iflirts.chat

iflirts.chat Kompletní recenze, zkušenosti a hodnocení

redactor
Eliska Kolarova
Šéfredaktorka Lovino.cz
Celkové hodnocení
8,0/10
136 000+ / 30+
iflirts.chat

Použitelnost stránek a funkce: 5,2/10

Bezpečnost seznamky: 5/10

Přehlednost profilů: 5,5/10

Potenciál nalezení partnera: 5,5/10

Zákaznická podpora: 5/10

Cena služby: 5,2/10

Fotografie nejlepších
uživatelů seznamky
30088 lidí online

Vašek
Vašek, Věk: 29
Nela
Nela, Věk: 23
Aleš
Aleš, Věk: 30

iflirts.chat Kompletní recenze, zkušenosti a hodnocení

iflirts.chat – flirt ve všech podobách

Seznamka iflirts.chat plně dostává své webové koncovce. Okamžitě po registraci se vám otvírá přehledná galerie profilů. Ještě než se trochu rozkoukáte (případně potvrdíte mailovou adresu), ozvou se nejspíš první rybičky či rybáci. Uživatelsky potěší minimalistické prostředí evokující aplikaci pro telefon upravenou pro webové stránky. Jednoduché panely, rohy i zaoblené hrany připomínají designem lehce nedávno zrušený Google Plus. Jakmile začnete prohlížet jednotlivé profily – buď jako reakci na první zprávy, nebo díky vyhledávání, spatříte kromě základních informací uživatelek i galerie. Oblečené zaostřené, neoblečené rozmazané, ovšem s dostatečnou kvalitou na vědomí toho, co na fotce je. Většina profilů je nezadaná, případně hledají něco zajímavého bokem k manželství nebo partnerství. Nezřídka chybí ve vztahu něco pro ukojení zajímavějších choutek, proto je hledán adept právě na iflirt.chat

Registrace a vytvoření profilu na iflirts.chat

Registrace probíhá v pár krocích, nezdržuje vás ale zdlouhavým vyplňováním rozsáhlých formulářů. Na úvodní stránce zvolíte pohlaví, koho hledáte, přezdívku, kontaktní mail, datum narození, zemi a město. Na mail vám dorazí aktivační mail. Po kliknutí na odkaz se vám otevře úvodní stránka vašeho profilu. Svůj profil můžete vyladit dalšími informacemi a odhalit protějškům své preference. Čím podrobnější, tím lepší zacílení a tedy lepší seznamování.

Zvolte kvalitní profilovou fotografii

Na rozdíl od jiných seznamek nevyžaduje stránka iflirts.chat žádnou profilovou fotografii. Je ale potřeba vědět, že právě profilová fotka přitahuje tu hlavní uživatelskou pozornost. Šance na seznámení se díky tomu radikálně zvyšují. Nemusíte ovšem ukazovat svou tvář – stačí vám snímek vaší postavy. A kdo se nestydí, může samozřejmě odhalit naprosto vše. Fotky by měly být aktuální a bez úprav a měly by odpovídat vašemu vzhledu. Fotografii můžete kdykoliv smazat nebo aktualizovat.

Členství na seznamce iflirts.chat

Po dokončení registrace se stáváte plnohodnotným uživatelem stránek iflirts.chat. Web nenabízí žádné VIP členství nebo jiné skupiny. Mnoho funkcí včetně fungování právě chatování je zpoplatněno mincemi – a ty se kupují platební kartou. S registrací a ověřením přes mail jich získáte asi 120. Jenže stačí pár zpráv a celkem rychle ubývají. Nějaké množství můžete získat za specifikaci profilu, nahrání fotek nebo pravidelné přihlašování. Dohromady tak získáte něco přes 200 mincí. Není proto od věci přejít s komunikací záhy do mailu nebo na jinou free platformu.

Zrušení profilu na seznamce iflirts.chat

Pokud budete chtít smazat profil, nemusíte nikoho kontaktovat. Vše lze provést na dva kliky přímo v nastavení. Po kliknutí se vás seznamka zeptá, jestli si to opravdu přejete. Součástí formuláře je upozornění, že přicházíte o všechna nastavení, zprávy a chaty. Je zde i tlačítko na sdělení důvodu, proč seznamku opouštíte.

redactor
Eliska Kolarova
Šéfredaktorka Lovino.cz
Poslední aktualizace
16. 2. 2022

iflirts.chat Funkce

Flirty

Záložka flirty nabízí Rulety, Shody a Líbím se. Ruleta vám nabídne bohatou zásobu – několik desítek – nejrůznějších profilů lišících se věkem i místem. Shoda ukazuje, s kým dalším máte společné zájmy, takže kontaktování už nebude jen prvotní oťukávání. V sekci „Líbím se“ pak vidíte, kdo na vás spočinul zaujatým okem.

Přehled uživatelů

Prohlédněte si uživatele seznamky ze svého okolí a podle uvážení je vyfiltrujte podle věku, pohlaví, zájmů, kraje nebo vzdálenosti přímo od vás. Systém vám pak přehledně zobrazí panely s nicky, věkem, profilovou fotkou a místa.

Moji návštěvníci - Zobrazení

Lidé jsou odjakživa zvídaví. Pokud jste taky ten případ, záložka „Zobrazení“ vám ukáže karty těch, co si vás zobrazili. Návštěvu jim můžete oplatit nebo jim poslat flirt, popřípadě kontaktní zprávu.

