Nejoblíbenější místa pro sex

Advokát: „A kde souloží?“ John Milton: „Kdekoli!“

Al Pacino ve filmu Ďáblův advokát

Sex na různých místech je stejně starý způsob oživení polohy. Například z USA pochází Tzv. Mile-high club pro lidi, kteří měli sex v letadle. Míst pro sex je dost možná tolik, kolik je sexuálních poloh. To je ovšem trochu zavádějící, protože všechna místa se nejspíš dají zařadit do některé z následujících kategorií (stejně jako oblíbené polohy). Každá z nich může váš vztah oživit i může být výborným „placem“ pro jednorázovku a sex na jednu noc, ráno nebo odpoledne.

Proč různá místa?

Tahle otázka může zaznít jak u míst, tak u samotných sexuálních poloh. Proč se vlastně milovat někde jinde než v posteli, kde to lidé nejspíš dělají nejčastěji? Inu, člověk je tvor hravý a rád si milostné hrátky různým způsobem oživuje. Pozice pro sex jsou nejspíš na prvních dvou místech, rozličná místa hnedka na třetím. A platí pro ně to samé co pro předchozí - sex v lese, parku nebo na rozhledně vás to klidně může rajcovat desetkrát víc, než v ložnici, kde znáte každou prasklinu na stropě.

Faktor bezpečí a rizika

Pokud člověk sexuje stále na jednom místě a na jeden způsob, nevyhnutelně upadne do rutiny. To je stejné, jako chodit stále stejnou cestou na nákup. Rozličná místa mohou oživit opět vaši fantazii a navíc přidávají vzrušující pocit nebezpečí – obvykle z přistižení. Právě tyhle stránky sexu mimo ložnici poskytují obrovský stimul vaší mysli.

Sexuální bucket-list

Mile-high club je jen jedna z možností. Stejně jako se dají odškrtávat polohy z Kámasútry nebo Ananga Rangy, stejně tak si můžete udělat vlastní seznam zajímavých míst a objevovat taje vlastních tužeb spolu s taji přírody nebo vlastí českých. Co třeba se s drahou polovičkou pomilovat na některých našich hradech a zámcích? Možností je spousta a následující seznam je jen stručné vodítko.

Sex v posteli

Pro většinu z nás nejintimnější část domu. Tady dochází k harmonickému spojení dvou (či více:-) lidí i divokému zkoumání vlastních hranic, které může připomínat přepadení benzinky. Ať tu budete dělat cokoli, hlavně ať se vám to oběma líbí.

Tornádo ve vás rozvíří vítr potěšení

Nepravidelné sexuální polohy, při kterých proniká muž do ženy pod atypickým úhlem, dovedou vyvolat obrovskou rozkoš, protože zasahuje místa, která nemusí být normálně přivyklá stimulaci. Pozice Tornádo do této skupiny také patří, díky čemuž umí způsobit pravé tornádo slasti pro obě strany. Využijte také toho, že žena je pod vámi a uvolněná, pořádně se do toho opřete, až sebou bude cukat a mávat na všechny strany.

Poloha Harmonie je hlubokým průnikem nejen do očí druhého

Jakékoli starosti všedního dne nechte za dveřmi, tady pro ně není místo. Tady jste jen vy dva a celý okolní svět ať vám na chvíli vleze na hrb. Vychutnejte si každý centimetr svých těl, každý dotek, každý polibek, každý pohyb. Tahle milostná poloha vám nabízí to největší pohodlí, ať vás nic neobtěžuje a nic nenarušuje kouzlo okamžiku. Nebuďte jen milenci, buďte skutečně jednou jedinou bytostí, která slast přijímá i poskytuje.

Sedněte si na něj Obkročmo a využijte i ty nejmenší pohyby

Nejlepší sexuální poloha pro zkoušení možnosti vašeho těla a toho, kde vás co dráždí a jaký způsob průniku partnera vás dostává opravdu do rauše. V téhle poloze si můžete vyzkoušet varianty průniku, naklánět se a různě vrtět, podobně jako na robertku s přísavkou, a tady máte ještě oporu v podobě partnerova těla, které vám vychází vstříc. Objevte svoje tajná místa, zjistěte si, jaký průnik vás dostane do extáze, a netajte to před svou drahou polovičkou.

