Nadrzena Tajemstvi

Nadrzena Tajemstvi Kompletní recenze, zkušenosti a hodnocení

redactor
Eliska Kolarova
Šéfredaktorka Lovino.cz
Celkové hodnocení
9,3/10
90 000+ / 30+
Nadrzena Tajemstvi

Použitelnost stránek a funkce: 6/10

Bezpečnost seznamky: 5,9/10

Přehlednost profilů: 5,9/10

Potenciál nalezení partnera: 6/10

Zákaznická podpora: 6/10

Cena služby: 6/10

Fotografie nejlepších
uživatelů seznamky
19912 lidí online

Nadrzena Tajemstvi Kompletní recenze, zkušenosti a hodnocení

NadrzenaTajemstvi.com – seznamka pro dospělé

Seznamka NadrzenaTajemstvi.com se stává velmi populárním místem pro nalezení nezávazného a jednorázového flirtu. Seznamovací portál je určen všem plnoletým ženám a mužům různého věku a sexuálních orientací. Obsah seznamky odpovídá směru, jakým se vydala. Každý registrovaný uživatel si může prohlédnout fotografie, na kterých mohou uživatelé ukázat naprosto vše,- nic není tabu. Při registraci souhlasíte s tím, že se Vám mohou zobrazovat moderované profily, což od počátku snižuje důvěryhodnost seznamky. Při důkladném prohlédnutí uživatelů jsme došli k závěru, že je registrován dostatek reálných uživatelů ze všech krajů České republiky. Najdete tu i protějšky, kteří sdílejí podobné představy o nezávazném vztahu a chtějí flirtovat nebo hledají sexuální poměr, ale i milenecký vztah s výhodami. Naopak tu nehledejte vážný vztah, lásku ani čisté přátelství bez vypočítavosti. Komu vadí intimita na fotografiích, ten by se zcela jistě měl této seznamce vyhnout obloukem. Naopak kdo si rád prohlíží erotické fotografie, tomu tuto seznamku doporučujeme.

Registrace a vytvoření seznamovacího profilu na NadrzenaTajemstvi.com

Registrace na portál seznamky NadrzenaTajemstvi.com je prakticky velmi jednoduchá a bezplatná a vyplňujete na ní pouze základní informace. Vyberete své pohlaví, koho hledáte, kdy jste se narodili a z jakého kraje a města pocházíte. Zvolíte si uživatelské jméno a heslo a vložíte svou e-mailovou adresu. Na tu Vám obratem dorazí aktivační e-mail s odkazem, kterým ověříte svůj e-mail.

Zrušení seznamovacího profilu na seznamce NadrzenaTajemstvi.com

Smazání svého seznamovacího profilu na seznamce docílíte velmi jednoduše. Pod záložkou „Můj profil“ najdete možnost „Smazat můj účet“. Jediným kliknutím na tlačítko souhlasíte s tím, že bude smazána historie Vašich konverzací a Váš profil bude navždy zcela odstraněn.

Členství na seznamce NadrzenaTajemstvi.com

Po registraci na seznamce se okamžitě stáváte právoplatným členem seznamky a získáváte standardní členství, které je samozřejmě ZDARMA. Můžete ihned procházet profily, spárovat se s protějšky a číst zprávy od ostatních členů. Pro zaslání zpráv si musíte koupit kredity. Bez kreditů není možnost odeslat zprávu sympatickému protějšku. Nákup kreditů probíhá po zaplacení příslušné částky platební kartou v zabezpečeném režimu.

redactor
Eliska Kolarova
Šéfredaktorka Lovino.cz
Poslední aktualizace
18. 1. 2022

Nadrzena Tajemstvi Funkce

Flirty

Pod záložkou „Shody“ objevíte protějšky, kterým se líbíte a které jste zaujali svým profilem a fotografiemi. Na přijaté zprávy můžete odpovídat po zaplacení kreditů. Okamžitě máte přístup na seznamovací profily, kde se dozvíte detailnější informace dané osoby. Při vzájemných sympatiích Vám nic nebrání domluvit si reálnou schůzku - rande.

Přidání informací do svého profilu

Během registrace vyplňujete jen základní informace a po aktivaci svého seznamovacího profilu můžete přidat další detailnější informace. Napište pár poutavých slov o sobě, ukažte své přednosti a odhalte své neřesti a odhalte, jaké sexuální touhy preferujete a jaké Vás zajímají.

Oblíbení uživatelé seznamky

Uživatelé, kteří Vám budou na seznamce sympatičtí si můžete označit “srdíčkem”. Seznamka Vám také bude nabízet protějšky opačného pohlaví, kteří Vás mohou zaujmout. Do svých oblíbených si je můžete přidat tlačítkem pod fotografií, v případě, že Vás nabízený seznamovací profil nezaujme, kliknete na tlačítko s křížkem. A hledáte dál.

Výběr flirtu

Všechny vyhledávací funkce jsou ZDARMA, tudíž nemusíte utrácet za členství. Platíte jen za odeslané zprávy. Můžete tedy ihned zaujmout například tím, že pošlete virtuální srdíčko. Svůj prvotní zájem o flirt odešlete zdarma.

Přehled uživatelů seznamky

Projděte si uživatele ze svého okolí a filtrujte je podle pohlaví, věku, barvy vlasů, vzhledu a kraje. Zjistěte co je zajímá a jestli se shodnete ve svých případných touhách. Zahajte s nimi flirtovací proces dle svého gusta a reagujte na informace v úvodní části profilu.

