Porovnejte Sex seznamky

Sex seznamky Zvolte kategorii

Sex seznamky

Sex seznamky jsou určeny k jedinému účelu: nalézt na nich dlouhodobého kamaráda s výhodami nebo protějšek na jednu noc. Hlavním tématem na těchto webech je sex. Lidé na nich navazují nezávazné vztahy a přejí si jediné: užít si s někým novým, kdo vnese do jejich života špetku vzrušení. Pokud se ani vy nechcete vázat a hledáte zpestření, jsou seznamovací stránky zaměřené na sex tou správnou volbou.

Nemůžete se ale rozhodnout, na jaké se registrovat? Využijte Lovino.cz, vašeho srovnávače seznamek. O každém takovém webu si můžete přečíst recenze a na základě nich se registrovat na portál, který vám bude po všech stránkách vyhovovat.

1.
Flirt Poblíž
Flirt Poblíž
 • Seznamka pro nalezení nezávazného flirtu
 • Rychlá a bezplatná registrace
 • Seznamka, která nemá žádné zábrany
97 000+
svobodných
30+
ideální věk
Doporučujeme
2.
Divoké rande
Divoké rande
 • Největší česká erotická seznamka
 • Ženy mají VIP zdarma
 • Uživatelé hledají flirt a sex
549 000+
svobodných
25+
ideální věk

Seznamka divokerande.cz se pyšní širokou uživatelskou základnou o 800 tisících členech. Patří mezi největší erotický seznamovací web, na který se mohou registrovat uživatelé nad 20 let. VIP členové si mohou prohlížet lechtivé fotografie, neomezeně konverzovat, zobrazovat si návštěvníky, hodnotit uživatele, předávat své kontaktní údaje a prohlížet si, jací uživatelé po nich touží. Každý si může na svůj účet nahrát až 5 fotografií. Profilová fotografie je na seznamce povinná.

3.
iflirts.chat
iflirts.chat
 • Seznamka pro dlouhodobé vztahy i flirt bez závazků
 • Okamžité reakce možných protějšků
 • Síť pro flirt a sex, vážné vztahy i online zábavu
136 000+
svobodných
30+
ideální věk
4.
BeNaughty
BeNaughty
 • Flirt seznamka
 • Milenecký poměr
 • Uživatelé hledají flirt a sex
1 000 000+
svobodných
20+
ideální věk

Seznamka BeNaughty poslouží ženám a mužům, kteří hledají nezávazný flirt, chatování a partnera na sex. Uživatelskou základnu tvoří především mladší lidé nad 18 let. Některé funkce jsou zdarma, například vyhledávání uživatelů, hodnocení fotografií srdíčkem či křížkem, komunikace přes vzkazy a odeslání koketních zpráv. S VIP balíčkem získají členové extra zabezpečení, vyšší pozici ve výpisu profilů nebo zobrazení 5x více uživateli. Profilová fotografie není na seznamce povinná.

5.
TajnyZralyFlirt.com
TajnyZralyFlirt.com
 • Seznamka určená na flirt a sex
 • Ověření uživatelé nejen z Česka
 • Jednoduché uživatelské rozhraní
12 000+
svobodných
30+
ideální věk
6.
Flirt.com
Flirt.com
 • Milenecký poměr
 • Hodně holek i kluků
 • Nezávazný sex
9 305 000+
svobodných
21+
ideální věk

Seznamka Flirt.com dostává svému názvu a uživatelé na ní najdou protějšky na flirt, sex a milenecký poměr. Registrovat se na ni mohou lidé od 18 do 78 let a ženy mohou konverzovat zdarma. Obě pohlaví mohou vyhledávat vhodné partnery na flirt, posílat koketní zprávy, přidat do profilu své video a vyjadřovat srdíčkem své sympatie. Po aktivaci prémiového členství mohou využít automatické mazání historie, posunout se na přední pozice ve vzkazníku a získat potvrzení o přečtení zpráv.

Co jsou sex seznamky?

Seznamky pro rychlý sex jsou určeny k uspokojení sexuálních potřeb s nahodilými partnery, kteří mají stejné představy o sexuálním poměru. Vkládat na ně můžete inzeráty s erotickým obsahem a napsat do nich přímočaře, jaký si představujete milenecký protějšek a co očekáváte od nezávazného vztahu. Tyto sexuální servery nabízejí řadu funkcí, ale podmínkou je se na ně registrovat. Většinou natrefíte na takové, které jsou zpoplatněny. Zakoupit si na nich musíte měsíční až roční členství. S ostatními uživateli si můžete vyměňovat zprávy plné nemravností a domluvit se s nimi na osobním setkání a reálném sexu. Ke svému profilu můžete přidat sexy fotky a ukázat na nich své přednosti. Denně tyto weby navštěvují tisíce lidí, jejichž cíl je jediný: užít si. Právě placené seznamovací portály vám nabízejí diskrétní prostředí, v němž můžete žít svůj druhý život. Nikdo se nad vašimi sexuálními potřebami nebude pohoršovat a nezáleží na tom, zda jste svobodní nebo zadaní. Každý na těchto stránkách najde to, co hledá. Osobní údaje jsou chráněny před zneužitím a k vašim fotkám se dostanou jen registrovaní členové s aktivovaným VIP členstvím. Záleží jen na vás, co o sobě prozradíte.