Sex v přírodě/⁠parku/⁠lese

Sex v přírodě může být krásným oživením vašeho vztahu a nečekaným dobrodružstvím. Přítomnost rizik je pro mnoho lidí velmi vzrušujícím faktorem a ve spojení s omezenými možnostmi prostředí vytváří skutečně rajcovní kombinaci. Nebojte se překročit zónu pohodlí, dost možná zažijete něco, co se vám v posteli nikdy nepovede.

Černá skříňka se dá zkusit i v horších podmínkách

Pokud pojmete úmysl rozdat si to v přírodě, uvítáte v sexu určitě polohu, při které se o zem jen opřete a nelehnete si na ni celým tělem. Je to mnohem praktičtější. Černá skříňka je pro tento úmysl ideální a navíc vám poskytne smyslný pohled z očí do očí, zatímco jste níže spojeni. V rytmu přírazů se můžete krásně kolébat a užívat si pohyby svých těl, zatímco kolem vás šumí les, zurčí voda a štěbetají ptáci.

Střelec se skoro ani nedotkne země

Ještě se můžete krásně opřít o strom, pokud si nejste jisti vlastní stabilitou. Milostná poloha Střelec vám dovolí krásné propletení a ženě poskytne volnou ruku na vlastní laskání, zatímco do ní partner krásně proniká. Pokud si do přírody vezmete krátkou sukni, nevyžaduje prakticky žádnou přípravu, stačí se jen opřít, vzájemně se chytnout a hezky to rozjet. Muž má navíc svou milou jako na dlani a neunikne mu nic z jejího těla.

V Klipsu si ženu opravdu pořádně chňapněte

Klips je docela přesný název, protože klipsy mají pevně držet. Tady si muž – pokud má aspoň trochu síly v rukou – může ženu pořádně chytit v pase a skutečně prudce a hluboce přirážet, aby jeho penis cítila až na dně vaginy. Díky této sexuální poloze obou těl nad povrchem se opět hodí do „polních“ podmínek. Pokud se oba partneři rozjedou, bude sebou žena krásně házet a stane se pro muže tak trochu hračkou na ukojení.

Sex na veřejnosti

Při sexu na veřejnosti obvykle není v zájmu obou milenců, aby je někdo viděl nebo jinak přistihl. Najdou se ovšem varianty, kdy je zájem a pohled ostatních stejným zdrojem vzrušení jako samotný sex – například swingers akce nebo různé večírky a intimní slavnosti. Stejně tak při milování u okna v panelových bytech musí dvojice počítat s možností, že na nich spočine nějaký ten pátravý zrak.

Ukažte ostatním svého Motýla v celé její kráse

Pokud se chcete při nějaké příležitosti pochlubit tím, jakou máte kočku, je Motýl ideální poloha při sexu. Všichni kolem totiž vaši partnerku uvidí v celé její kráse, nic jim nezůstane skryto ani z vašeho vzájemného spojení. Můžete si to ostatně otestovat například před zrcadlem, kde se oba krásně uvidíte. A pokud jste neplánovali milovat se takto někde veřejně, dost možná vás pohled na vaše smyslné dovádění vyrajcuje natolik, že po pohledu ostatní poprvé zatoužíte.

Poloha Tango je skutečným tancem rozkoše

Propletené nohy a ruce a uprostřed dva trupy, které se navzájem ukájejí ve všech rovinách a intenzitách. I takovou podobu může nabrat milostná poloha Tango, pokud zapomenete na okolní svět a oddáte se jen jeden druhému. V určitém smyslu je vlastně vyjádřením pravého sexuálního opojení, kdy dva lidé vnímají jen vzájemnou slast, nic je neomezuje a na nic se nemusí ohlížet. Jsou tu jen oni dva, jejich slast a orgasmus, který na ně ve velice krátké budoucnosti čeká.

Vášnivá jízda z Prudkého svahu

Další sexuální poloha, která krásně odhaluje a vystavuje všechny ženské vnady, zároveň poskytuje partnerce dost pohodlí a opory. Žena v zásadě jen leží muži na nohou a podle svých a jeho pohybů dopadá na jeho penis. On ji navíc může krásně laskat na břiše, na prsou nebo v klíně, protože má všechno na dosah. Je ovšem třeba myslet na synchronizaci pohybů, abyste se sebe nevypadli v tom nejlepším rauši.

