Recenze seznamek

Uživatelské recenze a zkušenosti

Singles 50 je i o diskrétnosti. Vždyť kdo by chtěl, aby jeho osobní data unikla na veřejnost a o jeho aktivitách na internetové seznamce věděla celá ulice? Některé věci prostě musí zůstat dokonale pod pokličkou.

Poslední recenze

Karel

Do této seznamky se prosím NEPŘIHLAŠUJTE nebo si prosím přečtěte podmínky. Budete mít problém se odhlásit a budou vám strhávat z Vašeho účtu nehorazné poplatky!!! Je to velký podvod. Na d-testu je víc jak 1300 stížností na tuto společnost.

07. 2. 2019
ANO 99 NE 3
Patricie

Jsem na muže docela náročná. Chtěla jsem nějakého na sex, ale musí aspoň nějak vypadat. Freerande je boží, našla jsem tu jednoho muže, s kterým si užíváme vášnivý sex, jezdíme na wellness pobyty a chodíme na večeře. Tajně doufám, že to časem přeroste ve vztah.

03. 2. 2019
ANO 9 NE 0
Martina

Chtěla bych vám poděkovat za vaši seznamku. Našla jsem po tolika letech chlapa. Internetu jsem nevěřila a v mém věku mi přijdou seznamovací stránky spíše jako ostuda. Změnila jsem názor. Ve svém okolí nedokážu poznat chlapa podle svých představ. Vy jste mi ho našli a proto si zasloužíte můj dík. Marťa

26. 1. 2019
ANO 20 NE 0
Anna

S kamarádkou jsme se registrovaly na seznamku spíše ze srandy, ale nějak se mi to zvrtlo a už se nějakou dobu scházím s jedním fajn klukem. Nikdy jsem na seznámení po internetu nevěřila a tady mě to mile překvapilo!

23. 1. 2019
ANO 16 NE 7
Anežka

Na seznamce jsem teprve chvíli, ale moje nejlepší kamarádka si tu našla nového přítele. A žádného chudáka, ale doktora z vedlejšího města. I já tu zkouším svoje štěstí. Snad se zadaří.

10. 1. 2019
ANO 19 NE 0
HellEna

Už od osmnácti let dělám hostesku na různých akcích. Mužům se líbím, udržuju si svůj vzhled, tak jsem si řekla, proč to nezkusit jako sugarbaby? Jestli jste aspoň trochu hezké, chováte se jako ženy a milujete peníze, tuhle seznamku doporučuju!

05. 1. 2019
ANO 33 NE 4
Kája

Za mě TOP seznamka! Dlouhou dobu jsem hledal na jiných seznamkách milenku, ale nenacházel. Až tady jsem konečně narazil na krásnou plnoštíhlou dámu se stejnými sexuálními choutkami. Super!

12. 12. 2018
ANO 47 NE 8
Dan

Jsem skeptik. Ale už dlouho sám. A co mě jednoho dne nenapadlo? Zaregistroval jsem se na seznamce AS a ejhle: po nějaké době jsem na ní skutečně našel svou současnou přítelkyni. Jsem živoucím důkazem toho, že to funguje.

10. 12. 2018
ANO 49 NE 3
Marek

Někdo tvrdí, že jsou na C-Date falešné profily… Jenže lidi nechápou, že někteří uživatelé mají skryté jméno a místo toho jen generované číslo. Nevím, já už dostal několik odpovědí a neřekl bych, že to generují nějací roboti. Normálně si spolu píšeme a dokonce jsem od jedné dostal i telefonní číslo.

23. 11. 2018
ANO 69 NE 8
Anička

Líbí se mi odjakživa holky. Na divokém rande jsem našla svou současnou přítelkyni. I když jsme svůj vztah zpočátku založily na sexu, stalo se to, že jsme se od sebe zamilovaly. Díky téhle seznamce jsem potkala lásku svého života!

15. 11. 2018
ANO 17 NE 0
Věrka

Už si na Elitedate dopisuju se čtyřmi muži. Schůzka zatím byla jedna a pán byl solidní. Jiskra ještě nepřeskočila, ale zatím si pořád píšeme. Uvidíme, co z toho bude. Jednání seznamky je solidní, doporučím ji klidně i ostatním.

04. 11. 2018
ANO 134 NE 10

Sdělte vlastní zkušenost ostatním

Použitelnost stránek a funkce
Bezpečnost seznamky
Přehlednost profilů
Potenciál nalezení partnera
Zákaznická podpora
Cena služby

Napsali o nás

www.idnes.cz
www.studenta.cz
www.dama.cz
magazin.cz/