Seznamka RichMeetBeautiful

RichMeetBeautiful Kompletní recenze, zkušenosti a hodnocení

redactor
Eliska Kolarova
Šéfredaktorka Lovino.cz
Celkové hodnocení
8,7/10
1 967 500+ / 20+
RichMeetBeautiful

Použitelnost stránek a funkce: 6,1/10

Bezpečnost seznamky: 6/10

Přehlednost profilů: 6/10

Potenciál nalezení partnera: 6,1/10

Zákaznická podpora: 5,5/10

Cena služby: 5,5/10

Fotografie nejlepších
uživatelů seznamky
435288 lidí online

Ladislav
Ladislav, Věk: 24
Radka
Radka, Věk: 25
Bára
Bára, Věk: 23

RichMeetBeautiful Kompletní recenze, zkušenosti a hodnocení

Seznamka RichMeetBeautiful – recenze

Seznamka RichMeetBeautiful není standardní seznamkou, na jaké můžete běžně narazit na internetu. Jedná se o seznamku pro sugar dating, na kterou se mohou registrovat ženy a muži nad 18 let. RichMeetBeautiful pomáhá ženám splnit si své sny, poznat luxus a nechat se finančně rozmazlovat. Tzv. Sugarbabies a Sugarmamas vyhledají na seznamce partnera, který bude jejich sponzorem, a dohodnou se s ním na podmínkách vztahu. Ženy obvykle na tomto typu seznámení láká to, že poznají bohaté a vlivné muže a využívají svůj půvab k získání nových zkušeností a poznání jiného světa. Tohle všechno jim zprostředkuje seznamka RichMeetBeautiful. Každý si zde může vybrat dokonalého partnera či partnerku, jakou si zaslouží.

Registrujte se na RichMeetBeautiful zdarma a anonymně

Na RichMeetBeautiful se každý může zaregistrovat zdarma a anonymně. Na samém počátku zvolíte, o jaké pohlaví máte zájem, uvedete svůj email, uživatelské jméno, datum narození a jakou požadujete úroveň životního stylu. Na email vám přijde pokyn k dokončení registrace, a to potvrzením emailové adresy přes příslušný link. Seznamka po vás nechce žádné citlivé osobní údaje a po celou dobu můžete zůstat v anonymitě.

Řekněte něco o sobě a doplňte svůj profil

Po přihlášení do svého uživatelského účtu jste seznamkou vyzváni, abyste dokončili svůj profil. Konkretizovat můžete svůj vzhled, etnickou příslušnost, co je na vás nejpůvabnější a zda máte tetování nebo piercing.

V dalším kroku nahrajete svou profilovou fotografii. Využít můžete anonymizující nástroje a fotku rozmazat nebo na ni přidat obličejovou masku. Nakonec vám RichMeetBeautiful nabídne, abyste pomocí Facebooku, mobilu či jiného prostředku ověřili svou pravost a dokázali ostatním uživatelům, že jste skutečný člověk.

Premium členství se vyplatí aktivovat

Seznamka RichMeetBeautiful nabízí všem uživatelům nákup kreditů a Premium členství. Vybrat si můžete ze čtyř balíčků prémiového členství: na jeden, tři, šest a dvanáct měsíců. Bez těchto balíčků nemůžete plně využívat služeb seznamky. Členství se automaticky obnovuje, ale lze ho v uživatelském účtu vypnout. Po aktivaci Premium účtu můžete posílat a číst zprávy, sledovat své návštěvy, prohlížet si flirt a dárky a posílat dárky členům, kteří vám padnou do oka. Kredity si můžete koupit ve třech hodnotách a slouží k poslání dárku.

Deaktivace účtu na RichMeetBeautiful

Svůj účet můžete deaktivovat a mít ho v tzv. režimu spánku. Po přihlášení si jej opět automaticky aktivujete. A jak na to? V „Nastavení“ naleznete „Deaktivovat profil“. Stačí na tuto možnost kliknout a dál se řídíte instrukcemi. Pozor – tímto nedojde k deaktivaci automatického obnovení Premium členství. Pokud požadujete trvalé smazání účtu, v „Nastavení“ najdete formulář pro plné vymazání. Následně obdržíte od týmu seznamky odpověď, ve které vám popíše postup vymazání profilu.

redactor
Eliska Kolarova
Šéfredaktorka Lovino.cz
Poslední aktualizace
18. 1. 2022

RichMeetBeautiful Funkce

Vyhledání členů

Ostatní uživatele jednoduše vyhledáte zadáním lokality, věku a dalších parametrů, jako je vzhled, životní styl, orientace, zájmy, osobnost, sexuální apetit či typ vztahu. Zaškrtnout můžete, zda se vám mají zobrazovat pouze členové s fotkou nebo i bez ní.

Prohlížení profilových fotek uživatelů

Objevujte nové i stávající uživatele a prohlížejte si jejich profilové fotografie. Sympatickým protějškům můžete zanechat vzkaz a rozjet s nimi nenucenou konverzaci.

Mrknutí

Pokud se vám nějaký uživatel zalíbí, ale nemáte dostatečnou odvahu ho oslovit, můžete na sebe upozornit tím, že mu pošlete mrknutí. Reakce na sebe nenechají dlouho čekat!

Nahrání fotografií

Seznamka vás vyzve, abyste přidali svou profilovou fotografii. Tím si vás všimne mnohem více uživatelů. Můžete si zachovat svou anonymitu a fotografii rozostřit nebo přidat masku na obličej.

