On hledá jeho

Proč se seznamovat s muži online?

Internetové seznamky jsou fenoménem dnešní doby. Sdružují lidi všech sexuálních orientací, s různými zájmy a se stejnými představami o budoucím vztahu. Seznamovací weby se zaměřují také na homosexuálně laděné muže, kteří touží po trvalém vztahu nebo nezávazném poměru. Dávno pryč jsou doby, kdy tito muži neměli moc příležitostí k seznámení a bylo pro ně těžké najít stejně orientované protějšky. A proč hledat toho pravého na seznamce? V kategorii „On hledá jeho“ naleznete stovky až tisíce inzerátů nebo profilů gay mužů. Během okamžiku se můžete seznámit s novými muži a domluvit si s nimi rande. Navíc máte jistotu, že muži v této kategorii chtějí to, co vy: poměr s jiným mužem.

V internetovém prostředí natrefíte na mnoho seznamek zaměřených na hledání pravé lásky i milenců. Před registrací na seznamovací portály byste si měli ujasnit, jakému poměru dáváte přednost. Využít můžete srovnávače seznamek a rozhodnout se pro tu pravou. Online muži čekají na vaši zprávu nebo naopak dychtí po nových tvářích. Na gay seznamkách máte vysokou pravděpodobnost, že se na nich seznámíte. Na těchto webech objevíte partnery, kteří sdílejí stejné představy o životě. To, co hledají, to se dozvíte z jejich profilu a ze společné konverzace. Budete mít alespoň jasno v tom, jestli jste naladěni na stejnou notu.

Petr Hledám kluka na vztah
Petr Hledám kluka na vztah
Napiš mi
Sergey Hledám občasný sex
Sergey Hledám občasný sex
Napiš mi
Jarda Hledám pořádného medvěda
Jarda Hledám pořádného medvěda
Napiš mi
Milan Hledám vážný vztah
Milan Hledám vážný vztah
Napiš mi

Jak byste se měla chovat k mužům na seznamkách?

Muži mužům rozumí víc než muži ženám. To je pro vás výhoda, neboť můžete navázat harmonický vztah plný lásky a porozumění. Chovejte se k mužům na seznamkách tak, jak chcete, aby se chovali oni k vám. Poodhalte jim něco ze svého života, co máte rádi, jaké jsou vaše záliby a jak vypadáte. Nebojte se oslovit sympatické muže a ve zprávách odhoďte stud. Ukažte svou veselou povahu, vtipnou stránku osobnosti a šarmantní chování. Nikdy nikoho nesuďte podle fotografie, neboť ta může realitu dost zkreslovat. Když vám někdo nepadne do oka, slušně ho odmítněte, popřípadě i vy vezměte odmítnutí s grácií.

Jestliže se shodnete na tom, že se chcete poznávat, budujte mezi sebou od počátku důvěru. Vyplatí se sice jistá dávka obezřetnosti, ale určitě vymyslíte témata, která nebudou tolik zasahovat do vašeho soukromí. Protějšku vždy naslouchejte, reagujte na jeho slova a ptejte se na věci, které vás zajímají a které nejsou příliš diskrétní. Ukažte, že jste mužem, který si zaslouží šanci a těší se na schůzku. Nikdy nezačínejte konverzaci lechtivými tématy, a to ani na erotické nebo sex seznamce. Získáte tím plusové body. V neposlední řadě se nepovyšujte, nedokazujte si svou moc nad druhými a mluvte za každou cenu pravdu.

Na jaké muže byste si měl na seznamkách dávat pozor

Někteří muži mohou být zákeřní a zneužít vaší dobroty a milého přístupu. Nenechte se oklamat líbivými fotkami ani slovy a stůjte nohama pevně na zemi. Nedůvěřujte nikomu, dokud ho důkladně nepoznáte. Citové vyděrače si ihned zablokujte, stejně tak muže, kteří vás zesměšňují nebo vám naopak vyznávají po pár zprávách svou lásku. Neposílejte peníze na žádný cizí bankovní účet, ať už vám muži vypráví jakýkoliv srdceryvný příběh. Pozor si dejte na falešné profily, které poznáte podle atraktivních fotek. Za profilem se skrývá buď vtipálek krátící si volnou chvíli, nebo muž, který má nějaké nekalé úmysly.

Kromě falešných uživatelů se můžete setkat s podvodným jednáním zahraničních seznamek. Myslíte si, že si píšete s muži, ale ve skutečnosti s vámi komunikují roboti nebo lidé najatí na psaní. Říkáte si, proč by to seznamovací weby dělaly? Záměrem je přimět muže, aby si zaplatili VIP členství a uvázali se k němu na několik měsíců. Po aktivaci členství se po komunikativních uživatelích slehne zem a najednou vám nepřichází žádné zprávy. Přednost dejte seznamkám s dobrou reputací a takovým portálům, na kterých musí mít každý uživatel ověřenou fotografii. Jen tak se vyhnete zklamání a ztrátě peněz.

Desatero seznámení, když on hledá jeho

Hledáte lásku svého života, ale nevíte, jak na to? Základem je registrovat se na nějakou gay seznamku a dodržovat naše desatero seznámení. Ručíme vám za to, že úspěch se brzy dostaví!

