Seznamka Xchat

Divoké rande
1.
Divoké rande
Divoké rande
  • Největší česká erotická seznamka
  • Ženy mají VIP zdarma
  • Uživatelé hledají flirt a sex
25+
ideální věk
549 000+
svobodných
Flirt Poblíž
2.
Flirt Poblíž
Flirt Poblíž
  • Seznamka pro nalezení nezávazného flirtu
  • Rychlá a bezplatná registrace
  • Seznamka, která nemá žádné zábrany
30+
ideální věk
97 000+
svobodných
Academic Singles
3.
Academic Singles
Academic Singles
  • Nejvyšší možná bezpečnost
  • Registrace zdarma
  • Možnost seznamovat se celosvětově
27+
ideální věk
240 000+
svobodných

Xchat Kompletní recenze, zkušenosti a hodnocení

redactor
Eliska Kolarova
Šéfredaktorka Lovino.cz
Celkové hodnocení
2,1/10
260 000+ / 25+
Xchat

Použitelnost stránek a funkce: 2,5/10

Bezpečnost seznamky: 3/10

Přehlednost profilů: 2,8/10

Potenciál nalezení partnera: 2,8/10

Zákaznická podpora: 2/10

Cena služby: 2,6/10

Xchat Kompletní recenze, zkušenosti a hodnocení

Xchat s výbornou pověstí a dlouholetou historií

Seznamovací a zábavní web Xchat má na českém internetu své nezaměnitelné místo. Lidé využívají tento web nejen k „pokecu“ a navazování nových přátelství, ale k i nalezení vážného či mileneckého vztahu. Pokud jste využívali Xchat před několika lety a opět jste se k němu vrátili, jistě nám dáte za pravdu, že jeho vzhled se takřka nezměnil. Stejné jsou i jeho funkce, kdy nejvíce uživatele lákají chatovací místnosti. Registrovat se na něj mohou uživatelé starší 16 let, takže na něm narazíte téměř na všechny generace. Tento seznamovací portál by vám neměl uniknout, zejména pokud se rádi bavíte s ostatními lidmi nebo máte problém navázat komunikaci v běžném životě. Jestliže jste na tomto serveru poprvé, poodhalme si, jak se na něj registrovat.

Registrujte se a vyplňte svůj profil

Samotná registrace je nenáročná. Zvolíte si přezdívku, která se nesmí shodovat s žádnou registrovanou. Uvedete své pohlaví a svůj profil aktivujete kliknutím na příslušný odkaz ve svém emailu. Po tomto úkonu se vám otevře domovská stránka a můžete začít vyplňovat svůj profil nebo rovnou chatovat. Zvažujete, že se poohlédnete na Xchatu po novém protějšku? Doporučujeme vám vyplnit ve svém profilu osobní údaje, a jaký je váš životní styl, vzhled a zájmy. Dále můžete uvést informace ze svého intimního života, jaký vztah hledáte a jaké máte povahové rysy.

Funkce na Xchatu

Využijte všechny funkce tohoto seznamovacího portálu a doplňte svůj profil o fotografie.

Pokud vás zajímá, jací uživatelé z vašeho okolí se nacházejí na Xchatu, vyhledejte je podle věku, lokality a účelu seznámení. Dlouhý čas si můžete zkrátit prohlížením profilů, hodnocením profilů v tzv. duelu, účastí ve fóru s diskuzemi, hraním her, prohlížením videí nebo seznamováním. Vytvořit si můžete své fotoalbum nebo si zapsat důležité poznatky do poznámek.

VIP členství na Xchatu

Věděli jste, že na Xchatu si můžete aktivovat VIP členství? A nejedná se o nic drahého. Jak sám server uvádí, bude vás stát 35 haléřů denně, což dělá pouhých 130 Kč za rok. Jako VIP člen budete označeni modrou hvězdičkou a získáte vyšší počet řádků ve výpisu textu v chatovací místnosti, archivaci zpráv, vysoký limit pro nahrávání fotek do fotoalba, sledování vstupu do místnosti nebo detailní výpis, kdo vás navštívil a čí profil jste si prohlíželi. Pro aktivaci členství musíte poslat platbu na účet provozovatele s uvedením vygenerovaného variabilního symbolu.

