Ona hledá ji

Jaký typ seznamky hledáte?

12 143 lidí online
 • Největší česká erotická seznamka
 • Ženy mají VIP zdarma
 • Uživatelé hledají flirt a sex
Martin
online
Sandra
online
Olin
online
1 844 lidí online
 • Seznamka pro nalezení nezávazného flirtu
 • Rychlá a bezplatná registrace
 • Seznamka, která nemá žádné zábrany
1 969 lidí online
 • Seznamka pro nalezení nezávazného flirtu
 • Rychlá a bezplatná registrace
 • Seznamka, která nemá žádné zábrany
Jarda
online
Maruška
online
Patrik
online
4 972 lidí online
 • Nejvyšší možná bezpečnost
 • Registrace zdarma
 • Možnost seznamovat se celosvětově
Honza
online
Sandra
online
Patrik
online
6 015 lidí online
 • S jistotou najdete partnera ve své věkové skupině.
 • Deset zaručených seznámení.
 • Stoprocentní anonymita
Milan
online
Zdena
online
Lena
online
12 143 lidí online
 • Největší česká erotická seznamka
 • Ženy mají VIP zdarma
 • Uživatelé hledající flirt
Martin
online
Sandra
online
Olin
online
2 513 lidí online
 • Seznamka pro dlouhodobé vztahy i flirt bez závazků
 • Okamžité reakce možných protějšků
 • Síť pro flirt, vážné vztahy i jen online zábavu
Vašek
online
Týna
online
Dominik
online
144 lidí online
 • Nezávazné seznámení
 • Virtuální sex. osobní schůzky
 • Zasílání erotických fotek
Max
online
Patricie
online
Mirek
online
163 395 lidí online
 • Milenecký poměr
 • Hodně holek i kluků
 • Flirt a zábava
Franta
online
Veronika
online
Olin
online
4 660 lidí online
 • Možnost nezávazného kontaktu
 • Spousta oveřených profilů
 • Velké množství odpovědí na zprávy
Vilém
online
Sabrina
online
Luboš
online
1 844 lidí online
 • Seznamka pro nalezení nezávazného flirtu
 • Rychlá a bezplatná registrace
 • Seznamka, která nemá žádné zábrany

Proč se seznamovat s ženami online?

Online seznamky si získaly důvěru u mnoha lidí. Některé se zaměřují na zprostředkování vážného vztahu, jiné poskytují zázemí k navázání přátelství nebo k flirtování. V minulosti bylo problém seznámit se se stejně orientovanými protějšky. Tomu je naštěstí dávno konec a v současných moderních seznamkách nechybí rubrika „Ona hledá ji“. Nestyďte se za to, že jste lesbička a potkejte sympatickou ženu na jednom ze seznamovacích portálů. Najděte na nich svou spřízněnou duši, která chce to, co vy. Přestaňte oslovovat ženy, u nichž si nejste jista jejich orientací. Seznamovací weby seskupují lesbičky a pomáhají jim nalézt lásku jejich života.

Ženy orientované na ženy většinou touží po vážném vztahu. Natrefíte ale i na seznamky, které jsou o flirtování a nezávazném seznamování. Záleží na vás, jakému vztahu dáváte přednost a co hledáte. Využijte srovnávače seznamek a porozhlédněte se po takové, kde se budete cítit dobře a která má příjemné prostředí. Objevíte na nich ženy se stejnými názory a představami o životě. Ženy milující ženy to mají v seznamování těžší a nemají takový výběr. Na seznamkách ale objevíte tisíce takových žen. Některé ženy se vyskytují ve vašem bezprostředním okolí, jiné jsou z jiného kraje nebo z opačného koutu republiky. Pozdravte online ženy a navažte s nimi rozhovor a třeba si i s nimi domluvte schůzku.

Jak byste se měla chovat k ženám na seznamkách?

Jak jistě víte z vlastní zkušenosti, ženy jsou citlivá stvoření. Na rozdíl od mužů jim rozumíte, protože sama jste ženou. Z toho důvodu nebude pro vás těžké chovat se k ženám tak, jak si zasluhují. Znáte jejich potřeby, nezesměšňujete jejich pocity a umíte se vžít do jejich kůže. Váš profil, fotografie a první zpráva rozhodnou, zda vám žena odepíše. Ve zprávách buďte originální, vtipná a napište jí, čím vás zaujala. Chovejte se k ní respektem a po prvotním kontaktu se rovnou zeptejte, co očekává od vztahu a jaké jsou její představy o životě. Buďte vždy slušná, a to i tehdy, když vám dotyčná neodpovídá. I s tím se musíte smířit, že ne každou ženu zaujmete.

