tajnalaska.com

tajnalaska.com Kompletní recenze, zkušenosti a hodnocení

redactor
Eliska Kolarova
Šéfredaktorka Lovino.cz
Celkové hodnocení
7,5/10
136 000+ / 30+
tajnalaska.com

Použitelnost stránek a funkce: 9,1/10

Bezpečnost seznamky: 9/10

Přehlednost profilů: 8,6/10

Potenciál nalezení partnera: 9/10

Zákaznická podpora: 8,9/10

Cena služby: 8,5/10

Fotografie nejlepších
uživatelů seznamky
30088 lidí online

Ladislav
Ladislav, Věk: 20
Adriana
Adriana, Věk: 27
Zdeněk
Zdeněk, Věk: 24

tajnalaska.com Kompletní recenze, zkušenosti a hodnocení

tajnalaska.com – seznamka nejen pro zadané

Seznamka tajnalaska.com dostává svému názvu. Najdete na ní diskrétní milenecký vztah i flirt pro nadcházející noc. V hojném počtu se na ni registrují zadaní lidé, kteří jsou z nějakého důvodu nešťastni ve stávajícím vztahu. Na druhou stranu nechtějí narušovat partnerský život a hledají tajnou lásku pro uvolnění a naplnění sexuálních fantazií, a to vše pod rouškou diskrétnosti a anonymity. Na seznamovací web se mohou registrovat ženy a muži starší 18 let, kteří se ztotožňují s účelem seznamky a nevadí jim fiktivní profily. S těmi mohou navázat kontakt, ale nemohou se s nimi fyzicky setkat. Na stránkách nechybí ani reálné profily, s nimiž mohou prožít sex na jednu noc nebo se domluvit na tajném mileneckém poměru. Na seznamce natrefíte na uživatele z celého Česka, a to i z menších měst. Nehledají však vážný vztah a netouží po založení rodiny s někým novým. Fotky uživatelů jsou sexuálně laděné a uživatelé mnohdy na nich ukazují své tělesné proporce. To je oblíbená podívaná zejména pro muže a pro ženy, které se nečervenají při pohledu na mužskou nahotu.

Registrace a vytvoření profilu na tajnalaska.com

Registrace probíhá v několika krocích, ale nezdržujete se žádným zdlouhavým vyplňováním osobních údajů. Nejprve uvedete své pohlaví, o koho máte zájem, kolik je vám let a odkud pocházíte. Dále vyplníte uživatelské jméno, heslo a email, na který obdržíte aktivační odkaz. Po kliknutí na odkaz se vám otevře úvodní stránka vašeho profilu. Poté udělujete několik souhlasů, například s cookies nebo se sexuálně orientovanými texty. Svůj profil můžete doplnit o další informace a odhalit, koho přesně hledáte, jací jste, jak vypadáte a jaké jsou vaše neřesti. Čím více údajů uvedete, tím budete úspěšnější v seznamování.

Vyberte atraktivní profilovou fotografii

Na rozdíl od jiných seznamek, nemusíte na webu tajnalaska.com nahrát žádnou fotografii. Je ale důležité vědět, že většina uživatelů vás osloví právě po zveřejnění fotek. Šance na seznámení se tak výrazně zvyšují. Nemusíte ukazovat svou tvář – stačí snímek vaší postavy. A kdo se nestydí, může odhalit naprosto vše. Fotky by měly být aktuální a bez úprav a měly by odpovídat vašemu vzhledu. Fotografie můžete kdykoliv smazat nebo aktualizovat.

Členství na seznamce tajnalaska.com

Po dokončení registrace se stáváte právoplatným uživatelem webových stránek tajnalaska.com. Seznamka nenabízí žádné VIP členství, ale i tak narazíte na jednu zpoplatněnou službu. Pro posílání zpráv a zasílání odpovědí si musíte zakoupit balíček kreditů, které se hradí platební kartou. Kredity mají omezenou dobu platnosti a jedna zpráva vás s nimi vyjde na 25 až 34 Kč. Ostatní funkce jsou zdarma a máte neomezený přístup k ostatním uživatelům a návštěvníkům vašeho profilu. Sympatické protějšky si můžete ukládat mezi oblíbené a vytvářet si seznam přání ze sexy členů. Dále si můžete prohlížet uživatele, kteří s vámi chtějí flirtovat. Vyjádřete jim emotikonou, co byste s nimi chtěli prožít: flirt, sex nebo mazlení.