Smazání profilu na Xchatu

Pokud se rozhodnete pro smazání účtu, mějte na paměti, že tím ztrácíte všechny uložené zprávy, kontakty a VIP výhody bez nároku na náhradu. Chcete-li i přesto profil z Xchatu odstranit, postupujte následovně: najeďte ve svém profilu do „Nastavení“ a pod nastavením hesla a zabezpečení najdete „Možnost zrušit přezdívku“. Tuto akci potvrzujete svým heslem. Jestliže vás obtěžuje nějaký profil nebo se vám zdá v nepořádku, můžete na něj upozornit administrátora.

Xchat Funkce

Vyhledávání uživatelů

Prohlédnout si můžete náhodně vygenerované profily nebo můžete využít vyhledávání a filtrovat členy Xchatu podle pohlaví, věku, lokality, účelu seznámení, znamení zvěrokruhu a přezdívky.

Duely mezi uživateli

Na Xchatu můžete hodnotit fotografie kluků a holek v tzv. duelu. Jen vy zvolíte, kdo vyhraje souboj a kdo postoupí. V této zábavné sekci se bude zobrazovat i vaše profilová fotografie, kterou budou ostatní hodnotit.

Neomezené chatování

Rádi si povídáte s druhými lidmi? Vstupte do jedné z chatovacích místností a zapojte se do konverzace nebo rozjeďte soukromý rozhovor. Na výběr máte z desítek místností, u kterých vidíte, kolik je v ní aktuálně uživatelů.

Fórum

Účastněte se diskuzí na Xchatu v sekci „Fórum“. Uživatelská fóra jsou rozdělena do několika skupin a záleží na vás, do jaké diskuze vstoupíte. Nechybí ani přehled nejžhavějších diskuzí s počtem příspěvků.

Nastavení profilu

Ve svém profilu můžete uvést nějaké informace navíc, aby si ostatní uživatelé o vás udělali představu. Vyplnit můžete osobní údaje, životní styl, vzhled, intimnosti, zájmy a požadavky na ideální protějšek.

Zasílání a přijímání zpráv

V sekci „Vzkazy“ uvidíte přijaté vzkazy, na které můžete reagovat, smazat je, ignorovat je či je archivovat. Sami můžete vytvořit vzkaz pro konkrétního uživatele a vložit do něj smajlíky. Zpráva může být dlouhá až 1 024 znaků.

Extra pro vip

Chcete mít více funkcí než ostatní členové? Aktivujte si VIP členství jen za 130 Kč na rok. Nikam neuvádíte číslo své platební karty – platbu uhradíte bankovním převodem. Po roce můžete, ale nemusíte členství obnovit.

Funkce Extra pro vip

S VIP členstvím získáte řadu výhod a budete označeni modrou hvězdičkou. Těšit se můžete na 80 řádků ve výpisu textu místnosti, sledování uživatelů pomocí SMS, navýšení velikosti složek ve vzkazech nebo výpis, koho jste navštívili a kdo zavítal na váš profil.

Xchat Ceník VIP členství

Účet zdarma

Archivace doručených vzkazů
Sledování vstupu do místnosti
Výpis návštěv vašeho profilu
Sledování uživatelů pomocí SMS

VIP účty

11 Kč (za měsíc)

Archivace doručených vzkazů
Sledování vstupu do místnosti
Výpis návštěv vašeho profilu
Sledování uživatelů pomocí SMS

Xchat Výhody & Nevýhody

Výhody

Na Xchatu narazíte na všechny věkové generace
VIP členství je výhodné, levné a s platností na celý rok
V profilu uvedete tolik informací, kolik uznáte za vhodné
Díky Duelu zjistíte, jak vás vnímají ostatní uživatelé
Příjemně si popovídáte a můžete potkat i novou lásku

Nevýhody

VIP členství lze zaplatit jen bankovním převodem
Na Xchatu se vyskytují neaktivní profily
Váš profil je přístupný i pro nečleny Xchatu
Prostředí je zastaralé a nemoderní

