Seznamka Gkontakt

Gkontakt Kompletní recenze, zkušenosti a hodnocení

redactor
Eliska Kolarova
Šéfredaktorka Lovino.cz
Celkové hodnocení
9,0/10
28 055+ / 25+
Gkontakt

Použitelnost stránek a funkce: 5,7/10

Bezpečnost seznamky: 5,6/10

Přehlednost profilů: 5,6/10

Potenciál nalezení partnera: 5,7/10

Zákaznická podpora: 5,7/10

Cena služby: 5,7/10

Fotografie nejlepších
uživatelů seznamky
6207 lidí online

Franta
Franta, Věk: 35
Miloš
Miloš, Věk: 23
Lumír
Lumír, Věk: 24

Gkontakt Kompletní recenze, zkušenosti a hodnocení

Největší gay seznamka v ČR – to je Gkontakt.cz

Seznamka Gkontakt.cz je největší gay seznamkou v České republice. Zaregistrováno je na ní skoro třicet tisíc mužů, kteří hledají sexuální dobrodružství na jednu noc, přátelství, milence i přítele na dlouhodobý vztah. Na seznamce jsou převážně ověřené profily, což snižuje riziko, že natrefíte na někoho, kdo si založil falešný profil. Díky Gkontakt.cz můžete nasbírat nové erotické zážitky a seznámit se v diskrétním prostředí. Seznamka je seriózní a každý se k ní může připojit zdarma. Máte na ní možnost sdílet své erotické fotografie a podělit se o své sexuální fantazie. Tato seznamka je bez předsudků a bez obav se můžete svěřit s tím, že jste gay. Na Gkontakt.cz odhodíte své zábrany stranou, neboť se stáváte členem seznamky se stejně orientovanými lidmi.

S registrací na Gkontakt.cz nejsou žádné problémy

Registrace na Gkontakt.cz je zcela zdarma. Primárně vyplňujete svůj email, na který Vám přijde aktivační odkaz. Zvolíte si přezdívku, uvedete datum narození a prozradíte svůj stav. Dále vyplníte, z jakého kraje pocházíte a jaký je váš vzhled. Nestyďte se a zaškrtněte, jaké sexuální praktiky milujete a jaké preferujete. Seznamka vám při registraci poskytuje prostor k tomu, abyste napsali pár informací o sobě a nahráli svou profilovou a erotickou fotografii.

Snadné filtrování profilů na Gkontakt.cz

Po dokončení registrace vstupujete do světa gay komunity. A proč čekat, až vás někdo osloví?

Seznamte se ještě dnes a prohlédněte si profily jednotlivých uživatelů. Ty můžete filtrovat podle kraje, města, věku a stavu. Zaškrtnout můžete, zda chcete zobrazit uživatele s fotkou nebo i bez ní. Pokud si chcete začít s někým ihned dopisovat, nechte si ukázat online uživatele a vyberte si vhodné protějšky podle kraje a věku.

Placené členství s mnoha vyladěnými funkcemi

Na seznamce Gkontakt.cz si můžete aktivovat plné členství, díky kterému získáte přístup k dalším funkcím. Vyzkoušejte ho na jeden týden nebo si rovnou předplaťte jeden měsíc, tři měsíce, šest měsíců či jeden rok. Po zaplacení tohoto členství můžete zasílat libovolný počet zpráv a máte neomezený přístup do profilů ostatních uživatelů. Získáváte přístup ke všem jejich fotografiím, a to i k těm erotickým. V neposlední řadě můžete s placeným členstvím zasílat své kontaktní údaje (email a telefon) ostatním uživatelům. Tyto předplacené služby jsou automaticky obnovovány.

Se zrušením účtu vám pomůže podpora seznamky

Může se stát, že se na seznamce seznámíte a již nebudete chtít pokračovat v seznamování. Jestliže využíváte předplacených služeb, smluvní vztah máte právo kdykoliv ukončit. Písemnou výpověď zasíláte na adresu provozovatele. Před odesláním tuto skutečnost musíte oznámit na podpoře seznamky. Provozovatel zruší vaše předplatné nebo smaže účet nejpozději do 10 pracovních dnů od doručení výpovědi.

redactor
Eliska Kolarova
Šéfredaktorka Lovino.cz
Poslední aktualizace
18. 1. 2022

Gkontakt Funkce

Vyhledávání uživatelů

Jako uživatel seznamky Gkontakt.cz můžete vyhledávat ostatní uživatele několika způsoby: podle přezdívky, kraje, města, věkového rozmezí a stavu. Dále můžete zaškrtnout, zda chcete zhlédnout profily s fotkou nebo i bez ní.

Přehled online uživatelů

Pokud si chcete začít psát s ostatními muži, není nic jednoduššího, než prohlédnout si online uživatele. Tím stoupá pravděpodobnost, že vám oslovení uživatelé skutečně odepíšou.

