Porovnejte Seznamky pro nezadané a osamělé

Seznamky pro nezadané Zvolte kategorii

Seznamky pro nezadané a osamělé

Jste nezadaní a rádi byste se seznámili s někým zajímavým? Nejlepší způsob, jak najít ostatní nezadané, jsou seznamky. Vybrali jsme ty nejbezpečnější, na kterých vás čeká spousta dobrodružství a poznávání lidí. Nebuďte déle sami a okořeňte svůj život novým vztahem.

Tyto seznamovací weby nabízejí rychlou registraci, snadné vyhledávání a přívětivé uživatelské prostředí. Zkuste se na jeden takový zaregistrovat a čerpejte všechny výhody, které vám plynou z členství. Samota není zrovna lehká a vy máte možnost s ní jednou provždy skoncovat!

1.
Flirt Poblíž
Flirt Poblíž
  • Seznamka pro nalezení nezávazného flirtu
  • Rychlá a bezplatná registrace
  • Seznamka, která nemá žádné zábrany
97 000+
svobodných
30+
ideální věk
Doporučujeme
2.
Singles 50
Singles 50 Musíte být starší 40 let
  • S jistotou najdete partnera ve své věkové skupině.
  • Deset zaručených seznámení.
  • Stoprocentní anonymita
256 200+
svobodných
40+
ideální věk

Seznamka Singles50 je oblíbená lidmi ve zralém věku a seniory. Přístup na ni mají uživatelé starší 40 let. Nalézt na ní mohou protějšek pro strávení společných chvil a na navázání vážného vztahu. Celkem se na ní seznamuje 256 tisíc uživatelů bez závazků. Nechybí jim životní zkušenosti a již vědí, jakého partnera chtějí. Většina funkcí je zpoplatněna. S členstvím mohou vyhledávat partnery, procházet profily a darovat srdce sympatickým uživatelům. Seznamka jim zdarma doporučí vhodné protějšky.

3.
iflirts.chat
iflirts.chat
  • Seznamka pro dlouhodobé vztahy i flirt bez závazků
  • Okamžité reakce možných protějšků
  • Síť pro flirt a sex, vážné vztahy i online zábavu
136 000+
svobodných
30+
ideální věk

Existuje seznamka jen pro nezadané?

Seznamovacích portálů máte na internetu celou řadu. Ovšem na seznamky pro osamělé jako takové nenarazíte. Obvykle se na nich nacházejí také ženy a muži, kteří hledají pobavení. Každý takový portál však disponuje rozšířeným vyhledáváním a vy můžete zadat, že chcete ukázat uživatele, kteří rovněž touží po partnerském vztahu. Filtrování uživatelů je výhodné v tom, že nemusíte procházet jednotlivé profily a pouze zaškrtnete, jaký preferujete typ vztahu. Každá významná seznamovací stránka disponuje tímto filtrováním. Prohlédněte si je v klidu na Lovino.cz, kde si o každém webu můžete přečíst obsáhlé recenze. Registrovat se můžete na seznamky pro nezadané zdarma nebo na za poplatek.

Seznamovací akce pro nezadané

Ve větších městech se můžete registrovat na akce pro nezadané, na kterých se pobavíte s osamělými lidmi, získáte na nich nové kontakty a třeba na nich naleznete lásku. Nic není vyloučené. Tyto akce slouží k tomu, aby se na nich setkávali svobodní lidé a aby obohatili svůj život o další známé a přátele. Využijí je zejména osoby, které jsou pracovně vytížené a nemají příležitost seznámit se běžnou cestou. Užijete si na nich spoustu zábavy a potěší vás fakt, že vše proběhne v klidu a na úrovni. Někteří pořadatelé vám nabídnou členství. Koneckonců málokdo potká vhodný protějšek hned na první seznamovací akci. Na každém večírku se střetnete s novými lidmi, které můžete poznávat se sklenkou dobrého vína v ruce. Členství na rok není nikterak drahé a během této doby se pořádá několik seznamovacích setkání.

Co očekávat od seznamovacích zájezdů pro nezadané?

Další možností, jak se seznámit, je vyrazit na seznamovací zájezd. Pořádají je specializované cestovní kanceláře. Jeďte s nimi na letní dovolenou, poznávací zájezd nebo prodloužený víkend. Horní věková hranice není stanovena – seznámit se mohou skutečně všechny věkové generace. Navštivte nevšední místa a zároveň se potkejte se zajímavými lidmi. Užijte si se spolucestovateli zábavu a poznejte je v mnoha situacích, jaké přináší právě cestování. Na zájezdech navážete dlouhodobá přátelství a třeba na nich vzniknou i stabilní partnerské vztahy. Seženete na nich parťáka pro strávení dalšího volného času a popovídáte si se stejně naladěnými lidmi. S těmito cestovkami se můžete vydat po České republice i do zahraničních destinací. Seznamovací zájezdy zakoupíte nejčastěji přes internet.

Co očekávat od seznamovacích akcí?

Na seznamovacích akcích strávíte příjemně svůj čas. Čeká na vás zábavní program a posezení v prostředí VIP salonku nebo soukromí restaurace. A jak takové akce probíhají? Ostatním účastníkům odtajníte své jméno a můžete o sobě ve stručnosti říct pár informací. Pomocí her dochází k navazování hovorů a k hlubšímu seznámení. V rámci některých seznamovacích akcí se vydáte na krátkou procházku a navštívíte historická místa, popřípadě na vás čeká kulturní či zábavní zážitek. Díky tomu s ostatními něco společně prožijete a máte téma k hovoru. Večer pokračuje after party, která mnohdy trvá až do nočních hodin. Cílem těchto akcí je, aby se na nich všichni účastníci cítili dobře a bez ostychu komunikovali s ostatními účastníky.

Je stránka užitečná?
Líbí se vám obsah?
25 5

Slyšeli jste nebo četli o nás

Žena.cz Týden.cz Dama.cz Femina.cz Flowee.cz Lidovky.cz iDnes.cz Frekvence Evropa2 Aktuálně.cz WomenZone.cz