Seznamka naLovu

Divoké rande
1.
Divoké rande
Divoké rande
  • Největší česká erotická seznamka
  • Ženy mají VIP zdarma
  • Uživatelé hledají flirt a sex
25+
ideální věk
549 000+
svobodných
Flirt Poblíž
2.
Flirt Poblíž
Flirt Poblíž
  • Seznamka pro nalezení nezávazného flirtu
  • Rychlá a bezplatná registrace
  • Seznamka, která nemá žádné zábrany
30+
ideální věk
97 000+
svobodných
Academic Singles
3.
Academic Singles
Academic Singles
  • Nejvyšší možná bezpečnost
  • Registrace zdarma
  • Možnost seznamovat se celosvětově
27+
ideální věk
240 000+
svobodných

naLovu Kompletní recenze, zkušenosti a hodnocení

redactor
Eliska Kolarova
Šéfredaktorka Lovino.cz
Celkové hodnocení
4,2/10
5 000+ / 18+
naLovu

Použitelnost stránek a funkce: 3/10

Bezpečnost seznamky: 3/10

Přehlednost profilů: 3/10

Potenciál nalezení partnera: 3/10

Zákaznická podpora: 3/10

Cena služby: 10/10

naLovu Kompletní recenze, zkušenosti a hodnocení

Seznamka NaLovu.cz nezná žádné limity

Seznamka NaLovu.cz dává prostor ženám a mužům všech sexuálních orientací, kteří hledají flirt nebo vážnou známost. Tato seznamka je bezplatná a slouží primárně nezadaným uživatelům. Pokud hledáte lásku, přátelství, flirt nebo nové známé, je seznamka NaLovu.cz tím správným místem, kde můžete najít své štěstí. Tak jako jiné seznamky, ani tato není bez registrace. Avšak jednotlivé profily si můžete prohlížet i tehdy, když nejste zaregistrovaní. Každý uživatel může mít aktivní pouze jeden účet. Jestliže narazíte na nějaký falešný profil, můžete ho nahlásit provozovateli seznamky a ten ho zruší. Tím provozovatel eliminuje výskyt podvodníků. NaLovu.cz – to je seznamka, která vám má co nabídnout!

Registrace na seznamku NaLovu.cz netrvá dlouho

Na seznamce si zvolíte libovolnou přezdívku, uvedete svůj věk a napíšete, co vás baví nebo koho hledáte. Vyberete, z jakého pocházíte města a jaký preferujete typ vztahu. Zadáte svůj email, na který vám přijde aktivační odkaz. Tím je registrace dokončena. Seznamka po vás nechce žádné citlivé údaje ani vás neobtěžuje zdlouhavým osobnostním dotazníkem. Ihned po kliknutí na aktivační odkaz se stáváte právoplatným členem NaLovu.cz.

Přehledné třídění uživatelů

Na seznamce máte několik kategorií, například vážný vztah, koketování, gayové, senioři nebo dopisování. V těchto kategoriích filtrujete uživatele podle pohlaví, města, věku, a zda chcete ukázat profily s fotkou nebo i bez ní.

Můžete si nechat zobrazit právě přihlášené uživatele seznamky a zkontaktovat je. V neposlední řadě máte možnost vyhledat uživatele ze svého okolí a prohlédnout si nejnovější členy seznamky.

Seznamka bez poplatků a jiných záludností

Seznamka NaLovu.cz je zcela zdarma. Nemusíte se tedy obávat žádných měsíčních poplatků. Na druhou stranu je škoda, že seznamka nemá žádné nadstandardní služby pro uživatele, kteří to myslí se seznamováním skutečně vážně. Na seznamce můžete zjistit, zda se uživatelům líbíte či nikoliv. Obsahuje totiž funkci „Líbí či nelíbí“, takže ihned uvidíte, jaký názor mají ostatní uživatelé na vaše fotografie. Jestliže ale na seznamce nechcete zveřejnit žádnou svou fotografii, nemusíte. Profil lze založit i bez fotky.

Zrušení profilu zvládnete sami

Ke zrušení profilu nepotřebujete souhlas provozovatele ani pomoc od administrátorů. Účet jednoduše odstraníte ve svém uživatelském rozhraní. V nastavení svého profilu naleznete „Zrušit účet“. Profil smažete, když uvedete své heslo. V případě, že jste ho zapomněli, můžete si ho nechat poslat na email. Po zrušení účtu již nemáte přístup ke svému profilu a nemůžete oslovit ostatní uživatele. Provozovatel může váš profil zrušit, jestliže je v rozporu s dobrými mravy nebo porušuje-li pravidla nastavená provozovatelem seznamky.

naLovu Funkce

Hledání partnera

Vyhledejte svého životního partnera nebo nového milence ve svém okolí a oslovte ho ještě dnes. U každého města máte napsáno, kolik uživatelů má v tomto městě uvedenou polohu.

