Yellobar seznamka

Yellobar Kompletní recenze, zkušenosti a hodnocení

redactor
Eliska Kolarova
Šéfredaktorka Lovino.cz
Celkové hodnocení
6,8/10
198 800+ / 25+
Yellobar

Použitelnost stránek a funkce: 6,5/10

Bezpečnost seznamky: 7,5/10

Přehlednost profilů: 6,5/10

Potenciál nalezení partnera: 6,5/10

Zákaznická podpora: 6,5/10

Cena služby: 7,5/10

Fotografie nejlepších
uživatelů seznamky
43982 lidí online

Lumír
Lumír, Věk: 27
Ondra
Ondra, Věk: 23
Vojta
Vojta, Věk: 22

Yellobar Kompletní recenze, zkušenosti a hodnocení

Vážný vztah naleznete na Yellobar

Yellobar se prezentuje jako seznamka pro vážný vztah. Řada uživatelů si ji oblíbila proto, že za užívání jejích služeb neplatí žádné měsíční poplatky. Seznamka vybírá pouze poplatky za inzeráty a aktivační poplatek 199 Kč, který eliminuje výskyt různých podvodníků a vtipálků. Yellobar nepožaduje od uživatelů žádné citlivé ani osobní údaje a registrujete se ve čtyřech rychlých krocích. Pokud tedy hledáte seznamku se širokou základnou členů a chcete se seznamovat i na cestách ze svého mobilu, je Yellobar skvělou příležitostí, jak nalézt partnera na celý život. Uživatelé seznamky mají zájem se seznámit a ve většině případů vám na vaši zprávu odpoví. Díky tomu máte vysokou šanci, že tu potkáte novou lásku.

Rychlá registrace bez osobních údajů

Registrace vám zabere opravdu pár minut vašeho času. Nejprve zvolíte, s jakým pohlavím se chcete seznámit. Následně uvedete své uživatelské jméno, které se však nesmí shodovat s žádným na seznamce. Vyberete svůj kraj a okres, zadáte svůj věk a nahrajete profilovou fotografii. Tím je registrace dokončena. Na email vám přijde od seznamky zpráva, prostřednictvím které jste vyzváni k aktivaci účtu. Současně jsou v ní uvedeny instrukce, jak zaplatit vstupní poplatek. Bez toho nemůžete zasílat ostatním uživatelům zprávy.

Doplnění informací a hledání uživatelů

Po registraci získáváte přístup do svého profilu, který si ihned můžete vylepšit. Doporučujeme vám jej doplnit o více detailů ze svého života, jako jsou koníčky, práce, rodina a v neposlední řadě vzhled. Na Yellobar vyhledáte partnera pomocí rozšířeného filtru.

Zvolíte si vlastní okruh hledání a nastavený filtr můžete kdykoliv změnit. Uživatele můžete vyhledávat podle těchto parametrů: vzhledu, místa bydliště, preferovaného vztahu i znamení.

Proč si oblíbit seznamku Yellobar?

Jak jsme se již v úvodu zmínili, seznamka po vás nechce žádné měsíční poplatky. Za vstupní poplatek získáte přehled o návštěvách svého profilu a uvidíte, jak vás hodnotí ostatní. Seznamka vám ručí za to, že se vám nebudou zobrazovat žádné fotografie s erotickým obsahem. Každá fotografie totiž prochází kontrolou administrátora. Nevhodné uživatele si můžete kdykoliv zablokovat, čímž vás již více nebudou moci kontaktovat. Na Yellobar můžete také zveřejnit seznamovací inzerát, ale ten je už zpoplatněn.

Deaktivace a následné zrušení účtu na Yellobar

Svůj účet snadno zrušíte v sekci „Nastavení“ – „Deaktivace účtu“. Tuto deaktivaci potvrzujete svým přístupovým heslem. Yellobar od vás požaduje informaci, z jakého důvodu svůj účet rušíte. Pokud nechcete být konkrétní, zvolíte možnost „Jiný důvod“. Po těchto krocích je váš účet deaktivován na 30 dnů a již se ostatním členům nezobrazuje. Po uplynutí jednoho měsíce bude váš účet automaticky smazán.

redactor
Eliska Kolarova
Šéfredaktorka Lovino.cz
Poslední aktualizace
18. 1. 2022

Yellobar Funkce

Vyhledávání uživatelů

Uživatelům se zobrazují ostatní členové z jejich bezprostředního okolí a podle jejich sexuálních preferencí. Vyhledat je mohou nejen podle lokality, ale i vzhledu, věku nebo vzdělání.

