Všechny sexuální polohy

Nejoblíbenější sexuální polohy

„Evi, já jsem přišel s nabídkou kvalitního sexu. Štípání bambusu. Poloha mléka a vody.“

Jaroslav Dušek, Pelíšky

Sexuální polohy jsou s lidstvem od jeho zrodu. Ostatně právě při zrodu dochází k jejich použití, ačkoli naši pravěcí předkové nejspíš netušili, že něco takového používají a nijak moc se tím zřejmě nezaobírali. Legendární Kámasútra neboli Poučení o rozkoši byla sepsána indickým mnichem a filosofem Vatsjájanou někdy ve 4. století po Kristu. Nepochybně ale ještě před ním existovaly menší či větší úvahy o výhodách a slastech jednotlivých poloh při sexu.

A proč vlastně?

Proč ale vůbec řešit něco takového jako polohy během milostného aktu? Jenže ouha, člověk je od nepaměti tvor hravý. A všudypřítomnost a nevyhnutelnost sexuálního chování v jeho životě vede zákonitě k tomu, že si právě v téhle oblasti vytváří obrovskou spoustu drobnůstek, zajímavostí a vychytávek, jak si sex usnadnit, ozvláštnit, zpříjemnit a celkově obohatit.

Stránka praktická

Tohle ovšem není jediný přínos milostných poloh. Každý člověk zcela jedinečný. Vzrušují nás různé věci, naše tělo reaguje rozdílné na různé fyzické i psychické stimuly a co jednoho dovede k orgasmu během méně než minuty, druhého nechá naprosto chladným. Jsou ženy, které dosáhnou vrcholu pouze „na koníčka“ nebo „jen zezadu“. To může být způsobeno také partnerovou výbavou – v některých pozicích se na G bod dosahuje fakt blbě. Objevování nových rovin vlastní sexuality a kolikrát také likvidace nejrůznějších sexuálních bloků, které partnerům mohou bránit ve skutečném prožití intimních chvilek. Právě v případech, kdy to v sexu „skřípe“, není vůbec od věci zkusit právě nové pozice.

Není se čeho bát

Sex je krásná záležitost s obrovskou variabilitou a vyhýbat se cíleně jeho různorodosti znamená jediné – ochudit sama sebe a toho, kdo je vám zřejmě nejbližší. Proto se nikdy nebojte zkoušet právě v sexu nové věci, objevovat svoje vlastní netušené stránky a nebát se toho, co najdete.

Sex zezadu

Pozice zezadu jsou určitým vyjádřením dominance a kontroly, kde muž chytá ženu zcela přirozeně za hýždě a frekvenci i sílu celého aktu má obvykle plně ve svých rukou. A proč ne, ostatně právě tahle mužská síla, dominance a prvek agrese je tím, co odnepaměti mnoho žen spolehlivě vzrušuje.

Při pozici Klapka si muž trochu zacvičí a žena odpočine

Jsou chvíle, kdy se žena chce rozevřít a ukázat celému světu. Pak jsou zase momenty, kdy uvítá svinutí se do klubíčka se stejnou možností rozkošného dráždění. Milostná poloha Klapka přesně tohle nabízí a žena se může krásně svinout, zatímco muž do ní vniká zezadu a sám se opírá o ruce. Žena dokonce nemusí dělat prakticky nic a o průnik se stará jen muž zvedáním svého klína.

Při sexu na Kraba se krásně ovinete jeden kolem druhého

Velmi smyslná poloha v sexu, která přímo vyzývá k vzájemnému uvíjení, laskání rukama a různému natáčení, zatímco muž přiráží. S rukou podsunutou pod skloněnou partnerku máte její prsa nádherně na dosah, můžete čichat k jejím vlasům a líbat ji na hlavě. Pozice je přitom dostatečně stabilní na pohodlné laskání bez nebezpečí pádů. I když při pořádně divokém sexu lze sletět odkudkoli v jakémkoli tělesném rozestavení.

Zahrajte si na dva Líné psy a probuďte v sobě zvíře

Tahle sexuální poloha se možná měla jmenovat spíš xerox nebo kopírka, protože přesně to obsahuje. Oba partneři jsou na sobě a kopírují prakticky zcela totožně pozice svého těla. Pozor, pokud muž není pírko, může to pro ženu být spíše nepříjemné bez ohledu na kvalitu průniku. Lepší je tohle udělat s někým lehčích proporcí, protože nezaniká manévrovatelnost a celé rozestavění se stává pružnějším.

