Seznamka casual.findmysex.com

casual.findmysex.com Kompletní recenze, zkušenosti a hodnocení

redactor
Eliska Kolarova
Šéfredaktorka Lovino.cz
Celkové hodnocení
4,3/10
3 000 000+ / 21+
casual.findmysex.com

Použitelnost stránek a funkce: 4/10

Bezpečnost seznamky: 5,3/10

Přehlednost profilů: 5/10

Potenciál nalezení partnera: 4,3/10

Zákaznická podpora: 3/10

Cena služby: 4,3/10

Fotografie nejlepších
uživatelů seznamky
663717 lidí online

casual.findmysex.com Kompletní recenze, zkušenosti a hodnocení

Seznamka casual.findmysex.com pro flirtování a chatování

Seznamka casual.findmysex.com patří mezi ty méně známé, ale postupně se dostává do podvědomí lidí. Uživatelská základna se každým dnem rozrůstá a tvoří ji především uživatelé se zájmem o flirt. Tento seznamovací portál má přehledné uživatelské prostředí a naleznete na něm náhodného sexuálního partnera. Chatujte, flirtujte a seznamujte se s lidmi ze svého okolí nebo z místa, kde momentálně studujete či kde jste na služební cestě. Seznamování na casual.findmysex.com je bezpečné, privátní a bez rizika. V současné době má seznamka miliony uživatelů z celého světa, ale i širokou základnu uživatelů z Česka. Najděte svůj vysněný protějšek, zaregistrujte se a navažte nový vztah – nezávazný i vážný.

Registrace na seznamku je zcela zdarma

Připojte se na seznamku casual.findmysex.com zdarma. Zadejte své pohlaví, koho hledáte, datum narození a vyčkejte, až vám přijde aktivační email. Poté pokračujete zábavným vyplňováním profilu, které ale můžete přeskočit. Nahrajte své první foto, prozraďte něco o sobě a svěřte se se svými představami o ideálním protějšku. K informacím ve svém profilu se můžete kdykoliv vrátit a doplnit je, případně aktualizovat.

Mnoho neplacených funkcí

Seznamujte se na casual.findmysex.com bez rizika. Na seznamce se nacházejí dospělí uživatelé, kteří to myslí se seznamováním vážně a jsou ochotni do seznámení investovat nějakou tu korunu. Mnoho funkcí ale máte zdarma a můžete si vyzkoušet základní funkce.

Vyhledejte ostatní uživatele podle věku, sexuální orientace, země a regionu a zaškrtněte, zda chcete zobrazit profily pouze s fotkou. Prohlédněte si zdarma nové a online uživatele a pošlete jim mrknutí či flirtovní pohlednici. Přečtěte si, co všechno členové uvedli ve svém profilu.

Zlaté a VIP členství na seznamce casual.findmysex.com

Seznamka nabízí i rozšířené funkce – stačí si aktivovat VIP členství a rázem můžete tento seznamovací web používat bez omezení. Rozšiřte si členství na měsíc, tři měsíce či šest měsíců a aktivujte si Zlaté členství nebo VIP členství. Budou vás moci kontaktovat všichni členové, váš profil se bude prioritně zobrazovat ve výsledcích hledání, můžete se účastnit živého chatu a vyhledávat uživatele podle města. Navíc si můžete prohlédnout soukromé fotografie. Členství se vám po skončení automaticky obnovuje, ale můžete si ho kdykoliv pozastavit ve svém profilu.

Profil jednoduše smažete svépomocí

Rozhodli jste se pro smazání profilu na seznamce casual.findmysex.com? Pod záložkou „Profil“ naleznete „Můj účet“. Podle potřeby rozšiřte své členství, zrušte si členství nebo odstraňte celý uživatelský profil. Pro smazání vyplníte své přihlašovací heslo a napíšete důvod odchodu. Odstraněním přijdete o všechny kontakty, zprávy a spojení a nemůžete profil opětovně aktivovat. Od seznamky si můžete dát jen oddych. Pozastavte zasílání informativních emailů a vraťte se na webové stránky tehdy, až budete mít zájem o seznámení.

redactor
Eliska Kolarova
Šéfredaktorka Lovino.cz
Poslední aktualizace
18. 1. 2022

casual.findmysex.com Funkce

Flirtování

Zaflirtuje si v jakoukoliv dobu s ostatními uživateli. Prohlédněte si profily členů seznamky a rozhodněte se, zda s nimi chcete flirtovat nebo ne. Přehled svých flirtů naleznete pod záložkou „Flirtování“.

Nastavení profilu

Upravte si kdykoliv svůj uživatelský profil. Prozraďte ostatním členům seznamky základní informace o sobě, koho hledáte a jaké jsou vaše představy o ideálním protějšku. Vyplňte svou charakteristiku a nahrajte si profilovou fotografii.

Vyhledávání uživatelů

Objevte uživatele ze svého okolí a domluvte si s nimi schůzku. Využijte vyhledávání podle pohlaví, věkového rozmezí, orientace, země a regionu a zda se vám mají zobrazit uživatelé s fotografií nebo ti, kteří byli online v posledních 24 hodinách.

Mrknutí a flirtovní pohlednice

Pošlete sympatickým uživatelům mrknutí jako projev zájmu nebo jim zašlete flirtovní pohlednici s erotickou tématikou. Přidejte si uživatele do Oblíbených a už je nikdy neztraťte z dohledu.

