Sex kamery Sexchat.cz

Divoké rande
1.
Divoké rande
Divoké rande
  • Největší česká erotická seznamka
  • Ženy mají VIP zdarma
  • Uživatelé hledající flirt
25+
ideální věk
549 000+
svobodných
Flirt Poblíž
2.
Flirt Poblíž
Flirt Poblíž
  • Seznamka pro nalezení nezávazného flirtu
  • Rychlá a bezplatná registrace
  • Seznamka, která nemá žádné zábrany
30+
ideální věk
97 000+
svobodných
Academic Singles
3.
Academic Singles
Academic Singles
  • Nejvyšší možná bezpečnost
  • Registrace zdarma
  • Možnost seznamovat se celosvětově
27+
ideální věk
240 000+
svobodných

Sexchat.cz Kompletní recenze, zkušenosti a hodnocení

redactor
Eliska Kolarova
Šéfredaktorka Lovino.cz
Celkové hodnocení
7,2/10
500+ / 21+
Sexchat.cz

Použitelnost stránek a funkce: -/10

Bezpečnost seznamky: -/10

Přehlednost profilů: -/10

Potenciál nalezení partnera: -/10

Zákaznická podpora: -/10

Cena služby: -/10

Sexchat.cz Kompletní recenze, zkušenosti a hodnocení

Máte rádi vzrušující erotická porno videa? Možná jste už někdy slyšeli o takzvaných sexy kamerách. Co si pod tímto pojmem vlastně představit? Jednoduše si můžete pohrát s dívkou, jakkoli se vám zachce. Řeknete si, co chcete, by vám dívka ukázala nebo předvedla, a modelka to udělá. Bude vás to sice něco stát, ale sex cam show nejsou vůbec drahé. A co víc, pokud budete mít štěstí, zaplatí jiní a vy se budete jen dívat. Dokonalé, že ano?

Design a použití

Jakmile se na sexchat.cz dostanete, jako první vás bohužel překvapí zastaralý design. Získáte pocit, že těmto sex kamerám se už nikdo příliš nevěnuje a nejlepší mají za sebou – nenechte se ale mýlit, protože ještě stále je tady poměrně dost aktivních uživatelů, modelek už o něco méně. Celkově jsou tyto sex kamery pro uživatele neintuitivní a nepůsobí zrovna důvěryhodně. Koncept nabízí jako ostatní sex cam weby, rozhodně vás ničím nepřekvapí.

Nabídka dívek

Modelky se nabízí na úvodní stránce, každá modelka má svou dlaždici, jak jsme zvyklí také z jiných sex chat webů. Na každé dlaždici najdeme ikonku, jestli je modelka online, jakými mluví jazyky a zda vysílá v HD rozlišení.

Samozřejmě nesmí chybět informace o tom, kolik si účtuje kreditů za minutu ve své soukromé show. Pokud na dlaždici modelky najedete myší, spustí se náhled webkamery. Během naší recenze bylo pouze 7 online modelek.

Uvnitř veřejného chatu

Po rozkliknutí dlaždice modelky se s ní dostanete přímo do veřejného chatu. Bohužel ani tady není design dobrý a celkově je uživatel trochu zmatený, špatně se v celém chatu orientuje. Rozhodnete se pozdravit dívku, ale zjistíte, že bez registrace ji nemůžete veřejně napsat zprávu do chatu. Normálně byste dívce také mohli darovat nějaké dýško nebo dárek, a tím ocenit její snahu, ale k tomu budete potřebovat ještě navíc kredity. Jsme zvyklí, že pod kamerou je vždy profil dívky, ale tady najdete nabídku dalších kamer. Proč, když už jste si vybrali? Spíš nás zajímá něco o modelce.

