Silnější.cz

Flirt Poblíž
1.
Flirt Poblíž
Flirt Poblíž
  • Seznamka pro nalezení nezávazného flirtu
  • Rychlá a bezplatná registrace
  • Seznamka, která nemá žádné zábrany
30+
ideální věk
97 000+
svobodných
Divoké rande
2.
Divoké rande
Divoké rande
  • Největší česká erotická seznamka
  • Ženy mají VIP zdarma
  • Uživatelé hledají flirt a sex
25+
ideální věk
549 000+
svobodných
Academic Singles
3.
Academic Singles
Academic Singles
  • Nejvyšší možná bezpečnost
  • Registrace zdarma
  • Možnost seznamovat se celosvětově
27+
ideální věk
240 000+
svobodných

Silnější.cz Kompletní recenze, zkušenosti a hodnocení

redactor
Eliska Kolarova
Šéfredaktorka Lovino.cz
Celkové hodnocení
2,0/10
9 000+ / 25+
Silnější.cz

Použitelnost stránek a funkce: 2,3/10

Bezpečnost seznamky: 2,3/10

Přehlednost profilů: 2,4/10

Potenciál nalezení partnera: 2,3/10

Zákaznická podpora: 2,3/10

Cena služby: 2,3/10

Silnější.cz Kompletní recenze, zkušenosti a hodnocení

Seznamka Silnejsi.cz „nekontroluje obvod pasu“

Internetová seznamka Silnejsi.cz je tu od toho, aby usnadnila seznámení plnoštíhlým lidem. Zaměřuje se zejména na vnitřní krásu, nikoliv na obvod pasu. Poznejte na této seznamce někoho nového a vyzkoušejte její moderní funkce. Na Silnejsi.cz možná naleznete svého životního partnera nebo nejlepšího přítele. Aktivujte si placené členství, které zvyšuje šance na seznámení a přispívá k budování virtuálních vztahů, které mohou přejít ve skutečnost. Na Silnejsi.cz mají uživatelé společný cíl – seznámit se. Členové seznamky to myslí se seznamováním vážně a nenarazíte tu na falešné profily jako na seznamkách zdarma. Můžete si být jisti, že tu natrefíte na tisíce členů a jejich počet neustále stoupá.

Rychlá a snadná registrace na Silnejsi.cz

Všichni zájemci o seznámení na Silnejsi.cz se mohou registrovat zdarma. Získají tím na určitou dobu Základní členství, díky kterému si mohou vyzkoušet funkce seznamky. Registrace je rychlá a vyplníte pouze své pohlaví, věk, jak by vás popsala kamarádka, v jakém městě se cítíte doma a jak si přejete být kontaktováni lidmi, kteří se vám líbí. Tím je registrace dokončena a stáváte se právoplatným členem seznamky.

Vyplňte podle libosti svůj profil

Ve svém profilu můžete uveřejnit další informace o sobě. Podělte se s ostatními uživateli o to, kolik měříte a vážíte, jaký je váš stav, co je pro vás důležité, co vás dokáže rozesmát, jaké jsou vaše vztahové preference a další věci.

Vyhledejte jednotlivé profily podle věku, aktivity, fotky a využijte rozšířené hledání po aktivaci VIP účtu. Prohlédněte si jednotlivé uživatele a ihned si s nimi začněte psát. Seznamka vám zároveň ukáže, jaké jsou vaše šance na seznámení s daným uživatelem.

VIP funkce ulehčují seznamování

Na Silnejsi.cz si můžete aktivovat VIP funkce. Nízký poplatek za tyto funkce vám zaručí, že na seznamce zůstávají členové, kteří to myslí se seznamováním vážně. A co za to získáte? Váš profil bude 7x více viditelný a budete sbírat emailové kredity, které můžete vyměnit za emailový kontakt. Platby za VIP funkce se obnovují a vy se nemusíte starat o to, kdy vám končí členství. Pokud si přejete tyto funkce pozastavit, v „Nastavení“ v „Seznamu plateb“ naleznete položku „Zrušit opakované platby“. Vše ovládáte jednoduše ze svého účtu.

Smazání účtu zvládnete ve svém profilu

Svůj profil můžete kdykoliv smazat. V „Nastavení“ najdete ve spodní části stránky „Stav účtu“ s možností „Trvale smazat můj účet“. Pro účely seznamky můžete napsat, z jakého důvodu svůj profil mažete, ale toto pole je volitelné. Pokud se rozhodnete ponechat si profil, ale nechcete dostávat oznámení na email ani okamžitá upozornění na doručené zprávy, opět si vše nastavíte ve svém uživatelském profilu.

Silnější.cz Funkce

Zasílání a přijímání zpráv

Přijímejte zprávy od ostatních uživatelů a podle libosti na ně odpovídejte. Stejně tak můžete zkontaktovat uživatele jako první. Nezapomeňte, že je důležité být originální!

Zobrazení kontaktů pro vip

Chtěli byste protějšky oslovit přes email, Facebook, Instagram nebo WhatsApp? Nechte si zobrazit jejich kontakty a pošlete jim první kontaktní zprávu, třeba s pozvánkou na kávu.

Propagace profilu pro vip

Díky propagaci profilu vás navštíví velký počet potenciálních partnerů. Seznamka propaguje profily svých uživatelů na sociálních sítích a ve vyhledávačích a přivádí do stávající komunity nové členy.

Zobrazení údajů pro vip

Prohlédněte si profily ostatních uživatelů a zjistěte o nich následující informace: kolik jim přesně je a odkud jsou. Budete alespoň vědět, zda se k sobě věkově hodíte a jestli to nemáte k sobě daleko.