 1. Vyberte přezdívku

  Přezdívka vás prezentuje na seznamce a při prvotním kontaktu vás podle ní oslovují vaši nápadníci. Vyberte takovou přezdívku, která vás bude charakterizovat a nebude vulgární ani se sexuálním podtextem.
 2. Vyplňte profil

  Ve druhém kroku vyplňte svůj profil. Uveďte v něm všechny podstatné informace, zejména koho hledáte, jaký vztah si představujete, jaké jsou vaše koníčky a co je pro vás v životě důležité. Udělejte si na tvorbu profilu dostatek času a nevynechejte žádné pole.
 3. Nahrajte profilovou fotku

  Profilová fotka ostatním uživatelům napoví, jak vypadáte a jakou máte postavu. Nestyďte se za to, že máte nějaké to kilo navíc a nedělejte žádné retuše. Při osobním setkání vyjde pravda stejně najevo. Na fotce byste měli být dobře vidět a neměly by být na ní další osoby.
 4. Buďte pravdomluvní

  Nikdy o sobě nelžete a nepředstírejte, že jste někdo jiný. Muži nebudou alespoň na schůzce zklamaní, že si psali s někým, kdo je ve skutečnosti někým jiným. Ani vy byste určitě nechtěli, aby vám muži o sobě lhali.
 5. Poznejte se

  Zjistěte, jestli máte s vyvoleným mužem něco společného a nakolik se k sobě hodíte. Již při psaní získáte od protějšku mnoho informací, na základě kterých se můžete rozhodnout, zda budete v konverzaci pokračovat.
 6. Položte zásadní otázky

  Možná hledáte něco úplně jiného než muž na druhé straně monitoru. Zeptejte se ho, co ho přivedlo na seznamku, jakého partnera chce a jak si představuje vztah. Požadujte odpověď na otázku, v jakém je stavu a jestli má už nějakou rodinu.
 7. Prověřte si ho

  Proměňte se v detektiva a vypátrejte o muži další informace. Chtějte po něm fotku s konkrétním gestem a zkuste ho vyhledat na sociálních sítích podle jména, města a fotografie. Jen tak se vyhnete případnému zklamání.
 8. Zavolejte si

  Osobní kontakt sice nic nepředčí, ale po telefonu můžete poznat, jak se dotyčný muž vyjadřuje, jak komunikuje s ostatními lidmi a jak dokáže rozvést konverzaci. Třeba zjistíte, že je vám sympatický nejen po fotkách, ale i po hlase.
 9. Buďte realista

  Za každé situace stůjte nohama pevně na zemi. Nevznášejte se po pár schůzkách na růžovém obláčku a buďte realista. Neplánujte společnou budoucnost ani si nepředstavujete, jak spolu bydlíte, nakupujete, jezdíte po výletech a další věci.
 10. Zaměřte se na jednu seznamku

  Registrujte se na jednu seznamku, aby vám žádný muž neunikl. Pište si nejlépe s jedním mužem a zapamatujte si dobře všechny informace. Kdybyste měl rozjetých více konverzací, nevěděli byste, kdo vám co psal.

Jak by muž měl správně vyplnit profil na seznamkách?

Profil je bránou do světa seznamování. Vyhraďte si na jeho vyplnění dostatek času a odpovídejte podle vašeho nejlepšího svědomí. Jiné otázky vás čekají na seznamce zaměřené na vážné vztahy, jiné otázky na webech s erotickým obsahem a tématikou. Prozraďte své povahové vlastnosti, vzhled a zájmy a jakého muže k sobě chcete. Neodhalujte však nic ze svého soukromí a ani to, kde bydlíte a pracujete. Nevynechejte žádný krok, popřípadě se k němu vraťte, až si rozmyslíte odpovědi. Nelžete o svém životě a nehrajte si na někoho, kým nejste.

Váš profil bude celistvý pouze s profilovou fotografií. Pokud ji z nějakého důvodu nemůžete nebo nechcete nahrát, popište detailně svůj vzhled a pošlete fotku v soukromé zprávě. Na fotografii byste se měl usmívat, měla by z vás vyzařovat pozitivní energie a měla by vystihovat vaši skutečnou podobu. Až budete mít profil hotový, podívejte se na něj očima ostatních mužů a podle potřeby ho dolaďte.

3 seznamky s nejvyšším poměrem registrovaných mužů
100% mužů
1.
Gkontakt
Gkontakt
 • Naleznete milence, kamaráda na pokec
 • Vážný nebo flirt vzah
 • 35 tisíc gayů a bi mužů
25+
ideální věk
28 055+
svobodných
37% žen / 63% mužů
2.
Nadrzena Tajemstvi
Nadrzena Tajemstvi
 • Horká seznamka pro on-line navázání nezávazného vztahu
 • Registrace a základní členství zdarma
 • Netradičně tradiční seznamka pro dospělé
30+
ideální věk
90 000+
svobodných
40% žen / 60% mužů
3.
Flirt Poblíž
Flirt Poblíž
 • Seznamka pro nalezení nezávazného flirtu
 • Rychlá a bezplatná registrace
 • Seznamka, která nemá žádné zábrany
30+
ideální věk
97 000+
svobodných

Navazující články

Je stránka užitečná?
Líbí se vám obsah?
1 0

Slyšeli jste nebo četli o nás

Žena.cz Týden.cz Dama.cz Femina.cz Flowee.cz Lidovky.cz iDnes.cz Frekvence Evropa2 Aktuálně.cz WomenZone.cz