Seznamka Ostrava a okolí

Najděte online seznámení v Ostravě a okolí
Všechny tipy na jednom místě
6 692 lidí právě někoho hledá

Na jakých seznamkách se seznamují Ostraváci?

Populární seznamka, vážné seznámení i flirt
1.
Academic Singles
Academic Singles
  • Nejvyšší možná bezpečnost
  • Registrace zdarma
  • Možnost seznamovat se celosvětově
27+
ideální věk
240 000+
svobodných
Seznamka 18 let, spíše flirt a milenci
2.
Divoké rande
Divoké rande
  • Největší česká erotická seznamka
  • Ženy mají VIP zdarma
  • Uživatelé hledají flirt a sex
25+
ideální věk
549 000+
svobodných
Seznamka pro starší a seniory, registrace od 40 let
3.
Singles 50
Singles 50 Musíte být starší 40 let
  • S jistotou najdete partnera ve své věkové skupině.
  • Deset zaručených seznámení.
  • Stoprocentní anonymita
40+
ideální věk
256 200+
svobodných

Kde se seznamovat v Ostravě?

Ostrava a její okolí je průmyslovým městem, kde však naleznete spoustu příležitostí k zábavě. Žijete nebo studujete v Ostravě a chtěli byste se tu s někým novým seznámit? Svěřte se do rukou online seznamek, na kterých jsou registrovány desetitisíce Ostraváků. Nezáleží na tom, zda jste introverti či extroverti, seznamky jsou určeny pro každého, kdo má chuť se seznámit.

Na seznamkách můžete libovolně procházet profily Ostraváků a oslovit sympatické protějšky, s kterými máte společné životní cíle a zájmy. Poznejte se po zprávách a sjednejte si osobní schůzku v zákoutích nebo živém centru Ostravy. Na seznamkách potkáte zajímavé lidi a třeba i svou budoucí lásku!

Kde se setkat?

Každá generace má ráda něco jiného. Patříte mezi mladou generaci? Nenechte si ujít se svým protějškem Stodolní ulici, kde najdete nepřeberné množství barů a diskoték. První rande si také užijete v zoologické zahradě v ostravské Stromovce nebo v pizzerii Pizza Coloseum s pravými italskými pokrmy. Svou novou drahou polovičku pozvěte do klubu Fabric Ostrava s pravidelnými tanečními akcemi. Nevynechejte ani kino CineStar Ostrava s nabídkou nejnovějších filmů.

Řadíte se mezi střední generaci? Vydejte se se svým partnerem na Slezskoostravský hrad, na kterém se pořádají různé jarmarky, koncerty a divadelní představení. Pokud milujete procházky, udělejte si výšlap na vrch Landek s rozhlednou. Kulturní vyžití na vás čeká v Domě kultury města Ostravy nebo v Divadle Jiřího Myrona

Na skvělé večeři si pochutnáte v Restaurant Zámek Zábřeh nebo v indické restauraci Sallam Namaste. Na dobrou kávu si zajděte do kavárny Minikino s malým artovým kinem.

Jste již v seniorském věku? I vy se můžete v Ostravě seznámit! Podnikněte s protějškem pohodovou procházku po Komenského sadech v srdci města a poté relaxujte v příjemném prostředí Ollies Cukrárny Poruba se zákusky domácí výroby. Pokud si rádi pochutnáváte na dobrém a kvalitním víně, zajděte si na sklenku do vinárny Kavárna a vinárna Plesenská kafrárna. Večer završte představením v Divadle Antonína Dvořáka nebo v Restauraci U Dvořáčků se zvěřinovými pokrmy.

Kolik mužů žije v Ostravě?

Z celkového počtu 287 261 obyvatel žije na území Ostravy 138 926 mužů. Máte vysokou pravděpodobnost, že mezi těmito muži potkáte zajímavý protějšek. Stačí, když se zaregistrujete na online seznamce a vyhledáte muže v sekci „On hledá ji“.

Výhodou seznamek je to, že na nich naleznete muže, kteří hledají vážný vztah, přátelství nebo milenecký poměr. Odhoďte strach stranou a oslovte zajímavé muže. Nenechte si utéct příležitost a seznamte se s někým novým, kdo vnese svěží závan do vašeho života.

Chci poznat muže

Kolik žen žije v Ostravě?

Z celkového počtu 287 261 obyvatel žije na území Ostravy 148 335 žen. Narazíte na ně v online seznamkách v kategorii „Ona hledá jeho“. Ženy většinou touží po vážném a trvalém vztahu, ale potkat můžete také ženy hledající nezávazný poměr.

Projeli jste internetové seznamky a líbí se vám nějaká žena? Nečekejte na to, až vám ji někdo vyfoukne před nosem a registrujte se na danou seznamku. Na neplacených seznamkách můžete ženě napsat hned, na placených seznamkách si musíte zakoupit VIP členství.

Chci poznat ženy

Navazující články

Seznámení v okolí
Je stránka užitečná?
Líbí se vám obsah?
1 0

Slyšeli jste nebo četli o nás

Žena.cz Týden.cz Dama.cz Femina.cz Flowee.cz Lidovky.cz iDnes.cz Frekvence Evropa2 Aktuálně.cz WomenZone.cz