Porovnejte Flirt seznamky

Flirt seznamky Zvolte kategorii

Seznamka na flirt

Flirtování je zábavné! Pokud je flirtování váš koníček a neumíte si bez něho představit svůj život, registrujte se na flirt seznamku. A že máte z čeho vybírat, o tom se můžete přesvědčit na Lovino.cz. Flirt je kořením životů a dokáže rozdmýchat zájem a vášeň mezi dvěma lidmi.

Takový flirt může vyvrcholit výměnou telefonních čísel nebo nezapomenutelnou nocí. Proč tedy nezkusit flirtování ve virtuálním prostředí? Do takových online seznamek se můžete přihlásit kdykoliv a odkudkoliv. Když dostanete chuť flirtovat, zaručeně naleznete zajímavý protějšek se stejnými chutěmi.

1.
Flirt Poblíž
Flirt Poblíž
 • Seznamka pro nalezení nezávazného flirtu
 • Rychlá a bezplatná registrace
 • Seznamka, která nemá žádné zábrany
97 000+
svobodných
30+
ideální věk
Doporučujeme
2.
Divoké rande
Divoké rande
 • Největší česká erotická seznamka
 • Ženy mají VIP zdarma
 • Uživatelé hledající flirt
549 000+
svobodných
25+
ideální věk

Seznamka divokerande.cz se pyšní širokou uživatelskou základnou o 800 tisících členech. Patří mezi největší erotický seznamovací web, na který se mohou registrovat uživatelé nad 20 let. VIP členové si mohou prohlížet lechtivé fotografie, neomezeně konverzovat, zobrazovat si návštěvníky, hodnotit uživatele, předávat své kontaktní údaje a prohlížet si, jací uživatelé po nich touží. Každý si může na svůj účet nahrát až 5 fotografií. Profilová fotografie je na seznamce povinná.

3.
Flirt.com
Flirt.com
 • Milenecký poměr
 • Hodně holek i kluků
 • Flirt a zábava
9 305 000+
svobodných
21+
ideální věk

Seznamka Flirt.com dostává svému názvu a uživatelé na ní najdou protějšky na flirt, sex a milenecký poměr. Registrovat se na ni mohou lidé od 18 do 78 let a ženy mohou konverzovat zdarma. Obě pohlaví mohou vyhledávat vhodné partnery na flirt, posílat koketní zprávy, přidat do profilu své video a vyjadřovat srdíčkem své sympatie. Po aktivaci prémiového členství mohou využít automatické mazání historie, posunout se na přední pozice ve vzkazníku a získat potvrzení o přečtení zpráv.

4.
iflirts.chat
iflirts.chat
 • Seznamka pro dlouhodobé vztahy i flirt bez závazků
 • Okamžité reakce možných protějšků
 • Síť pro flirt a sex, vážné vztahy i online zábavu
136 000+
svobodných
30+
ideální věk
5.
BeNaughty
BeNaughty
 • Flirt seznamka
 • Milenecký poměr
 • Uživatelé hledají flirt a sex
1 000 000+
svobodných
20+
ideální věk

Seznamka BeNaughty poslouží ženám a mužům, kteří hledají nezávazný flirt, chatování a partnera na sex. Uživatelskou základnu tvoří především mladší lidé nad 18 let. Některé funkce jsou zdarma, například vyhledávání uživatelů, hodnocení fotografií srdíčkem či křížkem, komunikace přes vzkazy a odeslání koketních zpráv. S VIP balíčkem získají členové extra zabezpečení, vyšší pozici ve výpisu profilů nebo zobrazení 5x více uživateli. Profilová fotografie není na seznamce povinná.

6.
TajnyZralyFlirt.com
TajnyZralyFlirt.com
 • Seznamka určená na flirt
 • Ověření uživatelé nejen z Česka
 • Jednoduché uživatelské rozhraní
12 000+
svobodných
30+
ideální věk

O čem jsou flirt seznamky?

Jestliže si chcete užít nezávazný flirt, vyzkoušejte seznamky s tímto zaměřením. Registrují se na ně stejně smýšlející jedinci, kteří hledají dobrodružství a chtějí rozčeřit klidnou hladinu všedních dní. Můžete zůstat pouze u flirtování přes chat nebo zprávy nebo si dohodnout schůzku a pokračovat v seznamování tváří v tvář. Na internetu trávíme denně hodně času, tak proč si ho nezpříjemnit na seznamkách? Registrace je rychlá a snadná a ihned po ověření emailu můžete začít komunikovat s ostatními uživateli a flirtovat kdykoliv dostanete chuť na lechtivý rozhovor.

Jak se chovat na flirt seznamkách?

I flirt seznamky mají svá pravidla. Základem je slušné chování k ostatním uživatelům. Toho, kdo má sklony k útočným nebo vulgárním zprávám, mohou ostatní uživatelé blokovat. Buďte na seznamkách aktivní a nečekejte na to, až vás někdo osloví. Mějte reálná očekávání a buďte trpěliví, ne hned se vám podaří najít vhodný protějšek na flirt nebo nezávazné schůzky. Ukažte ostatním svůj vzhled a nahrajte si profilovou fotku, abyste zvýšili své šance na seznámení. Vyplňte pečlivě svůj profil a napište, co očekáváte od protějšku. Buďte však opatrní a sdělte pouze ty informace, které se nedají zneužít.

