Recenze seznamek

Uživatelské recenze a zkušenosti

Singles 50 je i o diskrétnosti. Vždyť kdo by chtěl, aby jeho osobní data unikla na veřejnost a o jeho aktivitách na internetové seznamce věděla celá ulice? Některé věci prostě musí zůstat dokonale pod pokličkou.

Aktuální recenze

Iveta

Narazila jsem na seznamce na ženatého muže. To mi přijde naprosto nepřípustné. Jak se může na seznamku registrovat někdo, kdo ještě není rozvedený? Není to však v rozporu s pravidly seznamky, což mě zaráží ještě víc. Tohle pro mě není katolická seznamka.

16. 8. 2019
ANO 2 NE 0
Jirka

Seznamka je částečně zpoplatněna, ale jaká není? Jestli nechcete moc utrácet za zasílání zpráv, udělejte to jako já. Pošlete hned v první zprávě svůj email nebo telefonní číslo. Už několik žen se mi ozvalo na můj mobil.

21. 5. 2020
ANO 6 NE 8
Věnceslav

Je vidět, že český národ je plný experimentátorů. A jsem za to rád. Žen na seznamce sice není tolik a člověk se musí o to více snažit. Abych shrnul své zkušenosti, jednu ženu jsem do BDSM zasvětil, jenže se v tom nenašla a už jsme se neviděli. Pokračuji v hledání dál.

04. 6. 2020
ANO 5 NE 2
Anička

Jednou v noci jsem nemohla spát a hledala jsem nějaké nové seznamky. Vyskočila na mě Flirthits a já si řekla, že nějaký flirt bych vlastně brala. Do rána mi přišlo osm zpráv s emaily a telefonními čísly a já si hned dojednala rande s jedním sympaťákem.

07. 6. 2020
ANO 6 NE 2
Zdenka

Pracuji kousek za hranicemi v Německu, tak jsem na seznamce začala hledat německé muže. A vyplatilo se vytrvat! Sice jsem nikoho nemohla dva měsíce sehnat, ale pak jsem natrefila na Hanse a díky němu si žiju jako královna.

25. 11. 2019
ANO 7 NE 4
Hanka

Zaplatila jsem si členství na měsíc a v půlce měsíce jsem ho vypověděla. Nevěřila jsem, že se na seznamce seznámím. Poslední den členství mi napsal Mirek. Vyměnili jsme si telefonní čísla, setkali se a od té doby jsme partneři.

03. 12. 2019
ANO 1 NE 0
Martina

Chtěla bych vám poděkovat za vaši seznamku. Našla jsem po tolika letech chlapa. Internetu jsem nevěřila a v mém věku mi přijdou seznamovací stránky spíše jako ostuda. Změnila jsem názor. Ve svém okolí nedokážu poznat chlapa podle svých představ. Vy jste mi ho našli a proto si zasloužíte můj dík. Marťa

26. 1. 2019
ANO 56 NE 60
Dominik

Něco takovýho jsem ještě neviděl, při aktivaci badoo premium kdy jsem si ho aktivoval pouze na týden, jsem po asi dvou měsících zjistil, že jim stále platím za předplatný, po tom co jsem ho zrušil, si aplikace sama předplatný aktivuje a odebírá dál peníze. V podmínkách mají, že předplatný se vám aktivuje automaticky při první platbě, a budete platit automaticky ve chvíli kdy vám dojdou kredity... Reklamace je možná do prvních 14ti dnů... Moje blbost byla že jsem si nekontroloval účet, a za půl roku mě stáhli o 12 tisíc... dávejte si velkýho bacha na to co platíte...

11. 2. 2020
ANO 2 NE 1
Kocourekm

Dobrý den s touto seznamkou mam velice dobrou skušenost splnila přesně to co jsem od ní očekávál vřele doporučuji ani s výpovědí nebyl žádný problém jen tak dál spozdravem kocourekm

20. 2. 2020
ANO 1 NE 0
Petr1980

Za me dobry. Celkem sranda. Necekal jsem od toho nic, ale ucel to splnilo.

27. 2. 2020
ANO 5 NE 0
Čenda

Tato a nejspíše všechny další podobné seznamky jsou takřka k ničemu. Dámy se zde jen většinou předvádějí a nejspíše se unášejí tím, jaká je po nich neskutečná poptávka. Chlapci se ale často z fotek dozvědí jen to, jakého má panička skvělého čtyřnohého mazlíčka, na jaké plázičce ležela, jak úchvatnou má zahrádku, dětičky, či vnoučátka. Komunikace, pokud vůbec začne většinou záhy končí, anžto možná 155 mládenec v pořadí má možná lepší kukuč nebo písmenka. Takže zde zpravidla nula od nuly pojde. Možná jsem jen škarohlíd, a tak přeji všem sportu zdar a seznámení chtivým mládencům i dámám zvlášť.