Nebojte se poodhalit něco ze svého soukromí nebo minulosti, abyste ukázala, že chcete hned od počátku budovat důvěru. Buďte pozorným čtenářem a posluchačem a reagujte na její zprávy odpovědí nebo další otázkou. Snažte se jí od samého počátku ukázat, že jste ženou, která umí naslouchat a bude pro ni dostatečnou oporou. Erotická témata zpočátku úplně vynechejte a začněte s nimi až tehdy, až se dobře poznáte a třeba budete mít za sebou nějakou tu schůzku. Sejděte se, až ucítíte, že jste si obě vzájemně sympatické.

Na jaké ženy byste si měla na seznamkách dávat pozor

Ženy jsou dobré herečky a i mezi nimi se mohou vyskytovat podvodnice. Je hezké někomu důvěřovat, ale zpočátku buďte vždy obezřetná. Nenechte se citově vydírat a neposílejte nikam peníze, ani když je to podle tvrzení protějšku na dobré účely. Nepomáhejte žádné ženě z nouze – koneckonců nejste její partnerka ani samaritánka. Podezřelé jsou profily s atraktivními fotkami nebo s uživatelkami, které píší lámavou češtinou. Většinou se jedná o zahraniční podvodníky, jejichž cílem je vylákat z vás peníze. Některé ženy to nemyslí se seznamováním vážně a pouze si krátí volnou chvíli. I takové ženy se vyskytují na seznamovacích webech.

Některé seznamky provádí nekalé praktiky a najímají si uživatele pro psaní. Tím zvyšují svou prestiž, navozují dojem, že je na nich dostatek zájemkyň o seznámení a ukazují vám tím, že se vyplatí zakoupit si VIP členství. Po jeho zaplacení se ale najaté ženy odmlčí a začnou si psát s někým jiným. Někdy stojí za zprávami roboti. Poznáte je podle toho, že všem ženám rozesílají stejné zprávy. Pozor si dejte zejména na neprověřené zahraniční seznamky. Nikdy jim nesvěřujte údaje ze své platební karty ani se nezavazujte k členství s automatickým obnovováním plateb.

Desatero seznámení, když ona hledá ji

Seznámení nemusí být žádná věda, když budete dodržovat naše desatero. Díky němu poznáte ženu, kterou jste si vysnila nebo s kterou budete mít něco společného. Stačí zavítat v seznamkách do rubriky „Ona hledá ji“ a být otevřena novému seznámení.

 1. Výběr přezdívky

  Přezdívka o vás mnohé vypovídá. Neměla by působit dětinsky ani být vulgární nebo vyzývavá. Nemusíte se hned svěřovat se svým jménem, ale co kdybyste do přezdívky zakomponovala to, co vás baví? Jaká jste? Fantazii se meze nekladou.
 2. Vyplnění profilu

  Vymyslela jste přezdívku? Pak vás čeká vyplnění profilu. Dejte si s ním záležet a prozraďte na sebe, co vás baví, jaká jste, koho hledáte a jak si představujete budoucnost po boku nové ženy. Profilový text k vám přiláká ženy, s kterými máte něco společného.
 3. Profilová fotka

  Bez profilové fotky nebude váš profil úplný a ostatní ženy si neudělají představu, s kým si píšou. Vyberte takovou fotku, na které vám bude dobře vidět do tváře a budete se na ní usmívat. Nic nepokazíte ani fotkou ukazující celou vaši postavu.
 4. Pravdomluvnost

  Jestliže k ženám na seznamce nejste upřímná a přikrášlujete si pravdu, při osobní schůzce stejně vyjde pravda najevo. Ani vy byste se nechtěla seznámit s někým, kdo se prezentuje jinak, než jaký ve skutečnosti je. Za žádnou cenu nelžete.
 5. Poznání

