Seznamka 30+

Jaký typ seznamky hledáte?

9 596 lidí online
 • Největší česká erotická seznamka
 • Ženy mají VIP zdarma
 • Uživatelé hledající flirt
Adam
online
Anna
online
Míša
online
2 178 lidí online
 • Seznamka pro nalezení nezávazného flirtu
 • Rychlá a bezplatná registrace
 • Seznamka, která nemá žádné zábrany
1 610 lidí online
 • Seznamka pro nalezení nezávazného flirtu
 • Rychlá a bezplatná registrace
 • Seznamka, která nemá žádné zábrany
Jarda
online
Maruška
online
Patrik
online
5 040 lidí online
 • Nejvyšší možná bezpečnost
 • Registrace zdarma
 • Možnost seznamovat se celosvětově
Luboš
online
Káťa
online
Miloš
online
5 877 lidí online
 • S jistotou najdete partnera ve své věkové skupině.
 • Deset zaručených seznámení.
 • Stoprocentní anonymita
Matěj
online
Janina
online
Filip
online
9 596 lidí online
 • Největší česká erotická seznamka
 • Ženy mají VIP zdarma
 • Uživatelé hledají flirt a sex
Adam
online
Anna
online
Míša
online
2 796 lidí online
 • Seznamka pro dlouhodobé vztahy i flirt bez závazků
 • Okamžité reakce možných protějšků
 • Síť pro flirt, vážné vztahy i jen online zábavu
Vašek
online
Nela
online
Aleš
online
161 lidí online
 • Nezávazné seznámení
 • Osobní schůzky
 • Zasílání fotek
Max
online
Patricie
online
Mirek
online
185 169 lidí online
 • Milenecký poměr
 • Hodně holek i kluků
 • Flirt a zábava
Franta
online
Veronika
online
Olin
online
4 970 lidí online
 • Možnost nezávazného kontaktu
 • Spousta oveřených profilů
 • Velké množství odpovědí na zprávy
Vilém
online
Sabrina
online
Luboš
online
2 178 lidí online
 • Seznamka pro nalezení nezávazného flirtu
 • Rychlá a bezplatná registrace
 • Seznamka, která nemá žádné zábrany

Proč se seznamovat na seznamce 30+?

Nezadaných třicátníků je kupodivu dost. Těmto lidem zkrachoval dlouhodobý vztah nebo ještě nenašli toho pravého. Pokud je to i váš případ, máte dvě možnosti: seznamovat se po barech, kde však narazíte na pochybné známosti, nebo se registrovat na seznamku 30+. Ta vám přináší řadu výhod. Naleznete na ní uživatele ve své věkové kategorii i zralé muže a ženy, kteří berou seznamování vážně. Tito uživatelé chtějí to, co vy: vážný vztah, přátelství a v menší míře nezávazný poměr. Převažuje ale skupina, která chce stálého partnera pro společný život. Na internetu natrefíte hned na několik takových seznamek, na nichž se seznámíte s heterosexuály a homosexuály.

[Faces1:77]

Seznamovací weby pro třicátníky jsou moderní a zaměřují se převážně na nezadané uživatele z České republiky. Často kombinují prvky sociálních sítí a klasických seznamek. Registrace je na ně zdarma a samotné vyplnění profilu je rychlé a zábavné. Můžete se na ně kdykoliv přidat a vyzkoušet si jejich funkce. Nenechte si ujít možnost seznámit se s třicátníky a nebojte se toho, když budete muset zaplatit nějaké členství. Díky tomu na seznamovacích stránkách nejsou takřka žádní podvodníci. Na takových seznamkách se dala dohromady již celá řada párů a vy můžete být mezi nimi. Využít je můžete i tehdy, když jste o něco starší a hledáte mladšího partnera nad třicet let.

Jak byste se měla chovat k uživatelům na seznamkách 30+?

Uživatelé nad 30 let již mají vyřešenou minulost a jsou připraveni na vážný a dlouhodobý vztah. Často hledají zkušeného partnera, který bude splňovat jejich představy a bude plný elánu jako oni. Přistupujte k nim s patřičnou úctou a berte je vážně. Máte s nimi vysokou pravděpodobnost, že se s nimi domluvíte na reálné schůzce. Často jsou ale opatrní a jen tak někomu nedůvěřují. Zkuste si získat jejich důvěru nějakou soukromou informací ze svého života, ale nemějte přehnaná očekávání. Na rovinu se jich zeptejte, co požadují od seznámení, jaké jsou jejich představy o vztahu a co by na druhém netolerovali. Komunikace je v tomto případě základním kamenem všeho.

