Velké srovnání Seznamek pro zadané

Kategorie: Seznamky pro zadané Zvolte kategorii

Seznamka pro zadané

Seznamky nejsou pouze pro nezadané uživatele. Věděli jste, že existují weby, které se přímo zaměřují na zadané ženy a muže? A Lovino.cz ví, které jsou ty nejlepší! Registrujte se na jeden takový a najděte na něm nový milenecký vztah nebo protějšek na jednu noc. Tyto stránky jsou ideální pro ženy, které hledají vášnivého milence, a pro muže, kteří touží po smyslné milence.

Odhoďte morální zábrany stranou a začněte si konečně užívat. Koneckonců žijeme pouze jednou a milenecký poměr je skvělým, i když krátkodobým únikem z nefunkčního manželství.

1.
Victoria Milan
Victoria Milan
 • Možnost nezávazného kontaktu
 • Spousta oveřených profilů
 • Velké množství odpovědí na zprávy
254 100+
svobodných
27+
ideální věk

Seznamku Victoria Milan využívá momentálně více než 250 tisíc zadaných uživatelů. Ti na webu navazují nové kontakty a realizují s nimi sexuální dobrodružství. Na muže čeká v diskrétním prostředí zhruba 50 tisíc vdaných žen. Za poplatek je pouze chatování a prohlížení návštěvníků, ostatní funkce jsou zdarma. Uživatelé mají k dispozici tlačítko, které je v případě možného vyzrazení přesměruje na neutrální stránky. Sympatickým protějškům mohou poslat mrknutí a za kredity virtuální dárek.

2.
iflirts.chat
iflirts.chat
 • Seznamka pro dlouhodobé vztahy i flirt bez závazků
 • Okamžité reakce možných protějšků
 • Síť pro flirt a sex, vážné vztahy i online zábavu
136 000+
svobodných
30+
ideální věk
3.
Flirt.com
Flirt.com
 • Milenecký poměr
 • Hodně holek i kluků
 • Nezávazný sex
9 305 000+
svobodných
21+
ideální věk

Seznamka Flirt.com dostává svému názvu a uživatelé na ní najdou protějšky na flirt, sex a milenecký poměr. Registrovat se na ni mohou lidé od 18 do 78 let a ženy mohou konverzovat zdarma. Obě pohlaví mohou vyhledávat vhodné partnery na flirt, posílat koketní zprávy, přidat do profilu své video a vyjadřovat srdíčkem své sympatie. Po aktivaci prémiového členství mohou využít automatické mazání historie, posunout se na přední pozice ve vzkazníku a získat potvrzení o přečtení zpráv.

Doporučujeme
4.
Divoké rande
Divoké rande
 • Největší česká erotická seznamka
 • Ženy mají VIP zdarma
 • Uživatelé hledají flirt a sex
549 000+
svobodných
25+
ideální věk

Seznamka divokerande.cz se pyšní širokou uživatelskou základnou o 800 tisících členech. Patří mezi největší erotický seznamovací web, na který se mohou registrovat uživatelé nad 20 let. VIP členové si mohou prohlížet lechtivé fotografie, neomezeně konverzovat, zobrazovat si návštěvníky, hodnotit uživatele, předávat své kontaktní údaje a prohlížet si, jací uživatelé po nich touží. Každý si může na svůj účet nahrát až 5 fotografií. Profilová fotografie je na seznamce povinná.

5.
BezZavazku
BezZavazku
 • Nezávazné seznámení
 • Virtuální sex. osobní schůzky
 • Zasílání erotických fotek
7 000+
svobodných
23+
ideální věk
6.
Fuckbook
Fuckbook
 • Okamžitá interakce a seznámení
 • Možnost seznámení s cizinci
 • Velký počet uživatelů
34 000 000+
svobodných
21+
ideální věk

Seznamka Fuckbook je erotickým seznamovacím portálem pro plnoleté uživatele. Sex na ní hledají svobodní a zadaní lidé. Uživatelskou základnu tvoří více než 34 milionů lidí z Česka a zahraničí. Většina funkcí je zdarma. Členové uvidí, kdo navštívil jejich profil a kdo se k nim hodí. Ostatní profily mohou filtrovat podle příjmu i sexuálního fetiše. Podle nálady mohou přidávat příspěvky do blogu a vytvářet si seznam přátel. Placené Premium členství slouží pro zasílání a přijímání zpráv.

