Seznamit.cz

Divoké rande
1.
Divoké rande
Divoké rande
  • Největší česká erotická seznamka
  • Ženy mají VIP zdarma
  • Uživatelé hledají flirt a sex
25+
ideální věk
549 000+
svobodných
Flirt Poblíž
2.
Flirt Poblíž
Flirt Poblíž
  • Seznamka pro nalezení nezávazného flirtu
  • Rychlá a bezplatná registrace
  • Seznamka, která nemá žádné zábrany
30+
ideální věk
97 000+
svobodných
Academic Singles
3.
Academic Singles
Academic Singles
  • Nejvyšší možná bezpečnost
  • Registrace zdarma
  • Možnost seznamovat se celosvětově
27+
ideální věk
240 000+
svobodných

Seznamit.cz Kompletní recenze, zkušenosti a hodnocení

redactor
Eliska Kolarova
Šéfredaktorka Lovino.cz
Celkové hodnocení
3,1/10
300 000+ / 25+
Seznamit.cz

Použitelnost stránek a funkce: 2,8/10

Bezpečnost seznamky: 3/10

Přehlednost profilů: 3,3/10

Potenciál nalezení partnera: 2,8/10

Zákaznická podpora: 3,3/10

Cena služby: 3,5/10

Seznamit.cz Kompletní recenze, zkušenosti a hodnocení

Seznamka s více než 300 tisíci uživateli

Seznamka Seznamit.cz patří mezi největší v České republice a v současné době je na ní registrováno 300 tisíc uživatelů. Možná mezi nimi naleznete svého nového partnera nebo milenecký protějšek. Vyzkoušejte seznamku zdarma a registrujte se na ni během okamžiku. Uživatelé na Seznamit.cz nahráli více než 500 tisíc fotografií, které si můžete postupně prohlížet a vytipovat si sympatické partnery. Na seznamku mohou vstoupit uživatelé starší 15 let a vložit si na ni seznamovací inzerát až o délce 199 znaků. Potkejte svůj vysněný protějšek a zaplaťte si VIP členství s řadou nadstandardních funkcí. Tento web vám navíc dokáže vyhledat ideálního partnera na rande během několika vteřin, a to díky unikátnímu systému.

Registrace vás neobere o čas

Jak probíhá registrace? Nejprve vyberete svou sexuální orientaci, uvedete rok narození a z jakého pocházíte města. Zadáte svou přezdívku, datum narození, vzhled a další osobní informace a odtajníte svou představu, jakého hledáte partnera. Na vašem uvážení je, zda si na profil nahrajete profilovou fotografii – seznamka vás k tomu nenutí. Po dokončení tohoto procesu se stáváte novým členem těchto seznamovacích stránek.

Funkce na seznamce zdarma

Pokud se nechcete probírat desetitisíci profily, nemusíte. Využijte podrobné hledání podle města, věku a dalších více než 400 kritérií.

V levém menu vašeho profilu máte přehled o počtu přijatých zpráv a oblíbené uživatele si můžete přidat do adresáře. Vytvořte si fotoalbum a poodhalte ostatním svůj vzhled a způsob života. Prohlédněte si své návštěvy, prohlížejte si fotky dalších uživatelů a vyjádřete jim své sympatie. Vyzkoušejte tzv. rozhovor, jehož cílem je navázat kontakt s ostatními uživateli a popovídat si s nimi.

Zpoplatněné funkce na Seznamit.cz

Staňte se VIP členem Seznamit.cz! VIP členství vám přináší celou řadu výhod a vylepšení. Toto členství stojí pár desítek korun a můžete si ho aktivovat na 30, 70 nebo 100 dní. A co s ním získáte? Přednostně se zobrazíte a zviditelníte na celé seznamce a můžete vstoupit do rozhovoru s jakoukoli osobou. Do adresáře můžete vkládat až 300 uživatelů a spočítat si vhodnost ke zvolenému partnerovi. Ve zprávách budete moct posílat smajlíky a budete mít detailnější přehled o hodnocení vaší fotky. Uvidíte, jaké uživatele jste navštívili, a v neposlední řadě se vám budou méně zobrazovat reklamy.

Jednoduché a rychlé zrušení profilu

V případě potřeby si můžete profil sami zrušit. Ve spodní části naleznete záložku „Dotazy“, pod kterou najdete odkaz pro odstranění profilu. Stačí zadat svou přezdívku, heslo a důvod odchodu. Po správném opsání ověřovacího kódu je vás profil odstraněn. Správce si zároveň vyhrazuje právo ukončit vaši registraci, jestliže služby seznamky nevyužíváte po dobu více než 6 měsíců. Tím dojde k odstranění veškerých dat.

Seznamit.cz Funkce

Rozšířené vyhledávání

Nechte si zobrazit určitou skupinu uživatelů, kteří by vám mohli vyhovovat. Filtrujte členy seznamky podle orientace, kraje, fotky a věku. Vyhledat je můžete také podle města, výšky a váhy či charakterových vlastností.

Vložení inzerátu

Inzeráty slouží k tomu, aby si ostatní uživatelé udělali představu o tom, jakého chcete partnera. Stačí napsat pár slov o sobě, a koho hledáte a rázem se budete zobrazovat na stránce s inzeráty. Tento text se ukáže rovněž u vašeho profilu.

Rozhovor

Cílem rozhovoru je navázat osobní kontakt s uživateli, kteří jsou vám sympatičtí. Ihned po vstupu do rozhovoru je protějšek kontaktován a upozorněn, že se s ním snažíte navázat kontakt. Každý rozhovor je archivován po dobu 80 dnů.

