Flirt.com

Flirt.com Kompletní recenze, zkušenosti a hodnocení

redactor
Eliska Kolarova
Šéfredaktorka Lovino.cz
Celkové hodnocení
9,3/10
9 305 000+ / 21+
Flirt.com

Použitelnost stránek a funkce: 8,6/10

Bezpečnost seznamky: 9/10

Přehlednost profilů: 9,1/10

Potenciál nalezení partnera: 8,6/10

Zákaznická podpora: 8,6/10

Cena služby: 9,1/10

Fotografie nejlepších
uživatelů seznamky
2058628 lidí online

Karel
Karel, Věk: 35
Mára
Mára, Věk: 28
Lukáš
Lukáš, Věk: 24

Flirt.com Kompletní recenze, zkušenosti a hodnocení

Užijte si flirtování na seznamce Flirt.com

Online seznamka Flirt.com je tu pro všechny, kteří se chtějí jen pobavit a nehledají vážné seznámení. Na této seznamce jsou registrovány tisíce flirtuchtivých singles, jejichž motem je užívat si, flirtovat a nevázat se. Naleznete tu lidi ze svého okolí i celé České republiky. Na seznamce můžete neomezeně flirtovat, dělit se o své milostné zážitky a sdělovat své erotické fantazie. Připraven je pro vás chat, který vám pomůže najít nové přátele a mnohdy i partnera na sexuální schůzky, v ojedinělých případech na celý život. Flirt.com sdružuje uživatele všech věkových kategorií, kteří touží po vzrušení a nových impulsech. Zpestřete svůj milostný život a vyzkoušejte tuto seznamku, kde ženy píší mužům zcela zdarma.

Rychlé vytvoření profilu na Flirt.com

Profil vytvoříte během jedné minuty. Vyberete své pohlaví a věk a uvedete svůj email. Na ten vám dorazí zpráva, prostřednictvím které ověříte svou emailovou adresu. Následně nahrajete svou profilovou fotografii a tím se stáváte členem seznamky. Nakonec o sobě můžete uvést další informace, například co hledáte, jaký je váš etnický původ a jaký je váš vzhled. Tento krok můžete přeskočit a vrátit se k němu později.

Povedené funkce na Flirt.com

Seznamka nabízí mnoho vychytaných funkcí, které by si neměl nechat ujít žádný flirtuchtivý uživatel.

Upoutejte více pozornosti a nahrajte na seznamku video, v kterém můžete sdělit cokoliv o své osobě, zájmech nebo představách. Navíc můžete více lidem naráz rozeslat koketní zprávu a čekat, zda na ni někdo zareaguje. Flirt.com také nabízí funkci vyhledávání s filtrem. Zaškrtnout můžete, zda chcete uživatele s fotkou nebo bez ní a vybrat si, jakého by měli být vzhledu.

Tři balíčky s prémiovými benefity na Flirt.com

Své členství si můžete rozšířit o prémiové benefity a vybrat si jeden ze tří účtů: Prémiový randič, Extra zabezpečení nebo Balíček chataholik. Nejvíce funkcí obsahuje Prémiový randič, který v sobě ukrývá maximální šifrování, nepozorované prohlížení, automatické mazání historie, možnost chatování, vyšší pozici ve vyhledávání, potvrzení o přečtení zpráv a zobrazení 5x více uživateli. Ceny za balíčky nejsou nijak vysoké a začínají na 199,99 Kč za měsíc. Balíčky platíte pomocí platební karty. Tato služba je automaticky obnovována.

Jak ukončit registraci a členství?

Svou registraci a členství můžete kdykoliv okamžitě zrušit. A nezáleží na tom, zda je placené či neplacené. Stačí zavítat do sekce „Můj účet“, kde naleznete příslušný odkaz vedoucí k odebrání vašeho účtu. Učinit tak můžete také přes uživatelskou podporu seznamky, a to emailem nebo telefonicky. Zrušení členství nabývá účinnosti okamžikem, kdy bylo provozovateli seznamky oznámení doručeno.

redactor
Eliska Kolarova
Šéfredaktorka Lovino.cz
Poslední aktualizace
16. 2. 2022

Flirt.com Funkce

Vyhledávání uživatelů

Na seznamce jednoduše vyhledáte uživatele podle pohlaví, věkového rozmezí a města. V rozšířeném vyhledávání zaškrtnete, zda chcete zobrazit profily s fotkou nebo videem.

Koketní zpráva

Flirt.com umožňuje vytvoření koketní zprávy, kterou můžete odeslat více lidem naráz. Touto zprávou byste měli zaujmout a napsat do ní, co hledáte a co pro vás znamená flirtování.

Nahrání videa

Relativně novou funkcí na seznamce je nahrání videa. Jako člen seznamky můžete nahrát vlastní video a přidat si ho do profilu. Tím upoutáte mnohem více pozornosti a ukážete svůj reálný vzhled.

