Seznamka Opava

Najděte online seznámení v Opavě a okolí
Všechny tipy na jednom místě

Na jakých seznamkách se seznamují Opavané?

Populární seznamka, vážné seznámení i flirt
1.
Academic Singles
Academic Singles
  • Nejvyšší možná bezpečnost
  • Registrace zdarma
  • Možnost seznamovat se celosvětově
27+
ideální věk
240 000+
svobodných
Seznamka 18 let, spíše flirt a milenci
2.
Divoké rande
Divoké rande
  • Největší česká erotická seznamka
  • Ženy mají VIP zdarma
  • Uživatelé hledají flirt a sex
25+
ideální věk
549 000+
svobodných
Seznamka pro starší a seniory, registrace od 40 let
3.
Singles 50
Singles 50 Musíte být starší 40 let
  • S jistotou najdete partnera ve své věkové skupině.
  • Deset zaručených seznámení.
  • Stoprocentní anonymita
40+
ideální věk
256 200+
svobodných

Kde se seznamovat v Opavě?

Opava má úchvatné historické centrum, které si uchovalo své kouzlo i po 2. světové válce. V tomto městě žijí přívětiví a usměvaví obyvatelé, kterým ale mnohdy něco chybí: milující partner. Pokud se také cítíte osamoceni a toužíte po někom, kdo vám bude rozumět i beze slov, registrujte se na online seznamky. Seznámíte se na nich doslova během okamžiku, zvlášť na těch největších a nejznámějších.

Přestaňte se trápit samotou a najděte k sobě svou druhou polovičku. A nezáleží na tom, jestli jste ostýchaví nebo naopak výřeční. Na seznamce mají všichni stejné šance. V Opavě a jejím okolí najdete mnoho krásných míst, kde se můžete s protějškem setkat a strávit s ním příjemné odpoledne nebo večer. Základem je se nebát!

Kde se setkat?

Opava má co nabídnout každé generaci. Pokud jste mladí lidé, zavítejte do nejstaršího muzea v Česku – Slezského zemského muzea s expozičními areály. Večer se zajděte pobavit do Music Bar Jam s mnoha akcemi a vstupným zdarma. Novinky ze světové kinematografie zhlédnete v CineStar Opava nebo v kině Mír. Nevšední se pro vás stane návštěva The PUB Opava, kde si sami načepujete pivo a zároveň si pochutnáte na vynikajících pokrmech.

To, co vyhovuje mladší generaci, nemusí vyhovovat střední generaci. Patříte právě do této generace? Vyrazte se svým protějškem do Slezského divadla Opava s kvalitní uměleckou scénou. Za dobrou kávou se vydejte do elegantního prostředí kavárny Café Kramer s bohatým občerstvením.

Příjemnou zastávkou je také restaurant U Tiskárny s výbornými steaky. V okolí Opavy nevynechejte Arboretum v Novém Dvoře, v němž můžete obdivovat krásu domácích a cizokrajných dřevin.

Starší generace nesmí při svých toulkách městem vynechat věž Hlásku a kostel Nanebevzetí Panny Marie na náměstí zvaném Rybí trh. Historie na vás dýchne v pěchotním srubu v Milostovicích se zajímavou prohlídkou. Jestliže chcete zůstat ve městě, poseďte společně ve Středověkých pivních sklepech s příjemnou obsluhou. Dobré vínko vám nalejí ve vinárně U Krbu, kde můžete strávit romantický večer. Mlsné jazýčky budou spokojené v cukrárně Ludmily Jařabové.

Kolik mužů žije v Opavě?

Z celkového počtu 56 783 obyvatel žije na území Opavy 27 316 mužů. Vysoké procento mužů je stále svobodných a ženy tak mají vysokou šanci, že se s někým novým seznámí. Seznamování vám ulehčí online seznamky se stovkami profilů.

Nemusíte prohlížet profily všech registrovaných mužů. Zavítejte do kategorie „On hledá ji“ a zadejte si lokalitu – Opavu a okolí. Rázem zúžíte svůj výběr na muže z tohoto města a již vám nic nebrání v tom, abyste je oslovili a pozvali na schůzku!

Chci poznat muže

Kolik žen žije v Opavě?

Z celkového počtu 56 783 obyvatel žije na území Opavy 29 467 žen. Některé ženy jsou zadané, jiné stále nemohou najít svou druhou polovičku. Z toho důvodu jsou registrované na internetových seznamkách a doufají, že se konečně znovu zamilují.

Pánové, projděte si kategorii „Ona hledá jeho“ a vyberte si svou vysněnou princeznu. Zaujala vás nějaká žena? Nenechte si ji ukrást jiným mužem a pošlete jí zprávu. Projděte si její profil a zkuste vymyslet, kde by se jí líbila první schůzka.

Chci poznat ženy

Navazující články

Je stránka užitečná?
Líbí se vám obsah?
0 0

Slyšeli jste nebo četli o nás

Žena.cz Týden.cz Dama.cz Femina.cz Flowee.cz Lidovky.cz iDnes.cz Frekvence Evropa2 Aktuálně.cz WomenZone.cz