Seznamka 40+

Jaký typ seznamky hledáte?

12 539 lidí online
 • Největší česká erotická seznamka
 • Ženy mají VIP zdarma
 • Uživatelé hledající flirt
Adam
online
Anna
online
Míša
online
1 612 lidí online
 • Seznamka pro nalezení nezávazného flirtu
 • Rychlá a bezplatná registrace
 • Seznamka, která nemá žádné zábrany
1 746 lidí online
 • Seznamka pro nalezení nezávazného flirtu
 • Rychlá a bezplatná registrace
 • Seznamka, která nemá žádné zábrany
Jarda
online
Maruška
online
Patrik
online
4 430 lidí online
 • Nejvyšší možná bezpečnost
 • Registrace zdarma
 • Možnost seznamovat se celosvětově
Honza
online
Sandra
online
Patrik
online
4 703 lidí online
 • S jistotou najdete partnera ve své věkové skupině.
 • Deset zaručených seznámení.
 • Stoprocentní anonymita
Milan
online
Zdena
online
Lena
online
12 539 lidí online
 • Největší česká erotická seznamka
 • Ženy mají VIP zdarma
 • Uživatelé hledají flirt a sex
Martin
online
Sandra
online
Olin
online
3 095 lidí online
 • Seznamka pro dlouhodobé vztahy i flirt bez závazků
 • Okamžité reakce možných protějšků
 • Síť pro flirt a sex, vážné vztahy i online zábavu
Vašek
online
Týna
online
Dominik
online
148 lidí online
 • Nezávazné seznámení
 • Osobní schůzky
 • Zasílání fotek
Max
online
Patricie
online
Mirek
online
198 196 lidí online
 • Milenecký poměr
 • Hodně holek i kluků
 • Flirt a zábava
Franta
online
Veronika
online
Olin
online
4 853 lidí online
 • Možnost nezávazného kontaktu
 • Spousta oveřených profilů
 • Velké množství odpovědí na zprávy
Aleš
online
Nela
online
Jirka
online
1 612 lidí online
 • Seznamka pro nalezení nezávazného flirtu
 • Rychlá a bezplatná registrace
 • Seznamka, která nemá žádné zábrany

Proč se seznamovat na seznamce 40+?

Věděli jste, že nejčastěji hledají lásku přes internet lidé mezi 40 až 44 lety? Krom toho statistiky uvádějí, že muži tráví nejvíce času na seznamkách přes poledne, ženy večer. Poohlédněte se po zkušených čtyřicátnících nebo sympatických čtyřicátnicích a navažte s nimi dlouhodobý vztah plný lásky a porozumění. Nejedná se o žádné klišé. Tito lidé skutečně chtějí stálého partnera, zázemí a pocit bezpečí. Registrujte se na seznamovací stránky zaměřené na uživatele 40+ a poznejte lásku svého života. Jen malé procento hledá nezávazný poměr a obvykle se tito lidé vyskytují na flirt seznamkách. Většina čtyřicátníků chce začít nový život, a třeba to bude právě s vámi.

Proč je na seznamkách tolik zralých uživatelů? Protože nemají čas hledat si partnera ve svém okolí. Nechtějí nic ponechat náhodě a vybírají si seznamovací stránky s dobrou reputací, které kombinují prvky klasické seznamky se sociálními sítěmi. Můžete na nich chatovat, zveřejňovat inzeráty a odpovídat na zprávy. Na seznamkách 40+ máte vysokou pravděpodobnost, že objevíte muže a ženy toužící po vřelé náruči a trvalém partnerství. Nebojte se placených seznamovacích webů, které sdružují konkrétní skupinu lidí se stejným cílem: najít si partnera. Na takových portálech nenarazíte na podvodníky, neboť takovým lidem se nechce platit za služby.

Jak byste se měla chovat k uživatelům na seznamkách 40+?

Nerezignujte ve svém věku na lásku a zalovte na seznamovacích stránkách pro čtyřicátníky. Nezáleží na tom, zda jste mladší či starší – důležité je chovat se ke všem uživatelům s patřičnou úctou. Jsou to lidé, kteří mají dostatek zkušeností a vybírají si partnery podle mnoha kritérií. Udělejte na ně dobrý dojem a nespěchejte na reálné setkání. Muži by měli být galantní a šarmantní a ženy přátelské, s chováním pravé dámy. Naslouchejte čtyřicátníkům a dokažte jim, že máte dostatek předností a že jste komunikativní. Lidé ve zralém věku touží především po jistotě a spokojeném vztahu, nikoliv po bouřlivém románku.

