Porovnejte seznamky pro Vážný vztah

Vážné seznámení Zvolte kategorii

Vážné seznámení seznamky

Hledáte vážný vztah, ale stále se vám nedaří najít vhodný protějšek? Někdy ale děláme něco špatně: spoléháme se na to, že na vysněného partnera narazíme na ulici nebo v baru. Převezměte iniciativu a registrujte se na online seznamky. Ne každá seznamka však sdružuje podobně smýšlející uživatele.

Tady jste ale správně. Lovino.cz vybralo ty pravé seznamky pro vážné seznámení a porovnalo je za vás. Až se na takovou seznamku registrujete, nelekejte se dlouhých dotazníků. Cílem je poznat vás a doporučit vám takové protějšky, které by se k vám hodily!

1.
Flirt Poblíž
Flirt Poblíž
  • Seznamka pro nalezení nezávazného flirtu
  • Rychlá a bezplatná registrace
  • Seznamka, která nemá žádné zábrany
97 000+
svobodných
30+
ideální věk
Doporučujeme
2.
Singles 50
Singles 50 Musíte být starší 40 let
  • S jistotou najdete partnera ve své věkové skupině.
  • Deset zaručených seznámení.
  • Stoprocentní anonymita
256 200+
svobodných
40+
ideální věk

Seznamka Singles50 je oblíbená lidmi ve zralém věku a seniory. Přístup na ni mají uživatelé starší 40 let. Nalézt na ní mohou protějšek pro strávení společných chvil a na navázání vážného vztahu. Celkem se na ní seznamuje 256 tisíc uživatelů bez závazků. Nechybí jim životní zkušenosti a již vědí, jakého partnera chtějí. Většina funkcí je zpoplatněna. S členstvím mohou vyhledávat partnery, procházet profily a darovat srdce sympatickým uživatelům. Seznamka jim zdarma doporučí vhodné protějšky.

Doporučujeme
3.
Academic Singles
Academic Singles
  • Nejvyšší možná bezpečnost
  • Registrace zdarma
  • Možnost seznamovat se celosvětově
240 000+
svobodných
27+
ideální věk

Seznamka Academic Singles je určena všem lidem, kteří hledají vzdělaného partnera. Uživatelskou základnu tvoří 240 tisíc mužů a žen všech sexuálních orientací. Registrovat se na ni mohou osoby ve věku 25+, jejichž záměrem je najít partnera na vážný vztah. Seznámit se mohou s protějšky z Česka i ze zahraničí. Pro zpřístupnění všech funkcí si uživatelé musejí aktivovat VIP členství. Poté mohou vyhledávat protějšky, procházet profily a hodnotit je. Web svým členům navrhne vhodné partnery.

Co dělat, když hledáte vážné seznámení na internetu?

Nalézt partnera na internetu není snadné. Často natrefíte na neseriózní seznamky s uměle vytvořenými profily nebo na seznamky, kde lidi neberou seznamování vážně. Co v takovém případě dělat? Prohlédněte si v kategorii „Vážné seznámení“ jednotlivé seznamky, o nichž vám přinášíme ucelený přehled. Dozvíte se, jakým způsobem probíhá registrace, jaké poskytují služby a kolik zaplatíte za případné členství. Vážné seznámení máte na dosah ruky a je nám ctí, že vám pomůžeme zorientovat se ve světě seznamek.

Vyplňte správně seznamovací dotazník

Při registraci na seznamky obvykle musíte vyplnit seznamovací dotazník. Nenechte se odradit jeho délkou a odpovězte pravdivě na všechny otázky. Vyplněním dotazníku zvýšíte své šance na seznámení. Vaše odpovědi následně projdou počítačovou analýzou a seznamka vám doporučí uživatele, s kterými se shodnete na zásadních věcech. Podstatné je udělat si na dotazník čas a rozmyslet se, co skutečně od života chcete. Neznamená to ale, že byste nemohli kontaktovat i uživatele, s kterými nejste ve shodě.

Co očekávat od seznamek – jak správně vybrat?

Každému bude vyhovovat jiná seznamka. Někdo se registruje na seznamky zdarma, ale tam máte velmi malou pravděpodobnost, že najdete partnera na vážný vztah. Vybírejte chytře a investujte do seznámení nějakou tu korunu. Právě na placených seznamkách narazíte na uživatele, pro které není seznamování jen hra, a opravdu hledají lásku svého života. Zvolte si takovou seznamku, která má většinu recenzí pozitivních a má jasně stanovena pravidla. Kvalitní seznamka by měla mít dostatečnou základnu uživatelů a přívětivé uživatelské prostředí.

Můžete najít partnera pro vážný vztah na online seznamkách?

