On hledá pár

Jaký typ seznamky hledáte?

9 289 lidí online
 • Největší česká erotická seznamka
 • Ženy mají VIP zdarma
 • Uživatelé hledající flirt
Martin
online
Sandra
online
Olin
online
2 037 lidí online
 • Seznamka pro nalezení nezávazného flirtu
 • Rychlá a bezplatná registrace
 • Seznamka, která nemá žádné zábrany
2 227 lidí online
 • Seznamka pro nalezení nezávazného flirtu
 • Rychlá a bezplatná registrace
 • Seznamka, která nemá žádné zábrany
Míša
online
Taťána
online
Marek
online
5 131 lidí online
 • Nejvyšší možná bezpečnost
 • Registrace zdarma
 • Možnost seznamovat se celosvětově
Honza
online
Sandra
online
Patrik
online
5 144 lidí online
 • S jistotou najdete partnera ve své věkové skupině.
 • Deset zaručených seznámení.
 • Stoprocentní anonymita
Matěj
online
Janina
online
Filip
online
9 289 lidí online
 • Největší česká erotická seznamka
 • Ženy mají VIP zdarma
 • Uživatelé hledající flirt
Adam
online
Anna
online
Míša
online
3 190 lidí online
 • Seznamka pro dlouhodobé vztahy i flirt bez závazků
 • Okamžité reakce možných protějšků
 • Síť pro flirt a sex, vážné vztahy i online zábavu
Vašek
online
Týna
online
Dominik
online
122 lidí online
 • Nezávazné seznámení
 • Osobní schůzky
 • Zasílání fotek
Max
online
Patricie
online
Mirek
online
152 415 lidí online
 • Milenecký poměr
 • Hodně holek i kluků
 • Flirt a zábava
Franta
online
Veronika
online
Olin
online
4 985 lidí online
 • Možnost nezávazného kontaktu
 • Spousta oveřených profilů
 • Velké množství odpovědí na zprávy
Aleš
online
Nela
online
Jirka
online
2 037 lidí online
 • Seznamka pro nalezení nezávazného flirtu
 • Rychlá a bezplatná registrace
 • Seznamka, která nemá žádné zábrany

Proč se seznamovat s muži online?

Muži rádi experimentují a vyhledávají nevšední zážitky. Zkoušejí adrenalinové sporty, mění zaměstnání a registrují se za seznamky do různých rubrik. Pokud jste heterosexuální nebo homosexuální pár a rádi byste muže do své postele, zavítejte na seznamovací weby s rubrikou „On hledá pár“. Naleznete je na seznamkách zdarma i na portálech s placeným členstvím. A proč se seznamovat s muži online? Zatímco v běžném životě horko těžko najdete muže do své partnerské postele, na seznamkách máte vysokou pravděpodobnost, že ho objevíte. Muži hledající pár jsou upřímní, napíšou vám, co hledají a jak si představují erotické hrátky ve třech.

Na seznamovacích stránkách máte vysokou pravděpodobnost, že naleznete sympatického muže se stejnými sexuálními přáními. Online muži jsou diskrétní a jejich záměr je jediný: poznat náruživý pár, který chce zpestřit svůj život. Všechny důležité informace najdete na profilech mužů, kde si můžete přečíst, co hledají a proč chtějí vyzkoušet sex ve třech. Z jejich profilu se dozvíte, co máte společného nebo v čem se naopak rozcházíte. Můžete reagovat na jejich inzeráty v jakoukoliv denní dobu nebo čekat, až sami muži odpovědí na váš inzerát. Často narazíte na profily s fotkou, takže si muže prohlédnete v klidu domova.

Jak byste se měli chovat k mužům na seznamkách?

Muži vyžadují upřímnost a nemají rádi, když si s nimi někdo hraje nebo manipuluje s nimi. Přistupujte k nim jako k rovnocenným partnerům a hned zpočátku si ujasněte, zda hledáte to, co oni. Mějte na paměti, že možná budete muset udělat nějaký kompromis a slevit ze svých požadavků, zvlášť pokud jste jako pár náročný. Poodhalte, jaký jste, co se vám v posteli líbí a jakým způsobem chcete zpestřit svůj sexuální život. S upřímností máte vysokou šanci, že vhodného muže objevíte. Pak jste jen krůček od toho domluvit si s ním schůzku na veřejném místě nebo po pečlivém uvážení u vás doma.