7.
BeNaughty
BeNaughty
 • Flirt seznamka
 • Milenecký poměr
 • Uživatelé hledají flirt a sex
1 000 000+
svobodných
20+
ideální věk

Seznamka BeNaughty poslouží ženám a mužům, kteří hledají nezávazný flirt, chatování a partnera na sex. Uživatelskou základnu tvoří především mladší lidé nad 18 let. Některé funkce jsou zdarma, například vyhledávání uživatelů, hodnocení fotografií srdíčkem či křížkem, komunikace přes vzkazy a odeslání koketních zpráv. S VIP balíčkem získají členové extra zabezpečení, vyšší pozici ve výpisu profilů nebo zobrazení 5x více uživateli. Profilová fotografie není na seznamce povinná.

8.
Žijeme nezávazně
Žijeme nezávazně
 • Spostu žen s inzeráty
 • Zaměřeno na milence
 • Snadné se seznámit
108 100+
svobodných
18+
ideální věk

Seznamka ZijemeNezavazne.cz nabízí prostor pro nezávazné seznámení. Uživatelé tu shánějí partnera na volný vztah a jednorázový sex. Registrovat se na ni mohou ženy a muži nad 18 let a přidat se k 108 tisícům členů. Bez VIP členství mohou vyhledávat kontakty, chatovat, zasílat zprávy a podat inzerát. S Premium účtem mohou propagovat svůj profil na Facebooku seznamky a získat e-mailové adresy protějšků. Zároveň si mohou nastavit upozornění o nově registrovaných lidech.

9.
Freerande
Freerande
 • Pouze lidé, kteří hledají flirt
 • 99 % žen hledá milence
 • Erotické fotografie
182 488+
svobodných
25+
ideální věk

Seznamka freerande.cz patří mezi seznamovací portály pro navázání mileneckého vztahu. Na tento erotický web se mohou registrovat lidé starší 18 let s heterosexuální i homosexuální orientací. V současné době má na seznamce profil více než 800 tisíc mužů a žen. Uživatelé si musejí aktivovat Premium členství. Následně mohou neomezeně konverzovat, oslovit 30 lidí denně, zobrazit si návštěvníky svého profilu nebo předávat své osobní kontakty. Zároveň mohou ostatním vyjádřit své sympatie.

10.
ŽhavéNoci.cz
ŽhavéNoci.cz
 • Sex seznamka
 • Extra zabezpečení
 • Rychlá odezva uživatelů
35 000+
svobodných
18+
ideální věk

Seznamka ZhaveNoci.cz se dostala do hledáčku lidí, kteří se chtějí bavit s nezadanými protějšky, zaflirtovat si a najít si milence. Na web mají přístup plnoleté ženy a muži, kteří mohou rozšířit členskou základnu čítající 35 tisíc uživatelů. Kdokoliv si může na seznamce najít protějšek na žhavé noci a využít pokročilé vyhledávání, podívat se do galerie na ostatní uživatele a zveřejňovat své fotografie. Lidé si mohou zvolit jeden ze tří VIP balíčků a získat lepší zabezpečení nebo extra zobrazení.

11.
MyDates
MyDates
 • Všechny profily volně přístupné
 • Nemusíte si nahrávat profilovou fotku
 • Najdete zde jakýkoliv vztah
22 000+
svobodných
21+
ideální věk

Co očekávat od seznamek pro zadané?

Stránek specializovaných na mimopartnerský poměr je několik. Poskytují vám 100% anonymitu a nechybí na nich funkce automatického odhlášení. Vaše fotografie budou v bezpečí a dostanou se k nim pouze ověření uživatelé. Na těchto seznamkách na vás čeká zajímavá a pestrá nabídka partnerů a partnerek z celého Česka – i z vašeho kraje a města! Snadno na nich potkáte přitažlivé protějšky, které si s vámi chtějí naplánovat nezávaznou schůzku. Samozřejmostí je naprosté soukromí a diskrétní prostředí, a to je to, co uživatelé od těchto serverů požadují. Pro využití všech funkcí si musíte aktivovat VIP členství. To má tu výhodu, že díky němu narazíte na stejně naladěné uživatele s podobnými představami o nezávazném poměru. Naopak se na takových webových stránkách nesetkáte s podvodníky, neboť ti odmítají za cokoliv platit a sdružují se na portálech zdarma.

Hledáte milenecký vztah – jaká jsou pravidla?

