Ona hledá jeho

Jaký typ seznamky hledáte?

9 091 lidí online
 • Největší česká erotická seznamka
 • Ženy mají VIP zdarma
 • Uživatelé hledají flirt a sex
Adam
online
Anna
online
Míša
online
2 304 lidí online
 • Seznamka pro nalezení nezávazného flirtu
 • Rychlá a bezplatná registrace
 • Seznamka, která nemá žádné zábrany
2 203 lidí online
 • Seznamka pro nalezení nezávazného flirtu
 • Rychlá a bezplatná registrace
 • Seznamka, která nemá žádné zábrany
Jarda
online
Maruška
online
Patrik
online
4 944 lidí online
 • Nejvyšší možná bezpečnost
 • Registrace zdarma
 • Možnost seznamovat se celosvětově
Luboš
online
Káťa
online
Miloš
online
4 934 lidí online
 • S jistotou najdete partnera ve své věkové skupině.
 • Deset zaručených seznámení.
 • Stoprocentní anonymita
Matěj
online
Janina
online
Filip
online
9 091 lidí online
 • Největší česká erotická seznamka
 • Ženy mají VIP zdarma
 • Uživatelé hledající flirt
Adam
online
Anna
online
Míša
online
2 959 lidí online
 • Seznamka pro dlouhodobé vztahy i flirt bez závazků
 • Okamžité reakce možných protějšků
 • Síť pro flirt, vážné vztahy i jen online zábavu
Vašek
online
Týna
online
Dominik
online
130 lidí online
 • Nezávazné seznámení
 • Virtuální sex. osobní schůzky
 • Zasílání erotických fotek
Ladislav
online
Sabina
online
Milan
online
165 629 lidí online
 • Milenecký poměr
 • Hodně holek i kluků
 • Nezávazný sex
Franta
online
Veronika
online
Olin
online
6 067 lidí online
 • Možnost nezávazného kontaktu
 • Spousta oveřených profilů
 • Velké množství odpovědí na zprávy
Aleš
online
Nela
online
Jirka
online
2 304 lidí online
 • Seznamka pro nalezení nezávazného flirtu
 • Rychlá a bezplatná registrace
 • Seznamka, která nemá žádné zábrany

Proč se seznamovat s ženami online?

Online seznamování je nesmírně populární. Většina svobodných žen se vyskytuje právě na internetových seznamkách a dá se předpokládat, že počet žen na seznamovacích portálech i nadále poroste. Možná byste ale chtěli znát konkrétní důvody, proč se seznamovat s ženami online. Ušetříte tím dost času. Ruku na srdce, kdo z nás není zaneprázdněný? Zatímco chozením po barech utrácíte peníze, ztrácíte drahocenný čas a výsledek je nejistý, na seznamce máte vysokou pravděpodobnost, že narazíte na sympatický protějšek a navážete s ním konverzaci odkudkoliv, kde máte připojení k internetu. Pak už jste jen krůček od toho setkat se v reálu s ženou vašeho srdce, a to třeba do 24 hodin od první zprávy.

Na online seznamovacích webech naleznete svobodné ženy toužící po nezávazném poměru, dlouhodobém vztahu i flirtu. Stačí si najít tu správnou seznamku a zaregistrovat se na ni. Můžete na ní zůstat v anonymitě a konverzaci s ženami kdykoliv ukončit. Na těchto webech můžete potkat lásku svého života nebo milenku. Sami si určíte, z jaké lokality má pocházet a kolik jí má být let. Online seznamování vám umožní také najít ženu se specifickými koníčky, podobnými zájmy a stejnými představami o životě. Zaměřte se na seznamovací portály, které jsou nejlepší. Na ostatních neznámých byste jen ztráceli čas. Vyhledejte si o nich recenze a všímejte si počtu žen. A nezapomeňte na to, že každý třetí vztah vznikne právě na internetu.

Jak byste se měl chovat k ženám na seznamkách?