Líbí se vám nebo ne?

V „like galerii“ se vám zobrazují profily jednotlivých uživatelů, kterým můžete vyjádřit své sympatie srdíčkem nebo nesympatie kliknutím na křížek. Takto můžete postupně projít všechny protějšky.

Doplňkové informace

Ve svém profilu se můžete podělit o momentální myšlenky a nastavit si, koho hledáte. Dále můžete odtajnit svůj vzhled, zda máte tetování, jaký je váš příjem nebo jaké máte vzdělání.

Extra zabezpečení pro vip

Extra zabezpečení slouží k tomu, abyste mohli svůj účet spravovat v anonymitě. Zajišťuje maximální HTTPS šifrování, umožňuje nepozorované prohlížení a nabízí automatické mazání historie.

Balíček chataholik pro vip

Díky Balíčku chataholik se posunete na přední příčky ve vzkazníku a ve vyhledávání. Rovněž získáte potvrzení o přečtení zpráv a budete se zobrazovat pětkrát více uživatelům.

Flirt.com Ceník VIP členství

Účet zdarma

Nepozorované prohlížení profilů
Zobrazení 5x více uživateli
Extra zabezpečení profilu
Vyšší pozice ve vyhledávání

Prémiový randič

314 Kč

Nepozorované prohlížení profilů
Zobrazení 5x více uživateli
Extra zabezpečení profilu
Vyšší pozice ve vyhledávání
Doporučené

Extra zabezpečení

66 Kč (za měsíc)

Nepozorované prohlížení profilů
Zobrazení 5x více uživateli
Extra zabezpečení profilu
Vyšší pozice ve vyhledávání

Balíček chataholik

36 Kč (za měsíc)

Nepozorované prohlížení profilů
Zobrazení 5x více uživateli
Extra zabezpečení profilu
Vyšší pozice ve vyhledávání

Flirt.com Výhody & Nevýhody

Výhody

Koncentrace uživatelů, kteří hledají flirt
Neomezené flirtování s jakýmkoliv uživatelem
Volitelné tři VIP účty s několika funkcemi
Bezpečné šifrování a zaručení anonymity
Ženy mají po celou dobu všechny funkce zdarma

Nevýhody

Muži získají plný přístup k funkcím seznamky až po zaplacení členství
Na seznamce se sdružují uživatelé, kteří nehledají vážný vztah
Členství je automaticky obnovováno do doby, dokud ho nevypovíte
Ostatní uživatelé nemusejí odpovědět na vaše zprávy

Flirt.com pro uživatele

Výhody

Seznamování je rychlejší a jednodušší díky VIP členství. Muži si mohou aktivovat jeden ze tří účtů s mnoha funkcemi
Každý uživatel může vytvořit a rozesílat tzv. koketní zprávu se stejnou úvodní větou
Na svůj profil si můžete nahrát své nejlepší fotografie a videa a vkládat fotografie do zpráv
Screenshot

Na závěr můj názor na seznamku Flirt.com

redactor
Eliska Kolarova
Šéfredaktorka Lovino.cz

Seznamka Flirt.com je místem, kde mohou flirtovat uživatelé nad 18 let. Seznamka poskytuje online sociální služby, které slouží k seznamování, sdílení fotografií a videí a k zasílání zpráv. Flirt.com má příjemné, přátelské a bezpečné uživatelské prostředí a nabízí celodenní zábavu. Uživatele seznamky můžete jednoduše filtrovat a navázat s nimi kontakt. Čeká tu na vás také zábavná hra „Líbí se vám nebo ne?“, díky které můžete vyjádřit sympatie jednotlivým uživatelům. Tuto seznamku hodnotíme velmi pozitivně. Na své si tu přijdou všichni, kteří preferují flirt před vážným vztahem a hledají zábavné prostředí plné příležitostí k seznámení.

Flirt.com Zkušenosti uživatelů a recenze

Všechna hodnocení (2)
Pozitivní zkušenosti (2)
Negativní zkušenosti (0)
Zita, 33 let

Seznamka má dobré uživatelské prostředí, všechny funkce mám zdarma a dobře se tu orientuju. Můžu se na ni přihlásit i ze svého mobilu a chatovat. Je to tu zábavné a určitě tu zůstanu do doby, dokud někoho nenajdu.

ANO 13 NE 25
Mirka, 28 let

Líbí se mi, že za nic nemusím platit. Alespoň v něčem máme jako ženy výhodu. Mužů je tu ale i tak dost, je z čeho vybírat. Jako velké plus hodnotím to, že tu jsou jiní muži než na neplacených seznamkách.

ANO 12 NE 25

Slyšeli jste nebo četli o nás

Žena.cz Týden.cz Dama.cz Femina.cz Flowee.cz Lidovky.cz iDnes.cz Frekvence Evropa2 Aktuálně.cz WomenZone.cz