Seznamka Dateefy

Dateefy Kompletní recenze, zkušenosti a hodnocení

redactor
Eliska Kolarova
Šéfredaktorka Lovino.cz
Celkové hodnocení
8,4/10
199 557+ / 25+
Dateefy

Použitelnost stránek a funkce: 6,9/10

Bezpečnost seznamky: 6,8/10

Přehlednost profilů: 6,7/10

Potenciál nalezení partnera: 6,5/10

Zákaznická podpora: 6/10

Cena služby: 6,9/10

Fotografie nejlepších
uživatelů seznamky
44150 lidí online

Připojte se
Robert
Robert, Věk: 23
Erika
Erika, Věk: 28
Saša
Saša, Věk: 32

Dateefy Kompletní recenze, zkušenosti a hodnocení

Seznamka Dateefy pro flirtování

Dateefy: to je největší internetová flirt seznamka, na kterou se registrují uživatelé hledající nezávazné flirtování a seznámení. Registrace je zcela zdarma a všechny ženské profily jsou ověřovány. Každým dnem se na web registruje více jak tisíc nových uživatelů. Pokud toužíte po sexuálním dobrodružství nebo dlouhodobém milenci, je Dateefy tím správným místem pro splnění vašich snů a přání. Seznamka vás nezaskočí žádnými nesrozumitelnými obchodními podmínkami a mile vás překvapí svým moderním a přívětivým uživatelským prostředím. Seznámit se na ni můžete s osobami opačného či stejného pohlaví – nedělá rozdíly mezi heterosexuály a homosexuály. Aktivujte si na ní VIP členství a užijte si zábavu v seznamování!

Rychlá registrace bez osobních otázek

Registrace proběhne během okamžiku. Seznamka na vás nemá žádné otázky a pouze zvolíte své registrační údaje a s jakým pohlavím se chcete seznámit. Svůj profil si aktivujete přes registrační email a poté se dostanete do uživatelského prostředí. Teprve ve svém profilu uvedete nějaké osobní informace, například z jakého jste kraje a města. Následně vyplníte svůj vzhled, sexuální orientaci a zda kouříte nebo ne. Dále nahrajete svou profilovou fotku – ale tento krok není povinný.

VIP členství pro ženy zdarma

Pokud jste ženou, musíte svůj profil ověřit. Seznamka si zakládá na tom, že na ní nejsou žádné falešné profily.

Jako odměnu za ověření získáte doživotní VIP účet zdarma. Stačí nahrát svou ověřovací fotografii, na které budete držet papír se svou přezdívkou. Muži si musejí VIP členství zaplatit. Potom mohou využívat služeb seznamky, chatovat, prohlédnout si, jací protějšci je chtějí a v neposlední řadě spatří výsledky ve hře „Setkání“.

Funkce VIP členství

VIP členství zahrnuje přístup k mnoha funkcím seznamky. Na rozdíl od jiných seznamovacích portálů jsou ceny přívětivé. Členství si můžete aktivovat na 1 měsíc, 3 měsíce nebo 12 měsíců. A jaké funkce se vám po zaplacení aktivují? Denně můžete oslovit až 30 nových uživatelů, můžete neomezeně konverzovat a odpovídat na zprávy a využít pokročilý filtr vyhledávání. Dostanete se k přehledu registrovaných uživatelů, zobrazíte návštěvníky svého profilu a prohlédnete si, kdo si vás přidal do oblíbených.

Deaktivace a smazání profilu

Svůj profil můžete kdykoliv deaktivovat nebo smazat. Deaktivací profilu se stanete neviditelní pro ostatní uživatele. Tuto funkci naleznete pod nabídkou „Můj profil“, pod záložkou „Nastavení“. O smazání svého účtu můžete kdykoliv požádat technickou podporu, pokud jste si nezaplatili VIP členství platební nebo kreditní kartou. V takovém případě musíte zaslat jednoznačné prohlášení na adresu provozovatele portálu, a to nejméně jeden týden před vypršením členství.

redactor
Eliska Kolarova
Šéfredaktorka Lovino.cz
Poslední aktualizace
21. 4. 2024

Dateefy Funkce

Chatování

Přečtěte si zprávy, které vám zaslali ostatní uživatelé, a odpovězte na ně nebo je ponechte bez povšimnutí. I vy můžete oslovit sympatické uživatele a pokusit se o navázání konverzace.

Hra „Setkání“

Prohlédněte si profily ostatních členů ve hře „Setkání“ a dejte jim lajk nebo křížek. Uvidíte detail profilu včetně věku, lokality a popisu vzhledu. Uživatelům z této hry můžete napsat, přidat si je do oblíbených nebo profil z nějakého důvodu nahlásit.

Oblíbené profily

Někdo vám může být natolik sympatický, že ho nechcete ztratit z dohledu. A právě takové uživatele si přidejte do oblíbených profilů a kdykoliv se k nim vraťte a opětovně si je prohlédněte.

VIP účet pro vip

Získejte úplný přístup ke všem funkcím a aktivujte si VIP členství na 1 měsíc za 299 Kč, 3 měsíce za 199 Kč / měsíc nebo na 12 měsíců za 99 Kč / měsíc. Členství můžete zaplatit převodem nebo platební kartou.

VIP výhody pro vip

Díky VIP funkcím můžete oslovit až 30 nových uživatelů denně a hodnotit jejich profily. Bez omezení můžete odpovídat na zprávy a vést nenucenou konverzaci. Získáte přístup k rozšířenému vyhledávání nebo uvidíte přehled registrovaných uživatelů.