Muži chtějí dopředu vědět, co je s vámi čeká. Nemají rádi překvapení ani nějaké naznačování. Ukažte jim, že jste pozitivně naladěný pár, který se nebrání takřka ničemu. Chovejte se k mužům s respektem, nezesměšňujte jejich odlišné sexuální touhy a hledejte řešení, jak docílit toho, abyste byli všichni tři spokojeni. Již po zprávách si ujasněte klíčové věci, abyste nemarnili čas další komunikací. Zapracujte hned od počátku na vzájemné důvěře a za žádnou cenu ji nezklamte. Pro sex ve třech je důvěra základním stavebním kamenem. Možná narazíte na muže, který má již s páry zkušenosti, ale možná nemá žádné. Tak k němu také přistupujte.

Na jaké muže byste si měli na seznamkách dávat pozor

Mezi muži hledající pár se mohou vyskytovat podvodníci a vtipálci. Buďte při každé konverzaci obezřetní a neodpovídejte na příliš osobní otázky týkající se místa vašeho bydliště, zaměstnání nebo výše vašeho příjmu. Někteří muži se neštítí hrát vám na city a podvodným jednáním z vás lákají peníze. Nejste však chodící pokladnička a takové muže si bez výčitek svědomí zablokujte. Důvěra je důležitá, a jakmile ucítíte, že je narušená, v konverzaci nepokračujte. Dobře si rozmyslete, komu všemu pošlete svou fotku. Podezřelé jsou profily cizinců z jiných států nebo mužů žijících v Česku, ale mluvících lámavou češtinou. Mohli by vás zdiskreditovat.

Pozor si dejte na příliš atraktivní muže. Může se jednat buď o placené společníky, nebo o falešné profily. S nekalými praktikami se můžete setkat i ze strany seznamek. Najímají pracovníky, kteří mají za úkol si s vámi dopisovat, nalákat vás na VIP členství a přimět vás zůstat na seznamce. Po zaplacení členství se tito muži odmlčí a vy se nemáte s kým seznamovat. Na seznamovacích webech narazíte rovněž na roboty, kteří rozesílají všem stejné zprávy. Nevěřte proto všemu, co čtete. Ideální muži neexistují. Neregistrujte se na seznamovací stránky se špatnou pověstí nebo s neznámým zahraničním provozovatelem.

Desatero seznámení, on hledá pár

Muži toužící po sexu s párem využívají hojně internetové seznamky. I oni na nich mají vytvořený profil – pokud vás nějaký muž zaujme, zkuste i vy zaujmout ho svým promyšleně vyplněným profilem.

 1. krok z desatera: vymyslete přezdívku

  Nemějte na seznamce přezdívku, kterých jsou na internetu tucty. Zamyslete se nad takovou, která by vás jako pár nějak charakterizovala. Použijte vtipnou a osobitou přezdívku, jež bude například tématem k hovoru.
 2. krok z desatera: vyplňte profil

  Možná si myslíte, že vyplnit profil vám zabere pár minut. Ano – ale bude bez nápadu a bude mu chybět originalita. Přitom profil je hned to další, co muže zajímá po fotce. Dozví se z něj více informací a rozhodne se, zda s vámi naváže kontakt.
 3. krok z desatera: nahrajte profilovou fotku

  Profilová fotka napoví, s jakým párem mají muži čest. Měla by zobrazovat vaši aktuální podobu a být novějšího data. Stará fotka zkresluje realitu a při osobním setkání by mohl být muž zklamaný, že nevypadáte jako pár na fotce.
 4. krok z desatera: buďte upřímní

  Na rovinu ve svém profilu uveďte, kvůli čemu jste na seznamce. Nikdo vám nebude zazlívat, že chcete obohatit svůj párový život o nové sexuální zkušenosti. Buďte za každé situace upřímní, svěřte se se svými představami a uveďte, jak si představujete společný čas.
 5. krok z desatera: blíže se poznejte

  Poznání je důležitým krokem k tomu, abyste si ujasnili, zda jsou mezi vámi nějaké sympatie a naděje na milenecký vztah ve třech. Přes zprávy si toho můžete napsat mnoho a rozhodnout se, jestli budete v dalším poznávání pokračovat.
 6. krok z desatera: vyptávejte se

