínky. Při komunikaci s ostatními uživateli ukažte svůj obličej, aby věděli, s kým konverzují. Posílejte jim pouze aktuální fotky bez erotického nádechu. Ve svém profilu o sobě napište pár vět, aby o vás ostatní uživatelé získali představu, co jste za člověka. Buďte upřímní v tom, co hledáte – a nestyďte se za to, když to bude jen přátelství nebo sex na jednu noc. Ostatním uživatelům v ničem nelžete. Při osobním setkání by lži stejně vyšly najevo. Nerozesílejte jednu stejnou zprávu více lidem, vyhněte se pravopisným chybám a nepoužívejte vulgární a obscénní výrazy. Neprozrazujte na sebe intimní a soukromé informace, které by se daly snadno zneužít. Pokud nebudete mít o druhého člověka zájem, slušně ho odmítněte a nenechávejte jeho zprávy bez odezvy.

Seznamky jsou pro 40+ 50+ 60+ a více

Pokud je vám 50, 60 a více let, jsou seznamky pro seniory a starší tím pravým místem pro vás. A nenechte se zmást jejich názvem, skvěle se na nich seznámí také lidé ve zralém věku. Naopak je na nich zakázáno registrovat se středním generacím a mladým lidem. Jinak by takové weby ztrácely svůj význam. Využijte jejich služeb a poznejte na nich svého nového partnera. Možná budete mezi těmi, kteří na nich našli vysněné štěstí. A pokud první schůzka nedopadne podle vašich představ, nevzdávejte to a zkuste oslovit další protějšky. Ne vždy se podaří starším lidem seznámit se napoprvé.

Je stránka užitečná?
Líbí se vám obsah?
468 158

Slyšeli jste nebo četli o nás

Žena.cz Týden.cz Dama.cz Femina.cz Flowee.cz Lidovky.cz iDnes.cz Frekvence Evropa2 Aktuálně.cz WomenZone.cz