Seznamka New Honey

New Honey Kompletní recenze, zkušenosti a hodnocení

redactor
Eliska Kolarova
Šéfredaktorka Lovino.cz
Celkové hodnocení
7,9/10
36 000 000+ / 25+
New Honey

Použitelnost stránek a funkce: 4,7/10

Bezpečnost seznamky: 5,2/10

Přehlednost profilů: 5/10

Potenciál nalezení partnera: 4,3/10

Zákaznická podpora: 4,1/10

Cena služby: 4,1/10

Fotografie nejlepších
uživatelů seznamky
7964602 lidí online

Miloš
Miloš, Věk: 34
Dáša
Dáša, Věk: 25
Bořek
Bořek, Věk: 25

New Honey Kompletní recenze, zkušenosti a hodnocení

Diskrétní seznamka New Honey

Hledáte seznamku, kde je diskrétnost a soukromí na prvním místě? Přinášíme vám tip na jednu, na které si domluvíte rande s atraktivními protějšky: seznamku New Honey. Sjednáte si na ní rande a můžete na ní bez obav flirtovat a prožívat milostné aférky. Na tomto webu je registrováno více než 36 milionů členů z celého světa, a přidat se k nim mohou i lidé z České republiky. Prioritou seznamky je vaše soukromí. New Honey má vysokou úroveň ochrany osobních údajů a šifrování SSL: nikdo tedy nemůže zneužít informace z vašeho profilu a zpráv. A sami se rozhodnete, zda ukážete své fotky nebo ne. Na tento seznamovací portál se mohou registrovat nezadaní lidé i osoby ve vztahu a zažít na něm skutečné dobrodružství.

Registrace trvá několik minut

Pokud jsme vás nalákali a rozhodli jste se na seznamku registrovat, udělejte si pár minut času. Seznamka vám položí několik otázek, například jaký je váš rodinný stav, z jakého města preferujete partnera, jak vypadáte, jaké jsou vaše povahové rysy nebo jaký vás přitahuje typ protějšku. Po aktivaci profilu přes email vás seznamka vyzve k nahrání profilové fotografie, díky které vás osloví více členů. Můžete se rozhodnout, zda všichni uvidí vaše fotky nebo jestli je ponecháte skryty.

Funkce seznamky New Honey

New Honey disponuje několika funkcemi, které jsou pro muže zpoplatněny a pro ženy zdarma.

Každý den můžete odpovědět na otázku dne a zahrát si hru „Sexy nebo ne“ a vyjádřit sympatie ostatním uživatelům lajkem. Pod záložkou zprávy objevíte žádosti o chat a přehled již zahájených konverzací. Seznamka vám doporučí kontakty, s nimiž jste ve shodě a které by vás mohli zajímat. Záleží na vás, zda těmto protějškům zašlete zprávy nebo je ponecháte bez povšimnutí. Další protějšky vyhledáte podle pohlaví, lokality, vzhledu, požadovaných preferencí a formy setkání.

VIP členství až na 6 měsíců

Pro přístup k funkcím seznamky si muži musejí aktivovat VIP členství na 1 měsíc, 3 měsíce nebo 6 měsíců. Nejoblíbenější je právě jednoměsíční členství, s kterým si můžete vyzkoušet jednotlivé funkce. Můžete zahájit konverzaci, kompletně zhlédonout profily, prohlížet si fotografie, přidat kontakty k oblíbeným nebo získat neomezený přístup k návrhům kontaktů. Ženy mají členství zdarma, neboť obecně se jich vyskytuje na seznamkách méně než mužů. Těšit se můžete na 62procentní podíl žen s prémiovým členstvím.

Smazání a deaktivace profilu

Pokud chcete svůj profil smazat, nejprve musíte zrušit své prémiové členství. Teprve poté můžete požádat podporu seznamky o vymazání vašich osobních údajů. Svůj profil můžete také kdykoliv deaktivovat. Pokud jste se mezitím stali prémiovým členem, měli byste nejprve kontaktovat zákaznické centrum. A jak vypovědět placený smluvní vztah? Na adresu provozovatele seznamky musíte zaslat písemné prohlášení, a to prostřednictvím linku na webových stránkách, faxem či písemně na adresu společnosti.

redactor
Eliska Kolarova
Šéfredaktorka Lovino.cz
Poslední aktualizace
18. 1. 2022

New Honey Funkce

Vložení fotografií

Seznamka uvádí, že na dotazy členů bez profilové fotografie odpoví pouze 3 procenta uživatelů. Vyplatí se nahrát alespoň profilovou fotku. Zvolit můžete, zda ji uvidí všichni uživatelé nebo jestli se jim bude zobrazovat rozmazaně.

Nastavení vyhledávání

Ve svém profilu můžete kdykoliv změnit kritéria vyhledávání vašich potenciálních partnerů. Vyberete jejich sexualitu, rodinný stav, z jakého mají pocházet kraje a města, jaký má být jejich vzhled a jaké preferují sexuální praktiky.

Nastavení profilu

Kromě vstupního dotazníku můžete vyplnit svůj profil a poskytnout o sobě více informací. Poodhalte ostatním členům, jaký jste erotický typ, jaký je váš rodinný stav, jaké je vaše vzdělání nebo jaký máte vztah k alkoholům a cigaretám.

Prémiové členství pro vip

Muži si musejí Prémiové členství aktivovat, ženy ho mají automaticky zdarma. Členství si můžete zaplatit na 1 měsíc (180 Kč), 3 měsíce (599 Kč / měsíc) nebo 6 měsíců (399 Kč / měsíc). Členství se automaticky obnovuje.

