Seznamka Musculus

Academic Singles
1.
Academic Singles
Academic Singles
 • Nejvyšší možná bezpečnost
 • Registrace zdarma
 • Možnost seznamovat se celosvětově
27+
ideální věk
240 000+
svobodných
Divoké rande
2.
Divoké rande
Divoké rande
 • Největší česká erotická seznamka
 • Ženy mají VIP zdarma
 • Uživatelé hledají flirt a sex
25+
ideální věk
549 000+
svobodných
Singles 50
3.
Singles 50
Singles 50 Musíte být starší 40 let
 • S jistotou najdete partnera ve své věkové skupině.
 • Deset zaručených seznámení.
 • Stoprocentní anonymita
40+
ideální věk
256 200+
svobodných
Flirt.com
4.
Flirt.com
Flirt.com
 • Milenecký poměr
 • Hodně holek i kluků
 • Nezávazný sex
21+
ideální věk
9 305 000+
svobodných
iflirts.chat
5.
iflirts.chat
iflirts.chat
 • Seznamka pro dlouhodobé vztahy i flirt bez závazků
 • Okamžité reakce možných protějšků
 • Síť pro flirt a sex, vážné vztahy i online zábavu
30+
ideální věk
136 000+
svobodných
TajnyZralyFlirt.com
6.
TajnyZralyFlirt.com
TajnyZralyFlirt.com
 • Seznamka určená na flirt
 • Ověření uživatelé nejen z Česka
 • Jednoduché uživatelské rozhraní
30+
ideální věk
12 000+
svobodných

Musculus Kompletní recenze, zkušenosti a hodnocení

redactor
Eliska Kolarova
Šéfredaktorka Lovino.cz
Celkové hodnocení
2,2/10
1 000+ / 30+
Musculus

Použitelnost stránek a funkce: 2,3/10

Bezpečnost seznamky: 2,5/10

Přehlednost profilů: 2,3/10

Potenciál nalezení partnera: 3/10

Zákaznická podpora: 2,5/10

Cena služby: 2,7/10

Musculus Kompletní recenze, zkušenosti a hodnocení

Křesťanská seznamka Musculus

Hledáte svůj vysněný protějšek, ale byli byste rádi, kdyby byl stejného, křesťanského vyznání? Vyzkoušejte bezplatnou internetovou seznamku Musculus, díky které můžete narazit na novou lásku nebo navázat nová přátelství. Šetřivé křesťany potěší fakt, že je skutečně zdarma, bez jakéhokoliv poplatku. A na jakém principu tento seznamovací portál funguje? Vložíte na něj seznamovací inzerát a čekáte na odpovědi, popřípadě můžete sami na ostatní inzeráty reagovat. Tento web byl poprvé spuštěn v roce 2005 a již více než dvě desítky vztahů navázaných přes tuto seznamku skončily svatbou. Rozšiřte řady těchto párů a nalezněte na seznamce partnera na vážný vztah. Seznamovací web se zaměřuje zejména na protestanty, ale vstoupit na něj mohou i katolíci. Seznamka v tomto směru nemá žádná omezení.

Výhody inzerátů s fotografiemi

Podívejme se blíže, jak seznamka funguje. Vkládáte na ní seznamovací inzerát a můžete k němu přidat fotografii, a to nejlépe ve formátu jpg. Pokud byste si s tím nevěděli rady, provozovatel vám fotografii prostřednictvím emailu upraví do potřebné velikosti a formátu. Fotka není povinná, avšak váš inzerát s ní bude mnohem čtenější, provozovatel ho zvýhodní před ostatními a umožníte protějškům vás lépe poznat.

Vložení a úprava inzerátu

Chystáte se vložit nový inzerát, ale nevíte, jak na to? V menu „Ovládání seznamky“ klikněte na „Vložit nový inzerát“ a vyplňte jednoduchý formulář.

Uveďte své jméno, přezdívku, email, kraj, město, rok narození, pohlaví, stav, koníčky a církev, vyberte typ inzerátu a napište text, koho hledáte a jaké jsou vaše požadavky na vztah. Kliknutím na tlačítko „Odeslat inzerát“ bude váš inzerát vložen na stránky seznamky. Poté budete mít možnost přidat ke svému inzerátu fotografii, popřípadě svůj inzerát dodatečně upravit. K úpravě inzerátu se můžete kdykoliv vrátit po zadání emailu a hesla.

Jak filtrovat inzeráty?

Na seznamce Musculus můžete využít rozšířeného vyhledávání ostatních uživatelů. Inzeráty můžete filtrovat podle typu inzerátu, věku inzerenta a kraje. Nechybí kategorie „Ona hledá jeho“ a „On hledá ji“ se zaměřením na vážný vztah a přátelství. V inzerátech uvidíte jméno inzerenta, jeho přibližný věk, typ inzerátu, církevní příslušnost, datum vložení, počet zhlédnutí inzerátu a seznamovací text. Po kliknutí na jméno či fotografii se vám zobrazí formulář pro odpověď.

Smazání inzerátu a nahlášení uživatelů

Pokud se vám přihodí, že na seznamce najdete své štěstí a seznámíte se, svůj inzerát můžete kdykoliv smazat. Stačí vám k tomu emailová adresa a heslo, které jste zadávali při registraci. Jestliže jste heslo zapomněli, můžete si ho nechat poslat na vaši emailovou adresu. V případě, že vás některý člen seznamky obtěžuje, můžete o tom informovat provozovatele, který zabrání v pokračování útoků.

