Seznamka CougarCrush

CougarCrush Kompletní recenze, zkušenosti a hodnocení

redactor
Eliska Kolarova
Šéfredaktorka Lovino.cz
Celkové hodnocení
4,4/10
34 000 000+ / 30+
CougarCrush

Použitelnost stránek a funkce: 4,5/10

Bezpečnost seznamky: 4,8/10

Přehlednost profilů: 4,3/10

Potenciál nalezení partnera: 4/10

Zákaznická podpora: 4,5/10

Cena služby: 4,5/10

Fotografie nejlepších
uživatelů seznamky
7522124 lidí online

Jarda
Jarda, Věk: 45
Eliška
Eliška, Věk: 29
Daniel
Daniel, Věk: 30

CougarCrush Kompletní recenze, zkušenosti a hodnocení

Seznamka CougarCrush pro nezávazné seznámení

CougarCrush se prezentuje jako unikátní seznamka pro dospělé, která vám dokáže zprostředkovat kontakt mezi stejně smýšlejícími uživateli. Tento web nemá žádné hranice a můžete na něm prožít své sexuální touhy a fantazie. A nezáleží na tom, jak moc jsou vaše sny nemravné a odvážné. Využijte řadu bezplatných funkcí a prožijte erotická dobrodružství, na něž jen tak nezapomenete. Vyhledávejte mezi milióny členských profilů a bez omezení s nimi chatujte. Prohlížejte si jejich fotografie a pročítejte jejich blogy. Seznamka vám garantuje stoprocentní soukromí a bezpečné provedení plateb, jimiž hradíte povýšení svého účtu na Premium účet. Ať už hledáte nezávazný sex nebo diskrétní poměr, na tomto seznamovacím serveru je všechno možné.

Časově nenáročná registrace

Než získáte přístup ke všem profilům, musíte se zaregistrovat. Uveďte své pohlaví, lokalitu, věk a přihlašovací údaje a prozraďte ostatním členům, cokoliv vás napadne: například vaše sexuální fetiše nebo požadavky na partnera. Po kliknutí na aktivační odkaz v emailu dojde k vytvoření vašeho účtu. Nahrajte na seznamku nějakou fotografii – může být i erotického rázu a bez obličeje. Doporučujeme vám ověřit váš profil, abyste se stali důvěryhodným členem. Podle svého uvážení můžete svůj účet upgradovat na Premium.

Neplacené služby seznamky CougarCrush

Díky seznamce CougarCrush můžete poznat uživatele z blízkého i vzdálenějšího okolí. Nemusíte zůstávat pouze v Česku, neboť seznamka má mezinárodní přesah.

Uživatele vyhledáte podle mnoha kritérií, například jejich věku nebo sexuálních požadavků. Svůj profil můžete spravovat od svého počítače či ze svého mobilního telefonu. Prozraďte na sebe své zájmy i to, jak vypadáte. Uveďte v kolonce „Stav“, jaký máte den, jak se cítíte a co je u vás nového. K dispozici máte také svůj vlastní blog, do kterého můžete napsat naprosto cokoliv. Vaše příspěvky mohou vidět jen vaši přátelé nebo všichni. Záleží, jak si nastavíte soukromí.

Premium účet s několika bonusy

Premium účet vám přináší spoustu výhod a náskok před těmi, kdo ho nemají. Aktivovat si ho můžete na měsíc nebo čtvrt roku a platbu provádíte platební kartou. Po skončení období se vám prémiové členství znovu aktivuje a vy se tak nemusíte o nic starat. S členstvím můžete zasílat zprávy a virtuální dárky a získáte s ním lepší virtuální Karmu a odznak Premium. Navíc vás nebudou obtěžovat žádné reklamy. Deaktivaci tohoto členství provádíte přes podporu seznamky.

Odstranění profilu na seznamce

Rozhodli jste se pro smazání a odstranění svého uživatelského účtu? Dobrá zpráva je ta, že to zvládnete sami! Pod záložkou „Účet“ zadáte captcha kód a potvrdíte svůj úmysl kliknutím na „Smazat profil“. Po vypršení placeného členství je váš profil odstraněn. Do té doby máte přístup k 34 milionům profilům a své rozhodnutí můžete ještě změnit. Po smazání profilu již nemůžete využívat služeb seznamky a prohlížet si její členy.

redactor
Eliska Kolarova
Šéfredaktorka Lovino.cz
Poslední aktualizace
18. 1. 2022

CougarCrush Funkce

Vyhledávání uživatelů

Filtrujte jednotlivé uživatele a využijte k tomu základní či rozšířené vyhledávání podle pohlaví, polohy, online stavu a fotografie. Nechybí ani hledání podle současného vztahu, příjmu a fetiše. Na seznamce natrefíte na lidi nejen z vašeho okolí, ale z celého světa.

Návštěvy profilu

Prozkoumejte své návštěvníky a prohlédněte si, kdo zavítal na váš profil. Čím více návštěv, tím více jste sympatičtí a zajímaví. I vy můžete navštěvovat ostatní členy, kterým se také ukáže vaše návštěva.

Zobrazení uživatelů

Objevte zajímavé uživatele pod záložkou „Protějšky“. Tito členové se nacházejí ve vaší blízkosti a můžete s nimi ihned navázat kontakt. Pokud vás žádný vzhledově neosloví, zkuste změnit svou současnou polohu nebo ji rozšiřte.

