Seznamka Tykadla

Divoké rande
1.
Divoké rande
Divoké rande
  • Největší česká erotická seznamka
  • Ženy mají VIP zdarma
  • Uživatelé hledající flirt
25+
ideální věk
549 000+
svobodných
Flirt Poblíž
2.
Flirt Poblíž
Flirt Poblíž
  • Seznamka pro nalezení nezávazného flirtu
  • Rychlá a bezplatná registrace
  • Seznamka, která nemá žádné zábrany
30+
ideální věk
97 000+
svobodných
Academic Singles
3.
Academic Singles
Academic Singles
  • Nejvyšší možná bezpečnost
  • Registrace zdarma
  • Možnost seznamovat se celosvětově
27+
ideální věk
240 000+
svobodných

Tykadla Kompletní recenze, zkušenosti a hodnocení

redactor
Eliska Kolarova
Šéfredaktorka Lovino.cz
Celkové hodnocení
8,5/10
60 000+ / 18+
Tykadla

Použitelnost stránek a funkce: 10/10

Bezpečnost seznamky: 10/10

Přehlednost profilů: 10/10

Potenciál nalezení partnera: 7/10

Zákaznická podpora: 7/10

Cena služby: 7/10

Tykadla Kompletní recenze, zkušenosti a hodnocení

Seznamka Tykadla se širokou základnou uživatelů

Seznamka Tykadla se prezentuje jako seznamka, která vám najde partnera podle vašich požadavků. Registrováno je na ní více než 60 tisíc lidí, kteří se chtějí skutečně seznámit. Na rozdíl od jiných seznamek, Tykadla umí nalézt vizuálně podobné typy lidí, kteří vás přitahují. Seznamka si dává záležet na tom, aby na ní nebyly žádné falešné profily. Můžete se na ní seznámit vážně i nezávazně, popovídat si s podobně naladěnými lidmi, účastnit se zábavné castingové hry a nechat se obsadit do filmových rolí ostatními uživateli. Máte tedy ojedinělou šanci poznat, jak vás vidí ostatní. Na Tykadlech se seznámíte s mnoha zajímavými lidmi, a to originálním a nevšedním způsobem.

Registrace na Tykadla je hotová do tří minut

Registrovat se můžete kdykoliv dostanete chuť poznat nové lidi. Registrace je zcela zdarma a na samém počátku uvedete svůj email a heslo. Již do tří minut můžete mít profil na první stránce. Stačí, když uvedete svou přezdívku, pohlaví, věk, lokalitu a o koho máte zájem. Následně nahrajete na svůj účet profilovou fotografii a vyplníte svůj profil. Odtajníte, jak vás vidí ostatní a aktivujete svůj profil prostřednictvím emailu.

Zábavné hry na Tykadlech

Na svém profilu si zvolte typ osobnosti a filmové role, do kterých se hodíte svým vzhledem a povahou. Svou profilovou fotografii můžete nechat hodnotit ve hrách „Máš zájem?“ a „Casing“.

Zároveň můžete sledovat, jak stoupáte v žebříčcích. Sympatickým uživatelům ve hře „Máš zájem?“ můžete darovat srdce nebo přejít rovnou na dalšího uživatele. Tykadla díky těmto hrám zaznamenávají vaše hodnocení a doporučí vám typy vhodných partnerů.

VIP členství přináší řadu vychytávek

VIP členství na Tykadlech se vyplatí. S tímto členstvím uvidíte všechny uživatele, kteří vás chtějí poznat. Zároveň se objevíte v seznamu VIP a sami budete více vidět. Získáte zlatou pásku a aktivují se vám další vychytávky a funkce. Uvidíte, kdo si prohlížel váš profil, kdo a jak vás hodnotil v castingové hře a jestli byla vaše zpráva přečtena. Zároveň se vám zobrazí ti, kteří hledají někoho vám podobného. V neposlední řadě máte možnost blokovat nesympatické uživatele. Členství funguje formou předplatného a hradí se týdně nebo měsíčně. Na účet jsou vám peníze připsány ve formě kreditů.

Jak deaktivovat nebo zrušit účet na Tykadlech?

Svůj účet můžete na Tykadlech deaktivovat nebo zrušit. Deaktivací pouze dočasně vypínáte svůj účet, který se již nebude zobrazovat na seznamce. Kdykoliv se budete chtít vrátit, stačí kontaktovat uživatelskou podporu. Pro úplné zrušení účtu jděte do „Nastavení“ a uveďte důvod, proč odcházíte. Po odstranění účtu nemáte nárok na vrácení peněz ze zbývajících kreditů. Váš účet může být smazán i tehdy, když se na něj nepřihlásíte po dobu 6 měsíců.

Tykadla Funkce

Hra „Máš zájem?“

Díky této hře můžete poznat někoho, kdo vás bude zajímat. Sympatickému protějšku můžete darovat srdce. Seznamka vaše hodnocení postupně zaznamenává a doporučí vám vhodné partnery.

