Porovnejt Lesbické seznamky

Lesbické seznamky Zvolte kategorii

Lesbická seznamka

Lesbická láska fascinuje lidstvo od nepaměti. Vztah mezi ženami podněcuje fantazie mužů a společnost jej přijímá s tolerancí. Pokud jste žena a toužíte po krásném, smyslném a romantickém vztahu se ženou, s kterou dosáhnete společného štěstí, zaregistrujte se na online seznamky pro lesbičky.

Naleznete na nich svou spřízněnou duši se stejnou sexuální orientací. Lovino.cz vybralo weby s výbornou pověstí, diskrétním uživatelským prostředím a širokou základnou uživatelek. Prohlédněte si ženy na seznamovacích portálech – třeba se na nich skrývá žena vašeho srdce.

Doporučujeme
1.
Divoké rande
Divoké rande
 • Největší česká erotická seznamka
 • Ženy mají VIP zdarma
 • Uživatelé hledající flirt
549 000+
svobodných
25+
ideální věk

Seznamka divokerande.cz se pyšní širokou uživatelskou základnou o 800 tisících členech. Patří mezi největší erotický seznamovací web, na který se mohou registrovat uživatelé nad 20 let. VIP členové si mohou prohlížet lechtivé fotografie, neomezeně konverzovat, zobrazovat si návštěvníky, hodnotit uživatele, předávat své kontaktní údaje a prohlížet si, jací uživatelé po nich touží. Každý si může na svůj účet nahrát až 5 fotografií. Profilová fotografie je na seznamce povinná.

2.
Flirt Poblíž
Flirt Poblíž
 • Seznamka pro nalezení nezávazného flirtu
 • Rychlá a bezplatná registrace
 • Seznamka, která nemá žádné zábrany
97 000+
svobodných
30+
ideální věk
Doporučujeme
3.
Singles 50
Singles 50 Musíte být starší 40 let
 • S jistotou najdete partnera ve své věkové skupině.
 • Deset zaručených seznámení.
 • Stoprocentní anonymita
256 200+
svobodných
40+
ideální věk

Seznamka Singles50 je oblíbená lidmi ve zralém věku a seniory. Přístup na ni mají uživatelé starší 40 let. Nalézt na ní mohou protějšek pro strávení společných chvil a na navázání vážného vztahu. Celkem se na ní seznamuje 256 tisíc uživatelů bez závazků. Nechybí jim životní zkušenosti a již vědí, jakého partnera chtějí. Většina funkcí je zpoplatněna. S členstvím mohou vyhledávat partnery, procházet profily a darovat srdce sympatickým uživatelům. Seznamka jim zdarma doporučí vhodné protějšky.

Doporučujeme
4.
Academic Singles
Academic Singles
 • Nejvyšší možná bezpečnost
 • Registrace zdarma
 • Možnost seznamovat se celosvětově
1 920+
svobodných
27+
ideální věk

Seznamka Academic Singles je určena všem lidem, kteří hledají vzdělaného partnera. Uživatelskou základnu tvoří 240 tisíc mužů a žen všech sexuálních orientací. Registrovat se na ni mohou osoby ve věku 25+, jejichž záměrem je najít partnera na vážný vztah. Seznámit se mohou s protějšky z Česka i ze zahraničí. Pro zpřístupnění všech funkcí si uživatelé musejí aktivovat VIP členství. Poté mohou vyhledávat protějšky, procházet profily a hodnotit je. Web svým členům navrhne vhodné partnery.

5.
Flirt.com
Flirt.com
 • Milenecký poměr
 • Hodně holek i kluků
 • Nezávazný sex
9 305 000+
svobodných
21+
ideální věk

Seznamka Flirt.com dostává svému názvu a uživatelé na ní najdou protějšky na flirt, sex a milenecký poměr. Registrovat se na ni mohou lidé od 18 do 78 let a ženy mohou konverzovat zdarma. Obě pohlaví mohou vyhledávat vhodné partnery na flirt, posílat koketní zprávy, přidat do profilu své video a vyjadřovat srdíčkem své sympatie. Po aktivaci prémiového členství mohou využít automatické mazání historie, posunout se na přední pozice ve vzkazníku a získat potvrzení o přečtení zpráv.

6.
TajnyZralyFlirt.com
TajnyZralyFlirt.com
 • Seznamka určená na flirt a sex
 • Ověření uživatelé nejen z Česka
 • Jednoduché uživatelské rozhraní
12 000+
svobodných
30+
ideální věk
be2 be2

Co očekávat od lesbických seznamek?