Sex v autě

Milování ve voze patří u mnoha lidí k položce bucket-listu, tedy seznamu toho, co by chtěli v životě zažít. A někdy je to naopak nezbytné nouzové řešení, když nemáte po ruce jiné možnosti. Protože při sexu v autě obvykle nemáte příliš mnoho prostoru (pokud nepoužíváte limuzínu), i polohy v něm použitelné bývají, řekněme úspornější. Kombinace vzrušujícího prostředí a velmi těsného kontaktu může ovšem trochu nepohodlí hravě vynahradit.

Uspokojte Roztaženého orla

Poloha v sexu, která je přímo definicí těsného a tím pádem skutečně intimního spojení, ostatně je velmi blízká klasickému Misionáři, od kterého všechny pozice vlastně začínají. U Orla se může žena nohama krásně zapřít o strop vozu a upevnit tak svou pozici, zatímco její klín je zcela otevřen pro vašeho partnera, aby se do ní mohl dostat co nejhlouběji a dovést ji ke kýženému vrcholu.

I na zadním sedadle může vykvést krásná Růže

Pohodlná a nenáročná milostná poloha, která je plně pod kontrolou ženy. Muž má při Růži navíc volné ruce, takže může partnerku hezky přidržovat, případně jí zezadu laskat prsa a trup. Kromě toho si také užije pohled na pohybující se hýždě a svůj průnik do jejího nitra. Jen pozor na strop vozu, pokud se pořádně rozjedete, ať z toho není žádné zbytečné zranění a nutnost opravy. V této pozici jste řidičkou všeho, i když vás zrovna veze partner.

Deja vu a upřený pohled z očí do očí během celého průniku

Při sexu v této poloze si vzpomeňte, kde jste si to rozdali poprvé. Ostatně, třeba to bylo také na zadním sedadle a možná toho stejného auta, ve kterém se hrátkám oddáváte právě teď. Protože se oba opíráte rukama o sedačky, zkuste se pro změnu „laskat“ pohledem. Vědomí pozorování může být stejně vzrušující jako zkušené doteky. Všímejte si pořádně těla svého protějšku a zapamatujte si každý kousek. Může to být poslední sex, tak ať vám neunikne žádný jeho detail.

Sex na záchodě

Toaleta je místo stvořené pro rychlovky a většinou i trochu akrobatická řešení. Obvykle to není místo, kde si můžete rozbalit pohodlně deku a milovat se dlouze a vášnivě včetně předehry. Je to úsporný prostor, který však může poskytnout netušené zážitky a sex na záchodcích se stane nezapomenutelnou vzpomínkou.

Hezky si sedněte a vychutnejte si Ohňostroj

Nejlepší sexuální poloha na záchod, protože se při ní sedí a nemusíte se potýkat s žádnou akrobacií, prostředí toalety je na to jako stvořené. Muž si může partnerku hezky přidržet jednou rukou a druhou se věnovat jejím prsům, zatímco ona se pohybuje nahoru a dolů. Jen pozor v případě toalet zabudovaných do zdí, abyste je při prudkém rozjezdu nepoškodili.

I na toaletě se dá potkat vášnivý Delfín

Zatímco někteří milenci dávají při sexu na záchodě přednost krytí kabinky a pohodlnější pozici při sedu na zavřené toaletě, někdo preferuje naopak trochu akrobatičtější kousky. Milostná poloha Delfína tomu krásně nahrává a volný prostor toalet je pro takové opření se o zeď nebo umyvadla přímo ideální. Použitelný je tedy jen pro dámy s minisukní, protože vyžaduje značné roztažení nohou. Odměnou vám budiž hluboký průnik a kompletní zachycení vašeho těla mužem.

Tanec na klíně vás oba dostane k vrcholu

Ne zcela typická poloha při sexu, protože sex na záchodě si většina lidí spojí se sezením. Tentokrát si ale muž na mísu dřepne a partnerku má na kolenou a zády k sobě. Díky tomu se ovšem může krásně zmocnit celého jejího těla a během pronikání se naplno mazlit a každým centimetrem jejího těla. Při koktejlkách nebo jiném minimalistickém oblečení to může vyústit ve velmi vzrušující hru doteků, zatímco dole ženu uspokojuje penisem.

Sex na diskotéce

Rychlovky na diskotéce spolu jdou skoro ruku v ruce. Trocha alkoholu, rytmická hudba a prostředí, kde je plno lidí a přitom se lze jednoduše na chvíli vytratit, k takovým dobrodružstvím přímo vybízí. Tak se nechte omámit hudbou a pokračujte po tanci s nějakou kočkou k dalšímu tanci, kde se opět zapojí obě vaše těla.

