Seznamka whatsex.cz

whatsex.cz Kompletní recenze, zkušenosti a hodnocení

redactor
Eliska Kolarova
Šéfredaktorka Lovino.cz
Celkové hodnocení
2,0/10
20 000+ / 20+
whatsex.cz

Použitelnost stránek a funkce: 2,5/10

Bezpečnost seznamky: 1,4/10

Přehlednost profilů: 2,1/10

Potenciál nalezení partnera: 1,5/10

Zákaznická podpora: 2,2/10

Cena služby: 2,5/10

Fotografie nejlepších
uživatelů seznamky
4425 lidí online

whatsex.cz Kompletní recenze, zkušenosti a hodnocení

Seznamka Whatsex.cz pro erotické a sexuální rande

Hledáte erotickou schůzku ve své blízkosti? Nezáleží na tom, zda jste právě doma, na dovolené nebo na služební cestě. Odkudkoliv si můžete sjednat erotické rande, a to na seznamce whatsex.cz. Tento seznamovací portál bourá veškerá tabu a přináší vám možnost seznámit se se sexy protějškem, který vám vyplní vaše sexuální přání. Prožijte nevšední sexuální dobrodružství, sex na jednu noc nebo si najděte dlouhodobého milence. Whatsex.cz je tu pro všechny osamocené duše prahnoucí po sexuálním styku i něžnostech. Nemusíte se stydět a můžete vyjevit své touhy. Lidé na seznamce jsou naladěni na stejnou vlnu jako vy a nebudou vás za nic odsuzovat. Ani za vaše erotické fotky. Stačí udělat první krok, a to zaregistrovat se zdarma.

Snadná registrace a vyplnění profilu

Registrace probíhá ve třech krocích. Vyberete své pohlaví, napíšete datum narození a uvedete kontaktní email. Na ten vám přijde zpráva s aktivačním odkazem. Následně můžete, ale nemusíte vyplnit svůj profil. K tomuto kroku se můžete kdykoliv vrátit. Prozraďte své zájmy, jako jsou záliby, fetiš, počet partnerů a o co se zajímáte. Poté uveďte svůj vzhled a napište profilový text a zprávu uživatelům opačného pohlaví. Tato zpráva bude zaslána uživatelům, kteří splní vaše kritéria vyhledávání na základě věku, místa a zájmů. Profil se stane kompletní po nahrání profilové fotografie.

Funkce seznamky whatsex.cz

Seznamka whatsex.cz vám přináší řadu vychytaných funkcí, které jsou však z většiny zpoplatněny.

Nastavte si, koho hledáte a z jakého města a prohlédněte si ostatní profily. Zjistěte, s kým jste si vzájemně sympatičtí a pošlete takovým uživatelům zprávu. Ve svém profilu také uvidíte, kdo se s vámi chce setkat a kdo vás navštívil. Můžete vytvářet seznam přátel a nevhodné uživatele si dát do blokace.

Prémiové členství za poplatek

Vraťme se k VIP členství, a jaké vám z něho plynou výhody. Zaplatit si ho můžete na 1 měsíc, 3 měsíce a 6 měsíců. S tímto členstvím získáte lepší pozici ve vyhledávání, zobrazíte si požadavky na přátelství, vyhledáte uživatele podle širšího filtru, prohlédnete si návštěvníky profilu, přečtete si zprávy a odpovíte na vzkazy. Čím delší členství zvolíte, tím levněji vás vyjde v přepočtu na měsíc. Seznamka vám slibuje nulové riziko, skutečnou erotickou schůzku a vrácení peněz zpět, pokud žádné rande neproběhne.

Odstoupení od smlouvy na whatsex.cz

VIP členství se hradí platební kartou. Vaše platba se zobrazí ve vašem výpisu z účtu jako anonymní. To oceníte v případě, že máte společný účet se svým stávajícím protějškem. Registrací a členstvím se zavazujete k tomu, že budete svůj profil využívat pouze pro soukromé, nekomerční účely. VIP členství se prodlužuje automaticky o vámi zvolenou dobu a můžete ho kdykoliv vypovědět minimálně 14 dní před vypršením aktuálního období.

redactor
Eliska Kolarova
Šéfredaktorka Lovino.cz
Poslední aktualizace
18. 1. 2022

whatsex.cz Funkce

Vyhledávání profilů

Vyhledejte zdarma ostatní uživatele podle těchto kritérií: pohlaví, věkového rozmezí a lokality. Rozšířené vyhledávání je dostupné pouze uživatelům s VIP členstvím, které si můžete kdykoliv aktivovat.

Hra „Shoda“

Máte chuť na sex schůzku? Zahrajte si hru „Shoda“. Srdíčkem vyjádříte své sympatie, křížkem svůj nezájem. Zobrazí se vám nejen profilová fotka, ale i přezdívka uživatele, jeho věk a poloha.

Seznam přátel

Vytvářejte seznam přátel, který sestavte ze sympatických lidí, s nimiž máte něco společného. Nové oblíbené přidáte jednoduše tak, že v profilu jiného uživatele kliknete na tlačítko „Přidat k oblíbeným“.

Seznam blokovaných

Pokud vás někteří uživatelé budou obtěžovat nebo se jim nebudete chtít zobrazovat, dejte si je do seznamu blokovaných. Pod touto záložkou můžete spravovat, kdo si může prohlédnout váš profil a kdo ne.