Xchat pro uživatele

Výhody

VIP členství se automaticky neobnovuje a stojí 130 Kč na rok. Získáte s ním řadu funkcí, které vás zvýhodní před ostatními uživateli
Na Xchatu se během okamžiku seznámíte s novými lidmi. Někteří si chtějí pouze povídat, jiní zde hledají novou známost
Na Xchatu jsou registrovány desetitisíce lidí, které jednoduše filtrujete podle několika kritérií včetně lokality
Screenshot

Na závěr můj názor na seznamku Xchat

redactor
Eliska Kolarova
Šéfredaktorka Lovino.cz

Xchat je místem, kde narazíte na své známé a lidi ze svého města a celé České republiky. Jestliže se často doma nudíte, ale vaši přátelé nemají čas, je Xchat alternativou k nezávaznému chatování a poznávání uživatelů. Tento webový server nefunguje prioritně jako seznamka, ale to neznamená, že na něm nemůžete potkat novou lásku nebo flirt na jednu noc. Nikdy nevíte, kam bude směřovat konverzace a kdy padne pozvání na kávu nebo do kina. Xchat hodnotíme velmi pozitivně. Za ty roky si získal desetitisíce příznivců, kteří se sem rádi vracejí. Narazíte tu nejen na mladé lidi, ale i starší generace. Z toho důvodu doporučujeme Xchat všem lidem bez ohledu na věk.

Xchat Zkušenosti uživatelů a recenze

Všechna hodnocení (7)
Pozitivní zkušenosti (2)
Negativní zkušenosti (5)
Lukáš, 19 let

Spousta mých vrstevníků tráví na Xchatu čas. Zkusil jsem se taky zaregistrovat, jenže po nějaké době mě to tam přestalo bavit. Nechápu, co na tom lidi mají. Raději se seberu ven s kamarády a pokecám s nimi naživo.

ANO 2 NE 1
Miluška, 28 let

Pokud jde o Xchat, přijde mi to tady jako marnění času. Co z toho budu mít, když si budu psát hodiny s úplně cizími lidmi? Nikdo z mých známých se na Xchatu ani vážně neseznámil, a to na něm vysedávali každý den. Určitě jako seznamka nefunguje.

ANO 6 NE 3
Renda, 34 let

Xchat je pro mě takovou nostalgickou vzpomínkou. Kdysi jsem na něm prožil žhavý flirt s jednou ženou z Brna. Sešli jsme se v Praze a strávili spolu nádhernou noc. Dodnes jsme v kontaktu přes email a vzpomínáme na to.

ANO 6 NE 0
Lída, 24 let

Dala jsem si na Xchat několik fotek a začalo mě otravovat docela dost chlapů. Někteří mi psali oplzlé zprávy, tak jsem je nahlásila administrátorovi. Ale protože se nic nedělo a profily byly aktivní dál, raději jsem se z Xchatu odhlásila.

ANO 8 NE 2
Michaela, 22 let

Na Xchat jsem se registrovala asi před měsícem. Nebudu lhát, jsem na něm skoro každý den a udělala jsem si na něm řadu známých. Ale beru to jako dobře využitý čas, s jedním klukem máme v plánu se setkat.

ANO 3 NE 1
Jonáš, 36 let

Xchat si pamatuju ještě z doby, kdy mi bylo 16 let. A to už je sakra let. Když jsem se sem po těch letech vrátil, zjistil jsem, že se vlastně na něm nic nezměnilo. Pro mě je tenhle web dost zastaralý a vůbec nejde s dobou.

ANO 15 NE 5
Karla, 39 let

Někdy mi to tady přijde jako sraz náctiletých. V každé místnosti jsem narazila na kluky ve věku mého syna, a to se nepovažuju za nijak starou. Xchat je spíše pro mladé lidi a já si tu připadala jako nevítaný návštěvník.

ANO 11 NE 3

Slyšeli jste nebo četli o nás

Žena.cz Týden.cz Dama.cz Femina.cz Flowee.cz Lidovky.cz iDnes.cz Frekvence Evropa2 Aktuálně.cz WomenZone.cz