Sex kamery StripChat.com

StripChat.com Kompletní recenze, zkušenosti a hodnocení

redactor
Eliska Kolarova
Šéfredaktorka Lovino.cz
Celkové hodnocení
8,5/10
20 000+ / 21+
StripChat.com

Použitelnost stránek a funkce: 3,9/10

Bezpečnost seznamky: 3,2/10

Přehlednost profilů: 3,9/10

Potenciál nalezení partnera: 3,2/10

Zákaznická podpora: 3,9/10

Cena služby: 3,2/10

Fotografie nejlepších
uživatelů seznamky
4425 lidí online

Amyx
Amyx, Věk: 28
Terka
Terka, Věk: 24
Dáša
Dáša, Věk: 25

StripChat.com Kompletní recenze, zkušenosti a hodnocení

Najít sex kamery je snad dnes snazší než cokoli jiného. Serverů nabízející nahé dívky, které můžete sledovat přes web kameru, je opravdu hodně. Ovšem jak najít takové, které rády splní každý váš příkaz a každé vaše přání? Komunikovat s nimi, a přitom neutratit celou svou výplatu? Právě v komunikaci je kouzlo sexuálních kamer oproti klasickým porno videím. Jednou z možností, kde najdete nahé modelky je stripchat.com.

Velký výběr modelek, ale také rozporuplná zkušenost

Už po prvním navštívení stránky vidíte, že modelek, které můžete sledovat, je opravdu mnoho. Denně jich najdete okolo 1 600 online. Ihned vidíte nabídku nejlepších živých sex kamer, a to samozřejmě zdarma. Opět stačí kliknout na obrázek dívky a dostanete se přímo do video chatu. Škoda je, že po najetí myší na obrázek dívky, se nezobrazí přenos z kamery – ihned byste tak mohli vidět, co modelka právě dělá. Velmi to usnadňuje výběr, protože takhle vstupujete do chatu prakticky naslepo.

Vybrat si modelku nebude problém

Dívky jsou na stripchat.com pěkně rozřazeny do kategorií, podle toho si snadno vyberete, kterou dívku hledáte. Menu vám nabízí předdefinované sex kamery přímo pro Českou republiku. Další nabídkou jsou kamery s rozšířenou virtuální realitou.

Kategorie jsou na stripchat.com podobné, jako kdekoli jinde – vybírat můžete podle původu modelky, věku, typu postavy a podobně. Můžete si také zvolit, kolik jste ochotní zaplatit za soukromou show – to je velmi užitečné.

Bez registrace to není úplně ono

Na stripchat.com a další podobné sex kamery se registrovat nutně nemusíte, ale pak budete mít jen omezené funkce. Pokud máte štěstí, užijete si hodně divoké zábavy bez registrace, většinou toho ale dívky moc neukážou. To nejlepší si nechávají do soukromé show, která stojí žetony. Bez registrace se sice dostanete přímo na stream dívky, ale nemůžete s ní nijak komunikovat. Budete jen obyčejný divák, kterého vyhodí, až začne soukromá show.

Výhody VIP členství

Jako VIP členství v podstatě považujeme zakoupené žetony. Registrace je totiž zdarma. Žetony vás ale už budou stát celkem dost. Například základní balíček 45 žetonů vás vyjde v přepočtu na 137 Kč. Ptáte se, za co tolik žetonů můžete utratit? Třeba za jednu soukromou show. Žetony se dají na stripchat.com utrácet opravdu rychle. Ovšem dalším tipem, proč se vyplatí je mít, je Lovense Lush. Budete tak moct ovládat vibrátor dívky. Výhod je ale celkově mnohem víc.

redactor
Eliska Kolarova
Šéfredaktorka Lovino.cz
Poslední aktualizace
17. 10. 2020

StripChat.com Funkce

Přehledné hledání modelek

Modelky jsou přehledně umístěny do různých kategorií, podle kterých si vyberete přesně tu, po které toužíte. Kategorií je mnoho, stejně jako modelek. Právě proto má stripchat.com propracované vyhledávání.

Chatování s modelkami

Chatovat s modelkou mimo soukromou show příliš nejde, pokud vás bude na v chatu více. Můžete ji alespoň napsat a ocenit její výkon. Bude stačit, když se zaregistrujete.

Lovense Lush vibrátor

Unikátní vibrátor, který můžete ovládat pomocí žetonů. Můžete nastavit třeba nízké, střední nebo silné vibrace, které budou dívku dráždit.

Soukromá show pro vip

Dívky vám rády předvedou na stripchat.com svou soukromou show. Bude vás ale stát žetony, a to od 8 žetonů až do 90 a více. Záleží na dívce, za kolik žetonů je ochotna vám show udělat.

Darovat dýško pro vip

Když se vám výkon modelky líbí, můžete jí darovat dýško v podobě kreditů. Přitom nemusíte být ani v soukromé show.

StripChat.com Ceník VIP členství

Účet zdarma FREE

Nemůžete s modelkou jakkoli komunikovat
Nemůžete dívce darovat dýško
Nebudete moci dívku pozvat na soukromou show
Budete mít zablokovaných mnoho užitečných funkcí

VIP účet

Můžete sledovat videochat s dívkou neomezeně dlouho, navíc s ní komunikovat
Získáte možnost dát dívce dýško a tím ji ocenit
Umožní vám ovládat vibrátor Lovense Lush
Budou vám zpřístupněny jinak nedostupné funkce

StripChat.com Výhody & Nevýhody

Výhody

Běžně více než 1 500 modelek online
Málo zbytečných reklam
Velký výběr dívek
Podpora sex kamer s rozšířenou virtuální realitou
Vysílání v HD kvalitě

Nevýhody

Celkově trochu zastaralé funkce
Obraz se občas trhá, a to i na kvalitním internetovém připojení
Mnoho omezených funkcí, pokud nemáte VIP účet
Lehce dražší žetony

StripChat.com pro uživatele

Výhody

Na závěr můj názor na seznamku StripChat.com

redactor
Eliska Kolarova
Šéfredaktorka Lovino.cz

Na první pohled je vidět, že stripchat.com nemá až tak vyladěný web, jako jiné sex kamery. Někdy bylo složitější se zorientovat. Ovšem na druhou stranu na něm zvládnete vše, co budete potřebovat. Dále má stripchat.com velkou základnu modelek online. Ceny žetonů jsou zde trochu dražší, ale na druhou stranu své si užijete zcela bez registrace a bez platby – je to jen na vás. Celkově je stripchat.com spíše průměrný server se sex kamerami.

StripChat.com Zkušenosti uživatelů a recenze

Všechna hodnocení (0)
Pozitivní zkušenosti (0)
Negativní zkušenosti (0)

Slyšeli jste nebo četli o nás

Žena.cz Týden.cz Dama.cz Femina.cz Flowee.cz Lidovky.cz iDnes.cz Frekvence Evropa2 Aktuálně.cz WomenZone.cz