Výhodou čtyřicátníků je to, že mají dostatek životních zkušeností a hledají bez nadsázky partnera, který bude jejich láskou do konce života. Možná ale bude déle trvat, než se s nimi dohodnete na schůzce. Buďte proto trpěliví, mějte je v úctě a zeptejte se jich, co od vztahu očekávají. Vybudujte mezi sebou důvěru, ačkoliv se znáte jen po zprávách. Nestyďte se prohloubit váš kontakt o telefonáty – koneckonců lidé po čtyřicítce nejsou tolik stydliví a komunikace po telefonu je jim bližší. Uživatele na seznamkách nesuďte podle fotografií a zaměřte se na informace v jejich profilech. Ty mohou být vhodným tématem k hovoru.

Na jaké uživatele byste si měli na seznamkách dávat pozor

Na seznamkách, zvláště těch zdarma, narazíte na různé uživatele. Někteří se do vás dokáží zamilovat i na dálku, popřípadě vás stalkují a vyžadují si vaši pozornost. Takové uživatele si pro jistotu zablokujte nebo je nahlaste. Na seznamovacích stránkách pro čtyřicátníky můžete také potkat uživatele s nevyřešenou minulostí nebo falešné profily, za kterými se skrývají vtipálci a podvodníci. Pokoušejí se z vás dostat osobní informace nebo vylákat srdceryvnými příběhy peníze. Pozor si dejte na uživatele, kteří se v profilu nebo ve zprávách příliš vychloubají. Kompenzují si tím nízké sebevědomí. Naslouchejte své intuici a nesvěřujte se se svým osobním životem jen tak někomu.

Někteří uživatelé jsou najatí samotnými seznamkami a mají za úkol si s vámi psát. Tyto nekalé praktiky jsou vlastní nejčastěji neznámým zahraničním seznamkám, které chtějí, abyste si zaplatili VIP členství v hodnotě několika set korun za měsíc. Na placených seznamkách se rovněž můžete setkat se zprávami od robotů. Ty si můžete přečíst až po zaplacení členství, a jen co si ho aktivujete, zprávy vám přestanou chodit. V neposlední řadě příliš nevěřte atraktivním profilům. Málokdo vypadá jako z předních obálek časopisů. Většinou se jedná o falešné profily se lživými údaji o věku, vzdělání, zájmech i místě trvalého bydliště.

Desatero seznámení, když hledáte na seznamce 40+

Na seznamkách 40+ můžete nalézt lásku svého života. Základem je vytvořit si profil, který přitáhne pozornost ostatních. Pokud hledáte nového partnera na seznamce 40+, poradíme vám, jak se chovat a jak správně vytvořit svůj profil!

 1. Vymyslete přezdívku

  Přezdívkou obvykle začínáte registraci. Neponechávejte ji náhodě a vymyslete takovou přezdívku, kterou si ostatní uživatele dobře zapamatují, a bude pro ně nápovědou, jací jste nebo co máte rádi. Nevhodné jsou přezdívky se sexuálním podtextem.
 2. Věnujte čas profilu

  Precizním vyplněním profilu dáte ostatním najevo, že to myslíte se seznamováním vážně. Nevynechejte žádný krok, popřípadě se k nevyplněnému textu vraťte. Buďte upřímní, nápadití a třeba i vtipní. Důležité je, aby z profilu vyzařovala pozitivní energie.
 3. Vyberte profilovou fotku

  Nechce se vám dávat na seznamku profilová fotka? To je chyba. Většina uživatelů se ozve těm lidem, kteří mají nahranou alespoň jednu fotografii. Udělají si o vás představu a možná se vám právě na základě fotografie ozvou.
 4. Mluvte pravdu

  Tato rada je k nezaplacení: nikdy ve svém profilu ani při komunikaci nelžete. Buďte upřímní, nepřikrášlujte si skutečnost a nedělejte se lepšími, než jste. Koneckonců chcete, aby se protějšek zamiloval do vašeho skutečného „já“.
 5. Poznejte se

  Poznáním jste blíž ke schůzce i k navázání nového vztahu. Poznejte, jestli máte s protějškem něco společného a jestli máte témata k hovoru. Zeptejte se ho na jeho zájmy, představy o partnerském životě i na nároky na partnera.
 6. Ptejte se