Zrušení profilu na seznamce tajnalaska.com

Pokud budete chtít smazat profil, nemusíte kontaktovat uživatelskou podporu. V nastavení najdete odkaz na odstranění účtu. Po kliknutí se vás seznamka zeptá, jestli si to opravdu přejete. Po zadání OK je váš profil navždy smazán. Tím však přijdete o veškeré zprávy, kontakty a případně i nevyčerpané kredity. Na vrácení peněz nemáte nárok. Nemusíte svůj profil ale hned mazat. Stačí si vypnout informační zprávy a dát si od seznamky na nějakou dobu oddych.

redactor
Eliska Kolarova
Šéfredaktorka Lovino.cz
Poslední aktualizace
18. 1. 2022

tajnalaska.com Funkce

Moje flirty

Prohlédněte si, kdo by chtěl s vámi flirtovat a odešlete sympatickým protějškům nazpět flirtovní emotikonu. Vyjádřete emotikonami, že chcete zlobit, flirtovat, souložit nebo se jen mazlit. Uvidíte, že reakce na sebe nenechá dlouho čekat.

Přehled uživatelů

Prohlédněte si uživatele seznamky ze svého okolí a podle uvážení zadejte pohlaví, věkové rozmezí a kraj. Vyberte, jestli se vám mají zobrazit jen uživatelé online nebo s fotkou. V přehledném výpisu uvidíte profilovou fotografii členů, přezdívku, věk a město, odkud pochází.

Moji návštěvníci

Lidé jsou odjakživa zvídaví. Pokud to platí i pro vás, pod záložkou „Moji návštěvníci“ objevíte uživatele, kteří si prohlédli váš profil. Návštěvu jim můžete oplatit nebo jim poslat flirt, popřípadě kontaktní zprávu.

Seznam přání

Zaujal vás někdo natolik, že byste s ním chtěli strávit žhavou noc? Přidejte si ho do seznamu přání a naznačte mu, že po něm toužíte. Pod touto záložkou se vám ukážou oblíbené profily, které vás mohou inspirovat.

Nákup kreditů

Kredity slouží ke komunikaci mezi členy. Zakoupit si můžete 10 až 200 kreditů. Čím vyšší počet kreditů zvolíte, tím levněji vás vyjde jedna zpráva. Za 50 kreditů se vám strhne z platební karty 1 469,99 Kč.

Zasílání zpráv pro vip

Bez zakoupených kreditů nemůžete odpovídat na přijaté zprávy, ale můžete si je aspoň přečíst. Hned do první zprávy uveďte třeba email, přes který můžete v konverzaci zdarma pokračovat.

tajnalaska.com Ceník VIP členství

Účet zdarma

Odpovědi na zprávy
Odeslání kontaktní zprávy

10 kreditů / 10 zpráv

334 Kč

Odpovědi na zprávy
Odeslání kontaktní zprávy

50 kreditů / 50 zpráv

1 469 Kč

Odpovědi na zprávy
Odeslání kontaktní zprávy

200 kreditů / 200 zpráv

5 121 Kč

Odpovědi na zprávy
Odeslání kontaktní zprávy

tajnalaska.com Výhody & Nevýhody

Výhody

Na seznamce jsou hlavně uživatelé se zájmem o flirt
Registrace není podmíněná profilovou fotografií
Snadno vyhledáte uživatele z vašeho města a kraje
Můžete si bez omezení prohlížet erotické fotografie
Prohlížení profilů a zasílání flirtovních emotikon je zdarma