S každým uživatelem na seznamkách 30+ hovořte s respektem. Nezesměšňujte jejich potřeby ani přání a zkuste se vžít do jejich kůže. Nerozhodujte se pouze podle jejich fotografie a zkuste je blíže poznat, než seznámení s nimi zavrhnete. Koneckonců nejste už ve věku, kdy jste dali pouze na vzhled. Nebojte se třicátníka zkontaktovat. Důležité je to, abyste byli důvtipní, slušní a položili první kontaktní otázku. Zeptejte se například na něco, co jste se dozvěděli z jeho profilu. Buďte pozorným posluchačem a zajímejte se o to, jaký vztah třicátník upřednostňuje. Ukažte protějšku, že o něj máte skutečný zájem a nejde vám jen o povyražení.

Na jaké uživatele byste si měli na seznamkách dávat pozor

Zvláště komerční seznamky bez poplatků mohou být plné podvodníků a falešných profilů. Poznáte je podle toho, že mají nahrané atraktivní fotky nebo naopak hovoří lámavou češtinou. Pozor si dejte zejména na ty uživatele, kteří z vás chtějí nějakým způsobem vylákat peníze a motají vám hlavu srdceryvnými příběhy. Ženy by se neměly scházet s muži, u kterých si nejsou jisti, že jsou těmi, za které se vydávají. Pokud ke schůzce svolí, měly by se s nimi setkat na veřejném místě. Muži by neměli věřit ženám s krásným obličejem a postavou modelky. Ruku na srdce, jaká je pravděpodobnost, že vám právě taková žena napíše?.

Některé zahraniční seznamky 30+ používají nekalé praktiky a najímají si muže a ženy, kteří mají za úkol si s vámi psát. Chtějí docílit toho, abyste si zaplatili prémiové členství a uvázali se smluvně k čerpání jejich služeb. Po aktivaci členství se ale po aktivních uživatelích slehne zem a vy si nemáte s kým psát. Další nekalou praktikou seznamovacích stránek jsou roboti. Ti rozesílají z atraktivních profilů zprávy ostatním uživatelům a opět je vybízejí k zaplacení VIP členství s automatickým obnovováním plateb. Pokud budete o nějaké seznamce uvažovat, svěřte se raději do rukou prověřených zahraničních nebo českých seznamovacích webů.

Desatero seznámení, když hledáte na seznamce 30+

Na seznamkách 30+ si můžete založit uživatelský účet. Precizně vytvořený profil je poloviční zárukou úspěchu. Když se k vydařenému profilu přidá promyšlená komunikace, máte vysokou šanci, že nějakého třicátníka nebo třicátnici ulovíte.

 1. Vyberte přezdívku

  Bez přezdívky nemůžete existovat na žádné seznamce. Vymyslete lehce zapamatovatelnou přezdívku, která vás nějak charakterizuje a skrývá nějaké informace o vás, například vaši lásku ke sportu nebo kultuře.
 2. Vyplňte profil

  Profil by měl být vyplněn na 100 procent a nic by vám v něm nemělo chybět. Nevynechejte žádný krok a dejte si s odpověďmi záležet. Vyplňte ho podle svého nejlepšího svědomí a v ničem nelžete.
 3. Nahrajte profilovou fotku

  Profilová fotka ostatním uživatelům napoví, s kým mají tu čest. Udělají si představu, jak vypadáte a jestli by tam mohly být vzájemné sympatie. Fotka by měla odrážet vaši skutečnou podobu a měla by být aktuální.
 4. Buďte pravdomluvní

  Žádný uživatel si nechce psát s někým, kdo mu v jakýchkoliv věcech lže. Buďte proto pravdomluvní a vyžadujte upřímnost i po lidech, s kterými si píšete. Při osobním setkání vyjde pravda stejně najevo.
 5. Poznejte se