Seznam přátel

V seznamu přátel můžete mít uživatele, s kterými si máte co říct a kteří vám padli do oka. Přátelství by mělo být vždy vzájemné. Jestliže naopak narazíte na nesympatické členy, můžete si je zablokovat.

Přispívání do blogu

Blog slouží k tomu, abyste v něm vyjádřili své myšlenky, životní příhody i požadavky na partnera. K blogu mohou mít přístup všichni uživatelé nebo jen vaši přátelé. Záleží, jaké soukromí si na příspěvky nastavíte.

Karma – vaše pověst

Dobrá pověst o vás vypovídá jen to nejlepší. Na seznamce je vaše pověst vyjádřena bronzovými, stříbrnými a zlatými korunami. Zlaté koruny hovoří o vaší skvělé reputaci a slušném chování vůči ostatním členům.

Premium účet pro vip

Premium členství je výhodné tehdy, když chcete oslovit ostatní uživatele, darovat jim virtuální dárek a mít seznamku bez reklam. Členství na měsíc stojí 29,95 dolarů a na čtvrt roku 14,95 dolarů za měsíc.

Zasílání a přijímání zpráv pro vip

Zprávami navazujete prvotní komunikaci s ostatními členy. Zasílejte jim zprávy a odpovídejte na jejich bez jakéhokoliv omezení. Ve svém profilu získáte přehled o příchozích, odeslaných a nepřečtených zprávách.

CougarCrush Ceník VIP členství

Účet zdarma Free

Odpovídání na zprávy
Stránky bez reklam
Neomezené posílání zpráv
Navýšení Karmy

VIP účet 1 měsíc

$29,95

Odpovídání na zprávy
Neomezené posílání zpráv
Stránky bez reklam
Navýšení Karmy

VIP účet 3 měsíce

$14,95 (za měsíc)

Odpovídání na zprávy
Neomezené posílání zpráv
Stránky bez reklam
Navýšení Karmy

CougarCrush Výhody & Nevýhody

Výhody

Můžete se svěřit s erotickými představami
Máte přístup ke všem profilům a fotkám
Vyhledat můžete uživatele z celého světa
Můžete spravovat svůj vlastní blog
Nikdo vás nebude soudit za vaše fantazie

Nevýhody

Zprávy lze posílat po zaplacení členství
Neregistrovaní členové nevidí profily
Seznamka je zaměřena hlavně na sex
Členství je automaticky obnovováno

CougarCrush pro uživatele

Výhody

Seznamka je pouze pro dospělé a máte na ní k dispozici mnoho neplacených funkcí. Svěřit se na ní můžete se svými nemravnými sny
Seznamka je bezpečná a chatujete v diskrétním a anonymním prostředí. Podle své libosti můžete nahrát nějakou erotickou fotku
Na CougarCrush můžete sdílet erotické fotky a získáte přístup k online chatu a zprávám. Na webu najdete někoho na večer i diskrétního milence
Screenshot

Na závěr můj názor na seznamku CougarCrush

redactor
Eliska Kolarova
Šéfredaktorka Lovino.cz

Seznamka CougarCrush slouží ke komunikaci s dospělými, podobně smýšlejícími lidmi. Tento web je určen pro heterosexuály, homosexuály, bisexuály i transgender osoby. Těšit se můžete na přátelské prostředí, do kterého máte přístup ihned po registraci. Prohlížet si můžete Novinky na profilu a vyhledávat nové lidi. V neposlední řadě vám portál navrhne vhodné protějšky, s nimiž byste si mohli v reálném životě rozumět. Nevhodné uživatele si můžete zablokovat a komunikovat jen s těmi, kteří vám přijdou sympatičtí. Seznamka CougarCrush nezná ostych ani stud a můžete se na ní odvázat jako na žádné jiné!

CougarCrush Zkušenosti uživatelů a recenze

Všechna hodnocení (4)
Pozitivní zkušenosti (3)
Negativní zkušenosti (1)
Alexandr, 37 let

Líbí se mi, že jsou na seznamce jenom dospělí lidé, kterým jde skutečně o to si užít. I to je moje priorita. Chtěl jsem ženu na občasný sex, a tu jsem na seznamce našel. Už se pomalu poohlížím po další.

ANO 2 NE 2
Adéla, 29 let

Dlouho jsem se rozmýšlela, jestli se mám na seznamku registrovat. Nakonec jsem do toho šla, ale po týdnu jsem svůj profil zrušila. Nějak mi vadilo to, že se muži chtějí bavit jenom o sexu a nejsou schopni jiných témat.

ANO 6 NE 5
Natálie, 28 let

Každý chlap, kterého jsem na Cougarcrush našla, byl skvělý milenec a člověk. S muži ze seznamky jsem prožila hezké věci a jezdila s nimi na různé relaxační pobyty. Nevadí mi, že někteří jsou cizinci.

ANO 5 NE 4
Tobiáš, 30 let

Seznamovat se z domova je mnohem pohodlnější než chodit na lov. Seznamka Cougarcrush je za mě perfektním místem, kde se vždycky seznámíte. Alespoň já to tak mám. Už jsem takto ulovil dvě krásné ženy.

ANO 12 NE 9

Slyšeli jste nebo četli o nás

Žena.cz Týden.cz Dama.cz Femina.cz Flowee.cz Lidovky.cz iDnes.cz Frekvence Evropa2 Aktuálně.cz WomenZone.cz