Seznamka Jihočeský kraj

Najděte online seznámení v Jihočeském kraji a okolí
Všechny tipy na jednom místě

Na jakých seznamkách se seznamují lidé z jižních Čech?

Populární seznamka, vážné seznámení i flirt
1.
Academic Singles
Academic Singles
  • Nejvyšší možná bezpečnost
  • Registrace zdarma
  • Možnost seznamovat se celosvětově
27+
ideální věk
240 000+
svobodných
Seznamka 18 let, spíše flirt a milenci
2.
Divoké rande
Divoké rande
  • Největší česká erotická seznamka
  • Ženy mají VIP zdarma
  • Uživatelé hledají flirt a sex
25+
ideální věk
549 000+
svobodných
Seznamka pro starší a seniory, registrace od 40 let
3.
Singles 50
Singles 50 Musíte být starší 40 let
  • S jistotou najdete partnera ve své věkové skupině.
  • Deset zaručených seznámení.
  • Stoprocentní anonymita
40+
ideální věk
256 200+
svobodných

Kde se seznamovat v Jihočeském kraji?

Jihočeský kraj je tajuplným místem s krásnou krajinou, pohádkovými zámky a přírodním a kulturním bohatstvím. V tomto kraji máte spoustu příležitostí k seznámení a můžete tu potkat bez nadsázky lásku svého života. Lidé tu jsou přívětiví, přátelští a milí a hledají stejně naladěné protějšky. Seznamte se s nimi a navažte s nimi intimní vztah či přátelství. A nemusíte kvůli seznámení ani nikam chodit nebo jezdit: tisíce obyvatel z Jihočeského kraje „potkáte“ na internetových seznamkách.

Uživatelé pocházejí z celého kraje, například z Českých Budějovic, Českého Krumlova, Jindřichova Hradce, Písku, Prachatic, Tábora nebo Třeboně. Nečekejte na to, až je někde potkáte v baru nebo na jiném podobném místě a ještě dnes je oslovte na online seznamce!

Kde se setkat?

Setkejte se s uživateli z Jihočeského kraje na místě, kde se oba budete cítit dobře. Mladí lidé mohou zajít do Zapa Bar v Českém Krumlově nebo do Alfa Whisky Pub v Táboře. Pokud jste spíše stydliví a nevíte, o čem byste si s protějškem několik hodin povídali, vyrazte do kina Světozor v Třeboni nebo do kina Kotva v Českých Budějovicích. V letním období bude skvělým místem k randění letní kino v Písku. Dobrodružné povahy mohou vyrazit do centra Týna nad Vltavou do podzemních chodeb.

Střední generace bude zřejmě vyhledávat něco jiného. První schůzku si naplánujte v nějaké dobré restauraci. Co třeba vyrazit do restaurace U Kaštanu ve Včelné nebo do útulné Výletní restaurace Vodník ve Vimperku? Za prohlídku stojí Český Krumlov s nezaměnitelnou romantickou atmosférou.

Až si projdete jeho nejkrásnější zákoutí, poseďte v kavárně Cafe Hrádek. Nenechte si s protějškem ujít ani zámky Hluboká a Červená Lhota. Jestliže máte mlsné jazýčky, zavítejte do Muzea čokolády a marcipánu v Táboře.

Starší lidé mohou prožít nezapomenutelnou schůzku v Jihočeském divadle v Českých Budějovicích nebo v cukrárně Zlaté Slunce v Táboře. Za poznáním se vydejte do Domu přírody Třeboňska s expozicí Krajina a lidé v třeboňském renesančním zámku. Nevšední zážitek vás čeká v Krčmě U Kellyho, v které se přenesete do doby věhlasných alchymistů. Dáváte přednost procházkám a túrám? Pak si projděte naučnou stezku kolem rybníka Svět a poté zamiřte do rybí restaurace Šupina a Šupinka s nabídkou jídel ze sladkovodních ryb.

Kolik mužů žije v Jihočeském kraji?

Z celkového počtu 642 133 obyvatel žije na území Jihočeského kraje 317 268 mužů. Mnoho z nich je stále svobodných a neztrácí naději, že najdou ženu pro život. Jejich profily si můžete prohlédnout na online seznamkách v kategorii „On hledá ji“.

Muži z Jihočeského kraje preferují především dlouhodobý vztah, ale nebrání se ani přátelství, krátkodobému flirtu či mileneckému poměru. Tito muži na seznamkách uvádějí, jaký druh vztahu hledají a jakou ženu chtějí.

Chci poznat muže

Kolik žen žije v Jihočeském kraji?

Z celkového počtu 642 133 obyvatel žije na území Jihočeského kraje 324 865 žen. Mezi nimi se nacházejí ženy, které nepřestaly věřit v pravou a čistou lásku. Staňte se jejich vysněným partnerem a oslovte je na seznamkách v kategorii „Ona hledá jeho“.

Ženy z Jihočeského kraje jsou slušné, inteligentní, pohledné a vědí, jaký druh vztahu chtějí. Mají vyřešenou minulost a touží po harmonickém vztahu s charismatickým partnerem. Na seznamkách jsou proto, že nemají tolik času chodit do společnosti.

Chci poznat ženy

Navazující články

Je stránka užitečná?
Líbí se vám obsah?
0 0

Slyšeli jste nebo četli o nás

Žena.cz Týden.cz Dama.cz Femina.cz Flowee.cz Lidovky.cz iDnes.cz Frekvence Evropa2 Aktuálně.cz WomenZone.cz