I na diskotéce můžete najít schopnou Baletku

Trocha protahování ještě nikoho nezabila a ženy by obecně měly být v sexu pružné. Na Baletce si to můžete ověřit, až se do ní budete hluboko zavrtávat svým penisem a držet ji za zvednutou nohu. Tahle milostná poloha se krásně hodí do různých chodbiček a užitkových místností, kde se je o co zachytit a o co opřít, takže akrobatičtější stránka polohy nebude tak náročná. O to více pak bude působit vzrušení z rizika, že vás nečekaně přistihne někdo, kdo si půjde pro mop nebo leštěnku na dřevěné stolky na baru.

Zahrajte si s Kolem na vesnický trakař

Sex zezadu jsou populární hlavně tehdy, když má žena sukni nebo minisukni, což na diskotéce bývá poměrně běžné. V tomto případě si dejte pozor na místo, kde se vaše hrátky budou odehrávat, aby žena rukama nevjela do něčeho, do čeho nechce. Zbytek už je pak docela jednoduchý a muž při sexu v této poloze může dostat hodně hluboko a vyzvat ženu k dalšímu tanci mimo parket. Možná se jí ale vyhněte, pokud už máte oba více upito, aby nedošlo k některým nepříjemným nehodám.

Ovládněte ji jako pořádný Vězeňský dozorce

Nejlepší sexuální poloha hlavně pro submisivní ženy, které uvítají pořádné zajetí. Tady se vás muž hned od začátku skutečně zmocní a ruce za zády vám nedovolí žádný pohyb, který on sám nechce. Jen ho nechte, ať si z vás udělá svou hračku a pořádně se do vás zezadu opře. Ne nadarmo jsou sny o ovládnutí jednou z nejčastějších ženských fantazií včetně varianty s dozorcem. Už jen pořádný stisk spojený s rozkoší může průnik penisu masivně umocnit a vás dostat do sedmého nebe.

Sex v kině

Kino obecně moc prostoru pro sex nenabízí, takže pozice pro milování ve stánku kinematografie jsou spíše minimalistické a nenápadné. Pokud tedy nejdete čirou náhodou do pornokina, kde se sexuální hrátky i ve více lidech očekávají, nebo nemáte kliku na prázdný sál, kde nikdo není a nikdo vás při sexu v kině neruší.

Když ji neservíruje občerstvení, dopřejte si Zmrzlinu vlastní produkce

Poměrně nenápadná a zároveň vysoce kontaktní sexuální poloha, při které se dá krásně předstírat pouhé mazlení, takže při zběžném průzkumu okolím nevzbudí podezření nebo pohoršení. Zmíněné mazlení ovšem nepředstírejte a věnujte se partnerčinu tělu naplno. Ostatně je těsně přitisknuta k vašemu tělu a přímo volá po dotecích. Nabídněte ji pocit bezpečí a vzrušení, zatímco se může zároveň s průnikem dívat na plátno a užívat si tak potěšení z filmu i slast plynoucí od vás.

Je libo sedačku či raději Křeslo

Milostná poloha jako stvořená pro veškeré prostory, kde sedíte a kde nevzbudí žádné podezření, pokud vám někdo sedí na klíně. Jednoduše proto, že stačí jen odstranit jakékoli překážky mezi vašimi klíny a můžete se pohodlně pustit do vzájemného laskání. Žena se opře o muže, ten se lehce opře rukama za sebou a i ty nejmenší vzájemné pohyby budou zdrojem smyslného laskání, zatímco se k sobě tisknou vaše těla.

I v kině se dá trochu cvičit na Posilovací stolici

Varianta předchozí polohy při sexu s pro ženu možná o něco pevnější pozici a možností chytit se velmi pohodlně partnera za kolena. Díky tomu je její poloha skutečně neotřesitelná a pohodlí má i muž. Ten má navíc volné ruce a k dispozici celé její tělo pro doteky a hlazení, zatímco žena se na něm pohodlně vrtí dle vlastní nátury a potřeb.

Slyšeli jste nebo četli o nás

Žena.cz Týden.cz Dama.cz Femina.cz Flowee.cz Lidovky.cz iDnes.cz Frekvence Evropa2 Aktuálně.cz WomenZone.cz