  Komunikace je klíčem k úspěchu. Vhodně zvolené otázky vám řeknou, jaký je muž na druhé straně počítače a jestli má nějakou rodinu. I vy poodhalte něco ze svého života, aby si muž nepřipadal jako u výslechu.
 7. krok z desatera: prověřte si ho

  Opatrnosti není nikdy dost. Než si někoho pustíte do bytu a manželské postele, prověřte si ho. Požadujte po muži nějakou konkrétní selfie fotku a poohlédněte se po něm na internetu, například na sociálních sítích. Tam ho vyhledáte podle fotky, města a jména.
 8. krok z desatera: zavolejte si

  Chtějte muže před první schůzkou slyšet po telefonu. Zjistíte, zda se nejedná o cizince a nakolik je muž inteligentní. Poznáte jeho vyjadřovací schopnosti, a jestli není pro „život ve třech“ příliš stydlivý.
 9. krok z desatera: buďte realisté

  Ani vydařená schůzka není zárukou toho, že muž skončí ve vaší posteli. Můžete sice navrhnout další, intimnější schůzku, ale buďte realisté a počítejte s tím, že vás muž může odmítnout. Kvůli tomu se k němu nepřestaňte chovat slušně.
 10. krok z desatera: hledejte na jedné seznamce

  Více seznamek neznamená, že budete mít více příležitostí k seznámení. Naopak – pokud se zaměříte na jednu seznamku, neuteče vám žádný muž a navíc si nebudete muže plést. Vyberte si takovou seznamku, kde je dostatek mužů v rubrice „On hledá pár“.

Jak by měl pár správně vyplnit profil na seznamkách?

S vyplňováním profilu si dejte záležet a jako pár se dohodněte na tom, co všechno na seznamovacích portálech zveřejníte. Vyčleňte si čas a společně si k tomu sedněte. Koneckonců se seznamujete oba dva. Odpovídejte pravdivě a skutečnost si nepřikrášlujte. Ani vy byste určitě nechtěli odpovídat na profily s mylnými informacemi. Na každé seznamce vyplňujete trochu něco jiného. Na některé vás čeká osobnostní dotazník, na jiné souhrn všeho podstatného a na další erotické informace. Záleží na tom, na jaké seznamovací stránky se registrujete. Nevynechte žádné otázky a neponechejte žádnou kolonku prázdnou.

Pokud je to možné, svěřte se se svými sexuálními zkušenostmi a požadavky na muže. Napište, jaké milujete sexuální praktiky a co nového byste chtěli s mužem vyzkoušet. Nepřeskakujte žádné kroky, popřípadě se k nim co nejdříve vraťte. Některé seznamky vám doporučí vhodné muže. Ani tomu se nebraňte, neboť vám je vygenerují na základě poskytnutých informací. Chovejte se přirozeně, buďte pozitivní a vyplňte profil s vtipem. Podle svého uvážení nahrajte profilovou fotku, na které jste buď vy dva, nebo alespoň jeden z vás. Naopak nikdy nezveřejňujte svou adresu a telefonní číslo.

3 seznamky s nejvyšším poměrem registrovaných žen
44% mužů / 56% žen
1.
eDarling
eDarling
 • Šance potkat osobu, kterou celý život hledáte
 • Pouze ověřené profily
 • Lidé z dalších evropských zemí
22+
ideální věk
447 600+
svobodných
48% žen / 52% mužů
2.
Singles 50
Singles 50 Musíte být starší 40 let
 • S jistotou najdete partnera ve své věkové skupině.
 • Deset zaručených seznámení.
 • Stoprocentní anonymita
40+
ideální věk
256 200+
svobodných
49% žen / 51% mužů
3.
Academic Singles
Academic Singles
 • Nejvyšší možná bezpečnost
 • Registrace zdarma
 • Možnost seznamovat se celosvětově
27+
ideální věk
240 000+
svobodných

Navazující články

Je stránka užitečná?
Líbí se vám obsah?
0 1

Slyšeli jste nebo četli o nás

Žena.cz Týden.cz Dama.cz Femina.cz Flowee.cz Lidovky.cz iDnes.cz Frekvence Evropa2 Aktuálně.cz WomenZone.cz