Seznam přání

Zaujal vás někdo natolik, že byste s ním chtěli strávit žhavou noc? Přidejte si ho do seznamu přání a naznačte mu, že po něm toužíte. Pod touto záložkou se vám ukážou oblíbené profily, které vás mohou inspirovat.

Nákup kreditů

Mince slouží ke komunikaci mezi členy. Zakoupit si můžete 200 až 6000 mincí v ceně od 9ti do 199ti Euro. Čím vyšší suma je zvolena, tím levněji vychází jedna mince. 900 mincí vás bude stát 49 Euro, tedy cca 1 323 Kč.

Zasílání zpráv pro vip

Bez zakoupených kreditů nemůžete odpovídat na přijaté zprávy. Vidíte ale aspoň přijaté. Hned do první zprávy uveďte třeba email, přes který můžete v konverzaci zdarma pokračovat.

iflirts.chat Ceník VIP členství

Účet zdarma

Odpovědi na zprávy
Odeslání kontaktní zprávy

200 mincí

243 Kč

Odpovědi na zprávy
Odeslání kontaktní zprávy

300 mincí

513 Kč

Odpovědi na zprávy
Odeslání kontaktní zprávy

6 000 mincí

5 373 Kč

Odpovědi na zprávy
Odeslání kontaktní zprávy

iflirts.chat Výhody & Nevýhody

Výhody

Bohatá zásoba uživatelů toužících po flirt a nezávazný sex v nejrůznějších podobách
Není vyžadována profilová fotografie
Velmi snadné vyhledání a filtrace uživatelů
Můžete si bez omezení prohlížet erotické fotografie, i když lehce rozmazané
Prohlížení profilů je zdarma

Nevýhody

Úvodní mince zdarma snadno zmatou a rozjetá komunikace vyžaduje další nákup
Prakticky veškerá komunikace je za mince
Nemáte k dispozici žádné VIP členství

iflirts.chat pro uživatele

Výhody

Větší suma kreditů je výhodnější
Erotické fotografie jsou přístupné jen registrovaným členům
Na seznamce snadno naleznete flirt a sex na jednu noc
Není problém komunikaci rychle přesunout na mail či jinam
Seznamka jasně deklaruje anonymitu
Screenshot

Můj názor na seznamovací portál iflirts.chat

redactor
Eliska Kolarova
Šéfredaktorka Lovino.cz

Seznamovací web iflirst.chat nenabízí jakékoli VIP členství, které by zajistilo funkce navíc. Veškeré funkce seznamky jsou dostupné ženám i mužům zdarma, dokud si jenom prohlížíte. Jakmile se chcete projevit, potřebujete zakoupit poměrně drahé mince. Navíc nemáte jistotu, že si nepíšete s někým fiktivním a počáteční mince zdarma rychle dojdou – což uprostřed rozjeté konverzace velmi láká k impulsivnímu nákupu nových. Všímaví uživatelé ale z přezdívky, popisu a fotek mohou vysledovat, jací uživatelé jsou reální a s jakými se mohou setkat. Seznamka je vhodná pro lidi z celého Česka a nezáleží na tom, jestli jsou zadaní nebo svobodní. Obecně se však spíše setkáte se zadanými, co chtějí nějaké dobrodružství bokem. Web je pro zábavu a flirtování a skutečně existují lidé, kteří se na této seznamce seznámili a sešli se se stejně naladěnými protějšky.

iflirts.chat Zkušenosti uživatelů a recenze

Všechna hodnocení (4)
Pozitivní zkušenosti (3)
Negativní zkušenosti (1)
Marika, 38 let

Člověk se ani nerozkouká v prostředí a hnedka ho má desítka chlapů ve Shodě. Pár jsem jich odpálkovala, několik dalších přešlo na mail. Konverzace pokračovala a nakonec vedla k velmi příjemné večeři a ještě příjemnější noci.

ANO 7 NE 9
Klára, 24 let

Placení za jakoukoli komunikaci mě neskutečně vytočilo. Fiktivní profily ok, na to už jsem si na netu zvykla, ale takovou dardu za jakoukoli komunikaci? Existuje seznamka, kde z vás nebudou tahat jen peníze? S fiktivními profily jsem se tak nějak smířila, ale ne s placenými zprávami. Mince zdarma stačí tak možná na pár ahoj a to je všechno. Pro studentku naprosto nepoužitelné, nejspíš tu budou trávit čas spíš nudící se podnikatelé.

ANO 51 NE 2
Jarda, 50 let

Probírám profil za profilem, zkoumám ženskou krásu a najednou je půlnoc. Komunikace na úrovni a velmi otevřená. Perfektní relax a pročištění hlavy po rušném dni. Našel jsem tu i dámu na jednu noc, která zabrala na příjemnou večeři

ANO 5 NE 13
Květa, 31 let

Potěšila mě přímost mužů, kteří rovnou říkali, o co jim jde. Žádné vytáčky, když chtěli sex, prostě to řekli. Osobně s tímhle vůbec nemám problém, sex mám ráda a užívám si ho s nimi virtuálně i naživo. Zatím web splnil moje očekávání.

ANO 6 NE 7

Slyšeli jste nebo četli o nás

Žena.cz Týden.cz Dama.cz Femina.cz Flowee.cz Lidovky.cz iDnes.cz Frekvence Evropa2 Aktuálně.cz WomenZone.cz