Chce mě potkat

Nechte si zobrazit nabídky na schůzku. Nejprve ale musíte mít vyplněný svůj profil a nahrané fotky. Další podmínkou je navštívit několik profilů ostatních uživatelů. Poté si můžete seznam pročíst a domluvit si třeba schůzku.

Prémiové členství pro vip

Zaplaťte si prémiové členství, které stojí na 1 měsíc 499 Kč, na 3 měsíce 332 Kč / měsíc a na 6 měsíců 259 Kč / měsíc. Aktivujte si ho platbou platební kartou a využívejte ihned jeho výhody.

Čtení a psaní zpráv pro vip

Přečtěte si zprávy od ostatních uživatelů a zareagujte na ně nebo je ponechte bez povšimnutí. I vy můžete oslovit libovolný počet uživatelů a pozvat je na sex rande. V případě, že nebudete VIP členem, budou zprávy po 30 dnech smazány.

Návštěvníci profilu pro vip

Jste zvědaví, jací uživatelé zavítali na váš profil? Tuto informaci najdete pod záložkou „Návštěvník“. Oplaťte uživatelům návštěvu, a pokud se vám budou líbit a zaujme vás jejich profil, hned je oslovte.

whatsex.cz Ceník VIP členství

Účet zdarma Free

Lepší pozice ve vyhledávání
Zobrazení návštěvníků
Psaní a čtení zpráv
Zobrazení všech fotek

VIP účet 1 měsíc

499 Kč

Lepší pozice ve vyhledávání
Zobrazení návštěvníků
Psaní a čtení zpráv
Zobrazení všech fotek

VIP účet 3 měsíce

332 Kč (za měsíc)

Lepší pozice ve vyhledávání
Zobrazení návštěvníků
Psaní a čtení zpráv
Zobrazení všech fotek

VIP účet 6 měsíců

259 Kč (za měsíc)

Lepší pozice ve vyhledávání
Zobrazení návštěvníků
Psaní a čtení zpráv
Zobrazení všech fotek

whatsex.cz Výhody & Nevýhody

Výhody

Uživatelé seznamky vám splní sexuální fantazie
VIP členství si můžete aktivovat až 6 měsíců
Získáte přístup ke všem fotografiím
Nevhodné uživatele si můžete zablokovat
Můžete využít pokročilé vyhledávání

Nevýhody

Na seznamce nenajdete vážný vztah
Bez VIP členství si nepřečtete zprávy
Prémiové členství se automaticky obnovuje
Profily nejsou ověřovány

whatsex.cz pro uživatele

Výhody

Seznamka whatsex.cz sdružuje uživatele, kteří chtějí to samé, co vy: schůzku se sexuálním dobrodružstvím
Členové seznamky hledají sex bez úplaty a jsou starší 18 let. Seznámit se na ní můžete s oběma pohlavími
Jako VIP uživatel máte k dispozici všechny funkce seznamky. Za prémiové členství zaplatíte relativně nízký měsíční poplatek
Screenshot

Na závěr můj názor na seznamku whatsex.cz

redactor
Eliska Kolarova
Šéfredaktorka Lovino.cz

Seznamovací web whatsex.cz je místem, které sdružuje uživatele se sexuálními přáními a touhami. Naleznete na něm tisíce aktivních profilů obou pohlaví, a to ze všech koutů republiky. Registrace je nenáročná, ale k seznámení budete potřebovat aktivní VIP členství. To vás vyjde nejlevněji za 259 Kč na měsíc. Tato malá investice vás dělí od domluvení a realizace erotické schůzky. Podělte se se svými erotickými fantaziemi a najděte pro sebe partnera, s kterým se můžete potkat v hotelu, v penzionu nebo u vás doma. Nic na této seznamce není tabu, ale i tady musíte respektovat určitá pravidla. Whatsex.cz hodnotíme na výbornou!

whatsex.cz Zkušenosti uživatelů a recenze

Všechna hodnocení (4)
Pozitivní zkušenosti (2)
Negativní zkušenosti (2)
Barbora, 31 let

Našla jsem na Whatsex.cz chlapa na sex během jednoho dne. A další mi nabízeli peníze, zaplacení hotelu, dopravy, dárky… A většina se mi i přiznala, že jsou zadaní. Kdo hledá, ten tu určitě najde.

ANO 0 NE 0
Zdeněk, 38 let

Musím říct, že jsem byl mile překvapen, jaké jsou na seznamce krásné holky. Většina z nich stojí za hřích a s několika už jsem zhřešil. A to jsem, podotýkám, ženatý a žádné nevadilo, že mám závazky.

ANO 7 NE 4
Marek, 35 let

Domluvit si rande na téhle sex seznamce je fakt umění. Měl jsem se sejít se dvěma ženami a žádná na schůzku nepřišla. Raději se poohlédněte po nějaké kamarádce s výhodami, to je jistější.

ANO 5 NE 5
Jana, 24 let

Přijde mi to tady jako banda zoufalců. Přišlo mi tolik vzkazů a fotek přirození, že jsem neměla chuť nikomu ani odepisovat. Nakonec jsem svoji registraci zrušila. Mám pocit, že spousta mužů je tu zamořená různými nemocemi.

ANO 8 NE 6

Slyšeli jste nebo četli o nás

Žena.cz Týden.cz Dama.cz Femina.cz Flowee.cz Lidovky.cz iDnes.cz Frekvence Evropa2 Aktuálně.cz WomenZone.cz