Čtení a odesílání zpráv

I bez kreditových balíčků si můžete číst přijaté zprávy. Reagovat na ně ale můžete až po zakoupení kreditového balíčku. Čím větší kreditový balíček zakoupíte, o to výhodněji Vás vyjde jedna zpráva. Pro další komunikaci můžete do zprávy uvést svou e-mailovou adresu nebo telefonní číslo. Záleží na Vašem protějšku, zda bude chtít v konverzaci pokračovat mimo portál seznamky.

Volitelné VIP členství pro vip

Na seznamce NadrzenaTajemstvi.com máte možnost zakoupit si kreditové balíčky. Podle velikosti zakoupeného balíčku Vás jedna zpráva vyjde na 27,- až 33,- Kč.

Nadrzena Tajemstvi Ceník VIP členství

10 kreditů

335 Kč

cena za zprávu 33,- Kč

25 kreditů

795 Kč

cena za zprávu 31,- Kč

50 kreditů

1 469 Kč

cena za zprávu 29,- Kč

100 kreditů

2 734 Kč

cena za zprávu 27,- Kč

Nadrzena Tajemstvi Výhody & Nevýhody

Výhody

Na seznamce se velmi rychle spřátelít ženy i muži
Rychlá a přehledná registrace, není nutností profilová fotografie
Možnost zobrazení ostatních profilů
Plný přístup do profilů a galeriím ostatních uživatelů
Seznamka nabízí velmi vyvážený počet mužů i žen hledajících flirt

Nevýhody

Na seznamce narazíte i na fiktivní profily
Odesílat zprávy potencionálním protějškům lze po koupi kreditového balíčku
Seznamka nemá mobilní aplikaci

Nadrzena Tajemstvi pro uživatele

Výhody

Registrace na seznamce je pro všechny ZDARMA
Platby za kreditové balíčky jsou jen na Vašem svobodném rozhodnutí
Erotické fotografie jsou přístupné všem registrovaným členům
Bezpečné flirtování, neregistrovaní návštěvníci nevidí Váš profil a fotografie
Velmi vysoká pravděpodobnost šance na nezávazné seznámení
Díky nastavení filtrů vyhledáváte protějšky z Vašeho blízkého okolí
Screenshot

Můj názor na seznamovací portál NadrzenaTajemstvi.com

redactor
Eliska Kolarova
Šéfredaktorka Lovino.cz

On-line seznamka NadrzenaTajemstvi.com je zcela nový portál, který nabízí zajímavým způsobem seznámení s podobně smýšlejícím protějškem nejen na flirt. Máte na výběr z několika tisíc sympatických žen a mužů, kteří vyhledávají flirt z Vašeho okolí. Jedná se o bezpečné flirtování. Člověk jen musí dávat pozor na fiktivní profily uživatelů, ale to asi na všech podobných seznamovacích portálech. K dispozici máte ihned po registraci sáhodlouhý seznam ideálních protějšků. Nicméně již od registrace mějte na paměti, že jste na portále, kde jde hlavně o zábavu, ne o hledání vážného vztahu nebo lásky na celý život - i když kdo ví. Prostředí seznamky je uživatelsky přívětivé, vzhled příjemný, nenajdete žádné slepé uličky. Seznamku NadrzenaTajemstvi.com mohu za sebe doporučit. Čeká na Vás spoustu flirtu chtivých žen a mužů z celé České republiky.

Nadrzena Tajemstvi Zkušenosti uživatelů a recenze

Všechna hodnocení (4)
Pozitivní zkušenosti (3)
Negativní zkušenosti (1)
Zdeněk, 18 let

Netrvalo mi dlouho pochopit, že ne všechny dívky a ženy na seznamce chtějí vážný vztah. Přitažlivé slečny mě dovádějí k šílenství a tak jsem začal s oťukáváním. Snad nikdy bych si nepomyslel, že mě starší ženy dokáží tak rozpálit. Zatím jsem se sešel jen s Vendulkou, která se vůbec na prvním rande nebránila sexu.

ANO 0 NE 1
Alena, 27 let

Je potřeba si říct, že ne všechny pánské účty jsou skutečné. Je jen mizivé procento chlapů, s nimiž se mi podařilo během několika dnů navázat skutečnou debatu. Pak už jen čekat na štěstí a doufat, že s chlapem, se kterým si dlouhé hodiny píšeš, na rande fakt přijde. Seznamka je pro mě docela velkým zklamáním.

ANO 2 NE 0
Jana, 36 let

Já jsem letos v létě na seznamce Nadržená Tajemství potkala svého nynějšího partnera. Jsme spolu dva měsíce, měsíc spolu žijeme a čekáme spolu miminko. Nemyslím si, že je se mnou pro pobavení. Nikdy nevíte koho a kde potkáte.

ANO 2 NE 1
Vašek, 40 let

Jsem rád za tuto seznamku. Zaplatil jsem za kredity a začal si psát s babama. Po předchozí domluvě jsem se s ženami začal scházet v restauracích a pak v posteli a prožil nespočet nádherných víkendů a románků na chatě. A manželka? Ta si doma vesele háčkuje svetry na Vánoce.

ANO 0 NE 1

Slyšeli jste nebo četli o nás

Žena.cz Týden.cz Dama.cz Femina.cz Flowee.cz Lidovky.cz iDnes.cz Frekvence Evropa2 Aktuálně.cz WomenZone.cz