Vaše soukromí – jste „schováni“ před okolím?

Komerční neplacené seznamky vám většinou nejsou schopny zaručit dostatečné soukromí. Každý uživatel internetu si může prohlédnout váš profil a můžete být prozrazeni, že chcete flirtovat, i když máte partnera. Naopak na placených seznamkách vám zaručí dostatečné zabezpečení a k vašemu profilu se dostanou jenom ti, kteří si zaplatili členství jako vy. Vzájemná komunikace je šifrována a nedostane se do nepovolaných rukou. Navíc některé seznamky disponují chytrým tlačítkem, které vás v případě potřeby nasměruje na bezpečné a neutrální stránky. To oceníte v momentě, kdy se blíží váš protějšek, a nestačili byste zadat jinou webovou stránku.

Co očekávat od uživatelů flirt seznamek?

Ať už vyhledáte seznamku na jednu noc nebo seznamku zaměřenou přímo na flirt, setkáte se na nich se stejně naladěnými uživateli. Někteří z nich vás mohou pozvat na nezávaznou nebo intimní schůzku, ale záleží na vás, zda k takovému setkání svolíte. Narazit můžete na uživatele, kteří respektují vaše soukromí, i na ty, kteří chtějí vědět co nejvíce z vašeho intimního života. Sdělte jen tolik, kolik sami uznáte za vhodné a nenechte se k ničemu nutit. Buďte opatrní se zasíláním erotických fotek, aby nedošlo k jejich zneužití.

Jak flirtovat? Aneb recept na úspěch

Flirtování jako zábava

Jestliže se oba dva shodnete na tom, že chcete nezávazný flirt, neměli byste do toho plést své současné vztahy. Koneckonců flirt je krátkodobou záležitostí. Ne každý má ale ten dar přirozeně a pohotově reagovat na koketní věty. Nebuďte při flirtování nervózní a berte to jako zábavu. Začněte nenucenou konverzací a postupně přejděte na lechtivější témata. Zajímejte se o druhého a nezapomeňte zmínit také pár informací o sobě. Zvýšíte tím svou důvěru.

Lichotky přes zprávy dokážou divy

Neboje se lichotit nebo skládat komplimenty, a to klidně hned na začátku rozhovoru. Díky tomu protějšek pochopí, že o něj máte zájem, že vás přitahuje a že ho nechcete pouze za kamaráda. Přejděte k lehké provokaci a použijte smajlíky, aby zprávy vyzněly tak, jak zamýšlíte. Možná se nakonec odhodláte k osobnímu setkání. Flirtování na schůzce je sice o něco těžší, ale může vás posunout k mileneckému vztahu.

Flirtování při osobním setkání

Flirt je hlavně hra a vyjadřujete s ním, že se vám protějšek líbí. Při osobním flirtování složte protějšku kompliment, udržujte oční kontakt a nešetřete úsměvy. Dejte se do konverzace a pohovořte si například o svých zájmech a koníčcích. Rozhovor udržujte na příjemné úrovni a neprobírejte citlivá témata, jako například minulé či současné vztahy. Používejte řeč těla a nepřekřižujte ruce ani nohy. Natočte své tělo směrem k protějšku a jakoby náhodou se dotkněte jeho ruky nebo se o něj mimoděk otřete při chůzi.

Čím muž okouzlí ženu?

Muži dokážou ženu okouzlit tou měrou, že jim ženy budou odevzdaně „klečet u nohou“. Získají si ji svým šarmem, přitažlivostí a iniciativou při plánování společného večera. Ženy na mužích zbožňující doutnající vášeň a zájem o jejich sexuální potřeby. Do značné míry je důležitá sebedůvěra, aby se ženy cítily s muži v bezpečí. Ženy uchvátí také věrnost, spolehlivost a laskavost. Muži by si ale měli zachovat jistou míru tajemnosti a neprozradit na sebe hned všechno na prvních schůzkách. Ženy přitahuje u mužů rovněž velkorysost a smysl pro humor.

Čím žena okouzlí muže?

Ženy jsou ozdobou tohoto světa a muži si to moc dobře uvědomují. Jak ale okouzlit vyvoleného muže, aby ženě neodolal? Muži mají rádi, když ženy mají vlastní názor a nebojí se udělat první krok. Z žen by měla vyzařovat jistá dávka sebedůvěry a měly by znát svou vlastní hodnotu. Ženy by neměly vynechat jedinou příležitost k pochvale muže. Důležité je umět polechtat mužovo sebevědomí a projevit mu svůj obdiv. Jako afrodiziakum bude působit to, když ženy osloví muže jménem. Tím si získají jejich naprostou pozornost. Zaujmou je rovněž řečí těla a smyslnými pohyby.

Je stránka užitečná?
Líbí se vám obsah?
50 20

Slyšeli jste nebo četli o nás

Žena.cz Týden.cz Dama.cz Femina.cz Flowee.cz Lidovky.cz iDnes.cz Frekvence Evropa2 Aktuálně.cz WomenZone.cz