Porovnejte Seznamky pro baculky

Kategorie: Seznamky pro baculky Zvolte kategorii

Seznamka pro baculky

Hledáte plnoštíhlého partnera nebo jste sami a máte nějaké to kilo navíc a nedaří se vám seznámit? Jděte štěstí naproti a registrujte se na seznamky pro silnější a plnoštíhlé, které pro vás vybralo Lovino.cz. Tyto weby slouží pro muže i ženy, kteří touží po plnoštíhlých protějšcích. Zejména prémiové seznamky mají lépe vyřešené vyhledávací filtry, díky nimž snadno naleznete přitažlivé baculky.

Netrapte se tím, že nemáte proporce modelek a modelů – v Česku je mnoho žen a mužů, kteří mají rádi kypré tvary a nevadí jim protějšci s objemnějšími partiemi. Naopak jsou pro ně tím pravým afrodiziakem a milují, když se takového partnera mohou dotýkat!

Doporučujeme
1.
Academic Singles
Academic Singles
 • Nejvyšší možná bezpečnost
 • Registrace zdarma
 • Možnost seznamovat se celosvětově
240 000+
svobodných
27+
ideální věk

Seznamka Academic Singles je určena všem lidem, kteří hledají vzdělaného partnera. Uživatelskou základnu tvoří 240 tisíc mužů a žen všech sexuálních orientací. Registrovat se na ni mohou osoby ve věku 25+, jejichž záměrem je najít partnera na vážný vztah. Seznámit se mohou s protějšky z Česka i ze zahraničí. Pro zpřístupnění všech funkcí si uživatelé musejí aktivovat VIP členství. Poté mohou vyhledávat protějšky, procházet profily a hodnotit je. Web svým členům navrhne vhodné partnery.

2.
iflirts.chat
iflirts.chat
 • Seznamka pro dlouhodobé vztahy i flirt bez závazků
 • Okamžité reakce možných protějšků
 • Síť pro flirt, vážné vztahy i jen online zábavu
136 000+
svobodných
30+
ideální věk
3.
tajnalaska.com
tajnalaska.com
 • Seznamka pro navázání vzrušujícího flirtu
 • Návrhy párování s atraktivními protějšky
 • Web pro potěšení a zábavu pro dospělé
136 000+
svobodných
30+
ideální věk
Doporučujeme
4.
Singles 50
Singles 50 Musíte být starší 40 let
 • S jistotou najdete partnera ve své věkové skupině.
 • Deset zaručených seznámení.
 • Stoprocentní anonymita
256 200+
svobodných
40+
ideální věk

Seznamka Singles50 je oblíbená lidmi ve zralém věku a seniory. Přístup na ni mají uživatelé starší 40 let. Nalézt na ní mohou protějšek pro strávení společných chvil a na navázání vážného vztahu. Celkem se na ní seznamuje 256 tisíc uživatelů bez závazků. Nechybí jim životní zkušenosti a již vědí, jakého partnera chtějí. Většina funkcí je zpoplatněna. S členstvím mohou vyhledávat partnery, procházet profily a darovat srdce sympatickým uživatelům. Seznamka jim zdarma doporučí vhodné protějšky.

5.
Freerande
Freerande
 • Pouze lidé, kteří hledají flirt
 • 99 % žen hledá milence
 • Erotické fotografie
182 488+
svobodných
25+
ideální věk

Seznamka freerande.cz patří mezi seznamovací portály pro navázání mileneckého vztahu. Na tento erotický web se mohou registrovat lidé starší 18 let s heterosexuální i homosexuální orientací. V současné době má na seznamce profil více než 800 tisíc mužů a žen. Uživatelé si musejí aktivovat Premium členství. Následně mohou neomezeně konverzovat, oslovit 30 lidí denně, zobrazit si návštěvníky svého profilu nebo předávat své osobní kontakty. Zároveň mohou ostatním vyjádřit své sympatie.

Doporučujeme
6.
Divoké rande
Divoké rande
 • Největší česká erotická seznamka
 • Ženy mají VIP zdarma
 • Uživatelé hledající flirt
549 000+
svobodných
25+
ideální věk

Seznamka divokerande.cz se pyšní širokou uživatelskou základnou o 800 tisících členech. Patří mezi největší erotický seznamovací web, na který se mohou registrovat uživatelé nad 20 let. VIP členové si mohou prohlížet lechtivé fotografie, neomezeně konverzovat, zobrazovat si návštěvníky, hodnotit uživatele, předávat své kontaktní údaje a prohlížet si, jací uživatelé po nich touží. Každý si může na svůj účet nahrát až 5 fotografií. Profilová fotografie je na seznamce povinná.

