Porovnejte Erotické seznamky

Kategorie: Erotické seznamky Zvolte kategorii

Erotické seznamky

Erotické seznamky jsou o něco odvážnější než ty klasické sloužící na běžné seznámení. Můžete si na nich vyměňovat lechtivé zprávy se stejně naladěnými uživateli a třeba si i někoho najít na vášnivé chvilky. Pokud milujete provokaci a flirtování, jsou erotické portály právě pro vás.

Inzeráty ostatních uživatelů jsou mnohem přímočařejší a každému je jasné, za jakým účelem se na tyto stránky registrovali. Potkejte na nich protějšek pro krásné sexuální chvíle, virtuální poměr i flirtování – to všechno vám erotické weby nabízejí.

1.
CougarCrush
CougarCrush
 • Spousta nových uživatelů
 • Okamžitá interakce a seznámení
 • Chat i s cizinci
34 000 000+
svobodných
30+
ideální věk
Doporučujeme
2.
Divoké rande
Divoké rande
 • Největší česká erotická seznamka
 • Ženy mají VIP zdarma
 • Uživatelé hledají flirt a sex
549 000+
svobodných
25+
ideální věk
3.
Fuckbook
Fuckbook
 • Okamžitá interakce a seznámení
 • Možnost seznámení s cizinci
 • Velký počet uživatelů
34 000 000+
svobodných
21+
ideální věk
4.
Flirt.com
Flirt.com
 • Milenecký poměr
 • Hodně holek i kluků
 • Nezávazný sex
9 305 000+
svobodných
21+
ideální věk
5.
Victoria Milan
Victoria Milan
 • Možnost nezávazného kontaktu
254 100+
svobodných
27+
ideální věk
6.
BeNaughty
BeNaughty
 • Flirt seznamka
 • Milenecký poměr
 • Uživatelé hledají flirt a sex
1 000 000+
svobodných
20+
ideální věk
7.
New Honey
New Honey
 • Nezávazné vztahy a flirt
 • Splníte si erotické fantazie
 • Erotický chat
36 000 000+
svobodných
25+
ideální věk

Co je erotická seznamka?

Erotické servery umožňují vkládat inzeráty s erotickým obsahem. Založit si na nich můžete profil a využít jejich funkce. Tyto portály jsou leckdy zpoplatněny, tzn., že si musíte zakoupit členství alespoň na jeden měsíc. Účelem těchto webů je rychle se seznámit a domluvit se na společných chvilkách, popřípadě si jen vyměňovat erotické zprávy. Ostatní uživatelé se nechávají zlákat fotkami s erotickým nádechem, které odhalí krásy ženského těla a mužské muskulatury. Naleznete na nich rychlý flirt i sexuální povyražení. Většinou se na nich nachází více mužů než žen, a aby tyto seznamky přivábily právě ženy, obvykle pro ně přichystaly členství zdarma. Mějte na paměti, že na erotických seznamovacích stránkách je důležitá oboustranná jasná komunikace a otevřenost. Rozmyslete si, co přesně od budoucích partnerů požadujete a jaká budou pravidla osobního nebo virtuálního styku.

Jsou erotické seznamky bez registrace?

Ano. Na některé stránky s erotickým nádechem se skutečně nemusíte registrovat. Jednoduše na ně vložíte svůj seznamovací inzerát a čekáte na odpovědi. Na portálech bez registrace kliknete na „vložit nový inzerát“, vyplníte svůj email, vyberete kraj, zvolíte kategorii inzerce a napíšete titulek a text inzerátu. Ten můžete kdykoliv editovat nebo smazat. Mnohem lepší je ale vybrat servery, na kterých můžete vytvořit a spravovat svůj profil, popřípadě vkládat odvážnější fotky. Můžete na nich zasílat zprávy ostatním uživatelům, využít chat a flirtovat bez čekání, než vám někdo odpoví na inzerát. Pokud ale nechcete nikam zadávat vstupní data a vyhovuje vám seznámení přes inzerát, jsou portály bez registrace určeny právě vám. A jestliže na nich nechcete nic platit, vyhledejte přes Lovino.cz erotické seznamky zdarma a bez registrace.

Jsou erotické seznamky zdarma?

Některé erotické seznamovací stránky mohou být skutečně zdarma. Nenabízejí žádné VIP členství a každý na nich může podat inzeráty v libovolném množství – neměly by však být duplicitní. Takových portálů ale není mnoho, proto jsou ty zdarma tak populární.

Rychle se plní novými inzeráty, což má za důsledek to, že se váš inzerát brzy posune z první stránky na další a nevšimne si ho tolik návštěvníků. Dávejte si pozor na podvodné inzeráty a fotografie. Čím víc je žena nebo muž na fotce dokonalejší, tím stoupá pravděpodobnost, že se jedná o fake profil. Pod některé inzeráty můžete vložit příspěvek a svou zkušenost s inzerentem. Jestliže chcete mít jistotu, že jsou inzeráty vkládány ověřenými uživateli, raději se registrujte na weby, na kterých si můžete založit svůj profil. Nebojte se ani VIP členství, díky kterému nejsou na seznamce žádné falešné profily.

Pravidla erotických seznamek

Každý erotický seznamovací portál má svá pravidla. Inzeráty na těchto serverech musejí být v souladu s interními pravidly. Fotografie mohou být erotického, nikoliv pornografického rázu. V opačném případě budou smazány. Provozovatelé seznamek neručí za obsah inzerátů, které na ně vloží uživatelé. Seznamovací stránky erotického charakteru neslouží k prodeji zboží ani k podnikatelským účelům a v inzerátech by se neměly objevit nepravdivé či urážející informace. Uživateli těchto stránek se mohou stát pouze lidé starší 18let a svou registrací se zavazují k tomu, že budou dodržovat pravidla serveru. Povinné údaje vyplňujete při registraci dobrovolně a další informace uvedete podle svého uvážení. Veškeré fotografie a texty musejí být vlastní, a to včetně kontaktních údajů.

Jaký typ uživatelů najdete na erotických seznamkách?

Na těchto seznamovacích serverech objevíte uživatele, kteří nechtějí žádný vážný vztah a hledají zpestření svého života a sexuální dobrodružství. Preferují nezávazný poměr, chatování s erotickým nádechem nebo sex na jednu noc. Erotiku potřebují k uspokojení svých potřeb a do budoucna se nebrání dlouhodobému mileneckému poměru. Rádi si prohlížejí erotické fotografie a čtou seznamovací inzeráty. Mohou to být svobodní i zadaní uživatelé, kteří jsou nespokojeni ve stávajícím partnerském vztahu nebo jen chtějí uniknout šedi všedních dnů. Většinou se na takových webech objevuje více mužů než žen, neboť obecně muži vyhledávají nezávazné vztahy víc než ženy. Pokud vás zajímají odkazy na erotické seznamky, Lovino.cz vám je prozradí!

Je stránka užitečná?
Líbí se vám obsah?
7 0

Slyšeli jste nebo četli o nás

Žena.cz Týden.cz Dama.cz Femina.cz Flowee.cz Lidovky.cz iDnes.cz Frekvence Evropa2 Aktuálně.cz WomenZone.cz