Musculus Funkce

Vložení inzerátu

Inzerát může vložit každý křesťan bez nutnosti registrace. Stačí vyplnit jednoduchý formulář a kliknout na tlačítko „Odeslat inzerát“. Program se již postará o to, aby byl váš inzerát zveřejněn na stránkách seznamky.

Editace inzerátu

Pod záložkou „Ovládání seznamky“ naleznete možnost „Upravit inzerát“. Stačí zadat vaši registrovanou emailovou adresu a heslo a můžete inzerát podle libosti editovat. Nakonec potvrdíte provedené změny.

Odstranění inzerátu

Inzerát můžete kdykoliv odstranit bez udání důvodu. V menu „Ovládání seznamky“ nechybí záložka „Odstranění inzerátu“. Zadáte svou emailovou adresu a heslo a potvrdíte smazání inzerátu.

Vložení fotografie

Do každého svého inzerátu můžete vložit fotografii ve formátu jpg. Podmínkou je to, abyste byli na fotce vy. Pokud vám nejde fotografie upravit do požadované velikosti a formátu, můžete požádat o pomoc provozovatele.

Vyhledání ostatních inzerátů

Inzeráty od křesťanských uživatelů jednoduše filtrujete podle typu inzerátu (Ona hledá jeho – vážně, Ona hledá jeho – přátelství, On hledá ji – vážně, On hledá ji – přátelství) a podle věkové kategorie a kraje.

Kniha hostů

Do knihy hostů můžete napsat své komentáře, náměty, dotazy a další postřehy. Provozovatel vám na všechny slušné dotazy odpoví. Váš komentář se zobrazí právě v této knize, kde na něj dostanete odpověď.

Musculus Ceník VIP členství

Účet zdarma

Vkládání inzerátu
Úprava a odstranění inzerátu
Vložení fotografie
Filtrace inzerátů

Musculus Výhody & Nevýhody

Výhody

Seznamka slouží k nalezení vážného vztahu
Všechny funkce jsou zcela zdarma
Seznamka klade důraz na slušnost
Duplicitní inzeráty jsou mazány
Inzeráty filtrujete podle kraje

Nevýhody

Inzeráty bez fotky jsou upozaďovány
Vzhled seznamky je nemoderní
Seznamka nemá příliš funkcí
Na Musculus není možné se registrovat

Musculus pro uživatele

Výhody

Křesťanská seznamka Musculus je jednoduchá, přehledná a funguje na principu vkládání seznamovacích inzerátů za účelem nalezení vážného vztahu
Provozovatel seznamky kontroluje vkládané inzeráty, odstraňuje duplicitní a blokuje uživatele, kteří zveřejňují více inzerátů
Na seznamce máte relativně vysokou šanci, že se seznámíte s člověkem stejné víry a s podobnými představami o životě
Screenshot

Na závěr můj názor na seznamku Musculus

redactor
Eliska Kolarova
Šéfredaktorka Lovino.cz

Seznamka Musculus je slušným seznamovacím serverem pro křesťany, kteří touží po novém partnerovi či přátelství. Provozovatel dbá na pravidla slušného chování a naprogramoval ochranu tak, aby z jedné IP adresy šlo odpovědět pouze na 3 inzeráty denně. Seznamku doporučujeme všem, kteří to myslí se seznamováním vážně. Ovládání seznamky je jednoduché, nezahlcuje váš nesmyslnými funkcemi a funguje na principu vkládání inzerátů. Provozovatel nechce za zveřejnění inzerátu žádnou provizi a veškeré služby jsou zcela zdarma. Jedná se tak o křesťanskou seznamku, která vás nenutí k aktivaci žádného členství.

Musculus Zkušenosti uživatelů a recenze

Všechna hodnocení (3)
Pozitivní zkušenosti (1)
Negativní zkušenosti (2)
Gustav, 42 let

Někoho může odradit vzhled seznamky. Ale když zkoušíte více seznamek, doporučuju se registrovat i na tuhle. Sem tam mi někdo odpoví na inzerát a pokecáme. Zatím sice z toho nic nebylo, ale štěstí se musí jít naproti.

ANO 1 NE 1
Pavel, 29 let

O seznamce Musculus mluvil můj nejlepší kamarád. Jsem křesťan jako on, tak jsem si řekl, proč to nezkusit? Hned po otevření stránky jsem byl ale zklamaný z počtu inzerátů. Jen přes dvě stě. Není z čeho vybírat.

ANO 0 NE 0
Ota, 34 let

Seznamka není moc známá. Narazil jsem na ni čistě náhodou přes Lovino. Ze zvědavosti jsem si na ní dal inzerát, ale ani jedna slečna se mi na něj neozvala. Je pravda, že jsem tam nedal fotku a můj inzerát zapadl mezi ostatní.

ANO 3 NE 0

Slyšeli jste nebo četli o nás

Žena.cz Týden.cz Dama.cz Femina.cz Flowee.cz Lidovky.cz iDnes.cz Frekvence Evropa2 Aktuálně.cz WomenZone.cz