11. 3. 2020
ANO 1 NE 1
Anička

Líbí se mi odjakživa holky. Na divokém rande jsem našla svou současnou přítelkyni. I když jsme svůj vztah zpočátku založily na sexu, stalo se to, že jsme se od sebe zamilovaly. Díky téhle seznamce jsem potkala lásku svého života!

15. 11. 2018
ANO 33 NE 33
Denisa

Placena seznamka ve mne vzbuzuje vetsi duveru ve skutecnost,ze protistrana se chce skutecne seznamit a nehleda pouze rozptyleni ci si zrovna nekrati volny cas.I kdyz se me seznameni prodrazilo-nejak jsem prehledla,ze kdyz nevypovim predplatne,budu platit i za cely dalsi rok a nikdo mi strzenou sumu nebyl ochoten nijak kratit,nakonec,po ca 8 neuspesnych setkanich,jsem zde nasla zivotniho partnera,jsme spolu 4roky a mame 4m miminko.Dekuji

29. 8. 2019
ANO 6 NE 4
angusmcfife

Seznamka dobrá, pozor na některé uživatelky, jejich fotky jsou stažené z internetu, takže se tady najde taky dost podvodníků, nevím jak mezi chlapy, ale mezi ženskými určitě. Chápu, že není v moci seznamky tyhle podvodníky odhalovat, jen tím chci upozornit na to, že mi tu chybí jakési "tlačítko" na upozornění pro ostatní "Hoši, na tuhle bacha!"

27. 9. 2019
ANO 0 NE 1
mostlyNONbinding

Ideální seznamka pro lidi co hledají nezávazné povyražení. Skoda tech fake profilu.

16. 7. 2020
ANO 0 NE 0
Keletevat

Super seznamka! Sice je placená, ale nemůžete chtít všechno zadarmo. Našel jsem tam spoustu zajímavých slečen, s jednou jsem si dlouho psal a dneska jsem měl druhé rande a vše vypadá na dobré cestě. Můžu jedině doporučit a díky za recenzi, seznamku jsem našel díky vám!

17. 7. 2020
ANO 1 NE 1
Klára

Tahle seznamka má za mě jedničku s hvězdičkou. Netahá ze mě peníze jako jiné seznamky a nejsou tu žádní úchylové. Neříkám, že se tu všichni umějí chovat, ale zatím jsem si nikoho do blokace nedala.

15. 3. 2019
ANO 15 NE 6
Patricie

Jsem na muže docela náročná. Chtěla jsem nějakého na sex, ale musí aspoň nějak vypadat. Freerande je boží, našla jsem tu jednoho muže, s kterým si užíváme vášnivý sex, jezdíme na wellness pobyty a chodíme na večeře. Tajně doufám, že to časem přeroste ve vztah.

03. 2. 2019
ANO 29 NE 15
HellEna

Už od osmnácti let dělám hostesku na různých akcích. Mužům se líbím, udržuju si svůj vzhled, tak jsem si řekla, proč to nezkusit jako sugarbaby? Jestli jste aspoň trochu hezké, chováte se jako ženy a milujete peníze, tuhle seznamku doporučuju!

05. 1. 2019
ANO 40 NE 7
Ladislav

Na Kerl jsem si zaplatil inzerát a do tří dnů se mi ozvalo několik mužů. Jo, za inzerát platíte, ale je to na tři dny jenom za 29 korun, to je docela levné. Domluvil jsem si s jedním chlapem schůzku a věřím, že si padneme do oka.

26. 3. 2019
ANO 10 NE 1
Anna

S kamarádkou jsme se registrovaly na seznamku spíše ze srandy, ale nějak se mi to zvrtlo a už se nějakou dobu scházím s jedním fajn klukem. Nikdy jsem na seznámení po internetu nevěřila a tady mě to mile překvapilo!

23. 1. 2019
ANO 24 NE 9
Kája

Za mě TOP seznamka! Dlouhou dobu jsem hledal na jiných seznamkách milenku, ale nenacházel. Až tady jsem konečně narazil na krásnou plnoštíhlou dámu se stejnými sexuálními choutkami. Super!

12. 12. 2018
ANO 53 NE 10

Sdělte vlastní zkušenost ostatním

Použitelnost stránek a funkce
Bezpečnost seznamky
Přehlednost profilů
Potenciál nalezení partnera
Zákaznická podpora
Cena služby

Je stránka užitečná?
Líbí se vám obsah?
13 6

Slyšeli jste nebo četli o nás

Žena.cz Týden.cz Dama.cz Femina.cz Flowee.cz Lidovky.cz iDnes.cz Frekvence Evropa2 Aktuálně.cz WomenZone.cz