Zlaté členství pro vip

Rozšíření členství na Zlaté vám přinese mnoho výhod. Získáte kontakt s neomezeným množstvím členů, vyhledáte uživatele podle města, prohlédnete si soukromé fotografie a připojíte se k chatu. Členství na měsíc stojí 669 Kč, na tři měsíce 569 Kč / měsíc a na šest měsíců 469 Kč / měsíc.

VIP členství pro vip

VIP členství vám přináší výhody Zlatého členství a k tomu vás mohou kontaktovat všichni uživatelé. Budete se prioritně zobrazovat ve výsledcích vyhledávání a dostanete více požadavků na kontakt. Členství rozšíříte na VIP jen za 299 Kč / měsíc.

Chatování pro vip

Najděte někoho žhavého na chat a poslechněte si jeho hlas nebo si ho prohlédněte přes webkameru. Pod záložkou „Chat“ najdete požadavky na chat, historii chatu, online uživatele a rozšířené členy.

Pošta pro vip

Přečtěte si doručené zprávy po aktivaci VIP členství a odpovězte na ně. I bez členství vidíte, kdo vám napsal, ale zprávy uvidíte rozmazané. Po aktivaci členství máte zprávy v poště na neomezenou dobu.

casual.findmysex.com Ceník VIP členství

Účet zdarma

Vyhledávání podle města
Prohlížení soukromých fotek
Chatování a zasílání zpráv
Prioritní zobrazení ve vyhledávání

VIP účet 1 měsíc

669 Kč

Vyhledávání podle města
Prohlížení soukromých fotek
Chatování a zasílání zpráv
Prioritní zobrazení ve vyhledávání

VIP účet 3 měsíce

569 Kč (za měsíc)

Vyhledávání podle města
Prohlížení soukromých fotek
Chatování a zasílání zpráv
Prioritní zobrazení ve vyhledávání

VIP účet 6 měsíců

469 Kč (za měsíc)

Vyhledávání podle města
Prohlížení soukromých fotek
Chatování a zasílání zpráv
Prioritní zobrazení ve vyhledávání

casual.findmysex.com Výhody & Nevýhody

Výhody

Registrace je zdarma, stejně jako vyhledávání
Vyplnění profilu a nahrání fotky je dobrovolné
Můžete se poznat přes webkameru
Uživatele vyhledáte podle země, kraje a města
Prohlédnete si i soukromé fotografie

Nevýhody

Funkce pro komunikaci jsou placené
Na seznamce jsou neaktivní profily bez fotek
Členové dávají přednost spíše flirtu
VIP členství je relativně drahé

casual.findmysex.com pro uživatele

Výhody

Uživatele seznamky casual.findmysex.com vyhledáte nejen podle kraje, ale i města. Můžete si tak zobrazit protějšky ze svého okolí.
Na seznamce se seznámíte s heterosexuály, bisexuály, páry a homosexuály se zájmem o flirt i vážný vztah.
VIP členství si můžete kdykoliv pozastavit ve svém profilu, popřípadě si můžete uživatelský účet sami smazat.
Screenshot

Závěrečné hodnocení seznamky casual.findmysex.com

redactor
Eliska Kolarova
Šéfredaktorka Lovino.cz

Seznamovací portál casual.findmysex.com je místem, kde najdete flirt, sex na jednu noc i dlouhodobý vztah založený na vzájemné důvěře. Nebojte se oslovit ostatní uživatele a pošlete jim mrknutí pro navázání počátečního kontaktu. Využijte rozšířené vyhledávání, seznamujte se s cizinci na dovolené či služební cestě v zahraničí a povídejte si o svých představách o vztahu. Seznamka vám dává prostor poznat nové a zajímavé lidi a navázat přátelství i něco hlubšího. Primárně se na ní nacházejí uživatelé toužící po flirtu, ale i z takového flirtu se může vyvinout vztah. Vyzkoušejte seznamovací web ještě dnes – možná vám vnese do života nový náboj.

casual.findmysex.com Zkušenosti uživatelů a recenze

Všechna hodnocení (4)
Pozitivní zkušenosti (3)
Negativní zkušenosti (1)
Samuel, 31 let

Je hezké nějakou dobu flirtovat, ale když se to nikam neposunuje, tak mě to přestává bavit. Spousta žen na seznamce sice odepsala, ale nakonec se žádná k osobnímu setkání neměla. Je to tady ztráta času.

ANO 7 NE 6
Jenda, 46 let

Často se mi stávalo, že ženy na poslední chvíli schůzku odřekly nebo bez omluvy nepřišly. S Casual seznamkou mám zatím jen samé dobré zkušenosti. Ještě se mi nestalo, aby žena na domluvené rande nedorazila.

ANO 13 NE 5
Adam, 37 let

Jestli hledáte flirt jako já a čekáte, že se z toho vyvine milenecký vztah, pak jste na správném místě. Když mám chuť na sex, není problém si na téhle seznamce někoho najít. Někdy to chce trochu trpělivosti, ale stojí to pak za to. Stydlivky jsou v posteli nejlepší.

ANO 21 NE 10
Radim, 30 let

Flirtování mám v krvi už od puberty. Zrelaxuji se u toho, seznámím a někdy je z toho reálný sex. Seznamku můžu s klidným srdcem doporučit. A že je placená, může někomu vadit, tomu rozumím. Jenže benefity převáží nad penězi.

ANO 27 NE 24

Slyšeli jste nebo četli o nás

Žena.cz Týden.cz Dama.cz Femina.cz Flowee.cz Lidovky.cz iDnes.cz Frekvence Evropa2 Aktuálně.cz WomenZone.cz