S první zprávou si dejte záležet. Koneckonců chcete udělat dobrý dojem. Reagujte v ní na informace, které jste se dozvěděli z profilu ženy. Zkuste ji zaujmout něčím originálním a ukažte jí, že je ve vás kus džentlmena. Chovejte se k ní tak, aby vám neodolala a chtěla vás poznat. Dejte si záležet se svou profilovou fotkou. Ta hodně napoví, s kým má žena čest. Odhalte jí svou inteligenci a nepište pravopisné chyby. Ukažte jí svůj smysl pro humor a zkuste ji přes zprávy rozesmát. Po prvotní komunikaci nastává čas, abyste jí prozradili své cíle a představy o životě, jakou roli by představovala ve vašem životě a jak by pro vás byla důležitá.

Dobrým krokem je svěřit se s něčím osobním, abyste mezi sebou začali budovat důvěru. Ženu potěší, že je to právě ona, které jste se svěřili. Při samotné konverzaci si pečlivě zapamatujte vše, co vám píše a na dálku jí naslouchejte. Reagujte na její slova a nezlehčujte její problémy. Nepožadujte po ní žádné erotické fotky a vyvarujte se lechtivým tématům, pokud nejste přímo na erotické seznamce. Schůzku navrhněte až tehdy, až ucítíte, že má žena o vás skutečně zájem a budete si jisti, že jsou sympatie na obou stranách.

Na jaké ženy byste si měl na seznamkách dávat pozor

Ne každá žena je taková, jaká se zprvu zdá. Z některé se může vyklubat podvodnice, z jiné citová vyděračka. Pozor si dejte na ženy, které píší lámavou češtinou. Může se jednat o cizinky žijící v Česku, ale i o ženy s nekalými úmysly. Takové ženy z vás chtějí vylákat citlivé osobní údaje nebo vám budou hrát na city, abyste jim poslali peníze. Budou vám lichotit, přesvědčovat vás o své lásce a podbízet se vám. Zašlou vám krásné fotky, do kterých by se zamiloval každý muž. Buďte v takové chvíli ostražití.

Někdy můžete narazit i na falešné ženské profily, za kterými se schovávají muži nebo ženy najaté na psaní. Nejprve vás nalákají svými zprávami, a když si zaplatíte VIP členství, odmlčí se. Za některými zprávami stojí chatovací roboti, kteří rozesílají uživatelům stejné zprávy a snaží se je co nejdéle udržet u monitoru. S takovými praktikami se můžete setkat zejména na zahraničních seznamkách. I tito roboti mají za úkol přimět vás k využívání prémiových služeb.

Desatero seznamování Když ona hledá jeho

Ne každý muž ví, jak se seznámit s ženou a jak docílit toho, aby přeskočila ona pomyslná jiskra. Na internetových seznamkách narazíte na rubriku „Ona hledá jeho“, kde máte krásky na jednom místě. Prozraďme si desatero seznámení – budete s ním úspěšní!

 1. Vyberte si správnou přezdívku

  Vaše přezdívka na seznamce by neměla být dětinská a měla by něco vypovídat o vás samém. Vaším nickem může být zkratka vašeho jména, přezdívka, kterou máte u kamarádů, nebo jiné slovo charakterizující vaši osobnost.
 2. Nikdy nelžete

  Ne nadarmo se říká, že lež má krátké nohy. Pod anonymitou internetu se mnohdy děláme lepšími a jinými, než ve skutečnosti jsme. Vyplňte svůj profil pravdivě, koneckonců pravda by vyšla při osobní schůzce najevo.
 3. Vyplňte pečlivě svůj profil

  Správně vyplněný profil je poloviční šance na úspěch. Podělte se s ostatními o své koníčky, vzhled, představy o životě a jaký protějšek hledáte. Budou vás alespoň oslovovat ženy, s nimiž máte něco společného a s kterými byste mohli vytvořit spokojený pár.
 4. Nahrajte profilovou fotku

  I vy jste určitě zvědaví, s kým si píšete. Fotografie hodně napoví, a možná i vy se orientujete pouze podle fotografií. Nahrajte takovou fotku, která není erotická, je na ní vidět celá vaše postava a hlavně je aktuálního data.
 5. Poznejte se

  Osobní schůzka je určitě dobrým krokem, ale předtím byste se měli se ženou seznámit po zprávách. Zjistíte, co máte společného a o čem byste se mohli v reálu bavit. Navíc předejdete tomu, že budete nemile překvapeni, koho jste oslovili.
 6. Zeptejte se jí na rodinný stav

