Seznamka Lisa18

Lisa18 Kompletní recenze, zkušenosti a hodnocení

redactor
Eliska Kolarova
Šéfredaktorka Lovino.cz
Celkové hodnocení
9,2/10
98 700+ / 21+
Lisa18

Použitelnost stránek a funkce: 5,7/10

Bezpečnost seznamky: 6,6/10

Přehlednost profilů: 6,6/10

Potenciál nalezení partnera: 6,7/10

Zákaznická podpora: 2,7/10

Cena služby: 6,7/10

Fotografie nejlepších
uživatelů seznamky
21836 lidí online

Lisa18 Kompletní recenze, zkušenosti a hodnocení

Seznamka Lisa18 pro navázání sexuálního poměru

Seznamka Lisa18 vám dokáže zprostředkovat protějšky, kteří bydlí doslova „za rohem“. Tato seznamka se prezentuje jako anonymní a diskrétní a záleží jí na soukromí uživatelů. A v čem tkví kouzlo seznamky Lisa18? Pomáhá zrealizovat sexuální scénáře svým členům a dává prostor k prozrazení svých sexuálních fantazií. Diskrétní prostředí je ideální k seznámení za účelem sexu, flirtu a splnění svých tužeb. Na seznamce naleznete protějšky, kteří hledají sex na jednu noc, dlouhodobý milenecký poměr i nezávazný vztah. Seznámí se tu ženy, muži a páry jakékoliv orientace. Na Lisa18 můžete členům bez obav prozradit, co očekáváte od sexuálního poměru. Seznamka Lisa18 – to je kultivovaná erotika!

Nestyďte se na Lisa18 ukázat svou fotografii

Seznamka se vás v úvodu zeptá, jaké preferujete sexuální zážitky. Uvedete lokalitu, ze které pocházíte, svůj datum narození, rodinný stav a jak vypadáte. Po vyplnění těchto základních údajů vám přijde na email aktivační odkaz. Po kliknutí na tento odkaz se stáváte členem Lisa18. Poté budete vyzváni k nahrání profilové fotografie. Seznamka vás upozorní na to, že členům bez profilové fotografie odpovídají pouze tři procenta uživatelů. Můžete si určit, zda fotku uvidí všichni členové nebo zda ji zpřístupníte pouze některým uživatelům.

Doplňte informace do svého profilu a zvyšte své šance

Prozraďte na sebe více informací a doplňte svůj profil. Zmínit se můžete o svém vzdělání, profesi a neřestech. Seznamka vám pomůže zvýšit kvalitu zpráv, které dostáváte zasláním specifické otázky vybraným členům.

Na vás je pouze vybrat otázku a zvolit odpověď, která se vám nejvíc líbí. Každý člen se může zúčastnit zábavné hry „Sexy nebo ne“, kde palcem nahoru můžete vyjádřit své sympatie danému členovi.

Prémiové členství pouze pro muže

Zatímco ženy mají všechny funkce zdarma, muži si musejí pro získání dalších služeb zaplatit Prémiové členství. To si mohou zakoupit na jeden měsíc, tři měsíce nebo šest měsíců. S Prémiovým členstvím mohou číst a zasílat zprávy, prohlížet si fotografie, zhlédnout kompletně profily, procházet erotickou galerii, přidávat kontakty k oblíbeným nebo ukládat kontakty. Členství se hradí platební kartou, a pokud ho nezrušíte, dochází k jeho automatickému obnovení.

Jak deaktivovat účet a zrušit členství?

V případě, že jste si nezaplatili Prémiové členství, můžete svůj profil deaktivovat. Tím dojde ke smazání vašeho uživatelského účtu. Jestliže jste si aktivovali členství, nejprve tento placený vztah musíte zrušit. Smluvní vztah musíte vypovědět minimálně 14 dní před uplynutím placeného období. Výpověď podáváte formou písemného prohlášení na adresu společnosti. Po zrušení Prémiového členství můžete požádat podporu seznamky o vymazání uživatelského účtu a vašich osobních údajů.

redactor
Eliska Kolarova
Šéfredaktorka Lovino.cz
Poslední aktualizace
18. 1. 2022

Lisa18 Funkce

Návrhy partnerů

Čím víc toho o sobě vyplníte, tím máte vyšší šanci, že vám Lisa18 doporučí vhodné partnery. Takové, kteří by se k vám skutečně hodili a kteří sdílejí stejné představy o mileneckém poměru.

Zábavná hra „Sexy nebo ne?“

Vyjádřete ostatním členům své sympatie a dejte jim palec nahoru, že se vám líbí, nebo přeskočte na další profil. Do této hry je zahrnut každý člen, který má veřejnou profilovou fotografii.

