Seznamka eDarling

eDarling Kompletní recenze, zkušenosti a hodnocení

redactor
Eliska Kolarova
Šéfredaktorka Lovino.cz
Celkové hodnocení
8,6/10
447 600+ / 22+
eDarling

Použitelnost stránek a funkce: 5,2/10

Bezpečnost seznamky: 5,2/10

Přehlednost profilů: 4,9/10

Potenciál nalezení partnera: 5,3/10

Zákaznická podpora: 4,2/10

Cena služby: 4,6/10

Fotografie nejlepších
uživatelů seznamky
99027 lidí online

Patrik
Patrik, Věk: 33
Týna
Týna, Věk: 33
Nikola
Nikola, Věk: 28

eDarling Kompletní recenze, zkušenosti a hodnocení

Hledáte vážné seznámení? Na eDarling jste správně

Seznamka eDarling je v online prostředí známou seznamkou, která láká členy na přátelské uživatelské prostředí, široký výběr protějšků a rozbor osobnosti, na základě kterého vám vygeneruje vhodné partnery. Seznamka je určena všem, kteří to myslí se seznamováním vážně. Zastoupeni jsou tu dospělí uživatelé všech věkových kategorií, jejichž cílem je nalézt trvalý vztah a životního partnera. eDarling je bez nadsázky seznamkou pro náročné a vlastní nástroje, které usnadňují vyhledání protějšků a vzájemnou komunikaci. Za registraci nic neplatíte, ale abyste mohli využívat všechny funkce seznamky, budete si muset zaplatit VIP členství.

Co vás čeká jako první na eDarling? Registrace a osobnostní test

Registrace je rychlá a následuje po ní vcelku zdlouhavý osobnostní test. Vyplatí se však na všechny otázky odpovědět podle pravdy. Udělejte si na něj dostatek času a nespěchejte. Po několikaminutovém vyplňování se vám zobrazí váš profil a výsledky osobnostního testu. Na základě vyplněných odpovědí vám eDarling navrhne vhodné partnery v souladu s vaší osobností. Záleží na vás, zda se některému z nich ozvete. K ničemu vás to nezavazuje.

S chytrou aplikací se seznamujete odkudkoliv

Nezapomeňte nahrát několik svých fotografií, abyste zvýšili své šance na seznámení. Jestliže vás nějaký uživatel seznamky zaujme, budete si muset nejprve zaplatit VIP členství na určitou dobu a teprve poté mu můžete poslat zprávu.

eDarling navíc můžete mít po ruce ve svém mobilu, neboť si můžete stáhnout přehlednou a jednoduchou aplikaci. Seznamovat se tak můžete odkudkoliv, kde máte připojení k internetu.

VIP členství na eDarling usnadňuje seznámení a komunikaci

VIP členství na eDarling má řadu výhod. Zaručuje vám dostatek soukromí, šifrování osobních dat a solidní uživatele, kteří neberou seznamování jako zpestření svého volného času. Po úhradě VIP členství si můžete prohlédnout fotografie ostatních členů a neomezeně s nimi komunikovat. A pokud jste nesmělí a nevíte, jak konverzaci začít, počátek vám ulehčí funkce „5 otázek“ nebo úsměv. Navíc získáte přehled o návštěvách svého profilu.

Deaktivace profilu krok za krokem

Co dělat, když jste na eDarling našli svého vysněného partnera nebo již nechcete využívat služeb seznamky? VIP členství musíte vypovědět nejpozději tři dny ke konci každé smluvní doby. K tomuto kroku můžete využít online výpovědní formulář nebo poslat písemnou výpověď formou emailu, dopisu či faxu. Do výpovědi je nezbytné uvést e-mailovou adresu, kterou jste použili při registraci. Po ukončení VIP členství profil smažete v záložce Můj účet – Členství.

redactor
Eliska Kolarova
Šéfredaktorka Lovino.cz
Poslední aktualizace
27. 6. 2022

eDarling Funkce

Registrace zdarma

Registrace na eDarling je zcela zdarma a záleží čistě na vás, zda si zaplatíte jedno ze tří VIP členství. Registrací strávíte minimum času a otevřete si s ním dveře do světa online seznamování se solidními uživateli.

Vyplnění osobnostního profilu

Po registraci vyplňujete podrobný test, který slouží ke stanovení osobnostního profilu. Výsledky vám prozradí nové informace o vaší osobnosti, jak jste otevřeni novým zážitkům a do jaké míry jste tolerantní.

Vhodné návrhy partnerů

eDarling po vyplnění osobnostního dotazníku za vás vybere vhodné partnery z nedalekého okolí, kteří splňují vaše požadavky a s kterými se shodujete v klíčových otázkách o společné budoucnosti.

Neomezená komunikace pro vip

Na eDarling můžete neomezeně komunikovat se všemi uživateli, kteří vám padnou do oka. Můžete přijímat a odesílat zprávy a reagovat na jejich odpovědi. Zprávy se vám automaticky archivují.

Zpřístupnění fotografií pro vip

Před zaplacením VIP členství uvidíte pouze rozmazané fotografie, po úhradě VIP členství vám eDarling fotografie jednotlivých uživatelů zpřístupní. Potenciální partnery můžete vybírat podle vzhledu i informací na profilu.

Přehled o návštěvách profilů pro vip

S touto funkcí se můžete podívat, kdo navštívil váš profil. Na základě toho můžete sympatické protějšky zkontaktovat nebo jim oplatit návštěvu a zobrazit si jejich profil.

