Porovnejte Erotické seznamky

Kategorie: Erotické seznamky Zvolte kategorii

Erotické seznamky

Erotické seznamky jsou o něco odvážnější než ty klasické sloužící na běžné seznámení. Můžete si na nich vyměňovat lechtivé zprávy se stejně naladěnými uživateli a třeba si i někoho najít na vášnivé chvilky. Pokud milujete provokaci a flirtování, jsou erotické portály právě pro vás.

Inzeráty ostatních uživatelů jsou mnohem přímočařejší a každému je jasné, za jakým účelem se na tyto stránky registrovali. Potkejte na nich protějšek pro krásné sexuální chvíle, virtuální poměr i flirtování – to všechno vám erotické weby nabízejí.

1.
CougarCrush
CougarCrush
 • Spousta nových uživatelů
 • Okamžitá interakce a seznámení
 • Chat i s cizinci
34 000 000+
svobodných
30+
ideální věk

Seznamka CougarCrush je specifická svým zaměřením: uživatelé na ní naleznou flirt a nezávazný sexuální poměr. Web uvádí, že je na něm registrováno 34 milionů lidí z celého světa, a i lidé z Česka se mohou bez omezení seznamovat s cizinci. Na portál CougarCrush se mohou registrovat plnoletí lidé. Zveřejňovat mohou své erotické fotografie a ukázat beze studu svou nahotu. Zdarma mohou vyhledávat uživatele, navštěvovat profily a vytvářet si seznam přátel. Zasílání a přijímání zpráv je zpoplatněno.

Doporučujeme
2.
Divoké rande
Divoké rande
 • Největší česká erotická seznamka
 • Ženy mají VIP zdarma
 • Uživatelé hledají flirt a sex
549 000+
svobodných
25+
ideální věk

Seznamka divokerande.cz se pyšní širokou uživatelskou základnou o 800 tisících členech. Patří mezi největší erotický seznamovací web, na který se mohou registrovat uživatelé nad 20 let. VIP členové si mohou prohlížet lechtivé fotografie, neomezeně konverzovat, zobrazovat si návštěvníky, hodnotit uživatele, předávat své kontaktní údaje a prohlížet si, jací uživatelé po nich touží. Každý si může na svůj účet nahrát až 5 fotografií. Profilová fotografie je na seznamce povinná.

3.
Fuckbook
Fuckbook
 • Okamžitá interakce a seznámení
 • Možnost seznámení s cizinci
 • Velký počet uživatelů
34 000 000+
svobodných
21+
ideální věk

Seznamka Fuckbook je erotickým seznamovacím portálem pro plnoleté uživatele. Sex na ní hledají svobodní a zadaní lidé. Uživatelskou základnu tvoří více než 34 milionů lidí z Česka a zahraničí. Většina funkcí je zdarma. Členové uvidí, kdo navštívil jejich profil a kdo se k nim hodí. Ostatní profily mohou filtrovat podle příjmu i sexuálního fetiše. Podle nálady mohou přidávat příspěvky do blogu a vytvářet si seznam přátel. Placené Premium členství slouží pro zasílání a přijímání zpráv.

4.
Flirt.com
Flirt.com
 • Milenecký poměr
 • Hodně holek i kluků
 • Nezávazný sex
9 305 000+
svobodných
21+
ideální věk

Seznamka Flirt.com dostává svému názvu a uživatelé na ní najdou protějšky na flirt, sex a milenecký poměr. Registrovat se na ni mohou lidé od 18 do 78 let a ženy mohou konverzovat zdarma. Obě pohlaví mohou vyhledávat vhodné partnery na flirt, posílat koketní zprávy, přidat do profilu své video a vyjadřovat srdíčkem své sympatie. Po aktivaci prémiového členství mohou využít automatické mazání historie, posunout se na přední pozice ve vzkazníku a získat potvrzení o přečtení zpráv.

5.
Victoria Milan
Victoria Milan
 • Možnost nezávazného kontaktu
254 100+
svobodných
27+
ideální věk

Seznamku Victoria Milan využívá momentálně více než 250 tisíc zadaných uživatelů. Ti na webu navazují nové kontakty a realizují s nimi sexuální dobrodružství. Na muže čeká v diskrétním prostředí zhruba 50 tisíc vdaných žen. Za poplatek je pouze chatování a prohlížení návštěvníků, ostatní funkce jsou zdarma. Uživatelé mají k dispozici tlačítko, které je v případě možného vyzrazení přesměruje na neutrální stránky. Sympatickým protějškům mohou poslat mrknutí a za kredity virtuální dárek.

6.
BeNaughty
BeNaughty
 • Flirt seznamka
 • Milenecký poměr
 • Uživatelé hledají flirt a sex
1 000 000+
svobodných
20+
ideální věk

Seznamka BeNaughty poslouží ženám a mužům, kteří hledají nezávazný flirt, chatování a partnera na sex. Uživatelskou základnu tvoří především mladší lidé nad 18 let. Některé funkce jsou zdarma, například vyhledávání uživatelů, hodnocení fotografií srdíčkem či křížkem, komunikace přes vzkazy a odeslání koketních zpráv. S VIP balíčkem získají členové extra zabezpečení, vyšší pozici ve výpisu profilů nebo zobrazení 5x více uživateli. Profilová fotografie není na seznamce povinná.