Profil modelky

Nakonec se nám na profil modelky podařilo dostat, a to přes proklik z její uživatelské přezdívky. Na profilu najdete hodnocení dívky, což je skvělé, ale ocenili bychom ho spíš někde v přehledu a nabídce dívek, protože je to jedno z rozhodovacích kritérií. Dále je na profilu fotogalerie, kde má dívka další žhavé fotky. Oceňujeme rozvrh, takže jednoduše vidíte, kdy bude modelka zase online. Potom jsou na profilu další základní informace, jako váha, výška, velikost prsou a podobně. Nic zvláštního jsme se z profilu nedozvěděli.

Sexchat.cz Funkce

Veřejný chat

Jakmile se prokliknete na modelku, dostanete se do její veřejné show. Tady můžete dívku pozorovat bez placení, bez registrace. Avšak pozor, nemáte možnost jí napsat ani ji jinak kontaktovat. Zároveň na sex kamerách sexchat.cz se dívky moc ve veřejném chatu neukazují. Odhalení si nechávají do soukromé show.

Chat s dívkou pro vip

Abyste mohli s dívkou chatovat a komunikovat, musíte se stát registrovaným členem. Přestože velká část zahraničních sex chatů umožňuje návštěvníkům s modelkami komunikovat rovnou, na sexchat.cz takovou možnost nečekejte.

Soukromá show pro vip

Až se zaregistrujete a dobijete si kredity, můžete si vybrat dívku, která se vám líbí a pozvat ji do soukromé show. Cenu soukromé show si dívky určují samy, takže ceny jsou rozdílné. Celkově ale na sexchat.cz moc nezaplatíte, show jsou tady poměrně levné. To je velká konkurenční výhoda.

Darovat dívce dýško nebo dárek pro vip

Kredity můžete využít různě. Jednou z možností, jak potěšit modelky, je darovat jim v chatu dýško za odvedenou práci nebo jim dát dárek. Zkrátka je nějak ohodnotit navíc. Modelky si vás tak oblíbí a možná vám darují i nějakou show zdarma.

Sexchat.cz Ceník VIP členství

Účet zdarma FREE

Nemáte možnost dívku jakkoli oslovit, vidíte ji, ale neexistujete pro ni.
Dívce nemůžete dát dárek ani ji jinak ocenit.
Neužijete si s modelkou soukromou show, kde jsou dívky nejdivočejší.
Zůstanou vám nepřístupné některé VIP funkce.

VIP účet

Můžete s dívkou komunikovat a požádat ji o soukromou show, kdykoli se vám zachce.
Získáte možnost dívce darovat dýško i dárek, podle libosti.
Můžete si libovolně vybírat dívky.
Získáte všechny funkce sexchat.cz bez omezení.

Sexchat.cz Výhody & Nevýhody

Výhody

české sex kamery
možnost komunikovat s modelkami v českém jazyce
dobré ceny soukromé show

Nevýhody

Malý výběr modelek online
Špatný a neintuitivní design
Dívky se nerady ukazují ve veřejném chatu

Sexchat.cz pro uživatele

Výhody

Naše hodnocení sexchat.cz

redactor
Eliska Kolarova
Šéfredaktorka Lovino.cz

Server se sex kamerami sexchat.cz je druhým ze 2 hlavních serverů tohoto zaměření v České republice. Je srovnatelný, ale o něco málo horší. Modelek je tady na výběr o něco méně. Stejně tak design a samotná použitelnost je o něco horší, protože server je opravdu nepřehledný. Dívky vám tady ve veřejném chatu příliš neukážou, jak je třeba zvykem na zahraničních serverech. Celkově hodnotíme sexchat.cz spíše lehce podprůměrně.

Sexchat.cz Zkušenosti uživatelů a recenze

Všechna hodnocení (0)
Pozitivní zkušenosti (0)
Negativní zkušenosti (0)

Slyšeli jste nebo četli o nás

Žena.cz Týden.cz Dama.cz Femina.cz Flowee.cz Lidovky.cz iDnes.cz Frekvence Evropa2 Aktuálně.cz WomenZone.cz