Seznamka Liberec

Najděte online seznámení v Liberci a okolí
Všechny tipy na jednom místě
2 332 lidí právě někoho hledá

Na jakých seznamkách se seznamují Liberečané?

Populární seznamka, vážné seznámení i flirt
1.
Academic Singles
Academic Singles
  • Nejvyšší možná bezpečnost
  • Registrace zdarma
  • Možnost seznamovat se celosvětově
27+
ideální věk
240 000+
svobodných
Seznamka 18 let, spíše flirt a milenci
2.
Divoké rande
Divoké rande
  • Největší česká erotická seznamka
  • Ženy mají VIP zdarma
  • Uživatelé hledají flirt a sex
25+
ideální věk
549 000+
svobodných
Seznamka pro starší a seniory, registrace od 40 let
3.
Singles 50
Singles 50 Musíte být starší 40 let
  • S jistotou najdete partnera ve své věkové skupině.
  • Deset zaručených seznámení.
  • Stoprocentní anonymita
40+
ideální věk
256 200+
svobodných

Kde se seznamovat v Liberci?

Severovýchodní město Liberec proslavil zejména televizní vysílač Ještěd. Nejen toto místo láká ke schůzkám a k poznání toho druhého. Studujete, podnikáte nebo žijete v Liberci? Nebuďte již déle sami a poznejte zajímavé lidi na online seznamkách. A nezáleží na tom, zda jste ve městě noví nebo jste domorodí obyvatelé. Všichni mají stejné šance seznámit se. Internetové seznamky jsou místem netušených možností.

Snadno se na nich domluvíte na schůzce se sympatickými protějšky. Na co tedy ztrácet čas vysedáváním po barech a jiných místech, když se rychle seznámíte na internetu? Pošlete si s uživateli seznamky několik zpráv a zjistěte, kolik toho máte společného. Poté se domluvte na setkání!

Kde se setkat?

Na jiná místa chodí mladí lidé a na jiná místa senioři. Pokud jste zástupci mladé generace, sejděte se s partnerem v zoologické zahradě se slavnými bílými tygry. Romantická zákoutí nabízí rybník Teichmüller, odkud můžete pozorovat západ slunce. Spoustu zábavy zažijete v Aquaparku Babylon, z něhož se můžete vydat na dobré jídlo do bistra Street Pho – Authentic Vietnamese Bistro. Večer vyrazte za zábavou do klubu TopStar Club Liberec nebo Rock Pub.

Zástupci střední generace mají spoustu možností, kde si naplánovat schůzku. Aktivní páry mohou zavítat lanovkou nebo pěšky na horu Ještěd se skvostným výhledem do okolí, nebo na procházku kolem Harcovské přehrady. Na dobrém jídle si pochutnáte v restauraci Chicago Bar & Grill nebo v restauraci Radniční Sklípek.

Po večeři si zajděte na film do kina Cinema City Liberec či na divadelní představení do Divadla F. X. Šaldy. Výbornou kávu vám nabídnou v kavárně Jazz café OC Nisa Liberec.

Jako senioři se budete cítit skvěle v restauraci U Jezírka s hospůdkou U Vozků a pivními specialitami. Kvalitní víno si dejte ve vinárně Vinný restaurant & Gourmet point GOALS. Jestliže milujete zákusky, setkejte se s protějškem v cukrárně Retro Harmonie. Příjemnou procházku a podívanou nabízí nejstarší botanická zahrada v České republice s mnoha exotickými a unikátními rostlinami, která stojí nedaleko ZOO. Večer navštivte Malé divadlo s rozmanitými činoherními představeními.

Kolik mužů žije v Liberci?

Z celkového počtu 99 430 obyvatel žije na území Liberce 47 717 mužů. Mnoho mužů stále nenašlo ženu svého života a registrovalo se do online seznamek. Nalézt je můžete v kategorii „On hledá ji“. Uživatele můžete filtrovat podle lokality a vybrat si ty, kteří pocházejí z Liberce.

Ženy často dělají tu chybu, že se bojí muže oslovit. Co tím ale ztratíte? Seberte odvahu a napište vybraným mužům jako první. Koneckonců některé aktivní ženy vám mohou muže vyfouknout před nosem. Muži na seznamkách nejčastěji hledají vážný vztah a flirt.

Chci poznat muže

Kolik žen žije v Liberci?

Z celkového počtu 99 430 obyvatel žije na území Liberce 51 713 žen. Tyto ženy naleznete v kategorii „Ona hledá jeho“. Stačí upřesnit lokalitu a hned se vám objeví svobodné i nešťastně zadané ženy z Liberce. Vybírat můžete z tisíců profilů.

Ženy na seznamkách obvykle touží po vážném vztahu, v menší míře po milenci a přátelství. Pokud se vaše představy o životě shodují, oslovte ženu, poznejte ji a navrhněte jí schůzku. Osobní setkání napoví, zda skutečně máte něco společného a jestli si padnete do oka.

Chci poznat ženy

Navazující články

Seznámení v okolí
Je stránka užitečná?
Líbí se vám obsah?
1 0

Slyšeli jste nebo četli o nás

Žena.cz Týden.cz Dama.cz Femina.cz Flowee.cz Lidovky.cz iDnes.cz Frekvence Evropa2 Aktuálně.cz WomenZone.cz