„Co by kdyby…“ pro vip

Tato VIP funkce vám nabídne až 20 nových návrhů denně. Díky tomu se můžete podívat na profily, které seznamka kvůli jednomu či více kritérií vyloučila z normálních návrhů partnerů.

eDarling Ceník VIP členství

Účet zdarma

Neomezená komunikace
Prohlížení fotografií uživatelů
Přehled o návštěvách profilů
Potvrzení o přečtených zprávách
Doporučené

3 měsíce VIP

349 Kč (za měsíc)

Neomezená komunikace
Prohlížení fotografií uživatelů
Přehled o návštěvách profilů
Potvrzení o přečtených zprávách

6 měsíců VIP

199 Kč (za měsíc)

Neomezená komunikace
Prohlížení fotografií uživatelů
Přehled o návštěvách profilů
Potvrzení o přečtených zprávách

1 rok VIP

189 Kč (za měsíc)

Neomezená komunikace
Prohlížení fotografií uživatelů
Přehled o návštěvách profilů
Potvrzení o přečtených zprávách

eDarling Výhody & Nevýhody

Výhody

Témě stejný počet žen a mužů v poměru 52 : 48
Z celé Evropy je zde registrováno 13 milionů uživatelů
Možnost zakoupení VIP členství až na 1 rok
Zobrazení zpráv a návštěvníků účtu
Návrhy vhodných partnerů z okolí

Nevýhody

Seznamování je možné po zaplacení VIP členství
Zdlouhavé vyplňování osobnostního dotazníku
VIP členství se automaticky obnovuje
Výpověď VIP členství je možná pouze písemně

eDarling pro uživatele

Výhody

VIP členství přináší uživatelům výhody, které vám usnadňují seznamování a pomohou vám nalézt vhodného partnera
Čím delší si vyberete VIP členství, tím levněji na měsíc vás vyjde
Seznamka vám doporučí vhodné partnery na základě vašeho osobnostního dotazníku
Screenshot

Na závěr můj názor na seznamku eDarling

redactor
Eliska Kolarova
Šéfredaktorka Lovino.cz

Seznamka má zkušený tým českých pracovníků, kteří vám v případě potřeby se vším pomohou a poradí. Kdo touží po dlouhodobém vztahu a nechce ztrácet čas na pochybných seznamkách, ten bude s eDarling spokojený. VIP členství je sice placenou službou seznamky, ale má mnoho výhod a eliminuje registraci podvodníků a těch, kteří to nemyslí se seznamováním vážně. Pokud jste si zaplatili VIP členství a chcete ho ukončit, pohlídejte si výpovědní lhůtu, jinak se vám automaticky obnoví a strhnou se vám z účtu peníze. Žádné záludnosti však od seznamky nečekejte, neboť si zakládá na dobrém jménu. A můžeme potvrdit, že jsme na žádné nečestné jednání ze strany seznamky nenarazili.

eDarling Zkušenosti uživatelů a recenze

Všechna hodnocení (10)
Pozitivní zkušenosti (7)
Negativní zkušenosti (3)
třebíčsko

Nejsem VIP, ale přes tuto seznamku jsme se našli před 5-ti lety, jsme z jednoho města, já středoškolačka 71 let, on vysokoškolák 76 let. Vztah je oboustranně spokojený po celou dobu. Tato seznamka je seriózní, vážím si jí.

ANO 2 NE 6
Denisa

Placena seznamka ve mne vzbuzuje vetsi duveru ve skutecnost,ze protistrana se chce skutecne seznamit a nehleda pouze rozptyleni ci si zrovna nekrati volny cas.I kdyz se me seznameni prodrazilo-nejak jsem prehledla,ze kdyz nevypovim predplatne,budu platit i za cely dalsi rok a nikdo mi strzenou sumu nebyl ochoten nijak kratit,nakonec,po ca 8 neuspesnych setkanich,jsem zde nasla zivotniho partnera,jsme spolu 4roky a mame 4m miminko.Dekuji

ANO 6 NE 8
Jirka 57 let, 57 let

Na eDarlingu jsem byl před 6 lety 14 dní, seznámil jsem se, už jsme rok manželé a klape to..takže spokojenost

ANO 3 NE 5
Jirka

Tuto seznamku chlapům rozhodně nedoporučuji. Je tu žen že by jsi je spočítal na prstech. Vyhozené peníze.

ANO 35 NE 9
Nat

Seznamka nenabízí zdarma vůbec nic

ANO 19 NE 5
Anežka, 23 let

Na seznamce jsem teprve chvíli, ale moje nejlepší kamarádka si tu našla nového přítele. A žádného chudáka, ale doktora z vedlejšího města. I já tu zkouším svoje štěstí. Snad se zadaří.

ANO 32 NE 6
Karel

Seznamka nenabízí zdarma vůbec nic, je to jenom lákadlo abyste si zaplatili. Zaregistrujete se zdarma a zjistíte, že nemůžete ani odeslat zprávu ani přečíst profil, dokud nezaplatíte. Až zaplatíte, pozor na to, abyste si zrušili automatické obnovení členství, jinak bude seznamka automaticky vysávat každé 3 měsíce z Vaší karty peníze. co se týká seznamování, je to asi filtrované tím, že se musí platit, takže inzeráty jsou slušné. Tyhle stránky jsou stejně jenom zakuklenou reklamou seznamky.

ANO 36 NE 39
Miloš, 48 let

Seznamka sice říká, že se na ni můžete registrovat zdarma, ale už se od ní nedozvíte, že ji musíte platit. Tedy v tom případě, že chcete číst zprávy a procházet si ostatní profily. Za mě to je obrovské mínus.

ANO 70 NE 93

Slyšeli jste nebo četli o nás

Žena.cz Týden.cz Dama.cz Femina.cz Flowee.cz Lidovky.cz iDnes.cz Frekvence Evropa2 Aktuálně.cz WomenZone.cz