Sympatie

Pod záložkou „Sympatie“ se vám ukážou uživatelé, s nimiž máte vzájemný zájem o seznámení. Uvidíte, kdo se chce s vámi seznámit, a vy můžete zaškrtnout, zda máte zájem či nikoliv. Zároveň si můžete prohlédnout, kdo si vás oblíbil.

Zasílání a přijímání zpráv

Přečtěte si všechny došlé vzkazy a reagujte na ně podle svého uvážení. Můžete využít filtr a nechat si ukázat došlé, odeslané, přečtené a nepřečtené vzkazy. Podle libosti je můžete promazat nebo je archivovat.

Hodnocení fotek

Zhodnoťte fotografie ostatních uživatelů a vyjádřete sympatie na číselné stupnici od jedné do desíti. Čím vyšší dáte číslo, tím více se vám uživatel líbí. I vaše fotografie se bude zobrazovat v tomto hodnocení.

Deníky

Založte si svůj vlastní online deník a každý den do něj zaneste své myšlenky, pocity a události. Přečíst si můžete deníky ostatních uživatelů nebo deníky uložených oblíbených uživatelů.

VIP členství – VIP funkce

Kdykoliv si můžete aktivovat VIP členství prostřednictvím SMS. Členství na 30 dní stojí 50 Kč, na 70 dní 80 Kč a na 100 dní 99 Kč. Díky němu se přednostně zobrazíte a zviditelníte na celé seznamce a můžete vstoupit do rozhovoru s jakoukoli osobou.

Seznamit.cz Ceník VIP členství

Účet zdarma Free

Přednostní zobrazení na Seznamit.cz
Spočítání vhodnosti ke zvolenému partnerovi
Detailnější přehled hodnocení fotek
Méně zobrazovaných reklam

VIP účty

50 Kč

Přednostní zobrazení na Seznamit.cz
Spočítání vhodnosti ke zvolenému partnerovi
Detailnější přehled hodnocení fotek
Méně zobrazovaných reklam

Seznamit.cz Výhody & Nevýhody

Výhody

Na Sezamit.cz máte šanci seznámit se i bez VIP členství
Rychlý přehled došlých vzkazů a návštěv vašeho profilu
Na seznamce je více než 300 tisíc uživatelů
VIP členství je levné a snadno ho aktivujete přes SMS
Můžete se seznámit i bez nahrání profilové fotografie

Nevýhody

Na seznamce natrefíte na zastaralé a neaktivní profily
Některé profily nemají vyplněný inzerát a vloženou fotku
Vaši profilovou fotografii hodnotí ostatní uživatelé
Bez VIP členství nemůžete zasílat smajlíky ve zprávách

Seznamit.cz pro uživatele

Výhody

Web Seznamit.cz si oblíbilo neuvěřitelných 300 tisíc uživatelů, kteří tu hledají převážně dlouhodobý a vážný vztah
VIP členství stojí od 50 do 99 Kč a automaticky se neobnovuje – nedochází ke strhávání peněz. Prodloužení členství provádíte opět přes SMS
Desetitisíce uživatelů jednoduše filtrujete podle mnoha kritérií. Díky tomu vyhledáte uživatele, kteří by mohli splňovat vaše představy
Screenshot

Na závěr můj názor na seznamku Seznamit.cz

redactor
Eliska Kolarova
Šéfredaktorka Lovino.cz

Pokud nemáte štěstí v seznamování a chcete partnera na celý život, je Seznamit.cz tím správným místem, které vám pomůže navázat kontakt se svobodnými uživateli. V menší míře tu také můžete narazit na uživatele hledající flirt a pobavení. Ne všichni ale mají na seznamce nahranou fotografii. To všeobecně přináší mnohem menší šance na seznámení. Doporučujeme vám proto fotku vložit a vyplnit řádně celý svůj profil. Díky tomu si vás všimne více protějšků a seznamka vám vygeneruje vhodné kandidáty na vztah. Webový portál Seznamit.cz hodnotíme velmi kladně a je vhodným místem k navázání dlouhodobého vztahu.

Seznamit.cz Zkušenosti uživatelů a recenze

Všechna hodnocení (4)
Pozitivní zkušenosti (2)
Negativní zkušenosti (2)
Tamara, 20 let

Že má tahle seznamka 300 000 uživatelů? Tak tomu ani trochu nevěřím. Když jsem se registrovala, nenapsal mi nikdo, a to mě na jiných seznamkách s menším počtem uživatelů osloví vždy desítky mužů.

ANO 2 NE 0
Kamil, 26 let

Oblíbil jsem si tuhle seznamku z řady důvodů. Má plno povedených funkcí, jako je deníček nebo horoskop. Rád chodím na diskuzní fóra, kde si vždy dobře pokecám s ostatními. Seznamka na mě udělala dobrý dojem.

ANO 0 NE 0
Fanda, 27 let

Na Seznamit je sice hodně profilů, ale většina z nich je neaktivních. Funkce nejsou zase tak špatné, přesto by mohla být seznamka víc modernější. Nepůsobí na mě moc důvěryhodně.

ANO 0 NE 0
Maruška, 38 let

Byla jsem sama několik měsíců. Po nevydařeném vztahu jsem si řekla, že nikoho nechci. Kamarádka mě ale přemluvila, abych se sem registrovala. Musím jí poděkovat, konečně si mám s kým psát a s kým chodit na kafe.

ANO 4 NE 5

Slyšeli jste nebo četli o nás

Žena.cz Týden.cz Dama.cz Femina.cz Flowee.cz Lidovky.cz iDnes.cz Frekvence Evropa2 Aktuálně.cz WomenZone.cz