Někdo je k online seznamkám nedůvěřivý a pokládá si otázku, zda na nich může nalézt partnera pro vážný vztah. Žádná seznamka vám sice nezaručí, že se na ní skutečně seznámíte, na druhou stranu statistiky hovoří takto: každý třetí pár se seznámí na internetu. Proč byste nemohli být mezi nimi? Důležité je udělat pro seznámení maximum a nebát se na seznamkách komunikovat s ostatními uživateli. Nečekejte na to, až vás někdo osloví, a vrhněte se do víru internetového seznamování.

Co očekávat od uživatelů na vážných seznamkách?

Na seznamce s vážným seznámením máte relativně vysokou jistotu, že se na ní skutečně registrovali zájemci o vážné seznámení.

Uživatelé chtějí to, co vy: spokojený partnerský život s někým, kdo si jich bude vážit a kdo s nimi třeba založí rodinu. Pro jistotu ale nemějte nereálná očekávání a stůjte nohama pevně na zemi. Nikdo není dokonalý a není nic horšího, než když si někoho přes zprávy zidealizujete a pak jste na schůzce zklamáni. Každopádně – většina uživatelů vážných seznamek vám je schopna nabídnout vztah a postupem času i rodinné zázemí.

Co očekávat od vážného vztahu?

Jak poznáte, že chce partner vážný vztah?

Navázat vážný vztah musejí chtít oba partneři. Pokud tápete, zda si přeje váš protějšek to samé, zeptejte se ho přímo nebo si všímejte signálů, které k vám vysílá. Člověk, který touží po vážném vztahu, má s vámi plány do budoucna a pátrá po tom, co máte rádi. Chová se ve vztahu zodpovědně, není promiskuitní a nebojí se vyjádřit, že vás miluje. Chce být součástí vašeho světa a poznat vaše přátele a rodinu. Zároveň vám dovolí, ať poznáte jeho svět. Kdykoliv se na něj můžete spolehnout a zajímají ho vaše pocity.

Základem je vzájemná důvěra

Od vážného vztahu většina lidí očekává dlouhodobý partnerský vztah, který je vybudován na pevných základech důvěry. Důležité je uvědomit si, co od života chcete a zda jste na takový vztah připraveni. Při seznamování byste měli stát nohama pevně na zemi a dívat se na druhého pohledem nezaujatého diváka. Nezapomeňte na to, že do vážného vztahu nepatří žádné intriky, lži a nevěry. Nevstupujte však do vztahu, pokud v sobě nemáte uzavřeny předchozí vztahy. Komunikujte mezi sebou a spolupracujte, neboť se stáváte společnou jednotkou.

Jak se chovat ve vážném vztahu?

Vyhraďte si na partnera dostatek času, ale nevzdávejte se kvůli němu svých zájmů. Nikdy partnera neberte jako samozřejmost – nikdy nevíte, co se mu honí hlavou. Buďte ve vztahu trpěliví, neboť vztah se buduje postupně a mohou nastat i kritické situace, které vaši víru ve vztah oslabí. Tolerujte partnerovu rozdílnost, přijměte jeho chyby a respektujte jeho potřeby a zvyky. Nebojujte s partnerem, kdo bude mít navrch. Koneckonců nejste soupeři, ale partneři.

Co ve vážném vztahu potřebují ženy?

Muži a ženy mají ve vztahu jiná očekávání a potřeby. Ženy se potřebují s mužem cítit v bezpečí a chtějí v něm nalézt oporu v krizových situacích. Touží po galantním a velkorysém chování a po pomoci při výchově dětí. Požadují zodpovědný přístup a přetrvávající sexuální přitažlivost. Přály by si částečný soulad ve společných zájmech a společné přátele. Očekávají smysl pro humor, komunikativnost a aktivní řešení problémů.

Co ve vážném vztahu potřebují muži?

Muže přitahuje ženskost a touží od partnerky po obdivu a uznání. Milují kombinaci křehké ženskosti, síly osobnosti a umění vytvářet teplo rodinného krbu. Chtějí ženu na vztah, která bude dobrou matkou pro výchovu jejich dětí a zároveň je neupozadí a bude o ně pečovat a projevovat jim lásku. Vysněné ženy by neměly zanedbávat jejich sexuální život a měly by prokazovat nějakou iniciativu. Zároveň by měly tolerovat jejich zájmy a koníčky.

Je stránka užitečná?
Líbí se vám obsah?
117 54

Slyšeli jste nebo četli o nás

Žena.cz Týden.cz Dama.cz Femina.cz Flowee.cz Lidovky.cz iDnes.cz Frekvence Evropa2 Aktuálně.cz WomenZone.cz