Vložení fotografií

Do svého uživatelského účtu můžete vložit svou profilovou fotografii a rozhodnout se, zda ji necháte zpřístupněnou všem uživatelům nebo zda ponecháte profilovou fotografii pro ostatní rozmazanou.

Přehled online uživatelů

Prohlédněte si, kteří uživatelé jsou online. Tento přehled má tu výhodu, že můžete ihned zkontaktovat aktivní členy. Tím se vám zvyšují šance, že vám na vaši zprávu odpoví.

Snadné vyhledávání

Členy seznamky můžete filtrovat podle mnoha kritérií: podle sexuality, rodinného stavu, okresu, vzhledu, požadovaných sexuálních preferencí a jaký si představujete typ vztahu.

Zasílání a přijímání zpráv pro vip

Každému uživateli můžete zaslat neomezené množství zpráv a zároveň můžete přijímat jejich odpovědi. Jestliže jste obdrželi návrh kontaktu, můžete s ním okamžitě navázat komunikaci v okně pod profilem.

VIP účet pro vip

Jaké funkce získají muži s Prémiovým členstvím? Mohou číst a psát zprávy, zhlédnout kompletní profily, prohlížet si fotografie, procházet erotickou galerii, ukládat si kontakty nebo přidávat si kontakty k oblíbeným.

Lisa18 Ceník VIP členství

Účet zdarma

Neomezené čtení a psaní zpráv
Procházení erotické galerie
Zhlédnutí kompletních profilů
Přístup k návrhům kontaktů

1 měsíc VIP

180 Kč

Neomezené čtení a psaní zpráv
Procházení erotické galerie
Zhlédnutí kompletních profilů
Přístup k návrhům kontaktů

3 měsíce VIP

200 Kč (za měsíc)

Neomezené čtení a psaní zpráv
Procházení erotické galerie
Zhlédnutí kompletních profilů
Přístup k návrhům kontaktů

6 měsíců VIP

67 Kč (za měsíc)

Neomezené čtení a psaní zpráv
Procházení erotické galerie
Zhlédnutí kompletních profilů
Přístup k návrhům kontaktů

Lisa18 Výhody & Nevýhody

Výhody

Uživatelé musejí být starší 18 let
Možnost neomezeného zasílání a přijímání zpráv
Doporučení protějšků se společnými preferencemi
Prohlížení profilů a zhlédnutí erotické galerie
Prémiové členství i na jeden měsíc za přívětivou cenu

Nevýhody

Muži mají přístup k některým funkcím až po zaplacení VIP členství
Prémiové členství se automaticky obnovuje
Žádost o zrušení placeného členství se zasílá do ciziny
Seznamka neslouží k vážnému seznámení

Lisa18 pro uživatele

Výhody

Na rozdíl od jiných seznamek nemusíte na Lisa18 vkládat svou profilovou fotografii, popřípadě ji můžete nechat rozmazanou
Ženy mají všechny funkce zdarma, muži si mohou vyzkoušet Prémiové členství na jeden měsíc
Na Lisa18 si můžete splnit své erotické fantazie a sexuální touhy. Nikdo vás tady za to nebude soudit
Screenshot

Na závěr můj názor na seznamku Lisa18

redactor
Eliska Kolarova
Šéfredaktorka Lovino.cz

Seznamka Lisa18 je primárně určena k uspokojení sexuálních potřeb a k nalezení vhodného partnera k naplnění tužeb. Seznamka vám doporučí vhodné partnery, s kterými byste mohli mít společné cíle. Pokud vás navrhovaný člen zaujme, můžete mu okamžitě poslat zprávu. Své fotografie můžete ponechat rozmazané a zpřístupnit je na požádání jednotlivým uživatelům. Pokud hledáte nezávazný poměr a máte jasnou představu o mileneckém vztahu, je seznamka Lisa18 tím správný místem k realizaci vašich plánů. Tuto seznamku považujeme za férovou, moderní a kultivovanou a doporučujeme ji všem bez ohledu na pohlaví a sexuální orientaci.

Lisa18 Zkušenosti uživatelů a recenze

Všechna hodnocení (1)
Pozitivní zkušenosti (1)
Negativní zkušenosti (0)
Nina, 30 let

Jsem na seznamce nová. Hned mě potěšilo, že za služby nic neplatím. Alespoň mám jako žena nějakou výhodu. V klidu můžu využívat služeb seznamky a prohlédnout si pány ze svého města. Někteří ale mají rozmazané fotografie. To bych zakázala.

ANO 1 NE 0

Slyšeli jste nebo četli o nás

Žena.cz Týden.cz Dama.cz Femina.cz Flowee.cz Lidovky.cz iDnes.cz Frekvence Evropa2 Aktuálně.cz WomenZone.cz