Nevýhody

Seznamka se netají fiktivními profily
Na zprávy můžete odpovídat po nákupu kreditů
Registrovaným ženám se zobrazují i ženské profily
Nemáte k dispozici žádné VIP členství

tajnalaska.com pro uživatele

Výhody

Nákup více kreditů je cenově výhodný
Erotické fotografie jsou přístupné jen registrovaným členům
Na seznamce snadno naleznete flirt a sex na jednu noc
Screenshot

Můj názor na seznamovací portál tajnalaska.com

redactor
Eliska Kolarova
Šéfredaktorka Lovino.cz

Seznamovací web tajnalaska.com nemá žádné VIP členství, které by vám přineslo nové funkce. Veškeré funkce seznamky jsou dostupné ženám i mužům, až na jedinou: zasílání zpráv. To je zpoplatněno relativně drahými kredity a nemáte jistotu, jestli si nepíšete s fiktivním protějškem. Výskyt fiktivních profilů považujeme za mínus a kvůli tomu web nepůsobí tolik věrohodně. Všímaví uživatelé ale z přezdívky, popisu a fotek mohou vysledovat, jací uživatelé jsou reální a s jakými se mohou setkat. Seznamka je vhodná pro lidi z celého Česka a nezáleží na tom, jestli jsou zadaní nebo svobodní. Spíše ale natrefíte na zadané osoby. Web slouží pro potěšení, zábavu a flirtování a skutečně existují lidé, kteří se na této seznamce seznámili a sešli se se stejně naladěnými protějšky. Pokud chcete tuto seznamku vyzkoušet, k ničemu se nezavazujete a kdykoliv můžete svůj profil smazat.

tajnalaska.com Zkušenosti uživatelů a recenze

Všechna hodnocení (5)
Pozitivní zkušenosti (4)
Negativní zkušenosti (1)
Pepicek90

Dobrý den ve spolek četl jsem zde že si nějaká žena začala psát z mužem emaili jak to udělám taky? Jelikož nemám kredytni kartu a ani ji kvůli tomu dělat nebudu dá se nějak spojit jiným zbusobem ke kontaktní osobě kterou chcete pomozte mi prosím nemůžu ji dostat z hlavy a nemůžu se sní nijak spojit dát jí vědět moc vás prosím děkuji. Jenom mě teď strašně mrzí jedna věc napsalo my během 10min asi 20 holek a já bych si chtěl dopisovat jenom z jednou která se my vryla do oka a nemůžu ji z toho oka vyndat napsala my krásnou zprávu na kterou jsem nemohl odepsat dá se to nějak jiným zbusobem pomozte děkuji vám všem

ANO 0 NE 1
Igor, 45 let

Nemůžu se vynadívat na ta krásná ženská těla. Každá žena je nádherná a komunikativní. Je to super odreagování a na seznamce zapomenu na všední starosti. S jednou ženou ze seznamky jsem měl sex. Sice jen jednorázový, ale nechala se lehce přemluvit za dobrou večeři.

ANO 4 NE 10
Nina, 22 let

Existuje seznamka, kde z vás nebudou tahat jen peníze? S fiktivními profily jsem se tak nějak smířila, ale ne s placenými zprávami. Jsem studentka a tolik peněz za zprávy nemůžu dávat. Je to spíše pro bohatší lidi, kteří si můžou dovolit utrácet za seznámení.

ANO 37 NE 3
Renata, 34 let

Muži se na mě vrhli jako mlsné vosy na bonbon. Hned první den jsem obdržela skoro 30 zpráv a s několika muži jsem si začala psát po emailu. Postupně jsem je protřídila a zůstal jeden kandidát na sex. Vybrala jsem si ho dobře, je v posteli vážně šikovný.

ANO 6 NE 9
Marcela, 26 let

Oceňuji to, že si muži na nic nehrají a na rovinu říkají, co chtějí. Nemám s tím problém, sex mám ráda a užívám si ho s nimi virtuálně i naživo. Seznamka splnila moje očekávání a budu se na ni dál vracet.

ANO 6 NE 10

Slyšeli jste nebo četli o nás

Žena.cz Týden.cz Dama.cz Femina.cz Flowee.cz Lidovky.cz iDnes.cz Frekvence Evropa2 Aktuálně.cz WomenZone.cz