Recenze seznamek

Uživatelské recenze a zkušenosti

Singles 50 je i o diskrétnosti. Vždyť kdo by chtěl, aby jeho osobní data unikla na veřejnost a o jeho aktivitách na internetové seznamce věděla celá ulice? Některé věci prostě musí zůstat dokonale pod pokličkou.

Aktuální recenze

Martina

Chtěla bych vám poděkovat za vaši seznamku. Našla jsem po tolika letech chlapa. Internetu jsem nevěřila a v mém věku mi přijdou seznamovací stránky spíše jako ostuda. Změnila jsem názor. Ve svém okolí nedokážu poznat chlapa podle svých představ. Vy jste mi ho našli a proto si zasloužíte můj dík. Marťa

26. 1. 2019
ANO 55 NE 55
Anička

Líbí se mi odjakživa holky. Na divokém rande jsem našla svou současnou přítelkyni. I když jsme svůj vztah zpočátku založily na sexu, stalo se to, že jsme se od sebe zamilovaly. Díky téhle seznamce jsem potkala lásku svého života!

15. 11. 2018
ANO 33 NE 29
Dan

Jsem skeptik. Ale už dlouho sám. A co mě jednoho dne nenapadlo? Zaregistroval jsem se na seznamce AS a ejhle: po nějaké době jsem na ní skutečně našel svou současnou přítelkyni. Jsem živoucím důkazem toho, že to funguje.

10. 12. 2018
ANO 63 NE 12
Marek

Někdo tvrdí, že jsou na C-Date falešné profily… Jenže lidi nechápou, že někteří uživatelé mají skryté jméno a místo toho jen generované číslo. Nevím, já už dostal několik odpovědí a neřekl bych, že to generují nějací roboti. Normálně si spolu píšeme a dokonce jsem od jedné dostal i telefonní číslo.

23. 11. 2018
ANO 75 NE 18
Kamil

Od určité doby lze jen psát za kredity a nejde dávat komentáře. Celkově přestalo propojení fungovat. Jediné, co jde, je zaplatit za to, že někomu napíšu. Dotyčné mi ale stejně v 90 procentech případů neodpoví…

15. 1. 2019
ANO 40 NE 3
Ota

Nemám čas se někde seznamovat. Jsem pracovně vytížený, tak hledám milenky po internetu. Tahle seznamka mi přijde jako skvělé místo, kde si nikdo na nic nehraje. Jsem k ženám upřímný a říkám jim, co hledám. Odezvy jsou kladné.

15. 3. 2019
ANO 12 NE 5
Klára

Tahle seznamka má za mě jedničku s hvězdičkou. Netahá ze mě peníze jako jiné seznamky a nejsou tu žádní úchylové. Neříkám, že se tu všichni umějí chovat, ale zatím jsem si nikoho do blokace nedala.

15. 3. 2019
ANO 14 NE 6
Patricie

Jsem na muže docela náročná. Chtěla jsem nějakého na sex, ale musí aspoň nějak vypadat. Freerande je boží, našla jsem tu jednoho muže, s kterým si užíváme vášnivý sex, jezdíme na wellness pobyty a chodíme na večeře. Tajně doufám, že to časem přeroste ve vztah.

03. 2. 2019
ANO 27 NE 13
HellEna

Už od osmnácti let dělám hostesku na různých akcích. Mužům se líbím, udržuju si svůj vzhled, tak jsem si řekla, proč to nezkusit jako sugarbaby? Jestli jste aspoň trochu hezké, chováte se jako ženy a milujete peníze, tuhle seznamku doporučuju!

05. 1. 2019
ANO 40 NE 7
Ladislav

Na Kerl jsem si zaplatil inzerát a do tří dnů se mi ozvalo několik mužů. Jo, za inzerát platíte, ale je to na tři dny jenom za 29 korun, to je docela levné. Domluvil jsem si s jedním chlapem schůzku a věřím, že si padneme do oka.

26. 3. 2019
ANO 10 NE 1
Anna

S kamarádkou jsme se registrovaly na seznamku spíše ze srandy, ale nějak se mi to zvrtlo a už se nějakou dobu scházím s jedním fajn klukem. Nikdy jsem na seznámení po internetu nevěřila a tady mě to mile překvapilo!

23. 1. 2019
ANO 24 NE 8
Kája

Za mě TOP seznamka! Dlouhou dobu jsem hledal na jiných seznamkách milenku, ale nenacházel. Až tady jsem konečně narazil na krásnou plnoštíhlou dámu se stejnými sexuálními choutkami. Super!

12. 12. 2018
ANO 53 NE 10

Sdělte vlastní zkušenost ostatním

Použitelnost stránek a funkce
Bezpečnost seznamky
Přehlednost profilů
Potenciál nalezení partnera
Zákaznická podpora
Cena služby

Je stránka užitečná?
Líbí se vám obsah?
13 6

Slyšeli jste nebo četli o nás

Žena.cz Týden.cz Dama.cz Femina.cz Flowee.cz Lidovky.cz iDnes.cz Frekvence Evropa2 Aktuálně.cz WomenZone.cz