Yellobar seznamka

8.
Yellobar

Yellobar

200 000+
svobodných
25+
ideální věk

Hlavní benefity seznamky:

 • Naprostá diskrétnost
 • Obsáhlý profil
 • Čtyři roky zkušeností provozovatele

O seznamce

Svět internetového seznamování je hodně pestrý, funguje už celou generaci, a i ve svých začátcích dal dohromady tisíce různých lidí, kteří by se jinak asi vůbec nikdy nesetkali. Jednou z řady možností, které se na českém internetu nabízejí, je třeba seznamka Yellobar. Název možná mate, ale jde o ryzí český produkt. Již po dva roky jde trochu jinou cestou než ostatní placené seznamky. Nesetkáte se ani s VIP profilem, jednoduše zveřejníte na tři dny inzerát a uvidíte, jaký bude mít úspěch. Provozovatelem seznamky Yellobar je pan Jakub Podhrázský z Prahy – Horních Měcholup, samotný web běží už čtvrtým rokem.

Žádné měsíční poplatky, je tu pouze jednorázová forma registrace

Seznamka, která je určena hlavně pro hledání vážného vztahu. I tak by se dal jednoduše označit současný formát Yellobar. Jde o zcela diskrétní záležitost, nikdo neuvidí veřejně, například na sociálních sítích, že zrovna vy jste registrovaní na této seznamce. Jedním dechem je však zapotřebí dodat, že právě seznamka Yellobar je vlastně taková malá sociální síť. A mimochodem, nefunguje tu klasický model, známý u placených seznamek. Jednoduše si vystavíte inzerát, kam napíšete to, co si myslíte, že je nejpodstatnější pro oslovení určité skupiny. Administrátoři před zveřejněním pečlivě kontrolují, aby inzerát neměl erotické, respektive komerční vyznění, takže s těmito nabídkami se tu určitě nesetkáte. A už jen to je určité plus, že?

K dispozici je také hodnocení fotek nebo hledání kontaktů podle nastavených vlastních pravidel (věk, ale také sexuální orientace nebo region bydliště). Díky novému modelu, který je v provozu od roku 2016, byly zrušeny takzvané VIP profily. Pokud budete chtít vystavit inzerát opakovaně, samozřejmě to nebude zcela zadarmo, musíte mít dostatek kreditů. Jde ale o jedinou placenou službu na serveru Yellobar, samozřejmě se můžete za 99 Kč registrovat a čekat na to, jaké inzeráty se objeví a možná na nějaký i odepsat – i to je totiž dobrá strategie, možná vedoucí k velkému úspěchu.

Pokud si ale připlatíte, budete mít možnost zveřejnit inzerát opakovaně a šance na „úlovek“ bude rázem o něco výše, jak jednoduché. Platit je možné i pomocí platebních karet, a to skrze 3D Secure platební bránu. Zabezpečení je tedy naprosto stejné, jako v klasických e-shopech a zneužití se bát určitě nemusíte!

A jaké jsou tedy největší benefity Yellobar seznamky?

 • Je ryze česká. Provozovatelem je pražský podnikatel, nikoliv nějaká zahraniční firma.
 • Nabídne vám možnost úspěšného seznamování už za necelou stovku. A kde tohle najdete?
 • Nabízí i netradiční možnost hodnocení fotek. To přeci může tak trochu polechtat ego, že?
 • Inzeráty. Ty nejsou všude klasikou, ale zde jsou takřka nezbytností. Oslovte svět kolem sebe!

Seznamka Yellobar používá, podobně jako některé sociální sítě, časovou Timelinu. Ve všem tak budete mít maximální přehled a hledání vysněného partnera tak vůbec nic nebrání. K dispozici jsou navíc pouze ověřené profily, tudíž se nemusíte obávat, že snad upadnete do spárů seznamovacích podvodníků, kteří by z vás nekalými metodami jen loudili peníze. Registrace na této seznamce je také určena pouze plnoletým lidem, mladší osmnácti let jsou tedy samozřejmě bez šance. Samozřejmostí je i mobilní aplikace, bez které by se moderní seznamky neobešly. Kredit do profilu si můžete předplatit také pomocí platby v internetovém bankovnictví.

Klady a zápory aneb chcete se zkusit seznámit jen za pouhou stovku?

Výhody

 • Naprostá diskrétnost. Nebudete se zobrazovat ve výčtu možných oslovení těm, kteří se k vám nehodí. Filtrování na základě požadovaného věku nebo místa bydliště, případně také sexuální orientace, je samozřejmostí. A osobní údaje samozřejmě nebudou nikam odesílány.
 • Obsáhlý profil. Do něj si vyplníte nejen základní biometrické údaje, ale také to, zda kouříte, jste single nebo rozvedení, úroveň vzdělání a zájmy nebo oblíbené sporty. Pro mnoho lidí je také důležité znamení zvěrokruhu nebo třeba informace o tom, jak nejraději trávíte večery.
 • Čtyři roky zkušeností provozovatele. Nejde o žádného pochybného nováčka, jako spíše seznamku, která má za sebou hodně pozitivních referencí. Jejím provozovatelem je také Čech, což jistě hraje určitou roli. Rozumí totiž dokonale vašim nejniternějším potřebám.

Nevýhody

 • Není tu k dispozici předplacený VIP účet s rozšířenými možnostmi, což může některým uživatelům poměrně dost vadit. Pár uživatelů, kteří jsou stydlivější, možná odradí i funkce hodnocení fotek. Teoreticky vzato, může to dost srazit už tak chatrné sebevědomí.
 • Yellobar funguje tak trochu jako sociální síť. Nejde tedy o klasickou placenou internetovou seznamku jako u konkurence. A někteří potenciální uživatelé prostě nemají rádi novinky.

Jak vidíte, klady tu jasně převažují nad zápory. Mínusy jsou v tomto případě dokonce i poměrně dost relativní. Nakonec, pokud jediným poplatkem bude 99 korun českých za jednorázovou registraci a poté maximálně placené inzeráty, je to výhoda. Žádný měsíční paušál v řádu stokorun bez vyzkoušení, to se rovná větší možnosti seznámit se. Krátký registrační formulář plus vyplnění profilu, ani to nezabere spoustu času. Uvedete jen základní údaje, provozovatel webu je samozřejmě zcela diskrétní.

Hodnocení

Plusy

 • Registrace je za poplatek pouhých 99 Kč
 • Při originalitě inzerátu vysoká šance
 • Poměrně rozsáhlý profil

Mínusy

 • Chybí VIP tarif
 • Yellobar je spíše než seznamka malá sociální síť
 • Neotřelý design webových stránek
Předplatné Cena
Zaujala vás tato seznamka? Registrujte se a začněte hledat svou spřízněnou duši. Přejít na stránku

Napsali o nás

www.idnes.cz
www.studenta.cz
www.dama.cz
magazin.cz/