Hra „Casting“

V této hře dáváte hodnocení ostatním uživatelům, kteří získávají body pro své vysněné role. Tím vznikají zábavné žebříčky filmových rolí. I vy sami jste v této hře hodnoceni.

Vyhledávání uživatelů

Na Tykadlech můžete vyhledávat ostatní uživatele podle mnoha parametrů. Můžete si nechat zobrazit všechny nebo pouze muže, ženy, homosexuály, nováčky, VIP uživatele, online uživatele či vaše typy.

Chatování

Tykadla umožňují ostatním uživatelům, aby se seznamovali a scházeli na chatu. Pokud vás někdo ze členů chatu zaujme, můžete mu poslat soukromou zprávu a podívat se na jeho profil.

Posílání a přijímání zpráv

Seznamka nijak neomezuje zasílání a přijímání zpráv. Oslovit můžete kohokoliv, kdo vás zaujme. Pokud vás někdo bude na Tykadlech obtěžovat nebo nadmíru kontaktovat, můžete si ho zablokovat.

Kdy kdo byl online? pro vip

Zajímá vás, kdy byl váš oblíbený uživatel online? Na Tykadlech to ihned zjistíte a můžete si udělat představu o tom, jak daný uživatel seznamku často navštěvuje a v jakých časech se s ním můžete střetnout.

Kdo má zájem? pro vip

Kdo by nechtěl vědět, kdo má o něj zájem? Tato funkce vám umožní reagovat na uživatele, kteří vám projevili své sympatie. Podle své libosti jim můžete napsat nebo je ignorovat.

Tykadla Ceník VIP členství

Účet zdarma

Kdo kdy byl online
Kdo má zájem o seznámení
Kdo si přečetl vzkaz
Umístění ve VIP seznamu

300 kreditů

50 Kč (za měsíc)

Kdo kdy byl online
Kdo má zájem o seznámení
Kdo si přečetl vzkaz
Umístění ve VIP seznamu
Doporučené

500 kreditů

299 Kč

Kdo kdy byl online
Kdo má zájem o seznámení
Kdo si přečetl vzkaz
Umístění ve VIP seznamu

1 000 kreditů

63 Kč (za měsíc)

Kdo kdy byl online
Kdo má zájem o seznámení
Kdo si přečetl vzkaz
Umístění ve VIP seznamu

Tykadla Výhody & Nevýhody

Výhody

60 tisíc registrovaných uživatelů
Nalezení vážného vztahu i flirtu
Kdo je právě teď online
Zábavné hry, které nemají konkurenci
Volitelné VIP členství pro všechny

Nevýhody

Některé funkce mohou využívat pouze uživatelé, kteří si zaplatí VIP členství
Seznamka se zaměřuje na všechny druhy seznámení, nikoliv pouze na vážný vztah
Tím, že je seznamka převážně zdarma, mohou se na ni registrovat vtipálci
Seznamka slouží spíše jako sociální síť k poznávání nových přátel

Tykadla pro uživatele

Výhody

Tykadla vám umějí nalézt vizuálně podobné typy lidí, což usnadňuje hledání ideálních protějšků
Pro využívání dalších funkcí si můžete aktivovat VIP členství za poměrně nízké ceny
Na Tykadlech vidíte, jací uživatelé jsou online, a můžete s nimi zahájit chat
Screenshot

Na závěr můj názor na seznamku Tykadla

redactor
Eliska Kolarova
Šéfredaktorka Lovino.cz

Seznamka Tykadla je určena pro všechny zájemce, kteří dosáhli věku 15 let. Seznamka je zábavná, kromě seznamování se zde můžete účastnit i zajímavých her a s ostatními uživateli můžete chatovat ve veřejném chatu nebo si s nimi vyměňovat soukromé zprávy. Tykadla jsou proto i takovou sociální sítí, kde můžete komunikovat se svými přáteli a poznávat nové. VIP členství je velmi levné a získáte s ním spoustu nových a vychytaných funkcí. Tuto seznamku doporučujeme všem, kdo se chtějí seznámit, popovídat si, zahrát si vtipné hry a zjistit, jak na ně nahlížejí ostatní lidé.

Tykadla Zkušenosti uživatelů a recenze

Všechna hodnocení (1)
Pozitivní zkušenosti (1)
Negativní zkušenosti (0)
Zdenda, 25 let

Na Tykadlech jsem už nějakou dobu a čas od času se s někým sejdu. Mám to tady rád, není to seznamka jako každá druhá a najdete tu opravdu cokoliv. Vážný vztah i pobavení. Rozhodně tu ještě nějakou dobu zůstanu.

ANO 0 NE 5

Slyšeli jste nebo četli o nás

Žena.cz Týden.cz Dama.cz Femina.cz Flowee.cz Lidovky.cz iDnes.cz Frekvence Evropa2 Aktuálně.cz WomenZone.cz