Každá žena očekává něco jiného. Převážná část však vstupuje na seznamovací weby s tím, aby na nich našla životní lásku, stálou milenku nebo flirt na jednu noc. Lesbické stránky se snaží vyjít všem ženám vstříc. Některé se zaměřují na určitý typ vztahu, jiné zprostředkovávají prakticky jakýkoliv vztah. Lovino.cz pro vás jednotlivé weby porovnalo a sepsalo o nich podrobné recenze. Vyberte si mezi nimi ten svůj! Seznamky jsou většinou zpoplatněné a registrace je obvykle zdarma. Platíte až za doprovodné služby, které usnadňují seznámení. Portály zdarma přinášejí uživatelům víc nevýhod než výhod, proto se dvakrát rozmýšlejte s registrací na stránky bez jakéhokoliv poplatku.

Je seznámení diskrétní? A co soukromí?

Možná si pokládáte otázku, zda vám jsou takové weby schopny zajistit dostatečné soukromí. Musíte vědět, na které se obrátit: pokud chcete mít jistotu, že váš profil neuvidí jiní uživatelé internetu, registrujte se na placené lesbické portály. Ty dokážou šifrovat veškerou komunikaci a poskytují prostor k seznámení všem seriózním ženám. Samozřejmostí je na nich diskrétní prostředí, které nemohou narušit žádní muži ani vtipálci, kteří si rádi zakládají falešné profily na neplacených serverech. Své kontaktní údaje předáte pouze vybraným ženám a obtěžující profily můžete kdykoliv zablokovat. Váš profil se nebude zobrazovat ve vyhledávačích internetu a nebude ani volně přístupný při vstupu neregistrovaných členů.

Proč jsou placené seznamky pro lesbičky lepší?

Placené portály jsou skvělé v mnoha ohledech. Za měsíční, půlroční nebo roční poplatek získáte vychytané funkce, díky kterým se snadno seznámíte a navážete nové přátelství nebo vztah. Zpoplatněné stránky vám poskytnou potřebné soukromí a na základě osobnostního dotazníku vám vygenerují vhodné partnerky. Z toho důvodu odpovídejte na otázky v dotazníku pravdivě a udělejte si čas na jeho vyplnění. Na těchto webech jsou vaše data v bezpečí a nemohou uniknout na veřejnost. Ručí vám za to, že vaše osobní údaje nebudou zneužity a informace vyměněné mezi uživatelkami budou v bezpečí. Spousta placených portálů ověřuje jednotlivé profily a maže fotografie s nevhodným obsahem. Slouží převážně k vážnému seznámení, v menší míře k navázání mileneckého poměru.

Seznamky zdarma pro lesbičky – nevýhody

Možná máte se seznamkami zdarma své (negativní) zkušenosti. A možná jste narazily jako jiné ženy na falešné profily nebo na uživatelky, za kterými se ve skutečnosti skrýval muž. Takoví lidé se vydávají za někoho jiného a pouze si krátí volný čas, aniž by měli v úmyslu se seznámit. Nenechte se zlákat vysokým počtem uživatelek. Značná část profilů je zastaralá a ve výsledku je na takových webech minimum aktivních členek. Obtěžovat vás na nich mohou všudypřítomné reklamy, které jsou pro provozovatele jediným příjmem. Navíc na nich nemáte požadované soukromí. Váš profil, uživatelské informace a fotografie si může prohlédnout prakticky kdokoliv.

Co očekávat od uživatelek lesbických seznamek?

Na lesbických serverech natrefíte na rozmanité ženy. Některé touží po vážném vztahu, jiné dávají přednost nezávaznému mileneckému poměru nebo jednorázovému setkání. I vy můžete na těchto webových stránkách uvést, jaký typ vztahu hledáte, a zaměřit se na uživatelky se stejnými představami o životě. Na placených formách můžete očekávat solidní jednání členek, na neplacených formách můžete potkat i ženy s nevyřešenou minulostí, jež neberou seznamování vážně. Pokud máte jasno v tom, jaký chcete vztah, podívejte se na recenze jednotlivých portálů, které pro vás vypracovalo Lovino.cz.

Soukromí, diskrétnost a bezpečí zaručeno

Lesbické seznamky recenzované na Lovino.cz vám zaručují naprosté soukromí. A která žena by nechtěla, aby její osobní údaje a fotografie byly v bezpečí? Všechny seznamovací servery jsou diskrétní, znemožňují přístup k vašim citlivým informacím a zamezují třetím stranám, aby se dostaly k vašim registračním údajům. Na tyto weby se registrujte bez výčitek svědomí a nestyďte se za to, že jste lesbička. Buďte aktivní a seznamujte se s ostatními ženami bez pochybností, že cokoliv z vašeho profilu pronikne na veřejnost. Cílem provozovatelů je vytvořit příjemné a bezpečné prostředí a získat si vaši důvěru. Registrujte se na seznamky, které jsme za vás důkladně prověřili a přečtěte si o nich pozitivní i negativní recenze.

Je stránka užitečná?
Líbí se vám obsah?
25 6

Slyšeli jste nebo četli o nás

Žena.cz Týden.cz Dama.cz Femina.cz Flowee.cz Lidovky.cz iDnes.cz Frekvence Evropa2 Aktuálně.cz WomenZone.cz