Vyplnění osobních informací

S registrací souvisí i jedna zajímavá možnost: můžete o sobě napsat pár informací, o kterých si myslíte, že by zvýšily vaše šance na seznámení. Rovněž můžete uvést svůj stav, odtajnit svůj vzhled a zaškrtnout, jaké upřednostňujete sexuální praktiky.

Nahrání fotografií

Jako uživatel seznamky máte možnost nahrát si profilovou fotografii. Ta by měla vystihovat vaši skutečnou podobu. Seznamka také nabízí prostor ke zveřejnění vašich erotických fotografií.

Zasílání a přijímání zpráv pro vip

Každému uživateli můžete zaslat neomezené množství zpráv. Zároveň si můžete přečíst odpovědi a reagovat na ně nebo je nechat bez povšimnutí. Ke zprávě lze přidávat různé smajlíky.

Přístup do profilů ostatních pro vip

Díky placenému členství si můžete prohlédnout profily všech uživatelů a přečíst si o nich, co hledají. Rovněž získáte přístup k erotickým fotografiím.

Zasílání kontaktních údajů pro vip

Nechcete čekat na to, až se přes zprávy doberete k výměně telefonního čísla nebo emailu? Využijte placené členství k zaslání těchto kontaktních údajů a vyčkejte, zda se vám protějšek ozve.

Gkontakt Ceník VIP členství

1 měsíc VIP

99 Kč

Neomezené zasílání a přijímání zpráv
Přístup do profilů uživatelů
Prohlížení erotických zpráv
Zasílání kontaktních údajů

3 měsíce VIP

116 Kč (za měsíc)

Neomezené zasílání a přijímání zpráv
Přístup do profilů uživatelů
Prohlížení erotických zpráv
Zasílání kontaktních údajů
Doporučené

6 měsíců VIP

250 Kč (za měsíc)

Neomezené zasílání a přijímání zpráv
Přístup do profilů uživatelů
Prohlížení erotických zpráv
Zasílání kontaktních údajů

1 rok VIP

225 Kč (za měsíc)

Neomezené zasílání a přijímání zpráv
Přístup do profilů uživatelů
Prohlížení erotických zpráv
Zasílání kontaktních údajů

Gkontakt Výhody & Nevýhody

Výhody

Uživatelé jsou starší 18 let
Možnost neomezeného zasílání zpráv
Rychlé vyhledání online a ostatních uživatelů
Přidání ostatních uživatelů mezi přátele
Prohlížení profilů a zhlédnutí erotických fotografií

Nevýhody

Některé funkce lze používat až po zaplacení VIP členství
Při platbě kreditní kartou se VIP členství automaticky obnovuje
Žádost o zrušení placeného členství se zasílá na adresu provozovatele
Uživatelé seznamky nemají k dispozici mobilní aplikaci

Gkontakt pro uživatele

Výhody

Na rozdíl od jiných seznamek, na Gkontakt.cz můžete vkládat své erotické fotografie a zpřístupnit je ostatním uživatelům
Po zaplacení VIP členství můžete odesílat neomezené množství zpráv a zasílat kontaktní údaje
VIP členství si můžete aktivovat na zkoušku na jedem týden a rozmyslet se, jestli v tomto členství budete pokračovat
Screenshot

Na závěr můj názor na seznamku Gkontakt

redactor
Eliska Kolarova
Šéfredaktorka Lovino.cz

Všechny podstatné informace má seznamka uvedeny ve všeobecných obchodních podmínkách, které by si měl přečíst každý uživatel. Dozvíte se z nich, jak seznamka funguje a jak je to s placeným členstvím nebo výpovědí. Na Gkontakt.cz narazíte na muže nad 18 let, kteří hledají rozptýlení, zábavu, povyražení i stálého partnera. Svou důvěryhodnost můžete zvýšit tím, že ověříte svůj profil v pravém zeleném menu. Rázem se stáváte ověřeným uživatelem a tato informace se objeví ve vašem profilu. To přináší větší úspěšnost v seznamování. A co říci nakonec? Tato seznamka má mužům rozhodně co nabídnout a nesnaží se je nijak podvést!

Gkontakt Zkušenosti uživatelů a recenze

Všechna hodnocení (1)
Pozitivní zkušenosti (1)
Negativní zkušenosti (0)
Kamil, 26 let

Jsem důkazem toho, že se tu dá najít dlouhodobý poměr. Před půl rokem jsem se sešel s pohledným mužem. Zajiskřilo to mezi námi natolik, že jsem mu navrhl registrované partnerství. A on souhlasil!

ANO 1 NE 0

Slyšeli jste nebo četli o nás

Žena.cz Týden.cz Dama.cz Femina.cz Flowee.cz Lidovky.cz iDnes.cz Frekvence Evropa2 Aktuálně.cz WomenZone.cz