Doporučujeme
7.
eDarling
eDarling
 • Šance potkat osobu, kterou celý život hledáte
 • Pouze ověřené profily
 • Lidé z dalších evropských zemí
447 600+
svobodných
22+
ideální věk

Seznamka eDarling má za cíl spárovat uživatele, kteří hledají partnera pro dlouhodobý vztah. Převažují na ní vzdělaní lidé ve věku 30 až 55 let. Uživatelská základna zahrnuje 13 milionů členů ze všech koutů světa a mírně převažují muži. Po registraci musejí zájemci o seznámení projít podrobným testem. Po jeho vyhodnocení získají seznam vhodných partnerů z blízkého okolí. Za poplatek mohou neomezeně komunikovat, procházet si fotografie a prohlížet si návštěvníky svého profilu.

8.
BezZavazku
BezZavazku
 • Nezávazné seznámení
 • Osobní schůzky
 • Zasílání fotek
7 000+
svobodných
23+
ideální věk
9.
MyDates
MyDates
 • Všechny profily volně přístupné
 • Nemusíte si nahrávat profilovou fotku
 • Najdete zde jakýkoliv vztah
22 000+
svobodných
21+
ideální věk

Co očekávat od seznamek pro baculky, plnoštíhlé a silnější

Boubelky a baculky, nebuďte déle samy a navštivte seznamovací stránky zaměřené právě na vás! A diskriminováni nebudou ani muži. A co od takových internetových portálů očekávat? Tyto portály jsou bez předsudků a poskytují prostor všem osamoceným ženám a mužům, kteří se vymykají obvyklé konfekční velikosti. Na těchto stránkách najdete širokou základnu uživatelů. Čerpat můžete řadu výhod, které vyplývají z VIP členství. Takové weby jsou obvykle zpoplatněny, neboť nechtějí, aby se na ně registrovali nějací vtipálci a ti, kdo to se seznamováním nemyslí vážně. Vytvářejí příjemné prostředí a sdružují osoby, které jsou mnohdy silnější, než jste vy. Respektují vaše soukromí a nepředávají vaše osobní informace a kontaktní údaje třetím stranám. Bez nadsázky lze říct, že jsou skvělým zprostředkovatelem při seznámení mezi plnoštíhlými lidmi.

Co to je BBW?

BBW znamená „Big Beautiful Woman“. Tedy ženy, které mají nadváhu, veřejně se jí prezentují a nestydí se za ni. Berou to jako svou přednost a umějí ji prodat. Muži milující plné křivky k těmto ženám vzhlížejí jako k bohyním a touží je opečovávat a rozmazlovat. Tyto muže vzrušují silně obézní ženy a snesli by jim i modré z nebe. Pojem BBW vymyslel v roce 1979 Carole Shaw a pojmenoval tak svůj módní magazín. Postupem času se toto označení ujalo pro porno s obézními ženami. Dámy, pokud patříte mezi BBW, vězte, že vysoké procento mužů dává přednost právě ženám s nadváhou a zbožňují na nich jejich bujné poprsí, sympatický obličej a plné boky, jako měla Venuše.

Jak najít na seznamkách boubelky/baculky

Plnoštíhlé ženy se nerady ukazují světu. A je to velká škoda! Naštěstí je stále dost odvážných a sebevědomých žen s nadváhou, které se nebojí odhalit své přednosti. Prohlédněte si jejich profily na seznamovacích serverech – a jestliže nevíte, jak je vyhledat, obraťte se na Lovino.cz. Zrecenzovalo pro vás seznamky pro boubelky a přináší vám o nich ucelené informace. Své štěstí můžete zkusit také na klasických seznamovacích stránkách, kde ve vyhledávání zaškrtnete, že chcete zobrazit plnoštíhlé ženy. Oslovte je prostřednictvím zpráv a zalichoťte jim, jak jim to sluší a že byste si přáli právě takovou partnerku. Boubelky se běžně nedokážou seznámit, protože málokterý muž přizná tváří v tvář, že ho vzrušují plnoštíhlé ženy. Raději se uchylují do anonymního prostředí internetu a hledají na seznamkách kypré milenky i přítelkyně na vážný vztah.

Jak najít silnějšího partnera na seznamkách

Ani ženy nebudou ochuzeni o plnoštíhlého partnera. Tito muži v nich vzbuzují pocit bezpečí a vzrušuje je na nich jejich statná postava. Nevadí jim objemnější bříško a naopak se postarají o to, aby jejich partneři neztratili nic ze svých tvarů. I ženy se mohou obrátit na Lovino.cz a prohlédnout si seznamovací portály, které jsou přímo zaměřeny na plnoštíhlé uživatele. Snadno je filtrujete podle kraje a města, popřípadě můžete využít podrobnější vyhledávání. Silnější partneři se schovávají také na běžných seznamkách bez konkrétního zaměření. V takovém případě je opět naleznete pomocí filtru. Stačí zaškrtnout, že chcete zobrazit silnější muže a rázem vám vyjede jejich výčet.

Je stránka užitečná?
Líbí se vám obsah?
36 11

Slyšeli jste nebo četli o nás

Žena.cz Týden.cz Dama.cz Femina.cz Flowee.cz Lidovky.cz iDnes.cz Frekvence Evropa2 Aktuálně.cz WomenZone.cz