Sex ve stoje

Milování ve stoje může být trochu náročnější, odmění se vám ovšem živočišností a dravostí. Užijte si momenty, kdy svůj protějšek můžete pořádně chytit a bez zábran se k němu či k ní přitisknout celým tělem, zatímco se oba pohybujete jako větve ve větru.

Zapalte svou krásnou Svíčku už při prvním polibku

Během akce bude tahle milostná poloha připomínat trochu tanec. Ostatně i minimální pohyby beder v ní budou velmi vzrušující a můžete aspoň prozkoumat různé formy a intenzity průniku a zjistit, co vám nejvíc vyhovuje. Dostat se do ní opravdu nevyžaduje námahu, prostě se k sobě správně přitočte a muži začněte ženu laskat, máte ji nádherně po ruce. A tahle Svíčka vám v ruce jen tak nedohoří.

A když už tak hezky stojíte, nebojte se zatnout Háček

Do této sexuální polohy se dá krásně přejít z předešlé Svíčky, stačí trochu změnit náklon těla a zaháknout se nohou. Výsledkem bývá obvykle větší vzájemně propletení milenců. Ostatně do Háčku se většinou oba dostanou tehdy, když to ve Svíčce nabere pořádně obrátky, ale oba chtějí zůstat ještě ve stoje. Pokud se totiž začnete milovat například před zrcadlem nebo na jiném vzrušujícím místě, nechce se vám hned opouštět tak rajcovní prostředí.

Po svíčce je čas zažehnout pořádný Oheň

Vylepšením předchozí figury může být už leda to, že se žena otočí a vrhne se na svého partnera čelem. On ale také nezůstane pozadu a nakloní ji dozadu jako při smyslném tangu. Do toho ještě zvedne její nohu podél svých boků a zajede jí pořádně mezi stehna. Oheň, který mezi oběma v takovou chvíli panuje, se dá skoro nahmatat, navíc pokud jste opravdu celou dobu například velkého zrcadla a vidíte každý detail svého dovádění. Pak už je nejlepší se přesunout k posteli a pokračovat v rozkošné jízdě v dalších sexuálních polohách.

Sex z boku

Sexuální pozice z boku jsou velmi smyslné, protože kromě samotného průniku přímo vybízejí k různým podobám vzájemného hlazení, polibkům, mazlení a proplétání. Zcela přirozeně také obvykle nezůstanete jen v jedné, protože právě doprovodné pohyby vás budou posouvat širokou paletou dalších forem toho, jak si to navzájem udělat.

Přibližte se k ní z boku a způsobte jí Nekonečnou slast

Chytit ženu v posteli pořádně za nohy, dostat se jí několika pohyby do klína a pořádně do ní vniknout, to je sen snad každého muže. Použitím téhle polohy v sexu se můžete do té Nekonečné hlubiny snadno dostat a hnedka proniknout středně hluboko. A pokud bude žena spokojená, nepochybně si vás zachytí nohou, kterou jste si v úvodu dali sobě na záda. Pak už jí holt nikam neutečete a vaší jedinou starostí bude její pořádný orgasmus.

Pevné objetí je základním kamenem sexu z boku

Často se říká, že by se člověk neměl pouštět do složitých pokročilých experimentů, dokud neovládl základy. A platí to pro každou lidskou činnost včetně sexu. Pevné objetí je v tomhle případě základem milostných poloh ze strany, takže si dejte záležet, aby stálo za to. Ostatně by to neměl být takový problém – máte spoustu možností k mazlení, hlazení, líbání. No zkrátka všechno proto, aby se vaše milá cítila ve vašich rukách jako v ráji.

Na Lžičce spolu oba krásně splynete v jedno tělo

Perfektní sexuální poloha pro ranní sex a ideální pro pomalý, procítěný průnik a připojené laskání. Nemusíte se skoro vůbec pohybovat, prostě si užívejte vzájemnou blízkost, dotek těl a vzájemné spojení. I malé pohyby vám nakonec mohou přinést krásné uspokojení. Muž může navíc jen přehodit ruku ženě přes tělo a laskat ji v klíně, zatímco je na ni celým tělem přitisknut zezadu.