  Člověk je tvor zvídavý. Určitě i vás zajímá, jaký vztah protějšek hledá a jaký je jeho charakter. Zjistěte, jestli není protějšek zadaný, zda má nějaké děti, které by pro vás mohly být překážkou, a jak si představuje svou budoucnost.
 7. Prověřte si uživatele

  Důvěra je klíčová, ale na každé seznamce byste měli být obezřetní. Nikdy nevíte, s kým si ve skutečnosti píšete a jestli vám dotyčný v zásadních věcech nelže. Prověřte si ho přes vyhledávače a na sociálních sítích podle fotky, jména a města.
 8. Zavolejte si

  Telefonátem se ještě více sblížíte. Možná se zamilujete do hlasu nového protějšku, možná vám bude nepříjemná jeho vada řeči. Navíc si uděláte obrázek o jeho vyjadřovacích schopnostech a o jeho celkové komunikaci.
 9. Stůjte nohama na zemi

  Jste po první, druhé nebo třetí schůzce a jste z protějšku nadšeni? Nenechte se nadšením příliš unést a buďte realisté. Zatímco vy si malujete růžovou budoucnost, protějšek třeba zvažuje, jak vám říct, že o další schůzku s vámi nemá zájem.
 10. Jen jedna seznamka

  Internet je plný seznamek zaměřujících se na zralé uživatele. Vyberte si jeden seznamovací web, abyste mohli plnohodnotně rozvíjet komunikaci s jeho uživateli. Ostatní seznamky zatím ponechte bez povšimnutí a registrujte se na ně až tehdy, když na té stávající nikoho nenajdete.

Jak byste měli správně vyplnit profil na seznamkách?

Jste na nějaké seznamce již nějakou tu dobu? Odborníci radí, abyste si profil pravidelně měnili a aktualizovali. Vylepšete svůj profil nebo vytvořte nový na jiných seznamovacích stránkách. Přemýšlejte nad každým krokem, abyste měli dostatečnou odezvu. V profilu byste měli působit sebejistě, nikoliv nejistě. Nepište informace, které chce druhý slyšet a které nebudou pravdivé. Zapomeňte na klišé a snažte se být originální a upřímní. Řekněte toho o sobě co nejvíc, ale neprozrazujte nic osobního, například kde bydlíte nebo jaké je vaše telefonní číslo. Ukažte svůj profil svému nejlepšímu příteli a zeptejte se ho na názor, jak na něj působí.

Do profilu zkuste zakomponovat svůj humor a napište vtipné odpovědi. Nebuďte však příliš sarkastičtí – platí zde úměra, že všeho s mírou. Nekritizujte sami sebe a dejte si pozor na přehnanou skromnost. Nedělá to dobrý dojem. Z profilu musí být patrné, že jste sami se sebou spokojeni a máte dostatek sebevědomí k seznamování. Netrapte se tím, že váš profil nebude dokonalý. Ani vy takoví nejste. Když budete přirození a sví, očekávejte více odpovědí od podobně smýšlejících a naladěných lidí.

3 seznamky s nejvyšším poměrem registrovaných žen
48% žen / 52% mužů
1.
Singles 50
Singles 50 Musíte být starší 40 let
 • S jistotou najdete partnera ve své věkové skupině.
 • Deset zaručených seznámení.
 • Stoprocentní anonymita
40+
ideální věk
256 200+
svobodných
48% žen / 52% mužů
2.
TajnyZralyFlirt.com
TajnyZralyFlirt.com
 • Seznamka určená na flirt
 • Ověření uživatelé nejen z Česka
 • Jednoduché uživatelské rozhraní
30+
ideální věk
12 000+
svobodných
40% mužů / 60% žen
3.
iflirts.chat
iflirts.chat
 • Seznamka pro dlouhodobé vztahy i flirt bez závazků
 • Okamžité reakce možných protějšků
 • Síť pro flirt a sex, vážné vztahy i online zábavu
30+
ideální věk
136 000+
svobodných

Navazující články

Je stránka užitečná?
Líbí se vám obsah?
2 0

Slyšeli jste nebo četli o nás

Žena.cz Týden.cz Dama.cz Femina.cz Flowee.cz Lidovky.cz iDnes.cz Frekvence Evropa2 Aktuálně.cz WomenZone.cz