Online uživatelé

Na seznamce NaLovu.cz se můžete kdykoliv podívat, jací uživatelé jsou právě přihlášeni. Pokud je oslovíte, máte vysokou šanci, že vám na vaši zprávu odpoví. U každého profilu nechybí věk uživatele, a odkud pochází.

Líbí či nelíbí

Tato funkce vám umožňuje, abyste vyjádřili svůj názor na ostatní uživatele. Do této hry je zároveň zahrnuta i vaše profilová fotografie. Ihned uvidíte, jaký názor na vás mají ostatní členové seznamky.

Různé kategorie

Profily na seznamce jsou roztříděny do jednotlivých kategorií, jako je vážný vztah, koketování, lesbičky, senioři, sport a fitness, vegetariáni nebo dopisování. Záleží na vás, jakou kategorii si vyberete.

Filtrování uživatelů

Pod jednotlivými kategoriemi naleznete bezpočet profilů, které můžete filtrovat podle pohlaví, města a věku. Dále se můžete rozmyslet, jestli chcete zobrazit profily s fotografií nebo i bez ní.

Zaslání zpráv

Každému uživateli máte možnost zaslat zprávu. Zároveň sami můžete přijímat vzkazy a rozhodnut se, zda na ně odpovíte nebo je ponecháte bez povšimnutí.

Statistiky

Na seznamce máte přehled o tom, kolikrát jste se již přihlásili, jaké je vaše hodnocení ve hře „Líbí či nelíbí“ a kolikrát v měsíci byl váš profil zobrazen.

Nejnovější uživatelé

Zajímá vás, kdo se v nedávné době registroval na seznamku a kdo je na ní nováčkem? Pod záložkou „Žebříčky“ se nachází nejnovější uživatelé seznamky a nejlépe hodnocení členové.

naLovu Ceník VIP členství

Účet zdarma

Vyhledání ostatních uživatelů
Zasílání neomezeného počtu zpráv
Vyjádření sympatií ve hře „Líbí či nelíbí“
Přehled online a nových uživatelů

naLovu Výhody & Nevýhody

Výhody

Uživatelé seznamky hledají flirt i vážnou známost
Zasílání libovolného množství zpráv
Zobrazení online uživatelů a nováčků na seznamce
Není povinné nahrát si profilovou fotografii
Možnost vyjádření sympatií v zábavné hře

Nevýhody

Na seznamce si nemůžete blokovat nevhodné uživatele
Na seznamce není tolik uživatelů jako na jiných serverech
Mnoho uživatelů si na seznamku nevložilo profilovou fotografii
Seznamka nemá žádnou aplikaci do chytrých telefonů
Nepřehledný web seznamky

naLovu pro uživatele

Výhody

Seznamka nenabízí žádné nadstandardní služby, všechny funkce jsou zcela zdarma
NaLovu.cz nejsou žádná omezení, ale můžete nahlásit obtěžující a falešné profily
Seznamka je vhodná k nalezení vážné známosti, flirtování i navázání přátelství
Screenshot

Na závěr můj názor na seznamku naLovu

redactor
Eliska Kolarova
Šéfredaktorka Lovino.cz

Seznamka NaLovu.cz se ukázala jako perfektním místem pro seznámení. Uživatelské prostředí je přehledné, zbytečně ho nenarušují reklamy a snadno se dostanete k uživatelům ze svého okolí. Ať už hledáte vážný vztah, pobavení nebo přátelství, mohou se vám na seznamce splnit vaše přání a tužby. Na seznamce nechybí uživatelé každého věku a obě pohlaví jsou tu zastoupena rovnoměrně. Jednotlivé profily jsou roztříděny podle příslušných kategorií, což usnadňuje hledání. Seznamku NaLovu.cz doporučujeme všem lidem, kteří nechtějí platit za služby a zároveň nechtějí být při seznamování nijak omezováni.

naLovu Zkušenosti uživatelů a recenze

Všechna hodnocení (1)
Pozitivní zkušenosti (0)
Negativní zkušenosti (1)
Milan, 35 let

Uvítal bych podrobnější vyhledávání a taky modernější vzhled. Seznamka nemá oproti jiným seznamkám moc funkcí. Mám pocit, že si mě tu nikdo nevšímá. Ještě nějakou dobu to tu zkusím a pak si zruším profil.

ANO 1 NE 0

Slyšeli jste nebo četli o nás

Žena.cz Týden.cz Dama.cz Femina.cz Flowee.cz Lidovky.cz iDnes.cz Frekvence Evropa2 Aktuálně.cz WomenZone.cz