Jsou sex seznamky bez registrace?

Ne každý se chce na takové servery registrovat, například ze strachu z prozrazení. V takovém případě vyhledejte seznamovací portály, které jsou zcela bez registrace. Sjednáte si na nich reálný sex, a to prostřednictvím vloženého inzerátu, popřípadě sami můžete na nějaký inzerát zareagovat. Využijte sex inzerci z pohodlí svého domova, která vám přináší rychlé seznámení na internetu. Projděte si stávající inzeráty a prožijte nezávazný sex se ženami a muži ze svého okolí. Jestliže chcete vložit svůj inzerát, vyplníte z osobních údajů pouze svůj email. Zvolíte kraj, z něhož pocházíte, a zařadíte inzerát do příslušné kategorie. Nakonec napíšete titulek a text inzerátu, který by měl být originální. Svůj inzerát můžete podle libosti editovat nebo rovnou smazat. Nevýhodou těchto stránek je ale to, že svůj inzerát obvykle nemůžete topovat a zvýraznit, aby se udržel na předních místech. To na portálech s registrací a za poplatek můžete.

Jsou sex seznamky zdarma?

Některé ano, jiné ne. Pokud za ně nechcete nic platit, vyberte si ty bez poplatku. Narazit na nich ale můžete ve větším množství na podvodné inzeráty a nevěrohodné služby. Nenechte se zlákat dokonalým vzhledem protějšku, neboť může jít o falešný profil.

Některé sex portály se ale jen tváří, že jsou zdarma. Po vyplnění registrace získáte zlomek funkcí a přístupů a za služby stránek budete muset platit. Zjistěte na Lovino.cz, zda jsou tyto weby skutečně zdarma nebo zda budete muset po registraci uhradit minimálně měsíční členství. Existují však i seznamky s klasickou řádkovou „sexinzercí“, které jsou přehledně řazeny do jednotlivých regionů a kategorií. Takové portály nabízí zdarma odpovídání na erotickou inzerci a zdarma podání inzerátu s fotkou. Obvykle na nich můžete zveřejnit neomezené množství inzerátů, ale všechny musejí být originální a s odlišným obsahem.

Pravidla seznamek na sex

Každý takový sex web má stanoven svá pravidla, která byste si měli před registrací nebo před vložením erotického inzerátu přečíst. Při porušení pravidel může provozovatel zablokovat či zrušit váš profil nebo smazat či částečně upravit váš inzerát. V inzerátu se nesmí vyskytovat nepovolená reklama nebo odkazy ani nepravdivé a urážející informace. Fotografie mohou být erotického rázu, avšak ne pornografické. Zobrazovat by se na nich měla osoba, nikoliv samotné intimní partie. Duplicitní registrace a podávání stejných inzerátů je zakázané. Založit profil na těchto sexy seznamkách můžete až po dovršení 18let a svou registrací souhlasíte s provozními podmínkami. Při registraci musíte vyplnit povinné údaje, což činíte dobrovolně. Další informace uvádět nemusíte, ale čím více vyplníte svůj profil, tím stoupá pravděpodobnost, že naleznete ideální sexuální protějšek.

Jaký typ uživatelů najdete na sex seznamkách?

Sexuální portály sdružují konkrétní typ uživatelů se stejným přáním: objevit někoho nového na společné intimní chvilky. Netouží po žádném vážném vztahu a jejich cílem je užít si, zažít sexuální dobrodružství a splnit si svá tajná přání. Sex je kořením jejich života a uchylují se k jednorázovým akcím nebo si udržují dlouhodobého milence či milenku. Koho nakonec osloví, to záleží na tom, na kolik se s protějšky shodnou ve svých představách a jak na ně zapůsobí jejich fotky. Inzeráty podávají uživatelé, kteří jsou svobodní nebo nespokojeni v současném partnerském vztahu či manželském svazku. Jsou upřímní, nehrají si na něco, co nejsou, a jsou ochotni vám zaslat erotické fotografie. Pokud vás zajímá, na jakých seznamkách se tito uživatelé nacházejí, prohlédněte si seznam těchto webů na Lovino.cz.

Je stránka užitečná?
Líbí se vám obsah?
16 6

Slyšeli jste nebo četli o nás

Žena.cz Týden.cz Dama.cz Femina.cz Flowee.cz Lidovky.cz iDnes.cz Frekvence Evropa2 Aktuálně.cz WomenZone.cz