mistniflirt.com

mistniflirt.com Kompletní recenze, zkušenosti a hodnocení

redactor
Eliska Kolarova
Šéfredaktorka Lovino.cz
Celkové hodnocení
7,4/10
97 000+ / 30+
mistniflirt.com

Použitelnost stránek a funkce: 9/10

Bezpečnost seznamky: 9,1/10

Přehlednost profilů: 9/10

Potenciál nalezení partnera: 8,2/10

Zákaznická podpora: 8,4/10

Cena služby: 8,2/10

Fotografie nejlepších
uživatelů seznamky
21460 lidí online

Míša
Míša, Věk: 27
Taťána
Taťána, Věk: 19
Marek
Marek, Věk: 25

mistniflirt.com Kompletní recenze, zkušenosti a hodnocení

mistniflirt.com – seznamka pro flirtuchtivé

Seznamka mistniflirt.com má předpoklady stát se populárním místem pro nalezení nezávazného a jednorázového flirtu. Tento seznamovací web je určen všem dospělým ženám a mužům různého sexuálního zaměření, s neukojenými touhami a s nenaplněnými představami. Obsah odpovídá směru, jakým se seznamka vydala. Každý uživatel si může prohlížet erotické fotografie, na kterých mohou členové ukázat naprosto vše. Při registraci ale souhlasíte s tím, že se vám mohou zobrazovat falešné profily, což hned od počátku snižuje důvěryhodnost seznamky. Při důkladném prohlédnutí uživatelů jsme ale došli k závěru, že je registrován dostatek reálných uživatelů z krajů z celé České republiky. Natrefíte tu na protějšky, kteří sdílejí stejné představy o vztahu a chtějí flirt, sexuální poměr nebo milenecký vztah. Naopak tu nehledejte vážný vztah ani čisté přátelství bez postranních úmyslů. Komu vadí nahota na fotkách, ten by se měl této seznamce vyhnout. Naopak kdo si rád prohlíží atraktivní lidská těla, tomu tuto seznamku doporučujeme.

Registrace a vytvoření profilu na mistniflirt.com

Registrace na seznamku mistniflirt.com je nenáročná a bezplatná a vyplňujete na ní jen základní informace. Vyberete své pohlaví, koho hledáte, kdy jste se narodili a z jakého jste kraje a města. Zvolíte si uživatelské jméno a heslo a napíšete svou emailovou adresu. Na tu vám vzápětí přijde email s aktivačním odkazem, který je pomyslnou bránou na seznamku. Web je optimalizovaný pro počítače i chytrá zařízení a každý den se na něj registrují stovky nových uživatelů. Na základě nastavení svého profilu obdržíte návrhy na párování s protějšky. Jak jsme se již zmínili, profily jsou částečně fiktivní, čímž se seznamka netají.

Výběr profilové fotografie je základem pro úspěšné seznámení

Seznamka vás nenutí, abyste si hned po registraci nahráli na uživatelský účet profilovou fotografii. Kdo si ji na profil vloží, má větší šance na seznámení. Vyberte takovou fotografii, kterou nalákáte protějšky na sexuální hrátky nebo na rychlou seznamovací schůzku. Zakázané nejsou ani explicitní fotografie s intimními partiemi. Fotografie ale musí být vaše a měly by odpovídat realitě. Naopak fotky z dob minulých mohou přinést ostatním uživatelům zklamání.

Členství na seznamce mistniflirt.com

Po registraci se okamžitě stáváte členem seznamky a získáváte základní členství. Můžete si procházet profily, filtrovat je podle kraje, přidávat si sympatické uživatele do oblíbených a číst zprávy se sexuálně orientovaným obsahem. Pro zaslání zprávy si musíte zakoupit kredity. Ani s VIP členstvím nemůžete reagovat na zprávy. S Premium členstvím ale získáte další výhody: uvidíte, kdo navštívil váš profil, zobrazíte si fotografie v plné velikosti a odemknete privátní fotky ostatních členů. Nákup kreditů a aktivace VIP členství probíhá po zaplacení příslušné částky platební kartou. Členství si můžete aktivovat na 1 měsíc, 3 měsíce, 6 měsíců nebo 12 měsíců. Čím delší zvolíte období, tím levněji vás přijde členství v přepočtu na měsíc.