Premium funkce pro vip

S Prémiovým členstvím získáte řadu funkcí, které jsou nezbytné pro seznámení. Díky členství si přečtete zprávy, zhlédnete kompletně profily, prohlédnete si fotografie, uložíte kontakty nebo budete mít neomezený přístup k návrhům kontaktů.

Doporučení vhodných partnerů

Seznamka vám na základě vámi zadaných vstupních informací vygeneruje vhodné partnery, kteří by vás mohli nějakým způsobem zaujmout. Záleží na vás, zda je zkontaktujete nebo ponecháte bez povšimnutí.

Odesílání a přijímání zpráv pro vip

Nečekejte na to, až vám někdo napíše, a buďte aktivní. Odešlete ostatním uživatelům kontaktní zprávu, popřípadě odpovězte na příchozí zprávy. Nenechte se odradit prvním dojmem a dejte komunikaci šanci.

Vyjádření sympatií pro vip

Prohlédněte si galerii doporučených mužů a dejte jim „Lajk“ pro vyjádření sympatií nebo přeskočte na další profil. Partneři, kteří se vám líbí, se vám zobrazí v galerii atraktivních partnerů.

New Honey Ceník VIP členství

Účet zdarma

Čtení a psaní zpráv
Prohlížení erotických fotografií
Zhlédnutí kompletních profilů
Přidání kontaktů k oblíbeným

VIP účty

399 Kč

Čtení a psaní zpráv
Prohlížení erotických fotografií
Zhlédnutí kompletních profilů
Přidání kontaktů k oblíbeným

New Honey Výhody & Nevýhody

Výhody

Můžete si zaplatit Prémiové členství na jeden měsíc
Ženy mohou využívat funkce seznamky zdarma
Svou profilovou fotografii můžete ponechat rozmazanou
Seznamka vám doporučí vhodné protějšky
New Honey je diskrétním místem k seznámení

Nevýhody

Pro někoho může být členství příliš drahé
Seznamka slouží hlavně k navázání nezávazných vztahů
VIP členství je automaticky obnovováno
Každý den vám seznamka ukáže jen 20 uživatelů

New Honey pro uživatele

Výhody

Na seznamce najdete potřebné vzrušení a můžete se spolehnout na to, že celé uživatelské prostředí je naprosto diskrétní
Na New Honey jsou registrovány tisíce mužů a žen z České republiky a miliony lidí z celého světa – seznámit se můžete i s cizinci
Premium členství je přínosné v tom, že se na seznamce nevyskytují falešné profily. Vybrat si můžete ze tří VIP balíčků
Screenshot

Na závěr můj názor na seznamku New Honey

redactor
Eliska Kolarova
Šéfredaktorka Lovino.cz

Seznamovací server New Honey je určen pro všechny lidi, kteří chtějí navázat nezávazný vztah. Setkávají se na něm lidé s nesplněnými erotickými fantaziemi. Jeho cílem je kultivovaná erotika v prostředí, jež má styl. Jestliže toužíte po něčem nezávazném, odhoďte stud stranou a registrujte se na tuto seznamku. Prostředí je moderní, intuitivní a nezahlcuje vás nesmyslnými funkcemi. Na jedničku hodnotíme přehlednost stránek, design webu a doporučení vhodných partnerů. Pokud se nechcete příliš vázat a zároveň chcete diskrétního partnera, naleznete ho právě na seznamce New Honey.

New Honey Zkušenosti uživatelů a recenze

Všechna hodnocení (5)
Pozitivní zkušenosti (4)
Negativní zkušenosti (1)
Ivana, 27 let

Tahle seznamka nemá chybu! Chtěla jsem se seznámit s mužem z Německa, kde v současné době pracuju. A díky New Honey jsem v kontaktu s jedním charismatickým džentlmenem. Uvidí se časem, co z toho bude za vztah.

ANO 28 NE -23
František, 39 let

Na New Honey nečekejte, že najdete partnera pro vážný vztah. Vyzkoušel jsem si seznamku a aktivoval si členství na jeden měsíc a byl jsem akorát zklamaný, když ženy chtěly jenom bohatého milence.

ANO 5 NE 6
Romča, 29 let

Nemám seznamce co vytknout. Jako žena za nic neplatím a funkce mám úplně zdarma. A to nemluvím o tom, že mi hned první den přišlo přes dvacet vzkazů od sympatických mužů. Já tu problém s výběrem nemám, a to nejsem z Prahy.

ANO 1 NE 5
Hynek, 41 let

Seznamka slibuje to, co píše: opravdu je diskrétní, anonymní a fotky ukazuju jen těm ženám, kterým chci. Ostatní je vidí jako rozmazané. A protože jsem v komplikovaném vztahu, nemám zájem na tom, aby mě někdo poznal.

ANO 5 NE 4
Olin, 33 let

Vždy si před vstupem na seznamku přečtu její obchodní podmínky, aby mě nic nezaskočilo. Počítal jsem tedy s tím, že si budu muset zaplatit prémiové členství i to, že se po skončení obnovuje.

ANO 1 NE 6

Slyšeli jste nebo četli o nás

Žena.cz Týden.cz Dama.cz Femina.cz Flowee.cz Lidovky.cz iDnes.cz Frekvence Evropa2 Aktuálně.cz WomenZone.cz