Posílání a čtení zpráv pro vip

Na RichMeetBeautiful můžete přijímat zprávy od ostatních uživatelů a přečíst si jejich obsah. Zároveň na ně můžete odpovědět. Každý den můžete mluvit až s 20 různými lidmi a i tento počet se dá navýšit.

Prohlédnutí návštěv pro vip

Kdo by nebyl zvědavý, kdo si prohlédl jejich profil? I tuto možnost seznamka nabízí. Získáte přehled o všech svých návštěvách a v případě sympatií je můžete kontaktovat.

Prohlédnutí flirtu a dárků pro vip

Zaflirtujte si na RichMeetBeautiful a za kredity odesílejte dárky sympatickým uživatelům. Jeden dárek stojí 15 až 50 kreditů. Zakoupit si můžete 150 kreditů (1,80 Kč / kredit), 550 kreditů (1,47 Kč / kredit) nebo 1 100 kreditů (1,10 Kč / kredit).

RichMeetBeautiful Ceník VIP členství

Účet zdarma

Posílání a čtení zpráv
Sledování návštěv
Zasílání dárků
Prohlédnutí flirtu a dárků

3 měsíce VIP

800 Kč (za měsíc)

Posílání a čtení zpráv
Sledování návštěv
Zasílání dárků
Prohlédnutí flirtu a dárků

1 rok VIP

300 Kč (za měsíc)

Posílání a čtení zpráv
Sledování návštěv
Zasílání dárků
Prohlédnutí flirtu a dárků

6 měsíců VIP

500 Kč (za měsíc)

Posílání a čtení zpráv
Sledování návštěv
Zasílání dárků
Prohlédnutí flirtu a dárků

RichMeetBeautiful Výhody & Nevýhody

Výhody

Možnost zakoupení VIP členství až na 1 rok
Atraktivní ženy a zabezpečení muži
Přehledné profily a anonymní prostředí
Prohlížení ostatních profilů a funkce mrknutí
Neomezené zasílání a přijímání zpráv

Nevýhody

Bez Premium členství nemůžete plnohodnotně seznamku využívat
Premium členství je příliš drahé a nemohou si ho dovolit všichni
Fotografie ostatních uživatelů mohou být rozmazané nebo s efektem masky
Dochází k automatickému obnovování VIP členství

RichMeetBeautiful pro uživatele

Výhody

VIP členství přináší členům seznamky mnoho výhod a funkcí a napomáhá k seznámení
Na seznamce si můžete splnit své sny a nalézt si partnera, který vás zabezpečí nebo kterého budete moct finančně rozmazlovat
Na profil si můžete nahrát soukromé fotografie
ostatní uživatelé vás musejí požádat o přístup, pokud si je chtějí prohlédnout
Screenshot

Na závěr můj názor na seznamku RichMeetBeautiful

redactor
Eliska Kolarova
Šéfredaktorka Lovino.cz

I když se můžete registrovat na RichMeetBeautiful zdarma, nemůžete využívat některé funkce a kontaktovat ostatní uživatele. A to vás „donutí“ si nakonec Premium členství aktivovat. Na rozdíl od jiných seznamek, automatické obnovení si můžete vypnout sami a nemusíte posílat žádné dopisy do zahraničí. To považujeme za velké plus. Celkově se nám jeví seznamka jako vhodné místo k poznání atraktivních žen a zabezpečených mužů. Pokud toužíte po nevšedním vztahu a nevadí vám někoho si vydržovat nebo být vydržována, pak je RichMeetBeautiful tím správným místem pro navázání nových kontaktů.

RichMeetBeautiful Zkušenosti uživatelů a recenze

Všechna hodnocení (5)
Pozitivní zkušenosti (4)
Negativní zkušenosti (1)
HellEna, 23 let

Už od osmnácti let dělám hostesku na různých akcích. Mužům se líbím, udržuju si svůj vzhled, tak jsem si řekla, proč to nezkusit jako sugarbaby? Jestli jste aspoň trochu hezké, chováte se jako ženy a milujete peníze, tuhle seznamku doporučuju!

ANO 40 NE 7
Betyna, 24 let

Nikdy by mě nenapadlo, že i obyčejná žena jako já si může najít zabezpečeného muže. Střádala jsem si pár měsíců z výplaty peníze na prémiové členství a zaplatila si tři měsíce. Chvíli trvalo, než jsem se seznámila. Teď už se nějakou dobu scházím s jedním Pražákem a možná z toho bude i nějaký vztah!

ANO 67 NE 4
Simona, 23 let

Nebudu lhát, odjakživa jsem byla na peníze a jsem odmala zvyklá na určitý komfort. Hledala jsem muže, který by si mě vydržoval. S několika jsem se sešla a vypadá to, že jsem i jednoho ulovila. A kdo mě chce soudit, ať si sáhne sám do svědomí.

ANO 113 NE 35
Dušan, 48 let

Tahle seznamka není normální. Nějak jsem pořádně nepochopil její význam, ale ženy tu jsou zlatokopky a hledají někoho, kdo by si je vydržoval. Pro mě je tohle zvrácené. Nehodlám si žádnou ženu vydržovat.

ANO 10 NE 358
Karlos, 43 let

Jako sugardaddy jsem si tady našel krásnou sugarbaby. Peníze neřeším, členství mi tolik drahé nepřipadalo. To sponzorování žen je mnohem dražší. Jen za jednu večeři s nimi dám tolik jako za měsíční členství.

ANO 456 NE 56

Slyšeli jste nebo četli o nás

Žena.cz Týden.cz Dama.cz Femina.cz Flowee.cz Lidovky.cz iDnes.cz Frekvence Evropa2 Aktuálně.cz WomenZone.cz