Seznamka Lust

Lust Kompletní recenze, zkušenosti a hodnocení

redactor
Eliska Kolarova
Šéfredaktorka Lovino.cz
Celkové hodnocení
4,7/10
29 000 000+ / 20+
Lust

Použitelnost stránek a funkce: 4,8/10

Bezpečnost seznamky: 5,2/10

Přehlednost profilů: 4,8/10

Potenciál nalezení partnera: 4,3/10

Zákaznická podpora: 4,8/10

Cena služby: 4,5/10

Fotografie nejlepších
uživatelů seznamky
6415929 lidí online

Lust Kompletní recenze, zkušenosti a hodnocení

Seznamka Lust pro flirtování a sex chatování

Jedna z nejlepších seznamek Lust je místem, kde dospělí lidé vyhledávají stejně smýšlející uživatele, komunikují s nimi a seznamují se. Seznamka se nesoustředí pouze na Česko, ale i na okolní státy a bez nadsázky na celý svět. Lust je kompatibilní s každým zařízením a můžete si v klidu vychutnat služby webu, ať jste kdekoliv. Tento seznamovací portál je určen lidem starším 18 let. Nezáleží na vaší sexuální orientaci – seznámit se na něm mohou heterosexuálové, homosexuálové i transgender osoby. Vítáni jsou páry, nezadaní jedinci i lidé se závazky. Těšit se můžete na přátelské prostředí s více než 29 miliony profily. Máte tedy vysokou pravděpodobnost, že se na Lust seznámíte se sympatickými protějšky!

Registrace na Lust není náročná

Na seznamku je nutné se zaregistrovat. Teprve poté můžete prohlížet ostatní profily a využít prémiové členství. A jak na to? Nejprve vyberte své pohlaví, věk, lokalitu a přihlašovací údaje. Na email vám přijde zpráva s aktivačním odkazem, na který musíte kliknout. Ihned potom jste přesměrováni zpátky na seznamku a můžete se pustit do vyplňování svého profilu. Nahrajte na tento seznamovací portál libovolnou fotografii a nechte si ověřit svůj profil pro zvýšení důvěryhodnosti.

Funkce, které jsou zcela zdarma

Seznamka má mnoho funkcí. Jednou z nich je základní a rozšířené vyhledávání, takže si můžete prohlédnout protějšky ze všech koutů světa.

Spravujte svůj profil a prozraďte na sebe další informace, například představy o budoucím milenci nebo milence. Nestyďte se a odtajněte, jaké preferujete sexuální praktiky. Koneckonců o tom seznamka je! Aktualizujte pravidelně svůj stav a napište, jak se ten den cítíte a co byste si přáli. Přidávejte příspěvky do svého blogu a zveřejněte je. Prohlížejte si své návštěvy a poznávejte nové přátele.

Premium členství až na několik měsíců

Premium účet si může aktivovat každý člen seznamky. Zaplaťte si ho na příslušnou dobu, třeba na tři měsíce. Po uplynutí této doby je vám členství automaticky prodlouženo a vy se tak nemusíte o nic starat. Členství můžete kdykoliv pozastavit. Obdržíte s ním odznak Premium a budou se vám zobrazovat stránky bez reklam. A co je na něm nejlepší – můžete odpovídat ostatním uživatelům a oslovovat vhodné protějšky. Platba za členství je na vašem účtu zobrazena jako diskrétní položka.

Jak smazat a odstranit profil?

Svůj profil můžete rozšiřovat o další informace, ponechat ho nevyplněný nebo ho časem smazat. To provedete tím způsobem, že najedete do záložky „Účet“ a zadáte captcha kód. V poslední fázi kliknete na „Smazat profil“. Pokud máte aktivované Premium členství, profil je definitivně odstraněn až po jeho uplynutí. Tím přijdete o všechny vaše zprávy, kontakty a přístup k erotickým videím a fotkám.

redactor
Eliska Kolarova
Šéfredaktorka Lovino.cz
Poslední aktualizace
18. 1. 2022

Lust Funkce

Vyhledávání uživatelů

Pomocí základního a rozšířeného vyhledávání naleznete uživatele ze svého okolí, členy, s kterými máte něco společného i sympatické cizince z ostatních států světa. Zvolte, jestli se vám mají zobrazovat pouze uživatelé online či s fotkou.

Návštěvy profilu

Váš profil mohou navštívit všichni neblokovaní uživatelé. Jejich přehled naleznete pod záložkou „Kdo mě navštívil“. Pokud vám někdo z nich bude sympatický, i vy se můžete na jeho profil podívat a kontaktovat ho.

Zobrazení protějšků

Zajímá vás, jací uživatelé jsou nedaleko od vás? Prohlédněte si je pod záložkou „Protějšky“. Seznamka je vygenerovala podle vaší současné polohy. Když tuto polohu změníte, změní se i seznam vhodných protějšků.

Karma – vaše pověst

Každý uživatel má na seznamce nějakou virtuální pověst. Ta je vyjádřena bronzovými, stříbrnými a zlatými korunami. Karma říká, jak se chováte k ostatním členům a jakou máte reputaci. Navýšíte si ji Premium členstvím a svým aktivním chováním.

