Porovnejte seznamky Vážné seznámení

Kategorie: Vážné seznámeníZvolte kategorii

Vážné seznámení seznamky

Chcete se poznat s někým, na koho vlastně celý život čekáte a možná byste se v práci nebo v oblíbeném večerním baru vůbec nepotkali? Jistě, od toho tu jsou běžné seznamky, registrace během pár minut, pak už jen odpovídáte na reakce dalších přihlášených nebo se naopak sami snažíte o kontakt.

A nezoufejte si, ono to nakonec ve finále dopadne dobře, jen musíte mít trpělivost a unést pár prvních odmítnutí, ty čekají dost možná úplně na každého…

1.
Academic Singles
Academic Singles
 • Nejvyšší možná bezpečnost
 • Registrace zdarma
 • Možnost seznamovat se celosvětově
241 300+
svobodných
27+
ideální věk
Doporučujeme
2.
Singles 50
Singles 50 Musíte být starší 40 let
 • S jistotou najdete partnera ve své věkové skupině.
 • Deset zaručených seznámení.
 • Stoprocentní anonymita
256 200+
svobodných
40+
ideální věk
Doporučujeme
3.
eDarling
eDarling
 • Šance potkat osobu, kterou celý život hledáte
 • Pouze ověřené profily
 • Lidé z dalších evropských zemí
447 600+
svobodných
22+
ideální věk
4.
Yellobar
Yellobar
 • Naprostá diskrétnost
 • Obsáhlý profil
 • Čtyři roky zkušeností provozovatele
198 800+
svobodných
25+
ideální věk
5.
seznamte.se
seznamte.se
 • Online registrace je tu poměrně snadná
 • K registraci toho potřebujete jen skutečně minimum
 • Nemusí zde být jen ti, kteří hledají vážný vztah
313 980+
svobodných
25+
ideální věk

Klasika, která se snad nikdy a nikomu neomrzí

Seznamky přes internet už dlouhá léta zažívají obrovský boom. Ani není vlastně divu, kdysi tajemná síť se dostala do všech malých vesniček i horských oblastí, dá se proto říci zcela bez nadsázky, že na internet dnes může úplně každý – stačí jen chtít! Mnoho lidí také žije uspěchané životy a nemá čas, aby se seznamovalo klasickou cestou. Minimálně první impuls musí přijít hodně rychle a samozřejmě bez větší námahy, ideální je to tedy přes internet. Nebojte se jednat, protože sláva patří těm, kteří se ji nezaleknou – to samozřejmě platí kdykoliv v životě, přeneseně i v rámci mezilidských vztahů!

Seznamování po síti prospěje i lidem poněkud nesmělým, kteří by se jinak neodvážili tak snadno udělat první krok. Zde se překoná ostych podstatně snadněji, nemusíte navozovat okamžitou společenskou konverzaci. A co víc, odpověď přes internet si můžete podrobně rozvážit, nemusíte vypálit pár slov okamžitě, aby se nezdálo, že nejste žádným mluvkou. Na všechno je čas, můžete se rozmyslet, co přesně řeknete. Vaši počáteční nesmělost neodhalí řeč těla ani nic podobného, stačí si jen dát pozor na to, co napíšete. Jednoduché, že?

Internet spojuje lidi a šetří spoustu času, který se pak věnuje jinam

Placení složenek už nemusí proběhnout skrze poštovní přepážku, ale klidně přes internetové bankovnictví. A to je jen špička ledovce, protože mezinárodní síť usnadňuje každodenní život a nejinak tomu je i v případě navazování nových společenských kontaktů. Nemusíte se také přemáhat, pokud protějšek, který jste prvně oslovili, vás už nijak nepřitahuje. Kliknete na zprávu, smažete a není třeba odpovídat – ve společnosti dalších lidí nebo při společenské konverzaci v restauraci či kavárně to už tak jednoduché nebude. Běžné seznamky jsou proto výborným vynálezem, který se i v jednadvacátém století neustále zdokonaluje. Internet je prostě mocným médiem, pokud jej umíme využít ve svůj prospěch, může nám být hodně ku pomoci!

Vybereme vám to nejlepší a předložíme jako na talíři nejvybranější restaurace. Vy si pak sami zvolíte, na kterou seznamku kývnete nebo jakým směrem se naopak vydat spíše nechcete. A nezapomeňte, víc seznamek a víc oslovených nových tváří zvyšuje pravděpodobnost seznámení! Buďte co možná nejvíce originální, protože muži i ženy probírající se více žádostmi samozřejmě přijmou spíše tu, která je nějak zaujme…

Je stránka užitečná?
Líbí se vám obsah?
6 0

Slyšeli jste nebo četli o nás

Žena.cz Týden.cz Dama.cz Femina.cz Flowee.cz Lidovky.cz iDnes.cz Frekvence Evropa2 Aktuálně.cz WomenZone.cz