Seznamka Tykadla

16.
Tykadla

Tykadla

45 000+
svobodných
18+
ideální věk
Online
typ seznamky

Hlavní benefity seznamky:

 • Netradiční styl seznamování
 • Více než padesát tisíc zajímavých profilů
 • Barevné schéma webu je hodně veselé

O seznamce

Když se řekne klasická seznamka, mnohým se asi vybaví různé názvy. Ale je pravdou, že seznamka Tykadla patří k těm trochu méně známým. Přitom je to škoda, protože je tu registrováno celkem přes padesát tisíc profilů. Registrace je zcela bezplatná a určena jen pro lidi starší patnácti let. Jistou nevýhodou je poměr mužů a žen prakticky dva ku jedné. Slečnám a dámám, které mají rády zájem, to bude imponovat, pánové si ale protějšek zase tak snadno nenajdou. A co dalšího můžeme o Tykadlech říci?

Start v roce 2013, za tu dobu se již povedl této seznamce docela pěkný progres

Je to trošku netradiční seznamka, která vlastně funguje už pět let. Hrají se tu role, podobně, jako třeba ve filmech nebo seriálech všeho druhu. Šestnáct typů osobnosti a sto filmových rolí. Pak už jen čekáte, kdo se namane a bude vám v něčem podobný, o to snadněji pak rozhovor začne a třeba si domluvíte i nějaké to rande. Osobitý šarm je klíčový, na to prostě vezměte jed!

Zakladatelem seznamovacího serveru tykadla.cz je Bob Řeřicha, někdejší kreativní ředitel společnost Pearl Health Cyber. Netradiční rozměr seznamky si získal za pět let spoustu příznivců, mezi nejčastější „filmové“ role se řadí Kočka, Kost, Panenka nebo Nymfomanka. U pánů je tu Pohodář, Sympaťák, Komediant nebo třeba Romantik. Seznamkou vás bude provázet jistý Marcel Kytka, takže se nechte vést za ruku, alespoň v začátcích – nestyďte se ani trochu!

Facebooková stránka má něco přes dva tisíce fanoušků, v tomto směru nejsou Tykadla zrovna moc daleko. Je pravdou, že zdejší komunita ale představuje sociální síť samu o sobě, takže možná nějaké další podpory snad ani netřeba. Neotřelý barevný design (světlé barvy, hlavní stránka připomíná spíše duhu) je jistě plus, najdete tu také klasické inzeráty tak, jak jste běžně zvyklí. VIP účet je samozřejmě k dispozici a nabízí řadu výhod, nepůjde o žádné horentní sumy, spíše v řádu desetikorun.

Pojďme si tedy ještě jednou rozebrat, v čem tkví výhody seznamky Tykadla.cz?

 • Netradiční styl seznamování přeje originálním osobnostem. Seznamujte se lehce filmově!
 • Více než padesát tisíc zajímavých profilů. Byla by škoda si některé z nich neprohlédnout, že?
 • Barevné schéma webu je hodně veselé. Barvy duhy přeci potěší snad i zaryté škarohlídy.
 • Registrace je určena všem od patnácti let. Takže se zde mohou seznámit i náctiletí zájemci.

Hodnocení

Plusy

 • Mohou seznámit i náctiletí zájemci
 • Registrace je určena všem od patnácti let
 • Filmové role profilů

Mínusy

 • Nevýhodou je poměr mužů a žen prakticky dva ku jedné
Předplatné Cena
Zaujala vás tato seznamka? Registrujte se a začněte hledat svou spřízněnou duši. Přejít na stránku

Napsali o nás

www.idnes.cz
www.studenta.cz
www.dama.cz
magazin.cz/