Zrušení profilu na seznamce mistniflirt.com

Smazání účtu na seznamce docílíte jednoduchým způsobem. Pod záložkou „Nastavení“ najdete možnost „Smazat účet“. Jediným kliknutím na tlačítko souhlasíte s tím, že bude smazána historie vašich zpráv a váš účet bude navždy odstraněn. Pokud si chcete dát od seznamky jen oddych, můžete si vypnout zasílání informačních zpráv na váš email a podle potřeby zasílání opětovně aktivovat.

redactor
Eliska Kolarova
Šéfredaktorka Lovino.cz
Poslední aktualizace
22. 5. 2024

mistniflirt.com Funkce

Flirty

Pod záložkou „Flirty“ objevíte protějšky, kterým se líbíte a které jste zaujali svým profilem a fotografiemi. Na jejich zprávy můžete odpovídat po zaplacení kreditů. Okamžitě máte přístup na jejich profily, kde se o nich dozvíte detailnější informace. Při vzájemných sympatiích vám nic nebrání domluvit si s nimi schůzku.

Přidání informací do profilu

Během registrace vyplňujete jen základní informace a po aktivaci svého účtu můžete přidat další. Napište pár poutavých slov o sobě, svěřte se se svým vzhledem a neřestmi a odhalte, jaké sexuální praktiky preferujete a jaké vás lákají.

Oblíbení uživatelé

Někteří uživatelé vám mohou být na první pohled sympatičtí. Neztraťte je z dohledu a přidejte si je do oblíbených. Seznamka vám zároveň ukáže protějšky, kteří by vás mohli zaujmout. Do oblíbených si je přidáte tím způsobem, že pod fotografií uživatele kliknete na „Přidej svoje oblíbené“.

Výběr flirtu

Nemusíte hned posílat zprávy. Co zaujmout flirtem a vybrat poutavou emotikonu? Poodhalte emotikonou, že jste se zamilovali, že se vám uživatel líbí nebo že žijete poblíž. Pošlete mu virtuální růži, zeptejte se ho, jak se má a pošlete mu virtuální polibek. Svůj flirt odešlete zdarma.

Přehled uživatelů

Projděte si uživatele ze svého okolí a filtrujte je podle pohlaví, věku a kraje. Zaškrtněte, zda chcete zobrazit profily online nebo s fotografií, popřípadě všechny. Zjistěte, jaké sexuální praktiky uživatelé rádi provozují a jestli se shodnete ve svých touhách. Zahajte s nimi flirt a reagujte na informace v úvodní části.

Čtení a odesílání zpráv pro vip

I bez VIP členství si můžete přečíst přijaté zprávy. Reagovat na ně ale můžete až po nabití kreditů. Čím více kreditů zakoupíte, o to levněji vás vyjde jedna zpráva. Pro další komunikaci můžete do zprávy uvést svůj email nebo telefonní číslo. Záleží na protějšku, zda bude chtít v konverzaci pokračovat mimo seznamku.

Volitelné VIP členství pro vip

Na seznamce mistniflirt.com máte možnost zaplatit si VIP členství a zakoupit si kredity. Měsíční členství stojí 200 Kč, tříměsíční členství 400 Kč, půlměsíční členství 600 Kč a roční členství 800 Kč. Zároveň si můžete objednat kredity pro zasílání zpráv. Podle množství zakoupených kreditů vás jedna zpráva vyjde na 25 až 34 Kč.

mistniflirt.com Ceník VIP členství

Účet zdarma

Návštěvníci profilu
Prohlížení fotek v plné velikosti
Odemknutí všech privátních fotek

VIP - 1 měsíc

200 Kč

Návštěvníci profilu
Prohlížení fotek v plné velikosti
Odemknutí všech privátních fotek

VIP - 3 měsíce

400 Kč

Návštěvníci profilu
Prohlížení fotek v plné velikosti
Odemknutí všech privátních fotek

VIP - 12 měsíců

800 Kč

Návštěvníci profilu
Prohlížení fotek v plné velikosti
Odemknutí všech privátních fotek

mistniflirt.com Výhody & Nevýhody

Výhody

Na seznamce snadno najdete uživatele na flirt a sex
Registrace trvá pár minut a nemusíte si nahrát žádnou fotku
Zobrazíte si online uživatele nebo členy s fotografií
Máte přístup do profilů a k fotkám uživatelů
Těšit se můžete na vyvážený poměr mužů a žen