  Poznání je důležité ke zjištění, zda se k sobě se ženou hodíte. Prvotní zprávy napoví, zda tam jsou nějaké sympatie a jestli má smysl domluvit si schůzku. Navíc zjistíte, co má vaše vyvolená ráda, jaké jsou její záliby a o čem byste se s ní mohla na rande bavit.
 6. Zásadní otázky

  Některé ženy hledají jen zpestření nebo touží experimentovat. Zeptejte se ženy, co ji přivedlo na seznamku, v jakém je rodinném stavu a jestli není vdaná. Chtějte od ní vědět, co od seznámení očekává a jaký chce navázat vztah.
 7. Prověření

  Než ženě na seznamce cokoliv svěříte, důkladně si ji prověřte. Předejdete případnému zklamání a ochráníte své soukromí před vtipálky a podvodníky. Podle fotky, jména a města ji vyhledejte na sociálních sítích a projděte si její profil. Pokud nic nenajdete, buďte obezřetná.
 8. První telefonát

  Poznejte ženu po hlase a odhalte, jakým způsobem komunikuje, jak je pohotová a jak umí rozvíjet rozhovor. Možná usoudíte, že vám hlas na druhé straně není sympatický, ale nezavrhujte ženu kvůli tomu a domluvte si s ní schůzku.
 9. Buďte realista

  Po pár schůzkách stále nevíte, jak se bude váš vztah se ženou vyvíjet. Buďte proto realista a nemalujte si růžovou budoucnost. Po nějaké době můžete zjistit, že jste se v ženě zklamala nebo není taková, jakou jste si ji představovala.
 10. Jen jedna seznamka

  Nemá smysl být na více seznamkách. Mohou vám kvůli tomu uniknout nové ženy a jednotlivým profilům nevěnujete dostatečnou pozornost. Buďte registrovaná na jedné seznamce, která má dostatek uživatelů a užitečné funkce.

Jak by žena měla správně vyplnit profil na seznamkách?

Profil je takovou vaší vizitkou. Měla byste si dát záležet s jeho vyplněním, abyste přilákala k sobě ty správné ženy. Uveďte o sobě co nejvíce informací, ale neměly by se vyloženě týkat vašeho soukromí. Každá seznamka má tvorbu profilu pojatou trochu jinak, a na některých vás čeká mnoho otázek, na jiných nevyplňujete takřka nic. Pokud ale máte možnost něco o sobě uvést, využijte toho. Váš profil by měl odrážet realitu a neměl by vás přikrášlovat. Na otázky odpovězte podle svého nejlepšího svědomí a nevynechejte žádnou kolonku. Na vyplňování si vyhraďte dostatek času, popřípadě se k němu vraťte, až budete mít volnou chvilku.

K profilu patří aktuální fotografie, která odhalí váš vzhled. Usmívejte se na ní, abyste ukázala svou veselou a pozitivní stránku osobnosti. Buďte k sobě upřímná a řekněte si, zda by vás váš profil zaujal, kdybyste byla návštěvníkem svého profilu. Nezapomeňte v něm odtajnit své zájmy a koníčky a jaké jsou vaše silné stránky. Napište, koho hledáte a s čím byste se u jiné ženy nesmířila, například s dětmi nebo nějakými zlozvyky. Svůj profil si zkontrolujte – neměly by v něm být pravopisné chyby ani negativní myšlenky a odpovědi.

3 seznamky s nejvyšším poměrem registrovaných žen
97% žen
1.
MyFreeCams.com
MyFreeCams.com
 • Více jak 1000 modelek online
 • Propracovaný chat
 • Integrovaný Lovense Lush vibrátor do chatu
21+
ideální věk
13 000+
svobodných
91% žen
2.
StripChat.com
StripChat.com
 • 1500+ modelek online
 • Malé množství reklam
 • Vysílání v HD kvalitě
21+
ideální věk
20 000+
svobodných
11% mužů / 89% žen
3.
BongaCams.com
BongaCams.com
 • 1000+ modelek online
 • Streamy v HD kvalitě
 • Podpora virtuální reality
21+
ideální věk
25 000+
svobodných

Navazující články

Je stránka užitečná?
Líbí se vám obsah?
1 2

Slyšeli jste nebo četli o nás

Žena.cz Týden.cz Dama.cz Femina.cz Flowee.cz Lidovky.cz iDnes.cz Frekvence Evropa2 Aktuálně.cz WomenZone.cz