Možnost inzerce

Každý uživatel si může na Yellobar podat inzerát, a tím se zviditelnit na hlavní stránce i podstránkách. Cena jednoho inzerátu stojí 29 Kč na 3 dny. První inzerát je vždy zdarma.

Vyplnění informací o sobě

Po registraci máte možnost doplnit svůj profil o další osobní údaje. Ostatním uživatelům můžete poodhalit svůj vzhled, neřesti (kouření), stav, vzdělání, povolání, počet dětí nebo zájmy.

Popisek profilu

Jako uživatel seznamky Yellobar si můžete zvolit svůj vlastní text profilu. Seznamka doporučuje takový text, který přitáhne pozornost ostatních členů. Celková délka textu může činit až 500 znaků.

Nahrání fotografií

Na Yellobar si můžete nahrát libovolné množství fotografií. Povinná je profilová fotografie a další fotografie jsou na vašem uvážení. U fotografií v galerii se zobrazuje počet hodnocení ostatními uživateli.

Odesílání a přijímání zpráv

Ve svém uživatelském účtu si můžete přečíst přijaté zprávy, odpovídat na ně a kontaktovat jakéhokoliv uživatele (vyjma těch, kteří si vás dali do blokace). S každým uživatelem můžete vést neomezenou komunikaci.

Přehled návštěv

Na svém profilu si můžete prohlédnout uživatele, kteří navštívili váš profil. Zároveň můžete kliknout na jejich profil a začít si s nimi okamžitě psát. To urychluje seznámení.

Oblíbení uživatelé

Na svém profilu uvidíte přehled všech uživatelů, které jste si uložili mezi oblíbené. U každého profilu se nachází pod výpisem detailů tlačítko s hvězdičkou „Oblíbený profil“, na které stačí kliknout.

Yellobar Ceník VIP členství

Aktivační poplatek

199 Kč

Kdo navštívil váš profil
Přidání uživatelů mezi oblíbené
Přijímání a odesílání zpráv
Nahrání neomezeného počtu fotografií
Doporučené

100 kreditů

100 Kč

Možnost přidávat inzeráty

Yellobar Výhody & Nevýhody

Výhody

Uživatelé ve věku od 18 let
Neomezené zasílání a přijímání zpráv
Snadné vyhledávání ostatních uživatelů
Přehled všech návštěv vašeho profilu
Přidání uživatelů mezi oblíbené

Nevýhody

Seznamka je především určena k vážnému seznámení
Ostatní uživatelé si vás mohou zablokovat
Chybí mobilní aplikace do chytrých telefonů

Yellobar pro uživatele

Výhody

Můžete využívat všech funkcí seznamky, aniž byste za to něco měsíčně platili
Po rychlé registraci a zaplacení vstupního poplatku můžete ihned přijímat a odesílat zprávy a přidávat si kontakty do oblíbených
Získáte okamžitý přehled o návštěvách i hodnocení svého profilu
Je potřeba zaplatit jednorázový registrační poplatek pouze ve výši 199 Kč
Screenshot

Na závěr můj názor na seznamku Yellobar

redactor
Eliska Kolarova
Šéfredaktorka Lovino.cz

I když seznamka uvádí, že slouží k vážnému seznámení, můžete v ní najít i flirt. Vzhledem k tomu, že Yellobar nevybírá žádné měsíční poplatky, získává si stále větší oblibu. Uživatelské prostředí může na někoho působit temným dojmem a rušivé jsou reklamy. Kromě těchto drobných nedostatků jsme na seznamce neshledali nic závadného, co by poškozovalo její uživatele. Kdo hledá nového partnera a má jasnou představu o svém budoucím vztahu, ten má velké šance, že ho na Yellobar potká. Celkově hodnotíme seznamku na jedničku a doporučujeme ji všem zájemcům o seznámení.

Yellobar Zkušenosti uživatelů a recenze

Všechna hodnocení (2)
Pozitivní zkušenosti (1)
Negativní zkušenosti (1)
M

Naprosto mrtvá stránka s málo lidmi. Určitě nedoporučuji.

ANO 5 NE 2
Klára, 33 let

Tahle seznamka má za mě jedničku s hvězdičkou. Netahá ze mě peníze jako jiné seznamky a nejsou tu žádní úchylové. Neříkám, že se tu všichni umějí chovat, ale zatím jsem si nikoho do blokace nedala.

ANO 18 NE 7

Slyšeli jste nebo četli o nás

Žena.cz Týden.cz Dama.cz Femina.cz Flowee.cz Lidovky.cz iDnes.cz Frekvence Evropa2 Aktuálně.cz WomenZone.cz