Správa vlastního blogu

Jako uživatel seznamky máte k dispozici vlastní blog. Sami si do něj nastavujete soukromí a určujete, zda je viditelný jen pro vás, pro vaše přátele nebo pro všechny. V blogu se můžete svěřit s čímkoliv a napsat i své poznatky ze seznamky.

Seznam přátel

V seznamu přátel máte přehled o všech uživatelích, které nechcete ztratit z dohledu a s kterými máte něco společného. V seznamu můžete mít neomezený počet žen a mužů.

Premium účet pro vip

Premium účet si můžete zaplatit na jeden měsíc za 29,95 dolarů nebo na 3 měsíce za 14,95 / měsíc. S členstvím můžete odpovídat ostatním členům, posílat dárky, kontaktovat další uživatele a vychutnat si seznamování bez reklam.

Zasílání a přijímání zpráv pro vip

Neomezený počet zpráv můžete zasílat až po aktivaci VIP členství. Posílejte virtuální dárky, smajlíky a koketní zprávy všem uživatelům, kteří vám padnou do oka. Na svém profilu máte přehled nepřečtených, odeslaných a příchozích zpráv.

Lust Ceník VIP členství

Účet zdarma Free

Navýšení Karmy
Neomezené posílání zpráv
Odpovídání na zprávy
Stránky bez reklam

VIP účet 1 měsíc

$29,95

Navýšení Karmy
Neomezené posílání zpráv
Odpovídání na zprávy
Stránky bez reklam

VIP účet 3 měsíce

$14,95 (za měsíc)

Navýšení Karmy
Neomezené posílání zpráv
Odpovídání na zprávy
Stránky bez reklam

Lust Výhody & Nevýhody

Výhody

Na seznamce je 29 milionů profilů
Vidíte erotický i pornografický obsah
Snadno vyhledáte protějšky z okolí
Platíte jen za neomezené množství zpráv
V blogu můžete vyjádřit své myšlenky

Nevýhody

Mnoho uživatelů nemá profilovou fotku
Erotický obsah nemusí vyhovovat každému
Členství je automaticky obnovováno
Na seznamce nejsou zájemci o vážný vztah

Lust pro uživatele

Výhody

Na seznamku se mohou registrovat uživatelé starší 18 let a užívat si většinu funkcí zdarma. Nemusíte se na ní stydět za své sexuální touhy
Na Lust můžete publikovat své erotické fotky, chatovat a posílat zprávy. Vidíte, jací uživatelé jsou právě online
Seznamka vám poskytne potřebné soukromí a anonymitu při seznamování. Ostatním můžete, ale nemusíte poodhalit něco ze svého života
Screenshot

Na závěr můj názor na seznamku Lust

redactor
Eliska Kolarova
Šéfredaktorka Lovino.cz

Seznamka Lust propojuje lidi z celého světa a dalo by se říct, že je takovou sociální sítí. Primárně je určena osobám, které si chtějí užívat a nehledají vážný vztah. Nic na ní není tabu a můžete se na ní odvázat jako na žádné jiné seznamce. Na webu naleznete sex na jednu noc, zaflirtujete si na něm a třeba i najdete stálý protějšek. Premium členství je nepovinné, ale nemůžete bez něj neomezeně posílat zprávy. Žádné vaše osobní údaje ani fotky se nemohou dostat ven, neboť seznamka zaručuje bezpečné a anonymní prostředí. Lust je seznamovacím portálem, který si hledá členy mezi českými uživateli a postupně se mu to daří!

Lust Zkušenosti uživatelů a recenze

Všechna hodnocení (4)
Pozitivní zkušenosti (3)
Negativní zkušenosti (1)
Pavla, 21 let

Je mi opravdu líto konstatování, že na seznamce jsou jen samí zoufalci. Nejsou! Setkala jsem se se čtyřmi muži a všichni vystupovali slušně a přišli mi fajn. Se dvěma jsem skončila v posteli, ale to až po tom, co jsme se dobře poznali.

ANO 3 NE 1
Gustav, 43 let

Někdo na Lust seznamku nadává, někdo s ní má dobré zkušenosti. Já si na nic nemůžu stěžovat. Ženy se se mnou baví a členství? To je docela levné. Je pravda, že se automaticky obnovuje, ale to je běžná praxe většiny seznamek.

ANO 7 NE 3
Evženie, 29 let

Mám pocit, že na seznamce jsou samí zoufalci, kteří nemají nic jiného na práci, než ukazovat svoje přirození a nahá těla. Nemám nic proti erotice, ale tohle už mi přijde moc. A to se nepovažuju za puritánku.

ANO 4 NE 3
Barbora, 36 let

Seznamka Lust mi hodně pomohla. Byla jsem na pokraji svých sil po nevydařeném vztahu. Měla jsem sebevědomí na bodu mrazu. Pak jsem se ale registrovala na Lust a můj život dostal okamžitě nový náboj. Konečně si zase připadám jako atraktivní žena.

ANO 11 NE 5

Slyšeli jste nebo četli o nás

Žena.cz Týden.cz Dama.cz Femina.cz Flowee.cz Lidovky.cz iDnes.cz Frekvence Evropa2 Aktuálně.cz WomenZone.cz