Sex na koníčka

Polohy na koníčka jsou hodně fajn, protože poskytují ženě plnou kontrolu... no...vlastně nad vším. Navíc se může obvykle přidržovat partnera a ještě se od něj nechat laskat, protože má volné ruce. Pro muže jsou fajn díky nerušenému výhledu na krásné tělo ženy, které má během sexu ještě kouzlo navíc. Co si budeme namlouvat, poskakující prsa se líbí prakticky všem kromě možná ortodoxních dolňáků.

Projeďte se na něm v Mexickém stylu

Tahle poloha v sexu na koníčka je hrozně fajn například u televize na křesle. Překvapte ho klidně během zápasu, protože téhle erotické vložce nejspíš neodolá bez ohledu na stav utkání. Kdoví, třeba ho pak nenaštve ani prohra oblíbeného týmu – ne, že bychom mu ji přáli – a můžete pokračovat v posteli nebo jinde. Mexický styl je pro oba velmi pohodlný, nemá žádné divné úhly či akrobacii a v ničem vás neomezuje.

Vzdušný jezdec vás oba pořádně protáhne

Náročné pro muže, na kterém bude spočívat většina váhy ženy. Díky tomu, že ho žena ovine oběma nohama, bude ovšem cítit velmi smyslné propojení a ona mu nohama může trochu ulehčit. Žena se nahoře může různě kroutit a zkouše, jaký úhel průniku ji bude nejvíce vyhovovat. Nakonec, po dosažení vrcholu, se mohou oba s čistým svědomím zhroutit na podlahu. Doporučujeme tuto milostnou polohuspíše na tvrdší povrchy, protože opírat se takto na matracích je ještě náročnější.

I z Mexika můžete vidět Španělský západ slunce

Tohle může hezky navazovat na Mexický styl, stačí, když muž z křesla trochu sjede dolů a žena se k němu otočí zády. Výborné pro situace, kdy program v televizi už stejně nestojí za nic, takže si ho můžete snadno nahradit vlastní projekcí. Stejně pohodlná poloha v sexu, kde žena kontroluje veškerý průnik a muž má na celé tělo včetně nohou dostatečnou oporu. Ještě může ženu plácnout po zadku a hrát si s jejím trupem. Na prsa nejspíš nedosáhne.

Sex zepředu

Souložení klasicky zepředu je prototypem sexuálních pozic. Ostatně i naprosto základní misionář, který je základním kamenem všech milostných pozic, patří do této skupiny. Tady se ale podíváme na pár dalších variant.

Když jste Šéfkuchař, uvařte jí slastný chod, na který nezapomene

Sex na stole není rozhodně jen doménou kuchařů a kuchyní, může na něj dojít i v mnoha dalších místech a situacích. Proto neškodí se tuto disciplínu naučit, takže když se v budoucnu naskytne možnost, nic vás nezaskočí. On totiž není stůl jako stůl. Princip je stejný, přístup ke klínu otevřený, žena roztoužená a vám krásně stojí. No tak směle do toho, zavrtejte se do ní v téhle milostné poloze a kochejte se tím, jak pod vámi sténá slastí a kroutí se.

I vaše vlastní ložnice se může stát místem pro vaše Zajetí

Do této milostné polohy se lze snadno dostat z kteréhokoli předchozí v posteli, jakmile se hlavou dostanete do volného prostoru. On pohled upřený do stropu, polovina těla částečně volně visící nad kobercem a stále přirážející muž mají v sobě něco nesmírně vášnivého, smyslného i nebezpečného. Z tohohle Zajetí se vám rozhodně nebude chtít utíkat a budete nejspíš vyžadovat další trýznění v nejrůznějších podobách.

Jako dvě klidné Ještěrky na vyhřátém kameni

Jsou momenty, kdy chcete v sexu řádit, zkoušet novinky a akrobacii. A pak nastanou taky chvíle, kdy chcete prostě být jen spolu, ve dvou, ničím nerušeni, jen si vychutnávat dotek druhého, spojení s ním a všechno ostatní vám může vlézt na hrb. Sexuální poloha Ještěrky tenhle moment přesně vystihuje a nechává vás v klidu spočinout. S pohledem upřeným do očí druhého, s rukama kolem jeho těla, s klíny, které do sebe pronikají. Nebo taky ne, můžete klidně jen tak ležet…

Slyšeli jste nebo četli o nás

Žena.cz Týden.cz Dama.cz Femina.cz Flowee.cz Lidovky.cz iDnes.cz Frekvence Evropa2 Aktuálně.cz WomenZone.cz