Porovnejte Seznamky pro baculky

Seznamky pro baculky Zvolte kategorii

Seznamka pro baculky

Hledáte plnoštíhlého partnera nebo jste sami a máte nějaké to kilo navíc a nedaří se vám seznámit? Jděte štěstí naproti a registrujte se na seznamky pro silnější a plnoštíhlé, které pro vás vybralo Lovino.cz. Tyto weby slouží pro muže i ženy, kteří touží po plnoštíhlých protějšcích. Zejména prémiové seznamky mají lépe vyřešené vyhledávací filtry, díky nimž snadno naleznete přitažlivé baculky.

Netrapte se tím, že nemáte proporce modelek a modelů – v Česku je mnoho žen a mužů, kteří mají rádi kypré tvary a nevadí jim protějšci s objemnějšími partiemi. Naopak jsou pro ně tím pravým afrodiziakem a milují, když se takového partnera mohou dotýkat!

Doporučujeme
1.
Divoké rande
Divoké rande
  • Největší česká erotická seznamka
  • Ženy mají VIP zdarma
  • Uživatelé hledající flirt
549 000+
svobodných
25+
ideální věk

Seznamka divokerande.cz se pyšní širokou uživatelskou základnou o 800 tisících členech. Patří mezi největší erotický seznamovací web, na který se mohou registrovat uživatelé nad 20 let. VIP členové si mohou prohlížet lechtivé fotografie, neomezeně konverzovat, zobrazovat si návštěvníky, hodnotit uživatele, předávat své kontaktní údaje a prohlížet si, jací uživatelé po nich touží. Každý si může na svůj účet nahrát až 5 fotografií. Profilová fotografie je na seznamce povinná.

2.
Flirt Poblíž
Flirt Poblíž
  • Seznamka pro nalezení nezávazného flirtu
  • Rychlá a bezplatná registrace
  • Seznamka, která nemá žádné zábrany
97 000+
svobodných
30+
ideální věk
3.
iflirts.chat
iflirts.chat
  • Seznamka pro dlouhodobé vztahy i flirt bez závazků
  • Okamžité reakce možných protějšků
  • Síť pro flirt, vážné vztahy i jen online zábavu
136 000+
svobodných
30+
ideální věk

Co očekávat od seznamek pro baculky, plnoštíhlé a silnější

Boubelky a baculky, nebuďte déle samy a navštivte seznamovací stránky zaměřené právě na vás! A diskriminováni nebudou ani muži. A co od takových internetových portálů očekávat? Tyto portály jsou bez předsudků a poskytují prostor všem osamoceným ženám a mužům, kteří se vymykají obvyklé konfekční velikosti. Na těchto stránkách najdete širokou základnu uživatelů. Čerpat můžete řadu výhod, které vyplývají z VIP členství. Takové weby jsou obvykle zpoplatněny, neboť nechtějí, aby se na ně registrovali nějací vtipálci a ti, kdo to se seznamováním nemyslí vážně. Vytvářejí příjemné prostředí a sdružují osoby, které jsou mnohdy silnější, než jste vy. Respektují vaše soukromí a nepředávají vaše osobní informace a kontaktní údaje třetím stranám. Bez nadsázky lze říct, že jsou skvělým zprostředkovatelem při seznámení mezi plnoštíhlými lidmi.

Co to je BBW?

BBW znamená „Big Beautiful Woman“. Tedy ženy, které mají nadváhu, veřejně se jí prezentují a nestydí se za ni. Berou to jako svou přednost a umějí ji prodat. Muži milující plné křivky k těmto ženám vzhlížejí jako k bohyním a touží je opečovávat a rozmazlovat. Tyto muže vzrušují silně obézní ženy a snesli by jim i modré z nebe. Pojem BBW vymyslel v roce 1979 Carole Shaw a pojmenoval tak svůj módní magazín. Postupem času se toto označení ujalo pro porno s obézními ženami. Dámy, pokud patříte mezi BBW, vězte, že vysoké procento mužů dává přednost právě ženám s nadváhou a zbožňují na nich jejich bujné poprsí, sympatický obličej a plné boky, jako měla Venuše.

Jak najít na seznamkách boubelky/baculky

Plnoštíhlé ženy se nerady ukazují světu. A je to velká škoda! Naštěstí je stále dost odvážných a sebevědomých žen s nadváhou, které se nebojí odhalit své přednosti. Prohlédněte si jejich profily na seznamovacích serverech – a jestliže nevíte, jak je vyhledat, obraťte se na Lovino.cz. Zrecenzovalo pro vás seznamky pro boubelky a přináší vám o nich ucelené informace. Své štěstí můžete zkusit také na klasických seznamovacích stránkách, kde ve vyhledávání zaškrtnete, že chcete zobrazit plnoštíhlé ženy. Oslovte je prostřednictvím zpráv a zalichoťte jim, jak jim to sluší a že byste si přáli právě takovou partnerku. Boubelky se běžně nedokážou seznámit, protože málokterý muž přizná tváří v tvář, že ho vzrušují plnoštíhlé ženy. Raději se uchylují do anonymního prostředí internetu a hledají na seznamkách kypré milenky i přítelkyně na vážný vztah.

Jak najít silnějšího partnera na seznamkách

Ani ženy nebudou ochuzeni o plnoštíhlého partnera. Tito muži v nich vzbuzují pocit bezpečí a vzrušuje je na nich jejich statná postava. Nevadí jim objemnější bříško a naopak se postarají o to, aby jejich partneři neztratili nic ze svých tvarů. I ženy se mohou obrátit na Lovino.cz a prohlédnout si seznamovací portály, které jsou přímo zaměřeny na plnoštíhlé uživatele. Snadno je filtrujete podle kraje a města, popřípadě můžete využít podrobnější vyhledávání. Silnější partneři se schovávají také na běžných seznamkách bez konkrétního zaměření. V takovém případě je opět naleznete pomocí filtru. Stačí zaškrtnout, že chcete zobrazit silnější muže a rázem vám vyjede jejich výčet.

Je stránka užitečná?
Líbí se vám obsah?
44 14

Slyšeli jste nebo četli o nás

Žena.cz Týden.cz Dama.cz Femina.cz Flowee.cz Lidovky.cz iDnes.cz Frekvence Evropa2 Aktuálně.cz WomenZone.cz