Nevýhody

Na seznamce narazíte na fiktivní profily
Zprávy lze zasílat až po koupi kreditů
Ani s VIP členstvím nemůžete odesílat zprávy
Ženy dostávají nabídky i od žen

mistniflirt.com pro uživatele

Výhody

VIP členství a nákup kreditů je dobrovolný
Sexuálně laděné fotografie jsou přístupné všem
Bez registrace nikdo nemůže navštívit váš profil
Máte vysokou šanci potkat protějšek na flirt
Díky filtrování snadno najdete partnery ze svého okolí
Screenshot

Můj názor na seznamovací portál mistniflirt.com

redactor
Eliska Kolarova
Šéfredaktorka Lovino.cz

Pokud hledáte flirt „ze sousedství“ nebo spíše ze vzdálenějších míst Česka, je seznamka mistniflirt.com ideální pro nalezení sexy protějšků. Možná bydlí sexuchtivý protějšek vedle vás a nemáte o tom ani ponětí. Seznamovací portál se snaží získat důvěru uživatelů, ale kazí to fiktivní profily s dokonalými ženami. Narazit tu ale můžete na reálné ženy a muže, kteří vědí, co od sexuálního partnera chtějí. Flirtovat můžete online nebo si sjednat schůzku naživo. Seznamka vám poskytne seznam protějšků, s kterými byste vytvořili ideální sexuální pár. Důležité je mít na paměti, že web je pouze pro dospělé lidi a slouží pro potěšení a zábavu. Naopak tu neočekávejte uživatele pro vážný vztah. Seznamka nemá příliš funkcí, na druhou stranu se v ní snadno zorientujete a oblíbíte si přehledné a moderní uživatelské prostředí. Tahle seznamovací stránka stojí za vyzkoušení.

mistniflirt.com Zkušenosti uživatelů a recenze

Všechna hodnocení (5)
Pozitivní zkušenosti (4)
Negativní zkušenosti (1)
Jiří Procházka

Vážení, po kolapsu počítače se mi "místnílirt" ztratil teď mi nejde obnovit protože znám jen přezdívku "jiproch" a zapomněl jsem heslo a to se mi nedaří obnovit, píše to tu že mi nové posíláte na mail ale nic nikdy nepřijde....Můžete mi nějak pomoct? Jiří Procházka (1.9.1940), předem děkuji...prochjirka@seznam.cz

ANO 0 NE 0
Patrik, 28 let

Počítal jsem s tím, že na mě budou vyskakovat fiktivní profily. Lehce jsem je ale rozeznal od skutečných žen. Navázal jsem se třemi konverzaci a pokračovali jsme přes email. Postupně jsem se s nimi sešel a po předchozí domluvě je pozval k sobě. Proběhla noc, jak má být.

ANO 1 NE 7
Sabina, 30 let

Jsem lesbička a kvůli tomu jsem se i rozvedla. Měla jsem chuť okamžitě poznat jiné ženy a prožít s nimi sex. To se mi vyplnilo na této seznamce, kde jsem si během pár dnů dojednala rande s jednou ženou. Ta je sice momentálně vdaná, ale náš tajný poměr mi ani trochu nevadí.

ANO 1 NE 0
Lenka, 26 let

Nejprve jsem se lekla všudypřítomných nahých fotek, ale pak mě to vlastně začalo vzrušovat a rozproudilo mi to krev v žilách. Nikdy bych si nepomyslela, že mě nazí muži dokážou tak navnadit. Zatím s muži jen konverzuji a časem se nebráním intimní schůzce.

ANO 2 NE 1
Martin, 36 let

Na seznamce jsou fiktivní profily, kam se jen podíváte. Chtěl jsem jim odepsat, ať mi nepíšou, jenže to po mně chtělo zakoupit kredity. Za jeden kredit jsem pak mohl poslat jednu zprávu. VIP členství mi přijde chudé, nemůžete po jeho aktivaci posílat vzkazy. To je pro mě velké mínus a seznamka je tudíž jedním velkým zklamáním.

ANO 16 NE 1

Slyšeli jste nebo četli o nás

Žena.cz Týden.cz Dama.cz Femina.cz Flowee.cz Lidovky.cz iDnes.cz Frekvence Evropa2 Aktuálně.cz WomenZone.cz