  Pokud berete seznamování vážně, jistě nechcete po pár schůzkách zjistit, že je vaše vyvolená vdaná. Zeptejte se jí na rodinu, v jakém je vztahovém stavu a ujasněte si, co od toho druhého očekáváte. Jestliže hledáte něco nezávazného, měl by vám být její stav vcelku jedno.
 7. Prověřte si ji

  I mezi ženami na seznamce mohou být podvodnice nebo se za atraktivními profily skrývají vtipálci. Buďte jako muž obezřetný a vyhledejte si dotyčnou na sociálních sítích podle fotografie nebo jména a města. Možná toho zjistíte víc, než jste si přáli.
 8. Před první schůzkou si zavolejte

  Zjistěte, jakým způsobem protějšek komunikuje a jak pohotově reaguje na vaše otázky. První telefonát před schůzkou hodně napoví. Při osobním rozhovoru si rovnou domluvte schůzku, nejlépe na nějakém veřejném místě, aby se s vámi žena cítila v bezpečí.
 9. Nevystrašte ji

  Možná vám je žena natolik sympatická, že si s ní malujete růžovou budoucnost. Nikdy neplánujte budoucnost po pár schůzkách a vyhněte se představám o spokojené rodině. Po několika schůzkách toho druhého přeci jen ještě tolik neznáte.
 10. Zaměřte se na jednu seznamku

  Máte profily na několika seznamkách a v mobilu několik seznamovacích aplikací? Doporučujeme vám zaměřit se jen na jednu seznamku, na které se cítíte dobře. Pouze tak vám neuniknou vhodné kandidátky na seznámení.

Jak by měl muž vyplnit správně profil na seznamkách?

Správně vyplněný profil je zárukou polovičního úspěchu. Podstatné je to, jaké informace o sobě do profilu uvedete a jaké nahrajete fotografie. Vyplnění profilu je intuitivní. Seznamka vás vede krok za krokem, a vy byste měli popravdě na všechno odpovědět a nepřeskakovat jednotlivé kroky. Ke svému profilu se můžete kdykoliv vrátit a aktualizovat údaje a informace. Vyvarujte se gramatickým chybám, sexuálním narážkám a erotickým fotkám. Nemějte svůj profil strohý a přemýšlejte nad každou odpovědí. Buďte originální, pozitivní a vtipní a napište, jaký vztah a jakou ženu hledáte.

Kromě textu si ženy všímají fotografií a spíše odpoví tomu, kdo má nahranou profilovou fotku. Vyberte takovou fotku, na které se usmíváte, je vám vidět dobře do očí a působíte na ní jako pohodář. Buďte sví a nepřikrášlujte se. Pokud vám seznamka při vyplňování profilu položí nějaké otázky, vyhněte se všeobecným odpovědím a buďte konkrétní. Mějte na paměti, že váš profil zrcadlí vaši osobnost. V neposlední řadě se podívejte na profil očima žen a upřímně si odpovězte, jestli byste ženy s takovým profilem oslovili.

3 seznamky s nejvyšším poměrem registrovaných žen
37% žen / 63% mužů
1.
Nadrzena Tajemstvi
Nadrzena Tajemstvi
 • Horká seznamka pro on-line navázání nezávazného vztahu
 • Registrace a základní členství zdarma
 • Netradičně tradiční seznamka pro dospělé
30+
ideální věk
90 000+
svobodných
40% žen / 60% mužů
2.
mistniflirt.com
mistniflirt.com
 • Seznamka pro nalezení nezávazného flirtu
 • Rychlá a bezplatná registrace
 • Seznamka, která nemá žádné zábrany
30+
ideální věk
97 000+
svobodných
40% žen / 60% mužů
3.
Český flirt
Český flirt
 • Seznamka pro nalezení přátelského a vážného vztahu
 • Návrhy vhodných protějšků
 • Seznámení přes počítač, mobil a tablet
30+
ideální věk
97 000+
svobodných

Navazující články

Je stránka užitečná?
Líbí se vám obsah?
5 0

Slyšeli jste nebo četli o nás

Žena.cz Týden.cz Dama.cz Femina.cz Flowee.cz Lidovky.cz iDnes.cz Frekvence Evropa2 Aktuálně.cz WomenZone.cz