Vyhledávání uživatelů pro vip

Chcete vědět, jací lidé z vašeho okolí jsou registrováni na seznamce? Použijte vyhledávací filtr a filtrujte uživatele podle pohlaví, věku, kraje, města, stavu nebo sexuální orientace.

Sekce „Chtějí mě“ pro vip

Zjistěte, jací uživatelé vás chtějí více poznat a prožít s vámi flirt nebo sexuální dobrodružství. I vy jim můžete vyjádřit svou náklonnost a domluvit si s nimi první schůzku třeba v nějaké útulné kavárně.

Návštěvníci profilu pro vip

Zajímá vás, kdo navštívil váš profil? Prozkoumejte zvědavé uživatele, kteří si prohlíželi vaše fotky a četli vaše profilové informace. Návštěvu jim oplaťte a v případě oboustranného zájmu zahajte konverzaci.

Dateefy Ceník VIP členství

Účet zdarma

Neomezená konverzace
Zobrazení návštěvníku profilu
Pokročilý filtr vyhledávání
Přehled registrovaných uživatelů
Mám zájem

VIP účty

99 Kč

Neomezená konverzace
Zobrazení návštěvníku profilu
Pokročilý filtr vyhledávání
Přehled registrovaných uživatelů
Mám zájem

Dateefy Výhody & Nevýhody

Výhody

Při aktivaci ročního členství zaplatíte jen 99 Kč / měsíc
Ženy mají po ověření účtu VIP členství zdarma
Profilové foto není na seznamce povinné
Uživatele si můžete přidat do oblíbených nebo je zablokovat
Na seznamce se nevyskytují žádné falešné profily

Nevýhody

Muži se bez aktivace VIP členství neseznámí
Dateefy slouží k flirtování a ne k vážnému seznámení
VIP členství je při platbě kartou samo obnovováno
Vaše profilové foto se zobrazuje ve hře „Setkání“

Dateefy pro uživatele

Výhody

Seznamka Dateefy vám pomůže najít muže nebo ženy na nezávazný vztah, flirtování a milenecký poměr
Cena VIP účtu začíná již na 99 Kč / měsíc a aktivuje se jednoduše zaplacením převodem nebo platební kartou
Uživatele snadno vyhledáte nejen podle pohlaví a věku, ale i města, sexuální orientace a rodinného stavu

Na závěr můj názor na seznamku Dateefy

redactor
Eliska Kolarova
Šéfredaktorka Lovino.cz

Flirt seznamka Dateefy nemá co skrývat. Jasně stanovila, že ověřené ženské profily mají VIP členství zdarma, ale muži si ho musí vždy zaplatit. Díky tomu je na seznamce rovnoměrné zastoupení obou pohlaví. Plusové body si od nás vysloužily jednoduché a intuitivní funkce seznamky, moderní uživatelské prostředí a rychlá registrace. Za mínus považujeme to, že ne všichni uživatelé mají nahranou profilovou fotografii. VIP členství je cenově rozumné a při koupi na 1 rok vás vyjde na 99 Kč za měsíc. Pokud tedy hledáte partnera na společné intimní chvíle, je Dateefy tím správným místem pro naplnění vašich tužeb.

Mám zájem

Dateefy Zkušenosti uživatelů a recenze

Všechna hodnocení (6)
Pozitivní zkušenosti (5)
Negativní zkušenosti (1)
Lukáš, 34 let

Je to paráda. Registroval jsem se, chvíli chatoval a celý večer byl parádní. Pokud člověk nechce, ani se nemusí s nikým scházet a zábavy si užije dost i online! Lukyn

ANO 10 NE 13
Vláďa, 43 let

Nevím, co kdo na tuhle seznamku říká, ale já v ní mám jasno: jsou na ní krásné baby! A to mladé i starší, na své si přijde opravdu každý. Já mám rád čerstvě dospělé holky, a těch je tu taky požehnaně. Prostě ráj na zemi.

ANO 6 NE 9
Ilona, 24 let

Mám ráda seznamky na úrovni. Tahle splňuje moje požadavky na tisíc procent. Líbí se mi, že je na ní všechno přehledné, tak akorát funkcí a dostatek chlapů. Kdo se chce seznámit a zaflirtovat si, ten je tu správně.

ANO 5 NE 2
Petr, 28 let

Registrace je opravdu zdarma, ale jinak je všechno vesměs placené. Přihlásil jsem se na seznamku, ale pořádně jsem neměl k ničemu přístup a nechtělo se mi za nic platit. Komu nevadí utrácet peníze za seznámení, tak tomu by mohla seznamka vyhovovat.

ANO 8 NE 1
Vašek, 30 let

VIP členství jsem si zaplatil na jeden měsíc a pak si ho nechal prodloužit. O nic jsem se nemusel starat, prodloužilo se mi to samo. Nehledám vážnou známost, tak mi tahle seznamka ve všech směrech vyhovuje.

ANO 7 NE 6
Líba, 22 let

Je docela lehké se na seznamce seznámit. Stačilo si vyměnit zprávy s pár muži a druhý den už jsem šla s jedním na kafe. Od té doby jsme v kontaktu a plánujeme další schůzku, tentokrát u něj doma.

ANO 16 NE 8
~3 436 lidí je online

Slyšeli jste nebo četli o nás

Žena.cz Týden.cz Dama.cz Femina.cz Flowee.cz Lidovky.cz iDnes.cz Frekvence Evropa2 Aktuálně.cz WomenZone.cz