Osobní zprostředkovatel pro vip

Máte problém někoho oslovit? Obraťte se na zprostředkovatele, který vaším jménem osloví až dva vybrané protějšky nebo vám poodhalí strategii, jak se úspěšně seznámit.

Pokec – pojď si psát pro vip

Seznamka vám nabídne přehled nejzajímavějších protějšků, s kterými můžete zkusit okamžitý „pokec“. Stačí, když napíšete zprávu a vyčkáte, zda na ni protějšek zareaguje.

Podrobné vyhledávání pro vip

Nastavte si kritéria vyhledávání podle svých osobních preferencí. Uživatele můžete filtrovat podle věku, aktivit, fotografie, bydliště, stavu, znamení, vzdělání a dalších kritérií.

VIP členství pro vip

Aktivujte si kdykoliv VIP členství a získejte přístup k řadám funkcí. Zaplaťte si 7týdenní členství (84 Kč / týden) nebo si vyberte exkluzivní funkce a zaplaťte si 6týdenní členství (400 Kč / týden). VIP členství vám přináší řadu výhod, které usnadňují seznamování.

Silnější.cz Ceník VIP členství

Účet zdarma

Informace o věku a bydlišti
Zobrazení kontaktů protějšku
Propagace profilu
Služby osobního poradce

V.I.P. účet

235 Kč (za měsíc)

Informace o věku a bydlišti
Zobrazení kontaktů protějšku
Propagace profilu

V.I.P. účet Exkluziv

1 600 Kč

Informace o věku a bydlišti
Zobrazení kontaktů protějšku
Propagace profilu
Služby osobního poradce

Silnější.cz Výhody & Nevýhody

Výhody

Uživatelskou základnu tvoří převážně plnoštíhlí lidé
VIP členství si kdykoliv můžete deaktivovat ve svém profilu
S VIP funkcemi se snáze seznámíte a lépe filtrujete uživatele
Seznamka eliminuje placenými funkcemi výskyt podvodníků
Uživatelé seznamky chtějí převážně dlouhodobý vztah

Nevýhody

Cena za exkluzivní funkce je poměrně vysoká
Ostatní uživatelé mohou získat přístup k vašim kontaktním údajům
Bez VIP členství nezjistíte věk a bydliště uživatelů
Všichni uživatelé musejí nahrát na seznamku svou fotografii

Silnější.cz pro uživatele

Výhody

Seznamka Silnejsi.cz je místem, kde se potkávají plnoštíhlí i štíhlí lidé z celé ČR, kteří touží převážně po vážném vztahu
Placené funkce slouží k rychlejšímu seznámení a navíc snižují riziko, že se na seznamku zaregistrují vtipálci a neseriózní uživatelé
VIP funkce můžete kdykoliv zrušit ve svém nastavení a nemusíte kvůli tomu kontaktovat podporu seznamky
Screenshot

Na závěr můj názor na seznamku Silnější.cz

redactor
Eliska Kolarova
Šéfredaktorka Lovino.cz

Seznamka Silnejsi.cz slouží k budování nových vztahů. Tato seznamka má moderní funkce, které nestojí tolik peněz jako na jiných seznamkách. Zaměřuje se na silnější muže a ženy z České republiky a kombinuje prvky Facebooku, klasických seznamek a sociálních sítí. Přestaňte se trápit tím, že jste plnoštíhlí, a udělejte z toho při seznamování svou přednost! Na Silnejsi.cz máte až o 300% vyšší šanci na seznámení a na reálné schůzky než na jiných seznamkách. Nemusí to být ale hned, proto se vyplatí trpělivost. Tuto seznamku hodnotíme velmi kladně a zaujme nejen baculky, ale i muže, kteří se nevejdou do běžných konfekčních velikostí.

Silnější.cz Zkušenosti uživatelů a recenze

Všechna hodnocení (5)
Pozitivní zkušenosti (2)
Negativní zkušenosti (3)
Patrik, 28 let

Na téhle seznamce jsou samí plnoštíhlí lidé. Tak nějak jsem sem zabloudil a hned po registraci jsem zjistil, že tady to nebude nic pro mě. Přiznávám, že jsem v tomto povrchní, ale líbí se mi spíše štíhlejší ženy.

ANO 5 NE 2
Eva, 37 let

Konečně nějaká seznamka pro baculky! A neztotožňuju se s negativními recenzemi. Natrefila jsem na seznamce na normální muže, hubené i plnoštíhlé a všichni jsou moc fajn. S jedním mám příští týden schůzku a jsem ráda, že vím, že mu moje postava nevadí.

ANO 9 NE 2
Zbyšek, 35 let

Seznamka je o ničem. Jsem plnoštíhlý a nějak se tu nechytám. Myslel jsem si, že se tu seznámím s nějakou baculkou, ale přijde mi, že ty by radši někoho vysportovaného. Což je paradox, když samy se svou postavou nic nedělají.

ANO 2 NE 0
Renata, 30 let

Základní členství nemáte napořád. Po nějaké době mi najednou přestalo fungovat a seznamka mě vybídla, ať si aktivuji VIP funkce. Bez těchto funkcí se tu neseznámíte. Komu nevadí za seznamování platit, toho tahle praktika nezaskočí.

ANO 5 NE 0
Vilém, 40 let

O seznamce jsem se dočetl, že je moderní. Musím s tím souhlasit. Uživatelské prostředí je příjemné, vzhled je moderní a funkce jsou skvělé. Hodnotím seznamku na jedničku s hvězdičkou.

ANO 11 NE 11

Slyšeli jste nebo četli o nás

Žena.cz Týden.cz Dama.cz Femina.cz Flowee.cz Lidovky.cz iDnes.cz Frekvence Evropa2 Aktuálně.cz WomenZone.cz