Na weby pro zadané jděte s tím, že od toho druhého nebudete nic očekávat. Ujasněte si, že nechcete rozvracet stávající vztah, ale chcete si jenom užít a poznat nové, zajímavé protějšky. Udržujte milenecký poměr jako nezávazný a nezaměňujte sex za lásku. Vnímejte váš tajný vztah realisticky a neuchylujte se ke slibům. Stanovte si před začátkem poměru pravidla a dodržujte je do té doby, dokud s nimi nepřestanete souhlasit. Pokud se dostanete do fáze, že do toho začnete plést city, raději váš tajný románek ukončete. Milence nebo milenci nikdy nelžete a nedělejte si na sebe vzájemné nároky. Po první noci si rozmyslete, zda chcete v poměru pokračovat nebo se porozhlédnete po někom novém. Chraňte si navzájem svá soukromí a o svém románku raději nevyprávějte svému okolí.

Hledám milence

Rozhodla jste se, že si najdete milence? Lovino.cz za vás srovnalo seznamovací stránky pro zadané a sepsalo o nich recenzi, která vám napoví, zda je seznamka pro vás tou pravou. Na těchto webových portálech seženete diskrétní milence. Konverzací s muži odhalíte, zda jsou naladěni na stejnou vlnu a jestli by vám dokázali splnit vaše tajné sexuální touhy. Fotografie napoví, jaké jsou mezi vámi sympatie, ale osobní setkání je vždy lepší. Neodkládejte proto seznamovací schůzku a sejděte se co nejdříve, ať zjistíte, zda to mezi vámi zajiskří. Počítejte s tím, že milenecký vztah slouží především k vzájemnému fyzickému uspokojení, nikoliv k naplnění romantických představ. Nezapomeňte se chránit proti pohlavním nemocem a nechtěnému početí. Při výběru milence poslouchejte svůj šestý smysl a mějte na paměti, že vás tajný poměr k ničemu nezavazuje.

Hledám milenku

I muži mají své fyzické potřeby, které jim nedokážou jejich současné přítelkyně a manželky mnohdy uspokojit. Navíc muži potřebují ve svých životech vzrušení, a to jim dávají právě milenky. Pánové, projděte si seznamky pro zadané na Lovino.cz a zkuste se na nějakou registrovat. Ne každá vám bude vyhovovat – z toho důvodu si přečtěte recenze o seznamkách. Na všechny weby jsme se registrovali za vás a přinášíme vám ucelený přehled, jaké obsahují funkce, kolik stojí placené členství a jaký je výběr žen. Milenka ale nemusí být levnou záležitostí. Jako muž byste měl zajistit prostory, kde se budete stýkat. Něco vás bude stát také doprava na místo i společné víkendy, které zamaskujte za služební cestu. Zadaná milenka je menším rizikem než svobodná nebo rozvedená s dětmi. U těchto žen hrozí, že by váš vztah prozradily nebo by o vás usilovaly jako o nového partnera.

Co očekávat od uživatelů, kteří hledají poměr?

Zadaní uživatelé chodí na seznamky s tím, že chtějí prožít krásné chvilky v náruči náruživé milenky nebo milence. Při komunikaci s těmito uživateli odhoďte stud stranou a mluvte s nimi na rovinu. Nepotrpí si na žádné dlouhodobé sliby, ale žijí přítomností a nepřemýšlí nad tím, co bude za týden, za měsíc či za rok. Mnohdy můžete natrefit na uživatele, kteří si nebudou vydržovat pouze vás: budou mít rozehraných více sexuálních dobrodružství. Většina uživatelů je ale férová a dohodnete se s nimi na pravidlech. Ta by měly respektovat obě strany a neporušovat je. Zadaní lidé si přejí vnést do svého milostného života řád a stanovit si s protějškem dny, kdy se budou vídat.

Soukromí, diskrétnost a bezpečnost seznamek pro milence

Na každém seznamovacím portálu pro zadané máte záruku toho, že žádné vaše osobní údaje a intimní informace neuniknou na veřejnost a nedostanou se do rukou třetích stran ani lidí z vašeho okolí. Všechny konverzace jsou šifrované a fotografie jsou často rozmazané pro uživatele, kteří nemají zaplaceno VIP členství. Některé servery disponují funkcemi, že nezanechávají stopy v historii prohlížečů. Nachází se na nich tlačítko, které vás v případě nebezpečí přesměruje na jiné, neutrální stránky. Narazit můžete na seznamky pro zadané bez registrace, ale ty vám příliš nedoporučujeme, neboť se na členské profily mohou podívat všichni uživatelé internetu.

Je stránka užitečná?
Líbí se vám obsah?
27 7

Slyšeli jste nebo četli o nás

Žena.cz Týden.cz Dama.cz Femina.cz Flowee.cz Lidovky.cz iDnes.cz Frekvence Evropa2 Aktuálně.cz WomenZone.cz