7.
New Honey
New Honey
 • Nezávazné vztahy a flirt
 • Splníte si erotické fantazie
 • Erotický chat
36 000 000+
svobodných
25+
ideální věk

Seznamka New Honey je určena všem lidem, kteří požadují partnera na flirt, sexuální dobrodružství či milenecký vztah. Na webu se seznamuje více než 36 milionů lidí z celého světa. Cílem seznamky je zaflirtovat si a ochránit soukromí členů. Fotografie jsou nepovinné a každý si může určit, kdo je uvidí. Uživatelé si mohou nastavit vyhledávání a rozhodnout se pro VIP členství. Ženy ho získají automaticky zdarma. Členové s ním obdrží seznam doporučených partnerů a možnost neomezené konverzace.

Co je erotická seznamka?

Erotické servery umožňují vkládat inzeráty s erotickým obsahem. Založit si na nich můžete profil a využít jejich funkce. Tyto portály jsou leckdy zpoplatněny, tzn., že si musíte zakoupit členství alespoň na jeden měsíc. Účelem těchto webů je rychle se seznámit a domluvit se na společných chvilkách, popřípadě si jen vyměňovat erotické zprávy. Ostatní uživatelé se nechávají zlákat fotkami s erotickým nádechem, které odhalí krásy ženského těla a mužské muskulatury. Naleznete na nich rychlý flirt i sexuální povyražení. Většinou se na nich nachází více mužů než žen, a aby tyto seznamky přivábily právě ženy, obvykle pro ně přichystaly členství zdarma. Mějte na paměti, že na erotických seznamovacích stránkách je důležitá oboustranná jasná komunikace a otevřenost. Rozmyslete si, co přesně od budoucích partnerů požadujete a jaká budou pravidla osobního nebo virtuálního styku.

Jsou erotické seznamky bez registrace?

Ano. Na některé stránky s erotickým nádechem se skutečně nemusíte registrovat. Jednoduše na ně vložíte svůj seznamovací inzerát a čekáte na odpovědi. Na portálech bez registrace kliknete na „vložit nový inzerát“, vyplníte svůj email, vyberete kraj, zvolíte kategorii inzerce a napíšete titulek a text inzerátu. Ten můžete kdykoliv editovat nebo smazat. Mnohem lepší je ale vybrat servery, na kterých můžete vytvořit a spravovat svůj profil, popřípadě vkládat odvážnější fotky. Můžete na nich zasílat zprávy ostatním uživatelům, využít chat a flirtovat bez čekání, než vám někdo odpoví na inzerát. Pokud ale nechcete nikam zadávat vstupní data a vyhovuje vám seznámení přes inzerát, jsou portály bez registrace určeny právě vám. A jestliže na nich nechcete nic platit, vyhledejte přes Lovino.cz erotické seznamky zdarma a bez registrace.

Jsou erotické seznamky zdarma?

Některé erotické seznamovací stránky mohou být skutečně zdarma. Nenabízejí žádné VIP členství a každý na nich může podat inzeráty v libovolném množství – neměly by však být duplicitní. Takových portálů ale není mnoho, proto jsou ty zdarma tak populární.

Rychle se plní novými inzeráty, což má za důsledek to, že se váš inzerát brzy posune z první stránky na další a nevšimne si ho tolik návštěvníků. Dávejte si pozor na podvodné inzeráty a fotografie. Čím víc je žena nebo muž na fotce dokonalejší, tím stoupá pravděpodobnost, že se jedná o fake profil. Pod některé inzeráty můžete vložit příspěvek a svou zkušenost s inzerentem. Jestliže chcete mít jistotu, že jsou inzeráty vkládány ověřenými uživateli, raději se registrujte na weby, na kterých si můžete založit svůj profil. Nebojte se ani VIP členství, díky kterému nejsou na seznamce žádné falešné profily.

Pravidla erotických seznamek

Každý erotický seznamovací portál má svá pravidla. Inzeráty na těchto serverech musejí být v souladu s interními pravidly. Fotografie mohou být erotického, nikoliv pornografického rázu. V opačném případě budou smazány. Provozovatelé seznamek neručí za obsah inzerátů, které na ně vloží uživatelé. Seznamovací stránky erotického charakteru neslouží k prodeji zboží ani k podnikatelským účelům a v inzerátech by se neměly objevit nepravdivé či urážející informace. Uživateli těchto stránek se mohou stát pouze lidé starší 18let a svou registrací se zavazují k tomu, že budou dodržovat pravidla serveru. Povinné údaje vyplňujete při registraci dobrovolně a další informace uvedete podle svého uvážení. Veškeré fotografie a texty musejí být vlastní, a to včetně kontaktních údajů.

Jaký typ uživatelů najdete na erotických seznamkách?

Na těchto seznamovacích serverech objevíte uživatele, kteří nechtějí žádný vážný vztah a hledají zpestření svého života a sexuální dobrodružství. Preferují nezávazný poměr, chatování s erotickým nádechem nebo sex na jednu noc. Erotiku potřebují k uspokojení svých potřeb a do budoucna se nebrání dlouhodobému mileneckému poměru. Rádi si prohlížejí erotické fotografie a čtou seznamovací inzeráty. Mohou to být svobodní i zadaní uživatelé, kteří jsou nespokojeni ve stávajícím partnerském vztahu nebo jen chtějí uniknout šedi všedních dnů. Většinou se na takových webech objevuje více mužů než žen, neboť obecně muži vyhledávají nezávazné vztahy víc než ženy. Pokud vás zajímají odkazy na erotické seznamky, Lovino.cz vám je prozradí!

Je stránka užitečná?
Líbí se vám obsah?
8 1

Slyšeli jste nebo četli o nás

Žena.cz Týden.cz Dama.cz Femina.cz Flowee.cz Lidovky.cz iDnes.cz Frekvence Evropa2 Aktuálně.cz WomenZone.cz