  Bez poznání nezjistíte, jestli se k sobě s protějškem hodíte. Již v prvních zprávách můžete zjistit, co máte společného a jak na vás dotyčný působí. Navíc se dozvíte, jaké má protějšek zájmy a jak si představuje partnerský život.
 6. Položte zásadní otázky

  Chcete partnera na milenecký poměr nebo vážný vztah? Pak jistě chcete vědět, jak je na tom uživatel, s kterými si píšete. Zeptejte se ho, jaký vztah hledá, zda má nějaké závazky a co od vás očekává.
 7. Prověřujte

  V dnešní době není radno každému důvěřovat. Zvlášť na seznamkách, kde se vyskytuje dost podvodníků. Pokud chcete mít jistotu, že si píšete, s kým si myslíte, prověřte si ho na sociálních sítích podle jména, města a fotografie.
 8. Zavolejte si

  Není nad to slyšet protějšek po telefonu. Alespoň se ujistíte, že se muž nevydává za ženu a naopak. Možná vás takový telefonát utvrdí v tom, že nemá smysl se scházet nebo že naopak máte schůzku zrealizovat.
 9. Buďte realisté

  Dopadla první schůzka podle vašeho očekávání? Nenechte se ale unést svými představami a nemalujte si hned společnou budoucnost. Na takového úvahy je zatím brzy a protějšek vás může vnímat úplně jinak než vy jeho.
 10. Buďte na jedné seznamce

  Na internetu narazíte na desítky seznamek. Soustřeďte se ale jen na jednu, aby vám neunikl žádný protějšek, zvlášť nově registrovaný. Přebíháním od jedné seznamky k druhé budete mít zmatek nejen v samotných seznamkách, ale i v uživatelích.

Jak byste měli správně vyplnit profil na seznamkách?

Na seznamce 30+ byste se měli chovat tak, abyste přilákali co nejvíce potenciálních partnerů. Základem je vyplněný profil. Ten by měl být pravdivý a měl by obsahovat aktuální informace a fotografie bez filtrů. Určitě byste nechtěli komunikovat s někým, kdo nemá v profilu téměř nic uvedeného a naopak se ozvete člověku, který na sebe něco prozradil. Čím víc toho v profilu uvedete, tím máte vyšší šanci, že se seznámíte. Mějte originální a zajímavý profil a zanechte pozitivní dojem. Uveďte své koníčky, cestovatelské zážitky, životní přání a jaký protějšek hledáte. Ukažte, že jste přátelští, komunikativní a optimističtí.

Vyzdvihněte své kladné vlastnosti a mluvte vždy pravdu. Vyplnění profilu věnujte dostatek času a vyhraďte si na to alespoň půl hodiny. Svůj profil si po vyplnění zkontrolujte, zejména pravopisné chyby. Neuvádějte příliš osobní informace, jako je telefonní číslo, adresa nebo zaměstnání. Popište svůj vysněný protějšek, ale stůjte nohama pevně na zemi a nebuďte příliš nároční či konkrétní. Nereálné požadavky mohou druhé odradit. Nepoužívejte na profilu otřepané fráze a pamatujte na to, že profil je vaší vizitkou. Koneckonců chcete, abyste na něj přitáhli ženy nebo muže.

3 seznamky s nejvyšším poměrem registrovaných žen
49% žen / 51% mužů
1.
Academic Singles
Academic Singles
 • Nejvyšší možná bezpečnost
 • Registrace zdarma
 • Možnost seznamovat se celosvětově
27+
ideální věk
240 000+
svobodných
43% mužů / 57% žen
2.
Divoké rande
Divoké rande
 • Největší česká erotická seznamka
 • Ženy mají VIP zdarma
 • Uživatelé hledající flirt
25+
ideální věk
549 000+
svobodných
48% žen / 52% mužů
3.
Singles 50
Singles 50 Musíte být starší 40 let
 • S jistotou najdete partnera ve své věkové skupině.
 • Deset zaručených seznámení.
 • Stoprocentní anonymita
40+
ideální věk
256 200+
svobodných

Navazující články

Je stránka užitečná?
Líbí se vám obsah?
0 1

Slyšeli jste nebo četli o nás

Žena.cz Týden.cz Dama.cz Femina.cz Flowee.cz Lidovky.cz iDnes.cz Frekvence Evropa2 Aktuálně.cz WomenZone.cz